KPSS Kitapları

KPSS Kitapları Fiyatları

6.105 farklı KPSS Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

Benim Hocam Yayınları KPSS Kitapları Pegem Akademi Yayıncılık KPSS Kitapları Yediiklim Yayınları KPSS Kitapları Acil Yayınları KPSS Kitapları KR Akademi Yayınları KPSS Kitapları İsem Yayınları KPSS Kitapları

Fiyatı Düşen KPSS Kitapları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz KPSS Kitapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüKonu Anlatımlı
 • TürüSoru Bankası
 • Öğrenim DurumuLisans
 • Öğrenim DurumuÖnlisans
 • Sınav TürüEğitim Bilimleri
 • Sınav TürüGY / GK
 • Sınav TürüÖABT
 • ÖzelliklerSet
 • Yıl2023

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıÖzelliklerSınav TürüÖğrenim DurumuYılDerslerTümünü GösterTürü
Temizle Ürünleri Gör (6.105)

Yapışkanlı Not Kağıdı Not Kağıdı Kronometre YKS Kitapları LGS Kitapları Yabancı Dil Sınavı Kitapları ALES Kitapları Kurum Sınavı Kitapları DGS Kitapları Benim Hocam Yayınları KPSS Kitapları Pegem Akademi Yayıncılık KPSS Kitapları Yediiklim Yayınları KPSS Kitapları

KPSS Kitapları Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

KPSS Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli KPSS Kitapları hangileri?

Bugün Akakçe'de 6.105 farklı model arasında

En çok satan KPSS Kitapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı KPSS Kitapları:
 1. Benim Hocam Yayınları KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti 2024
 2. Pegem Yayınları 2024 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti - 5 Kitap
 3. Yediiklim Yayınları 2024 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Set Soru Bankası
 4. Pegem Akademi Yayıncılık KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set 2024
 5. Pegem Yayınları 2024 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası Modüler Seti 6 Kitap

KPSS Kitapları

Kamu kurum ve kuruluşlarında personel olabilmek için her yıl binlerce adayın başvurduğu Kamu Personeli Seçme Sınavı, adaylar tarafından kısaca KPSS olarak adlandırılır. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların farklı iş pozisyonları için girdiği sınav, yılda bir kez yapılır. Öğrenim seviyelerine göre farklı içeriklerde hazırlanan sınav, adayları eleyebilmek ve başarılı olanları seçebilmek için ÖSYM tarafından özenle hazırlanır. Pek çok adayın zorlandığı bu sınavda bireyler, dershane ve kurs gibi öğrenim kurumlarından yararlanır ya da evde KPSS kitapları aracılığı ile bireysel şekilde çalışır. KPSS kitapları adayların alanlarına göre farklı konu başlıkları ile hazırlanır. Çok fazla alan olması, kitap çeşitliliğinin de aynı şekilde artmasını sağlar. KPSS konusunda uzman olan yayınevlerinin her yıl güncellenen birbirinden farklı sorulara sahip soru bankası, yaprak test ve denemeleri yayınlanır. Sınava girecek olan her bir adayın güncel bilgilerden haberdar olması için bu kitaplardan yararlanması gerekir. Akakçe’nin hobi, kitap, müzik ana kategorisinin sınav kitapları alt kategorisinin KPSS Kitapları bölümünde alanınız ile ilgili pek çok ürün bulabilirsiniz. Sınav kitapları arasında yer alan konu anlatımlı soru bankası ve denemeleri satın alarak sınava eksiksiz bir şekilde çalışabilirsiniz.

KPSS Kitaplarıyla Başarı Elde Edin

KPSS hazırlık kitapları, öğrencilerin eğitim seviyesine ve sınav müfredatına göre farklı şekillerde hazırlanır. Adaylar sınava hazırlanma sürecinde en son mezun oldukları okulun seviyesi doğrultusunda kitap seçimi yapmalıdır. Örneğin; KPSS ortaöğretim sınavına girecek olan bir aday, KPSS lisans kitaplarına çalışmamalıdır. İlk defa sınava hazırlanacak olan adaylar, KPSS kitap tavsiyelerini göz önünde bulundurarak kitap seçimi yapabilir. Kitapların zorluk seviyesi yayınevlerine göre farklılık gösterdiğinden adaylar ilk aşamada kendi seviyelerine uygun bir ürün seçerek işe başlamalıdır. Sınavda çıkan derslerde alt yapınız yoksa ve direkt zor seviyeye sahip kitapları tercih ederseniz pek çok soruyu yapamayabilir ve motivasyon düşüklüğü yaşayabilirsiniz.
KPSS’nin ilk aşamasında adaylar Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Geometri derslerinden sorular ile teste tabi tutulur. Ayrıca belli bir sayıda güncel bilgi de öğrencileri elemek ve genel kültürü test etmek amacı ile sınava dahil edilir. Ders sayısının fazla olması öğrencileri korkutsa da her derse özel olarak hazırlanan KPSS çalışma kitapları ile başarı elde edilebilir. “Ucuz KPSS kitapları nereden alınır, KPSS kitapları ne kadar, en güzel KPSS kitapları hangileridir?” diye merak ediyorsanız Akakçe’deki ilgili kategoriye göz atabilir, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

