Koku Giderici

Koku Giderici Fiyatları

2.045 farklı Koku Giderici için fiyatlar listeleniyor.

Domol Koku Giderici Bref Koku Giderici Mr. Muscle Koku Giderici Domestos Koku Giderici Miss Flora Koku Giderici Armelit Koku Giderici

Fiyatı Düşen Koku Gidericiler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Koku Gidericiler

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüBlok
 • Kullanım YeriTuvalet / Klozet
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterTürüKullanım YeriÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (2.045)

Klozet Temizleyici Kolonya Oda Kokusu Mutfak Yüzey Temizleyici Sinek Kovucu Fare Zehiri Genel Böcek İlaçları Lavabo Açıcı Domol Koku Giderici Bref Koku Giderici Mr. Muscle Koku Giderici

Koku Giderici Yorumları ve Önerileri

 • 2 yorumMr. MuscleMr. Muscle Klozet Jel Marine Tuvalet TemizleyiciZeynep Ö. İstanbul 14 Ekim 2022
  Mr. Muscle Klozet Jel Marine Tuvalet Temizleyici
  Klozet diyor ama ben yer tuvaletinde kullanıyorum. Alaturka tuvaletlere uygun tek ürün. Ayrıca plastik parça içermediği için çöpünü atmakla uğraşmıyorsunuz. Ancak daha az plastik harcandığını ve çevreye daha az atık ürettiğini pek söyleyemeyiz çünkü takmak için kullanılan plastik epey fazla. Uzun süre su değmeyince kurumaya başlıyor ama ben pek önemsemiyorum bunu. Tek tehlike; kalıp halinde düşmemesi için dikkatli yapıştırmak gerekiyor. Kuru ve temiz zemine. Islak zeminden kayıp düşebilir. Evde yer tuvaletimiz de olduğu için oraya kullanmaya özellikle aradığım bir ürün. Bir ara bulamıyordum. Umarım piyasadan hiç kalkmaz.
 • EY 6 yorum
  3 beğeni
  BrefBref Wc Power Aktiv Duopack 50 gr 2'li Katı Koku GidericiErol Y. İzmir 26 Mart 2022
  Bref Wc Power Aktiv Duopack 50 gr 2'li Katı Koku Giderici
  Çok iyi bir ürün sürekli kullanıyorum Migros un indirimlerini yakalayıp alıyorum
 • RT 2 yorum
  3 beğeni
  BrefBref Wc Power Aktiv Duopack Çam 50 gr 2'li 5 Adet Katı Koku GidericiRahşan T. İstanbul 1 Eylül 2021
  Bref Wc Power Aktiv Duopack Çam 50 gr 2'li 5 Adet Katı Koku Giderici
  Tanıdığımız bildiğimiz sevdiğimiz ürün, toplu alımda uygun fiyat oldukça kaçırmamaya çalışırım. Benzerleri aynı etkin kokuyu vermiyor, çoğu hızla eriyerek klozeti boyuyor. Bu nedenle zaten birim fiyatı genellikle daha pahalı Bref'in. Ben memnunum, tavsiye ederim.
Tüm yorumları gör

Koku Giderici Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Koku Gidericiler hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.045 farklı model arasında

En çok satan Koku Gidericiler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Koku Giderici:
 1. Domol 40 gr Kokusuz Buzdolabı Deodorantı Kartuş ve Karbon Filtre
 2. Bref Wc Power Aktiv Duopack Çam 50 gr 2'li Katı Koku Giderici
 3. Bref Wc Power Aktiv 50 gr Katı Koku Giderici
 4. Mr. Muscle Klozet Blok Aqua Mavi 2'li Koku Giderici
 5. Domestos Duopack Güç Çam Ferahlığı Wc Blok 5'li

