Sıvı Sabun

Sıvı Sabun Fiyatları

4.589 farklı Sıvı Sabun için fiyatlar listeleniyor.

Hacı Şakir Sıvı Sabun Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun Duru Sıvı Sabun Viking Sıvı Sabun Saloon Sıvı Sabun Hobby Sıvı Sabun

Aktüel Broşürlerden Sıvı Sabunlar

  • Saloon Sultan Has Bahçe/Taze Mango Sıvı Sabun Çeşitleri 3,6 litreCarrefourSA
  • Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 300 mlMetro
  • Komili Sıvı Sabun Çeşitleri 3,6 lMetro
  • Palmolive Sıvı Sabun Çeşitleri 300 MlRossmann
  • Isana Yedek Sıvı Sabun Çeşitleri 500 MlRossmann
  • Komili Pam Sıvı Sabun Çeşitleri 400 mlBizim Toptan
  • Watsons Shiba Sabun 500 ml ÇeşitleriWatsons
  • Naturals by Watsons Sıvı Sabun 400 ml çeşitleriWatsons
  • Palmolive Sıvı Sabun Çeşitleri/AdetWatsons
  • Watsons Sıvı Sabun Çeşitleri 500 mlWatsons

lt En Ucuz Sıvı SabunlarTümü

Satıcı Marka KöpükAntibakteriyel

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 181 satıcı. Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

KolonyaSinek KovucuOda KokusuMutfakHamam Böceği İlacıYüzey TemizleyiciÇok Amaçlı TemizleyiciGenel Böcek İlaçlarıArap SabunuHacı Şakir Sıvı SabunEyüp Sabri Tuncer Sıvı SabunDuru Sıvı Sabun

En Çok Karşılaştırılan Sıvı Sabunlar

En Çok İlgi Gören Sıvı Sabunlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Sıvı Sabun Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sıvı Sabun Sıkça Sorulan Sorular

lt en ucuz Sıvı Sabunlar hangileri?

En Ucuz Sıvı Sabun Fiyatları Akakçe'de!

Dünya genelinde yaşanan Corona virüs gibi bazı salgın hastalıklar sebebiyle temizlik ve hijyen daha da önem verilmesi gereken konular arasında yer almaya başladı. Uzmanlar tarafından da sıklıkla öğütlenen sık sık yıkanma işlemi için el ve bileklerin, yazın dirsekler dahil gün içinde defalarca sabunla yıkanması gerekir. Bu doğrultuda el hijyeni için; sıvı sabun kullanılması elzemdir. Sıvı sabunların birçok çeşidi vardır. Antibakteriyel özellik gösteren sabunların yanı sıra, farklı içeriklere sahip sıvı sabunlar da bulunur. Sıvı sabun çeşitleri arasından size uygun olan seçeneklerden alışveriş yapabilirsiniz. Akakce.com tarafından satışa sunulan sıvı sabun fiyatları arasından incelemede bulunabilir, bütçenize uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz.

Sıvı Sabun Çeşitleri

Sıvı sabunlar, farklı gramajlarda satışa sunulur. Her bir ürünün içeriği değişiklik gösterir. Hoş kokusu ile beğenilen sıvı sabun çeşitleri, hijyen konusunda da son derece gereklidir. Sıvı sabunlar arasında; zeytinyağı, mandalina, defne yağı ve çay ağacı gibi birçok içerik ve aromaya sahip çeşit bulunur. Nemlendirici özellik gösteren sabunlar, ellerinizi yıkarken kuruluk ya da tahrişe neden olmaz. Birçok sıvı sabun markası; müşterilerinin temizliği kadar ellerine bakım yapmasını da önemser. Bu doğrultuda; zararlı kimyasallar içermeyen ve hassasiyete neden olmayan çeşitler de bulunur. Ellerinizde temizliği sağlamak için kokusundan ziyade temizleme özelliğine ve içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca ekonomik olmasından ziyade sağlığa uygun olmasına önem vermeniz oldukça önemlidir.

