Eğitim, Ders Kitapları Fiyatları

En Popüler Eğitim, Ders Kitapları Ürünleri

DGS Kitapları ALES Kitapları LGS Kitapları YKS Kitapları Yabancı Dil Sınavı Kitapları Kurum Sınavı Kitapları Uzmanlık Sınavı Kitapları KPSS Kitapları 5. Sınıf Ders Kitabı 5. Sınıf Din Kültürü Kitabı 5. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 5. Sınıf İngilizce Kitabı

Popüler Eğitim, Ders Kitapları Markaları

Eğitim, Ders Kitapları

İlkokul, lise, üniversite ve çeşitli ilgi alanlarına özel olarak hazırlanan eğitim kitapları, her ihtiyaca uygun alternatifleriyle kendinizi geliştirebilmenize yardımcı oluyor. Alanında uzman kişiler tarafından yazılan ürünler sayısal, sözel ve dil yeteneklerinizi ortaya çıkarabilme imkânı veriyor. Kapsamlı ve detaylı içeriklere sahip olan birçok kitap, sınavlara karşı daha donanımlı olabilme olanağı tanıyor. Açıköğretim kitapları, sınav kitapları, yabancı dil kitapları, yardımcı ders kitapları, sözlük ve imla kılavuzları şeklinde sınıflandırılan ürünler, aradığınız kaynağı bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Anlaşılır sayfa tasarımlarıyla kaliteli bir deneyim sunan pek çok eğitim kitabı, problem çözme yeteneğinizi geliştirebilmenize yardımcı oluyor. Soru kitaplarının da aralarında bulunduğu ürünler, sınav öncesinde pratik yapabilme imkânı veriyor. Farklı alanlara özel olarak basılan ders kitapları Akakçe’de sizi bekliyor.

Ders Kitapları ile Hedeflerinize Ulaşın

Matematik, geometri, biyoloji, edebiyat, bilgisayar ve kodlama gibi pek çok alana özel olarak tasarlanan kitaplar, ihtiyacınız olan ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Konuları detaylı bir şekilde ele alan ders kitapları, lise ve üniversite öğrencilerinin beklentileri dikkate alınarak hazırlanıyor. İşlem hızınızı artırarak istediğiniz sonuca ulaşabilme olanağı tanıyan ürünler, konu ve soru kitapları olarak sınıflandırılıyor. Konu konu ilerleyen üniversite ders kitapları, planlı bir şekilde çalışarak hedefinize bir adım daha yaklaşabilmenize yardımcı oluyor. Bilgi düzeyinizi artırabilme imkânı veren ürünler, özellikle matematik ve fizik gibi sayısal alanlarda işlem hatalarına karşı pratik yapabilme fırsatı tanıyor. Çeşitli konuları anlaşılır bir şekilde ele alan eğitim kitapları KPSS, TYT ve AYT gibi sınavlara hazırlanırken de kolaylık sağlıyor.
Sınavlarda öğrencilerin yaptığı hatalar göz önünde bulundurularak yazılan birçok eğitim ve sınav kitabı, başarı oranınızı yükseltebilmenize yardımcı oluyor. Kaliteli kağıtlar kullanılarak üretilen ders kitapları AÖF sınavlarına özel seçenekler de sunuyor. Pek çok bilgiyi tek bir kaynakta toplayan ürünler, konuları rahatlıkla tekrar edebilme imkânı tanıyarak öğrenmeyi daha keyifli hale getiriyor. Net sayınızı artırabilme fırsatı sunan kitaplar, konuları pekiştirebilmenizi sağlayarak iyi bir puan alabilme olanağı veriyor. Birçok ders kitabı sosyal ve sayısal olarak ikiye ayrılıyor. Sosyal bölümde tarih, coğrafya ve edebiyat gibi sözel ders kaynakları yer alıyor. Sayısal bölümde ise matematik, kimya ve fizik gibi ders kitapları bulunuyor.