Koku Giderici

Ev temizlik ürünleri arasında yer alan koku giderici farklı çeşitleriyle kişilerin beğenisini kazanır. Antibakteriyel özelliği olan malzemeler, bakterilerden kaynaklanan kötü kokuların giderilmesine yardımcıdır. Tablet, sprey ve naftalinler her tuvalette etkisini gösterir. Tuvalete asılan koku giderici; klozetlerde, alaturka ve alafranga tuvaletlerde kullanıma uygundur. Bazı çeşitlerde tuvalet temizleme özelliği de yer alır. Blok şeklinde tasarlananlar her sifon çekildiğinde bulunduğu alanı temizler. Lavabo ve pisuvarlara tablet konularak gerekli hijyen sağlanabilir. Sprey şeklinde tasarlananlar ya da aparat yardımıyla duvara asılarak kullanılanlar, ferahlatıcı etkisiyle banyonun havasını değiştirir. Askılı olanlar her alanda koku oluşumuna engel olabilir. Ortama hoş kokular yayan ürünlerin çok sayıda çeşidi bulunur. Jel, sprey, naftalin, klozet bloğu gibi koku giderici çeşitler arasından beğendiğinizi Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

Koku Giderici Çeşitleri

Mutfak, banyo ve tuvalet için tasarlanan koku gidericiler jel, naftalin, sprey ve klozet bloğu olmak üzere farklı çeşitlere sahiptir. Koku giderici çamaşır parfümü gibi etrafa hoş kokular dağıtır. Kutu içerisinde küçük beyaz tabletler halinde yer alan naftalin, keskin kokusuyla öne çıkar. Asılabilir plastik ile kullanılan tabletler, banyo ve tuvaletlerde tercih edilir. Kilo ile satılan ürünler bakteri oluşumunu yok etmeye de yardımcıdır. Jel formdakiler sayesinde tuvalette maksimum düzeyde parlaklık ve hijyen elde edilir. Jel forumdakilerin en önemli özelliği; yüzeylerde kalıntı bırakmamasıdır. Zarif parfümler içeren jel koku giderici, güçlü formülü sayesinde etkili düzeyde temizlik sağlar. Duvara asılarak kullanılan askılı çeşitler, 30 gün boyunca kesintisiz olarak etkisini gösterebilir. Suda çözünmeyen askılı koku giderici, kir ve leke tutmadan ortama temiz koku yayar.

Koku gidericiler klozetler için dörtlü, beşli bloklar halinde tasarlanır. Seçkin, lüks parfüm kokularını tuvalete getiren blok, %30 oranında anyonik aktif madde içerebilir. Dörtlü bloklarda dört adet temizleyici top yer alır. Temizleyici toplar hijyenik, güçlü köpük ve kireç önleyici etkisiyle kişilerin beğenisini toplar. Ürünler her sifonda güçlü düzeyde temizlik sağlar. Beş adet toptan oluşan koku giderici bloklar, yoğun köpük ve leke çıkarıcı özelliği ile öne çıkar. Kapsamlı bir banyo ve tuvalet temizliği için beş güçlü bloklar ideal bir seçenektir. Kalıcı koku, parlak beyazlık, temizleyici köpük, kireç önleme ve hijyen beş güçlü blokların özellikleri arasında yer alır. Zengin formüle sahip koku giderici tuvalet blokları, tuvaletin her daim temiz olmasını sağlar. Çam kokulu, yasemin, menekşe, okyanus ferahlığı, naftalin tablet gibi koku giderici çeşitler arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Koku Giderici Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Koku giderici kullananlar ürünler hakkında çeşitli yorumlar yapar. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan koku giderici yorumları, hijyen malzemeleri hakkında detaylı bilgiler edinmenizi sağlar. Tuvalet, banyo ve mutfaklar için en etkili koku giderici çeşidini seçerek kötü kokulara karşı mücadele etmek mümkündür. Koku giderici satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şu şekilde sıralanabilir:

Koku Giderici Nasıl Kullanılır?