KPSS Kitaplarıyla Düzenli Çalışın

KPSS’nin ilk aşamasında birden fazla ders olması başarı elde etmek için öğrencilerin düzenli çalışmasını şart kılar. İkinci aşama olan alan sınavında da çoğunlukla bilgi ağırlıklı soruların sorulması sınavın zorluk seviyesinin yüksek olmasına neden olur. Düzenli bir çalışma programı ve güncel KPSS kitapları ile zor olan bu sınavı başarılı bir şekilde geçmek mümkündür. Dersleri günlük bir sıra dahilinde KPSS için en iyi kaynak kitaplardan çalışarak konu eksikliklerini giderebilirsiniz. Konuları bitirdikten sonra bilgilerinizi pekiştirmek için en güncel ve en çok önerilen KPSS soru bankası kitaplarını değerlendirebilirsiniz. Her konu anlatımının ardından ilgili konularda test çözmek öğrenilen bilgilerin akılda kalmasına olanak sağlar.
KPSS hazırlık sürecinde tüm adayların yeni çıkan KPSS kitaplarından yararlanmasında fayda vardır. Özellikle Vatandaşlık dersinde her yıl yaşanan değişiklikler nedeniyle pek çok bilgi güncelliğini yitirir. Güncel olmayan bilgiler de sınavda soruları yanlış yapmanıza neden olur. KPSS hazırlık en iyi kitap seçenekleri arasından güncel olan ürünleri tercih ederek sınavda çıkabilecek olan tüm konu başlıklarından haberdar olabilirsiniz. KPSS en iyi çalışma ve kaynak kitap önerilerini değerlendirerek seviyenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca KPSS kitap önerileri ve yorumları sayesinde adaylar tarafından en çok beğenilen ürünleri kolaylıkla bulabilir ve kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

KPSS Kitapları ile Sınava Hazırlanın

KPSS’de pek çok ders sözel olduğundan öğrencilerin konu başlıklarını ve bilgileri canlı tutması zorlaşır. Öğrenme başladıktan sonra ilerleyen dönemlerde bilgilerin unutulması ve karıştırılması gibi sorunlar yaşanır. En çok satılan KPSS kitapları arasında bulunan hafıza teknikleri kitapları, bu nedenden ötürü adaylar tarafından yoğun ilgi ile karşılanır. Hafıza teknikleri, şifreler ve görseller kullanılarak hazırlanan en kaliteli KPSS kitapları, adayların bilgileri daha hızlı öğrenmesine ve zihinlerine kalıcı şekilde kaydetmelerine olanak sağlar. Sınavın ilk aşamasında yer alan derslerin yanı sıra KPSS alan kitapları arasında da bu özelliklere sahip seçenekler bulabilirsiniz. Özellikle sözel derslerin öğrenilmesini ve bilgilerin kalıcı olmasını kolaylaştıran ürünler, sınava hazırlık sürecini daha keyifli hale getirir.
KPSS kitapları, adayların ihtiyaçlarına göre tekli ya da set halinde sunulur. İlk defa sınava girecek olan adaylar için KPSS kitap seti almak daha ekonomik olur. KPSS kitap alırken set olan ürünleri tercih etmeniz aynı anda tüm derslere sahip olmanıza ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Genel olarak set içerisinde konu anlatımlı ders kitapları, soru bankası, yaprak test ve denemeler bulunur. Ürünleri tek tek almak yerine en uygun ve en ucuz KPSS kitaplarını aynı anda alarak sınava çalışmaya vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. KPSS kitapları en çok satanlar arasından adayların değerlendirmelerine ve seviyenize göre en uygun setleri tercih edebilirsiniz.

KPSS Kitapları ile Sınava Nasıl Çalışılır?

Seviyesi oldukça zor olan KPSS’de, adayların hayal ettikleri kurumlara atanmaları için düzenli ve programlı bir şekilde hazırlanmaları gerekir. Sınava hazırlık sürecinin günbegün proglamlanması adayların daha disiplinli şekilde çalışmasına olanak sağlar. İlk olarak “En iyi KPSS hazırlık kitabı hangisi?” diye araştırma yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan seçenekleri değerlendirerek ve seviyenize uygun ürünleri seçerek işe başlayabilirsiniz. KPSS’de başarılı olmaya yardımcı olan teknikler şunlardır:

KPSS Kitaplarının Fiyatları

KPSS kitap fiyatları ürünlerin yayınevine, kitap içeriğine ve kullanılan materyalin kalitesine göre farklılık gösterir. KPSS kitap siparişi verirken ürünlerin güncel ve yeni basım olmasına dikkat etmelisiniz. İndirimli ve kampanyalı KPSS kitapları arasında satışa sunulan eski basımlar, özellikle bilgilerin sürekli değiştiği Vatandaşlık gibi derslerde öğrencilerin sorun yaşamasına neden olur. KPSS en iyi kitap seçeneklerini sunan Benim Hocam, Yediiklim, KR Akademi, İnformal ve Yargı yayınevlerinin ürünlerini değerlendirebilirsiniz.
KPSS kitap satın alırken ürünleri tek tek almak yerine konu anlatımı, soru bankası, yaprak test ve denemelerin olduğu setleri tercih edebilirsiniz. En ucuz kitap KPSS seçeneklerini gözden geçirmek için Akakçe’yi daha sık ziyaret edebilir ve indirimli ürünleri satın alma avantajından yararlanabilirsiniz. Aradığınız ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz sitenin sol kısmında yer alan fiyat, yayınevi, özellik ve sınav türü filtrelerini değerlendirebilirsiniz.