Yer-Tavan Tipi Klima

Yer-Tavan Tipi Klima Fiyatları

8 farklı Yer-Tavan Tipi Klima için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarıA+++A++Duvar Tipi (Split)Salon Tipi0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL İnverterSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Yer-Tavan Tipi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Yer-Tavan Tipi BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı SatıcıToplam 132 satıcı. Renk Soğutma Enerji Sınıfı

18000 BTU Klima12000 BTU Klima12000 BTU İnverter Klima18000 BTU İnverter Klima24000 BTU Klima24000 BTU İnverter KlimaA+++ KlimaMitsubishi 18000 BTU KlimaArçelik 18000 BTU İnverter KlimaDaikin 12000 BTU Klimaİnverter KlimaMitsubishi 12000 BTU Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Yer-Tavan Tipi Klima Sıkça Sorulan Sorular

Yer-Tavan Tipi Klima

Klima modelleri oldukça geniş bir yelpazede sıralanır. Farklı markalar kullanıcıları için hem yaz hem de kış dönemlerinde kullanıma uygun ürünler sunar. Kış döneminde ısıtma; yaz döneminde ise soğutma fonksiyonuyla öne çıkan klimalar, aynı zamanda hava sirkülasyonu sağlaması nedeniyle de tercih edilir. Buna ek olarak markaya ve klima modeline bağlı olarak havadaki nemi çeken ve aynı havayı temizleyen klimalar da mevcuttur. Pek çok farklı klima çeşidi vardır. Bunlar arasında yer tavan tipi klima çeşitleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bu farklı modeller arasından seçimlerinizi yaparken, kullanım alanınız size yol gösterici olabilir. Klima kullanmak için geniş bir alana sahipseniz yer tipi; dar bir alana sahipseniz de tavan tipi modelleri tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak yine dar alanlar için el vantilatörü de kullanabilirsiniz. Farklı ürün seçeneklerine ulaşmak için Akakçe’yi ziyaret edebilir ve bütçe dostu ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Yer Tipi Klima İle Serinlemek

Yer tipi klima özellikle daha geniş alanlara sahip kullanıcılara önerilebilecek bir modeldir. Bu ürünlerin bakımını düzenli olarak yaptığınız takdirde kullanım alanınızın daha temiz bir havaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak tüm klima çeşitlerinde farklı mod seçenekleri olabilir. Kullanım amacına uygun olarak turbo soğutma, ısıtma, fan kullanımı gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak yer tipi klima modelleri uzaktan kumanda, telefon uygulaması ya da üzerinde bulunan tuşlar aracılığıyla kontrol edilebilir. Ayrıca bu ürünler şık bir tasarıma sahiptir. Şık tasarımlı yer tipi klima modelleri ev, ofis ve okul kullanımı için de uygundur. Bununla birlikte ürünler uzun, kısa, geniş ya da dar bir tasarıma da sahip olabilir. Kullanacağınız alanın ihtiyacını belirleyerek en elverişli seçeneği tercih edebilirsiniz. Ürünler farklı çalışma prensiplerine ve özelliklerine sahip olabilir. İlk olarak satın alacağınız klimadan ne gibi özellikler beklediğinize karar vermeniz yüksek verim elde etmenizi sağlar. Markalar genel olarak uluslararası standartlara uygun ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunar. Akakçe aracılığıyla yer tipi klima yorumları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede karar verme sürecinizi hızlandırabilir ve en kısa sürede ihtiyacınız olan klimayı satın alabilirsiniz.

Tavan Tipi Klima Modelleri

Tavan tipi klima modelleri özellikle dar alanlar için mükemmel çözüm sunan ürünler arasında gösterilebilir. Bu ürünler genel olarak ev, ofis, alışveriş merkezi, sinema, okul gibi farklı alanlarda tercih edilebilir. Asılı tavan tipi klima çeşitleri kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu sayede de sade, modern ve yerden tasarruf eden tasarımıyla tercih sebebidir. Aynı zamanda bu ürünler geliştirilmiş bir montaj sistemine sahiptir. Genel olarak bağlantı borusunu esneterek çok rahat bir şekilde monte edilebilen bu ürünler, kullanıcılara zorluk çıkarmaz. Bazı klima modellerinde 24 saat iyon teknolojisi de bulunabilir. Özellikle kalabalık alanlarda kullanılan bu klimalar ortamdaki kötü havayı arındırma konusunda başarılıdır. Aynı zamanda modelden modele farklılık göstermekle beraber antibakteriyel levha sistemi de bulabilirsiniz. Tavan tipi klima ölçüleri de farklılık gösterebilir. Aynı zamanda ofis ya da alışveriş merkezi gibi alanlarda birden fazla tavan kliması kullanmanız da gerekebilir. Kullanım alanınızın özelliklerini iyi bir şekilde analiz edip, uygun klima çeşidine karar verebilirsiniz. Buna ek olarak klimalar istenilen sıcaklığa ya da soğutma seviyesine çok hızlı bir şekilde ulaşır. Bazı klima modellerinde toz toplama özelliği de bulunur. Kalabalık insan gruplarının bulunduğu alanlarda toz toplama ve havayı arındırma özelliği tercih sebebidir. Aynı zamanda tavan tipi klimalar düşük desibelde ses çıkararak çalışır. Bu sayede de etrafındaki kişileri rahatsız etmez.