Blok şeklinde tasarlanan plastik koku giderici klozetin kenarına doğru, iç kısımda kalacak şekilde yerleştirilir. Klozetin yanına monte edilen plastik kısmın içerisinde koku giderici yer alır. Plastik kısımda suyun geçebileceği delikler vardır. Sifon her çekildiğinde akan su, deliklerden geçerek ürünün etkisini göstermesini sağlar. Klozet blokları suyun akış yönüne göre yerleştirilir. Tabletler, pisuvar ve lavabolarda kullanıma uygundur. Koku giderici tuvalet tabletinin, tuvalet ve banyo dışında kullanılması sakıncalı olabilir. Malzemenin çocuklardan, gıda maddelerinden uzak tutulması gerekir. Askılı koku giderici kullanımı son derece pratiktir. Esnek askılar istenilen yere kolay bir şekilde tutturulur. Askılı koku giderici çeşitleri, ortalama 30 gün boyunca kesintisiz olarak kullanılabilir. Duvara ya da kapı arkasına asarak kullanabileceğiniz malzemeler, ortamın havasını temizler. Askılı koku giderici sayesinde tuvalete girdiğinizde mango, manolya, çam gibi hoş kokular ile karşılaşabilirsiniz.

Tuvalet blokları renkli olarak tasarlanabilir. Rezervuara ya da klozete eklenen koku giderici, suya karıştığında mavi, pembe gibi değişik renkler ortaya çıkabilir. Suyla birlikte oluşan köpük, tuvalette gerekli hijyenin sağlanmasına yardımcı olur. Tekne, karavan tuvaletlerinde askılı modeller tercih edilebilir. Jel bloklar, klozete kendiliğinden yapışır. Jel koku giderici sayesinde mikrop yuvaları için endişe etmenize gerek kalmaz. Başlangıç kitlerinde tutma kolu ile 6 adet jel blok yer alır. Tüpün üzerindeki büyük düğme ile diğer delikleri aynı hizaya getirmeniz önem taşır. Jel tutucunun açık olan ucunu klozetin iç kısmına, su akış deliklerinin altına yerleştirebilirsiniz. Jel koku gidericiler 600 sifona kadar etkisini sürdürebilir. Sprey olanlar lavabo, klozet gibi alanlara püskürtülerek kullanılır. Hızlı sonuç almak için yüzeylere belirli aralıklarla tuvalete koku giderici sprey sıkabilirsiniz.

Koku Giderici Ne İşe Yarar?

Kötü koku ve bakteri oluşumunu önlemek için tuvalet koku giderici sprey kullanılır. Tuvalet koku giderici ürünler, parfümlü seçenekleriyle ortamın havasını değiştirir. Ferahlık hissi veren koku giderici etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Naftalin tabletler su ile temas ettiği zaman eridiği için lavabo, tuvalet borularını tıkamaz. Esnek yapıda tasarlanan askılı modeller duvara aparat yardımıyla rahatlıkla asılır. Banyo, mutfak ve tuvaletlerde gerekli hijyeni sağlamak için koku giderici çeşitlerini kullanabilirsiniz. Koku giderici kullanmanın avantajları şunlardır:

Koku Giderici Fiyatları

Koku giderici fiyatları ile her bütçeye hitap edebilir. Koku gidericiler bulaşık makinesi kokusu gibi değişik fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürünlerin içeriği, çeşidi, kullanım şekli, markası, ağırlığı ve kalitesi fiyatların belirlenmesinde önemli düzeyde etkilidir. Lavabo koku giderici ürünler ile tuvalet için kullanılanlar arasında fiyat olarak farklılıklar görülür. Naftalin en ucuz koku giderici çeşitleri arasında yer alır. Askılı tuvalet koku giderici tekli ya da blok şeklinde satışa sunulur. Setli blok, kiloluk naftalin ya da tabletler tercih edilerek ekonomik açıdan tasarruf yapılabilir. Parfümlü katı tuvalet blokları, kokusuna ve miktarına göre fiyat olarak birbirlerinden farklıdır. Naftalin, çam, manolya, yeşil elma, yasemin aromalı koku giderici ürünler arasından bütçenize uygun olanı Akakçe ile keşfedebilirsiniz.