KPSS Önlisans Kitapları

KPSS Önlisans Kitapları Fiyatları

70 farklı KPSS Önlisans Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Öğrenim DurumuÖnlisans
 • TürüKonu Anlatımlı
 • TürüSoru Bankası
 • Öğrenim DurumuLisans
 • Sınav TürüGY / GK
 • Sınav TürüÖABT
 • Yıl2023
 • Yıl2024
 • DerslerMatematik
 • DerslerTarih
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Öğrenim DurumuÖnlisans
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıÖzelliklerSınav TürüÖğrenim DurumuYılDerslerTümünü GösterTürü
Temizle Ürünleri Gör (70)

KPSS Lisans Kitapları EKPSS Soru Bankası Fen Bilimleri Geometri KPSS 2020 Soru Bankası KPSS Coğrafya Soru Bankası KPSS Çözümlü Soru Bankası KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası KPSS GK / GY Soru Bankası KPSS Matematik Çözümlü Soru Bankası KPSS Matematik Soru Bankası KPSS Önlisans Soru Bankası

KPSS Önlisans Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

Kpss Önlisans Kitabı

Devlet memuru olarak görev almak isteyen kişilerin başvurduğu sınavlardan biri olan KPSS sınavına, her yıl binlerce kişi başvuru yapar. Farklı eğitim düzeylerindeki adaylar için çeşitli sınavlar yapılır. Lise, önlisans ve lisans mezunları için hazırlanan sınav soruları farklılık gösterir. Personel seçme sınavlarına hazırlanan adaylar girecekleri sınav türüne göre yaprak testler, konu anlatımlı kitaplar ve spk kitabı gibi farklı kaynaklardan yararlanır. Güncel sınav türüne uygun olarak hazırlanan kaynaklar, adayları sınavlara hazırlar. Üniversitelerin iki yıllık eğitim veren programlarından mezun olan adayların devlet kurumlarına yerleşmesi için KPSS önlisans sınavı yapılır. KPSS önlisans kitabı çeşitleri adayların sınav öncesi eksiklerini tamamlayacak çeşitliliğe sahiptir. Konu anlatımları, çözümlü sorular ve testlerle hazırlanan KPSS lise önlisans kitapları farklı yayınevlerinde basılır. Güncel soru tiplerinden içerikler bulunan kitaplar sınav konularına göre farklı dersleri kapsar. Kamu personeli seçme sınavı olarak bilinen KPSS için hazırlık programınıza göre KPSS önlisans hazırlık kitabı çeşitlerinin konu anlatımı ve testlerini tercih edebilirsiniz. Tek ders konu anlatımları ve çoklu konu anlatımları içeren yayınlarla eksik konularınızı sınava kadar tamamlayabilirsiniz. Tekrar edilen konuları pekiştirmek için testlerle seviyenizi ölçebilirsiniz. Ayrıca, düzenli test çözerek soru çözme sürenizi hızlandırarak verimli bir zaman yönetimi planı oluşturabilirsiniz. KPSS önlisans deneme kitabı çeşitlerini kullanarak belirli aralıklarla sınav provası yapabilirsiniz. Güncel sınav konularını içeren soru bankaları ve deneme kitapları ile sınava verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Kpss Önlisans Kitabı Çeşitleri

Devlet kurumlarında memur olarak çalışmak isteyenler için çeşitli fırsatlar sunan Kamu Personeli Seçme Sınavı, farklı eğitim düzeylerine sahip adaylara yapılır. Adaylar eğitim düzeylerine göre lise, önlisans ve lisans sınavlarına başvuru yapar. Seçici bir sınav olan KPSS için ciddi bir hazırlık süreci gerekir. Adayların sınav konularındaki başarılarını belirleyen bu sınavda, etkili bir zaman yönetimi yapılması önemlidir. Lise ve önlisans mezunları için düzenlenen sınava hazırlık için adaylar çeşitli kaynaklardan yararlanır. KPSS önlisans kitap yayınları, adaylara farklı seçenekler sunar. Kitap içerikleri çözümlü sorular, konu anlatımları ve testlerden oluşur. Seviyenizi ölçmek için testleri tercih edebilirsiniz. Önlisans KPSS kitapları çeşitliliğiyle her seviyeyi geliştirecek seçenekler sunar. Konularda eksikliğiniz varsa anlatımlı ve özet türlerindeki yayınları ders çalışma planınıza dahil edebilirsiniz. KPSS önlisans özet kitap türleri, ders içeriklerini kısa kısa bilgilerle aktarır. Farklı derslerin konularını anlatan özetler, yayın türüne göre tüm dersleri veya tek dersi kapsar. Özet kitap türlerini eksik olduğunuz dersleri kısa sürede tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Özet ve konu anlatımlı yayınlarda eksik derslerinizi tamamlarken, bilgi seviyenizi ölçmek ve pratik yapmak için testleri çözebilirsiniz. Doğru ve yanlış cevapladığınız soruları inceleyerek eksik olduğunuz konuları tekrar edebilir ve bilginizi pekiştirebilirsiniz. KPSS önlisans test kitabı çeşitlerinde kullanıcılara farklı seçenekler sunulur. Önceki yıllarda çıkmış sorular, çözümlü testler ve benzer soru tiplerinden oluşan içeriklere sahip test yayınlarıyla farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Her Seviyeye Uygun Kpss Önlisans Kitabı

