Sıvı Sabun

Sıvı Sabun Fiyatları

5.665 farklı Sıvı Sabun için fiyatlar listeleniyor.

Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun Komili Sıvı Sabun Dalan Sıvı Sabun Activex Sıvı Sabun Dove Sıvı Sabun Peros Sıvı Sabun

Aktüel Broşürlerden Sıvı Sabunlar

 • Dove Sıvı Sabun 450 ml Çeşitleri Migros 69,90 TL
 • Dalan Sıvı Sabun Çeşitleri 3 LOnur Market 44,99 TL
 • Komili Pam Sıvı Sabun Çeşitleri 4 LBizim Toptan 54,95 TL
 • Fax Sıvı Sabun 1.5 lt Çağrı Hipermarket 25,95 TL
 • Duru Sıvı Sabun 500 ml Çağrı Hipermarket 24,95 TL
 • Sleepy Premium Sıvı Sabun Ürün Çeşitleri 500 mlEveshop 44,95 TL
 • Watsons Sıvı Sabun Çeşitleri 500 mlWatsons 25,00 TL
 • Sleepy Premium Sıvı Sabun 500 ml Çeşitleri Rossmann 33,50 TL
 • Hacı Şakir Sıvı Sabun Lavanta 600 mlEveshop 39,95 TL
 • Duru Sıvı Sabun Çeşitleri 1 LŞok 40,00 TL

lt En Ucuz Sıvı Sabunlar

Tümü

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Boyut1500 ml
 • Boyut3000 ml
 • Boyut3600 ml
 • Boyut4000 ml
 • Boyut5000 ml
 • Boyut30000 ml
 • ÖzelliklerZeytinyağlı
 • Fiyatı0 - 50 TL
 • ÖzelliklerNemlendiricili
 • ÖzelliklerAntibakteriyel
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterBoyutÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (5.665)

Çok Amaçlı Temizleyici Kolonya Oda Kokusu Mutfak Yüzey Temizleyici Koku Giderici Sinek Kovucu Genel Böcek İlaçları Fare Zehiri Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun Komili Sıvı Sabun Dalan Sıvı Sabun

En Çok Karşılaştırılan Sıvı Sabunlar

Sıvı Sabun Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sıvı Sabun Sıkça Sorulan Sorular

lt en ucuz Sıvı Sabunlar hangileri?

En çok satan Sıvı Sabunlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sıvı Sabun:
 1. Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun 1.5 lt
 2. Komili Sıvı Sabun 4 lt
 3. Dalan Family Zeytin Mucizesi Sıvı Sabun 3 lt
 4. Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1.5 lt
 5. Dove Sıvı Sabun 450 ml

Sıvı Sabun

Sıvı sabun el temizliğinde hijyeni sağlamak için kullanılır. Farklı çeşitleri ve kokuları ile temizliğin yanında ferahlık da sağlar. Sıvı sabun markaları el bakımını göz önüne alarak sıvı sabun formülleri geliştirir. Bu sayede ellerinizi yıkarken aynı zamanda daha bakımlı olmalarını sağlayabilirsiniz. Cilt onarımı sağlayan E vitamini ve nemlendirici etkisi bulunan gliserin kaliteli sıvı sabun üreten markaların birçok ürününde bulunan bileşenlerdir. En iyi sıvı sabun markası için alternatifleri eleyerek seçim yapabilirsiniz. Bunun için sıvı sabunlardan beklediğiniz özellikleri göz önüne almalısınız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yaparak en iyi sıvı sabun seçeneğini bulmanız mümkündür. Pompalı şişeleri ile pratik bir kullanım sunan sıvı sabunlar bütün aile bireyleri tarafından kullanılabilir.

Sıvı Sabun Çeşitleri

Sıvı sabun çeşitleri içerdiği bileşenler, kokular ve kullanım amaçlarına göre değişir. Büyük küçük herkesin kullanabileceği sıvı sabunlar dışında sadece çocuklar için üretilen ürünler mevcuttur. Küçüklere temizlik alışkanlığını çocuk sıvı sabun çeşitleriyle kazandırabilirsiniz. Hafif formüller ve göz yakmayan içerikler çocukların güvenle sıvı sabun kullanmasını sağlar. Ayrıca çeşitli bitkisel yağlar ile hazırlanan doğal sıvı sabun çeşitleri de bulunur. Doğal sıvı sabun markaları tarafından üretilen bu çeşitler zeytinyağı, palm yağı, Hindistan cevizi yağı, sirke gibi doğal bileşenler içerir. Sıvı sabun içeriği bununla da sınırlı değildir. Paraben, boya, SLS ve alkol içermeyen en saf, doğal sıvı sabun çeşitleri birçok üreticinin ürün seçkisi arasında yer alır.

Sıvı sabunlar arasında dezenfektan katkılı ürünlerde yer alır. Antimikrobiyal özelliklere sahip dezenfektan etkili sabunlar her türlü bakteri, virüs ve mikroba karşı sizi korur. Birçok başarılı markada el üzerindeki bakterileri yüksek oranlarda yok eder. Ayrıca yeni bakterilerin üremesini de engelleyecek çeşitli koruyucular içerir. Buna ek olarak hijyenik sıvı sabun çeşitleri arasında oldukça tercih edilen bir tür olan antibakteriyel sabunlar hastalık kapmanızı önler. Bu sebeple sadece evde değil, iş yeri, okul, ofis, restoran gibi kamuya açık alanlarda da kullanılır. Kalabalık ortamlarda kullanmak için tercih edilen 10, 50 kg sıvı sabun bidonları herkesin ihtiyacını karşılayabilir. En doğru sıvı sabun çeşidini seçerken kullanım alanını göz önünde bulundurarak Akakçe yardımıyla sipariş verebilirsiniz.