Yabancı Dil Seviyenizi Geliştirebileceğiniz Eğitim Kitapları

İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça gibi pek çok dilin gramer yapısını öğrenebilmenize yardımcı olan yabancı dil eğitim kitapları, farklı seviyelere uygun olarak hazırlanıyor. Alanında uzman dil bilimciler tarafından yazılan ürünler, hem günlük aktivitelerinizde hem de iş hayatınızda yabancılarla iletişim kurma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Bu kitaplar arasında yer alan Almanca eğitim kitapları, dil hakimiyetinizi artırarak seyahat ederken veya profesyonel düzeyde çalışmalar yaparken kolaylık sağlıyor. İçeriklerine göre çeşitli seçenekler sunan ürünler, dilin özne ve nesne yapısını doğru bir şekilde öğrenebilmenize yardımcı oluyor. Birçok ders kitabı Almanca dilinin aksanını da ele alıyor. Çeviri yaparken pratikliğinizi artıran ürünler, farklı boyutlarda kullanıma sunuluyor.
İngilizce eğitim kitapları ise roman okurken veya makale yazarken hayatınızı kolaylaştırıyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden ürünler, resimli alternatifleriyle çocuklarınızın da konuları daha iyi kavrayabilmesine yardımcı oluyor. Seyahat ederken kendinizi düzgün ifade edebilme imkânı sunan kitaplar; A1, A2, B1, B2, C1, C2 gibi dil seviyelerine göre sınıflandırılıyor. YDS ve IELTS gibi yabancı dil sınavlarına özel olarak da hazırlanan ürünler, konuları ayrıntılı bir şekilde öğrenerek pekiştirebilme olanağı tanıyor. Rusça eğitim kitapları, basit ve anlaşılır içerikleriyle dili bütün yönleriyle kavrayabilmenize yardımcı oluyor. Geniş kapsamlı alternatifleriyle eksik ve yanlış bilgilerinizi öğrenebilmenize imkân veren ürünler, özenle hazırlanan bölümleriyle öğrenmeyi daha kolay bir hale getiriyor.

Eğitim Kitaplarıyla Dilin Kurallarına Hakim Olun

Farklı dillerde yer alan sözcükleri doğru bir şekilde öğrenebilme imkânı sunan sözlükler, dil bilgisi eğitimlerinin temel kaynakları arasında bulunuyor. Kelimeli doğru telaffuz edebilmenize de yardımcı olan kitaplar, her dile özel olarak hazırlanıyor. İngilizce, Almanca ve Rusça gibi birçok dili farklı açılardan inceleyebilme fırsatı veren ürünlerin içerikleri yayınevlerine göre değişiklik gösteriyor. İlk, orta ve lise gibi sınıflara uygun içeriklere de sahip olan kitaplar, çocuklarınızın kelimeleri daha rahat öğrenebilmelerine yardımcı oluyor. Farklı boyutlarda basılan ürünler, cep boyutlarında kullanıma sunulan alternatifleriyle kolaylık sağlıyor. Seyahat ederken yanınızda taşıyabileceğiniz dil eğitimi kitapları, daha rahat öğrenebilmeniz için kutu oyunları şeklinde de hazırlanıyor.
Kelimeleri doğru bir şekilde yazabilmenize yardımcı olan imla kılavuzları ise noktalama işaretlerini de düzgün kullanabilme imkânı tanıyor. Farklı dillere özel olarak hazırlanan eğitim kitapları, okuma ve yazmayı yeni öğrenen kişilere kolaylık sağlıyor. Yazma alıştırmaları yapabilme olanağı veren ürünler, ciltli ve ciltsiz birçok seçenek sunuyor. Türkçe diline özel hazırlanan kılavuz kitaplar, Türk Dil Kurumu kriterlerine uygun olarak basılıyor. Kelimeleri daha kısa bir süre içinde kavrayabilmenize yardımcı olan ürünler, farklı font ve puntolar kullanılarak basılıyor. Her dilin kurallarını öğrenebilme imkânı veren kitaplar, yazarken veya konuşurken kendinizi iyi bir şekilde ifade edebilme olanağı tanıyor.

Eğitim ve Ders Kitapları Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her ihtiyaca uygun pek çok seçenek sunan bu kitaplar arasında seçim yaparken çalışmak istediğiniz alanı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Matematik, biyoloji, edebiyat, yabancı dil ve bilgisayar gibi çeşitli konulara özel olarak hazırlanan bilgi kaynaklarını alırken bilgi düzeyinizi dikkate alarak doğru ürüne ulaşabilirsiniz. 3D kalem ve 3D yazıcı başlangıç eğitimi gibi farklı ilgi alanlarına uygun birçok seçenek sunan kitapları seçerken resimli olanları tercih ederek daha rahat öğrenebilirsiniz. Sözlükler arasından seçim yaparken sözcüklerin yanında telaffuzların yer aldığı modelleri seçerek kelimelerin nasıl okunduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğitim ve ders kitaplarını alırken aşağıda bulunan faktörleri de dikkate alarak kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz:

Eğitim ve Ders Kitabı Fiyatları

İçeriklerine ve basım şekillerine göre pek çok seçenek sunan eğitim ve ders kitapları, uygun fiyatlı alternatifleriyle aradığınız kaynağı bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Bu ürünlerin fiyatları, boyutlarına ve sayfa sayılarına göre de değişiyor. İstediğiniz alanda kendinizi geliştirebilme imkânı tanıyan kitaplar, hedeflerinize ulaşabilmenize yardımcı oluyor. En uygun ve en ucuz ders kitapları, birçok konuyu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilme olanağı verirken bütçenizi de koruyor. Yayınevlerine göre değişiklik gösteren fiyatlar, kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak belirleniyor. Siz de ders kitabı almak için Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Hobi, kitap, müzik ana kategorisi içerisinde yer alan kitap kategorisinin hemen altında bulunan ürünlere ulaşarak fiyat karşılaştırmaları yapabilir, seçtiğiniz kitabı birkaç adımda kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.