Lise ve önlisans mezunlarının gireceği KPSS sınavında ders konularının dağılımı ve içerikleri adayların düzeylerine göre hazırlanır. Sınavda çıkacak konularda eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız KPSS önlisans konu anlatımlı kitap çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Tarih, vatandaşlık, matematik ve coğrafya gibi farklı dersler için hazırlanan yayınlar, güncel içerikleriyle sınava hazırlık sürecinde sizlere yardımcı olur. KPSS önlisans kaynak kitap türleri adayların verimli bir şekilde hazırlanmasını sağlayacak içeriklere sahiptir. Tüm derslerin özetleri, tek ders konu anlatımı ve özet içeren yayınların kaynaklarını kullanabilirsiniz. Güncel ders içerikleri ve sınav formatına uygun soru örnekleriyle dikkat çeken yayınlar, kullanıcıların sık tercih ettiği kaynaklar arasında yer alır. Ayrıca, belirli aralıklarla deneme testleri yaparak sınav performansınızı ölçebilirsiniz. Sınav konularına olan yatkınlık kadar hızlı soru çözme becerisi avantaj sağlar. Zamanı verimli kullanmayı öğrenebileceğiniz deneme testlerine farklı yayınlardan ulaşabilirsiniz. Sınav formatını iyice benimsemek için KPSS önlisans çıkmış sorular kitabı sizler için faydalı bir çalışma süreci sağlar.

Kpss Önlisans Kitabı Çeşitlerinde Konu Dağılımı

KPSS önlisans çalışma kitabı içerikleri güncel sınav formatına uygun titiz bir çalışmayla hazırlanır. Alanında uzman eğitimcilerin görev aldığı yayınevleri, adayların sınav başarısını arttıracak soru örnekleriyle oluşturur. Düzenli test çözerek ve eksik konuların tekrarını yaparak belirlediğiniz sınav netlerine ulaşabilirsiniz. KPSS önlisans coğrafya konu anlatımı yayınları, güncel konuları içeren ders notlarını içerir. Sınavın coğrafya sorularında çıkacak konular üzerinde yoğunlaşan yayınlar, adayların coğrafya bölümündeki başarısını arttırmayı hedefler. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz bölümlerin konu anlatımlı yayınlarıyla tekrar yapabilirsiniz. Sınavın önemli bölümlerinden biri olan vatandaşlık soruları için KPSS önlisans vatandaşlık kitabı çeşitleriyle hazırlık yapabilirsiniz. Sayısal soru çeşitlerine hazırlanırken KPSS önlisans matematik kitabı alternatifleri sayısal mantık ve temel matematik konuları kapsar. İhtiyacınıza göre konu anlatımlı ve test kitaplarını satın alabilirsiniz. Sözel bölümdeki eksiklerinizi tamamlamak için KPSS önlisans tarih kitabı ve türkçe yayınları ideal seçenekler arasında yer alır. Yoğunlaşmak istediğiniz bölüme özel soru ve özet kitaplarını ders çalışma programınıza ekleyerek veriminizi arttırabilirsiniz. Ayrıca, gün içinde boş zamanlarda pratik bir çalışma deneyimi için KPSS önlisans tüm dersler kitabı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tüm ve tek ders için oluşturulan KPSS önlisans cep kitabı pratik kullanım özellikleriyle sık tercih edilen alternatifler arasında yer alır.

Kpss Önlisans Kitabı Fiyatları

Devlet memuru olmak isteyenler için açılan KPSS, seçici ve özel sınavlar arasında yer alır.Adayların belirli bir puanın üstünde sonuçlar alabilmesi tercih sürecini doğrudan etkilediği için sınava hazırlık sürecinde sıkı çalışmak önemlidir. Konu anlatımlı kitaplar ve testler adayların çalışma programlarında sık tercih eder. Sınav soruları sayısal ve sözel bilgilerin dışında güncel konuları ve mantık soruları kapsar. KPSS önlisans güncel bilgiler kitabı çeşitleri yakın tarih konuları ve gündemsel olayları içerir. Sınavda çıkabilecek konulara değinen yayınlar, adayların soru kaçırması için zengin içeriklere sahiptir. Kapsamlı bir çalışma yapmak isteyenlerin tercihleri arasında KPSS önlisans kitap seti çeşitleri bulunur. Sözel ve sayısal konuların özetleri ve soru örnekleriyle hazırlanan setler, etkili bir çalışma deneyimi sunar. KPSS önlisans kitap fiyatları her bütçeye uygun farklı alternatifler sunar. Yayınevleri, konu içerikleri ve kapsamlarına göre kitapların fiyatları çeşitlilik gösterir. Önlisans kpss kitap önerileri ve tavsiyelerini inceleyerek çalışma planınızı belirleyebilirsiniz. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz derslerin konu anlatımlı test kitaplarını tercih edebilirsiniz. KPSS önlisans kitap alırken bütçenizi yormayacak alternatifleri incelemek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Sayfa üzerinden farklı yayınevlerinin kaynaklarını hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sınav öncesi hızlı düşünme, muhakeme gibi konularda faydaları olan zeka küpü fiyatları da Akakçe sayfasında bulabileceğiniz size katkı sağlayacak ürünler arasında yer alır. KPSS önlisans kitap tavsiyelerini inceleyerek ihtiyacınız olan kaynaklara da kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Kamu çalışanı olmak isteyen herkesin özenle hazırlandığı KPSS için, yayınevleri farklı kitap seçenekleri sunar. Çıkmış sorular, çözümlü testler ve konu anlatımlı yayınlar adayların çalışma programlarına eklediği seçenekler arasında yer alır. Fiyat karşılaştırma platformu Akakçe üzerinden ihtiyacınız olan KPSS önlisans ucuz kitap alternatiflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı yayınevlerinin sunduğu ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaynakları belirleyebilirsiniz. En iyi KPSS önlisans kitapları hakkında bilgi almak için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden farklı alternatifler arasında seçim yaparken KPSS önlisans kitap yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarının doğrultusunda ders eksiklerinizi tamamlayacak içeriklere sahip yayınları satın alarak çalışma programınızı oluşturabilirsiniz.