Sıvı Sabun Yorumları

Yıllardır sıvı sabunla temizlenmek oldukça yaygındır. El ve vücut temizliğinin sağlanması için en önemli maddelerden olan sıvı sabunlar, pratik ve ergonomik kutularıyla rahat kullanım imkanı sağlar. Sıradan kalıp sabunlara kıyasla daha etkin temizlik sağlayan sıvı sabunlar, farklı şekillerde formüle edilerek satışa sunulur. 100 yılı aşkın süredir tüketilen sıvı sabunlar, modern teknolojinin ürünlerinden bir tanesidir. Sıvı sabun çeşitleri genellikle pompalı olarak satışa sunulur. Ancak,zaten bir sıvı sabun şişeniz varsa büyük gramajlar halinde satılan ürünlerden satın alarak boş şişeye takviye yapabilirsiniz. Özellikle 5 ya da 10 litrelik sıvı sabunlar avantajlı alışveriş yapmak isteyenler için doğru bir tercihtir. Günlük hayatta temizliğin sağlanmasında önemli bir yere sahip olan sabunlar mikrobun etkilerinin vücuda daha az yayılmasını sağlar. Alışveriş yaparken sıvı sabun yorumları arasında inceleme yapabilir, sıvı sabun indirimleri ve kampanyaları sayesinde ekonomik alışveriş imkanı elde edebilirsiniz.

Sıvı Sabun Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son yıllarda antibakteriyel sabunlar da vazgeçilmez ürünler arasında yer almaya başlamıştır. Anti bakteriyel sabunlarda, triklosan isimli bir madde bulunur. Triklosan maddesi her ne kadar temizlik sağlasa da yapılan araştırmalara göre zararlı yanları da bulunur. Bu nedenle satın aldığınız sıvı sabunun bilinen bir markadan olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sıvı sabunların asit ve baz oranına dikkat etmeniz, zararlı kimyasal içeriğe sahip ürünlerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Ellerinizde temizlik sağlamak kadar, nemlenmenin de önemli olduğunu unutmamalısınız. Eğer ellerinizde kuruluk ya da soyulma gibi sorunlardan şikayetçiyseniz zeytinyağlı ya da kremsi özelliğe sahip ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca, ürünün içeriğine baktığınızda alerjik maddelere rastlarsanız mutlaka o üründen uzak durmalısınız. Doğru içeriğe sahip antibakteriyel ürünler arasından seçim yaparsanız ellerinizde sıradan sabunlara kıyasla daha etkin bir koruma sağlamış olursunuz. Doğal içeriğe sahip markalar arasından alışveriş yaptığınız takdirde daha güvenli temizlik sağlayabilirsiniz. Sıvı sabun alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun bir diğer cevabı da bebeklere uygun olup olmadığıdır. Yetişkinlerin cildi ile bebeklerinki aynı değildir. Bebeklerin cildi yetişkinlere kıyasla daha kolay bir şekilde tahriş olur. Bu nedenle ya bebeğinize ayrı bir el sabunu alın ya da satın aldığınız sabunun bebeğinize uygun olup olmadığına dikkat edin. Sıvı sabun fiyatları da dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Sıvı sabun fiyatı aşırı pahalı ya da ucuz olmamalıdır. İçeriğine ve markasına dikkat ederek bütçenize hitap eden ürüne sahip olabilirsiniz. Akakce.com üzerinden sıvı sabun fiyatı markaları ve satıcıları konusunda araştırma yapabilirsiniz. Araştırmalarınız esnasında site site gezmenize gerek yoktur. Sizler için tüm fiyatları ve satıcıları karşınıza sunan Akakce.com sayesinde bilinçli alışveriş yapma imkanı elde edersiniz. Ayrıca sıvı sabun yorumları arasında incelemede bulunarak kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Sıvı Sabun İndirimleri ve Kampanyaları

Akakce.com üzerinden sıvı sabun alışverişi yaparken beğendiğiniz markaya göre filtreleme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra; sıvı sabun indirimleri ve kampanyaları sayesinde satıcılardan en ekonomik şekilde alışveriş imkanı elde edersiniz. Sıvı sabun yorumları arasında inceleme yaparken ürünün puanına göre de araştırma yapabilirsiniz. Sıvı sabun markalarından olan Activexve Eyüp Sabri Tuncer sıklıkla tercih edilir. Activex sıvı sabun antibakteriyel özellik gösterirken, Eyüp Sabri Tuncer sıvı sabun çeşitlerinin zeytinyağlı olanları ilgi çeker. Eyüp Sabri Tuncer sıvı sabun çeşitleri, içeriğinin yanı sıra hoş kokuları ile de beğeni ile karşılanır. Ürünlerin gramajları ise 300 mili liltre ile 1,8 litreye kadar artış gösterir. Aynı zamanda ürün çeşitleri arasında çoklu paketler halinde satılan ürünler de bulunur. Çoklu paketler arasından tercih yaptığınız takdirde daha ekonomik bir ürün sahibi olabilirsiniz. Siz de kişisel hijyeninizi en sağlıklı şekilde sağlamak için ihtiyaçlarınıza uygun sıvı sabun çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Akakce.com'unindirim ve kampanyalarını takip ederek, ekonomik ve bilinçli alışveriş yapma imkanı elde edersiniz.