Yer-Tavan Tipi Klima Çeşitleri

Tavan-yer tipi klima çeşitleri beraberinde getirdiği avantajlar nedeniyle tercih edilir. Bu ürünler oldukça fonksiyoneldir. Hem yer hem de tavana monte edilerek kullanılabilen bu ürünler pek çok farklı alanda kullanılabilir. Mağaza, alışveriş merkezi, okul, ofis gibi farklı alanlarda kullanılabilen yer tavan tipi inverter klima çeşitleri; estetik anlamda da göze hitap eder. Genel olarak, inverter klimalarda otomatik olarak kompresör devri ayarı yapılır. Bu sayede de ortamdaki sıcaklığa bağlı olarak otomatik ayarlama imkanı bulunur. Inverter klima çeşitleri minimum enerji kullanımıyla maksimum fayda sağlar. Bu sayede elektrik faturasına yansıyan miktardan da memnun kalabilirsiniz. Ev tipi tavan kliması kullanmanız için muhakkak asma tavana ihtiyacınızın olması gibi bir zorunluluk yoktur. Markalar ürünlerini üretirken kolay monte edebilme seçeneği sunarlar. Bu sayede de satın aldığınız ürünü kullanım alanınızın gerektirdiği koşullara uygun olarak kullanabilirsiniz.

Yer-Tavan Tipi Klima Özellikleri

Yer tavan klima çeşitleri sahip olduğu özelliklerle ön plana çıkmayı başarır. Öncelikle kullanım alanınızı belirlemeniz gerekir. Ev için yer tipi klima modelleri geniş kullanım alanına sahip kişiler için önerilebilir. Bununla birlikte eğer daha dar bir alana sahipseniz de asılı tavan tipi klima tercih edebilirsiniz. Klima tavan tipi ya da yer tipi modele sahip olsa da genel anlamda estetik bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda tavan ve yer tipi modeller hem güçlü hem de etkili soğutma-ısıtma sistemleriyle de ön plana çıkar. Buna ek olarak klimalar farklı BTU değerine sahip olabilir. BTU en genel anlamıyla klimaların 1 saat içinde kullanıldığı ortamdan aldığı ya da verdiği enerjiyi tanımlar. Tavan tipi 24000 BTU, 48000 BTU, 60000 BTU klima seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler arasından klimadan beklediğiniz özelliklere uygun olanı belirleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Düşük desibelde çalışan bu klimalar, etrafındaki kişileri rahatsız etmemesi sebebiyle de tercih edilir. Bazı modellerde kendi kendini temizleme özelliği bulunabilir. Kendini temizleyebilen iç ünite sistemine sahip olan bu modeller; uzun kullanım ömrüyle de ön plana çıkar. Tavan tipi split klima doğal enzim filtresine de sahip olabilir. Doğal enzim filtresine sahip olan bu klimalar kullanıldığı alanın havasını başarılı bir şekilde temizler. Buna ek olarak seçtiğiniz ürünlerin yine ortama iyi bir koku yaymasını istiyorsanız yıkanabilir koku filtreli ürünleri de tercih edebilirsiniz. Kolay bir şekilde kontrol edilebilen bu ürünler hem geniş hem de dar alanlar için ideal bir kullanım sunar. Siz de yer ve tavan tipi klima fiyat seçeneklerine Akakçe’den ulaşabilir, bütçeniz için en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Yer-Tavan Tipi Klima Akakçe’de

Klimalar hem yaz hem de kış aylarında farklı alanlar için en temel ihtiyaçlar arasında gösterilebilir. Gerek soğutma gerek ısıtma işlemleri için başarılı ve hızlı sonuç veren bu ürünler, farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Yer tavan tipi klima fiyatları belirlenirken farklı faktörler etkili olabilir. Bu faktörler arasında klimanın özellikleri, boyutu, kontrol şekli, sahip olduğu BTU değeri, enerji harcama kapasitesi gibi kriterler sayılabilir. Tavan yer tipi klima fiyatları arasından her kullanıcı kendi bütçesi için uygun seçimler yapabilir. Akakçe aracılığıyla pek çok farklı ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Akakçe farkıyla; ürünlerin son 6 aydaki fiyat değişimlerini inceleyebilir ve farklı fiyat seçeneklerini görebilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akakçe üzerinden evinizin ihtiyacı olan farklı klima ya da buharlı ütü fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.