En Güzel Kokulu Sıvı Sabun

En iyi sıvı sabunlar tıpkı en iyi yumuşatıcı çeşitleri gibi güzel kokar. En güzel kokulu sıvı sabun çeşitleri ise hem sizi hem de misafirlerinizi memnun eder. Çiçek, meyve ve odunsu ağaç kokularının bir araya gelerek harmanlandığı eşsiz sıvı sabun kokuları birçok markanın ürün yelpazesinde yer alır. En güzel kokan sıvı el sabunu çeşidi kişiden kişiye değişse de birkaç klasik koku herkes tarafından sevilebilir. Bunlar; gül, yasemin, lavanta gibi çiçek kokuları ile çilek, böğürtlen, Japon kirazı benzeri meyvelerin kokularıdır. Beyaz sabun ile saf bir temizlik kokusu almak isteyenler ya da narenciye özlü sabunlarla ferahlamak isteyenler de klasik kokulara yönelebilir. Bunun dışında son zamanlarda avokado, badem, amber gibi farklı kokuların yer aldığı yenilikçi ürünler görmek mümkündür. Bazı sıvı sabun çeşitleri neredeyse parfümler kadar ilgi uyandırıcı kokulara sahiptir. Sıvı sabun isimleri de içerdikleri kokulara göre verilir.

Sıvı Sabun Kullanımı

Sıvı sabun kullanımı oldukça basit ve zahmetsizdir. Elinize aldığınız bir miktar sabunu su yardımıyla köpürterek ellerinizi güzelce yıkayabilirsiniz. El sıvı sabun yardımıyla kolayca temizlenir. Sıvı sabun yorumlar bölümünde kullanıcıların ürünler hakkındaki gerçek deneyimlerini okuyarak fikir sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar beğenilerini paylaşır ve sıvı el sabunu tavsiye ederek rehber olur. Tam hijyen sağlamak amacıyla sabunları ev dışında yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun için minik, küçük sıvı sabun boyları bulunur. Cep boy sabunlar çantalarda, valizlerde ve araçların torpido gözünde taşınabilir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz her an sıvı el sabunu bulabilirsiniz. Antibakteriyel özellikli sabunlar tercih ederek yolculuk sırasında daha hijyenik kalabilirsiniz. Antibakteriyel sabunlar sizi mikroplardan koruyacağı için en ideal alternatif olur.

Sıvı sabun kullananların merak ettikleri birtakım sorular vardır. Bunlardan ilki “Sıvı sabunla saç yıkanır mı?” sorusudur. Sıvı sabunlar 9 ile 10 pH seviyesine sahiptir. Saç derisinde ise bu oran 5 pH olarak görülür. Dolayısıyla saç derisi ve saç tellerinin pH oranı ile sıvı sabun pH değeri uyumlu olmadığından sıvı sabunlarla saç yıkamak tavsiye edilmez. Kullanıcılar tarafından merak edilen bir başka konu da “sıvı sabunla yüz yıkanır mı?” sorusudur. Yüz, vücudun diğer bölgelerine kıyasla daha hassastır. Sıvı sabunlar ise yüzün hassas derisini kurutabilir. Bunun için sıvı sabunlarla yüz yıkamak tercih edilen bir yöntem değildir. Bu yöntem yerine yüz derisine uygun olarak üretilen temizleme köpükleri kullanmak daha uygun olur. Bunun dışında kullanım sıklığına göre sıvı sabun küçük, büyük boy ya da orta boy olarak tercih edilebilir. İhtiyacınıza en uygun sıvı sabun çeşitlerini internet üzerinden araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Sıvı Sabunların Farklı Özellikleri

Sıvı sabun özellikleri çeşitlerine göre değişir. Her sabunun kendi özelinde formülünü farklı kılan özellikler bulundurur. Bazı sabunlar sadece ellere kullanılırken bazıları da temizlik seti için de kullanılır. Böylece yüzeylerin temizliğinde etkili olur. Sıvı sabunun özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Sıvı Sabun Fiyatları

Sıvı sabun fiyatları ürünlerin özellikleri ve gramajları doğrultusunda değişir. Her sabun firması farklı özelliklerde sıvı sabun türleri ürettiği için fiyat aralıklarını belirlerken de farklı bir politika izleyebilir. Sıvı sabun litre fiyatı ile ml fiyatı arasında miktarın aynı olmaması bakımından fiyatlandırma farkı da bulunur. 500 ml sıvı sabun ile 5 lt sıvı el sabunu arasında fark olsa da her zaman büyük boy sıvı sabun almak daha avantajlıdır. Sıvı el sabunu fiyatları için belirleyici olan bir diğer faktör ise şişenin tasarım detaylarıdır. Kiloluk bidonlar yerine şık basmalı ufak şişelerin kullanılmış olması ürüne daha şık bir hava katarken fiyatlara da yansır. Firmalar sıvı sabun indirim kampanyaları ile ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturabilir. Sıvı el yıkama sabunu fiyatları her bütçenin karşılayabileceği seviyelerdedir. Üreticileri takip ederek en ucuz sıvı sabun çeşitlerini bulmak için Akakçe ile karşılaştırma yapabilirsiniz.