Lenovo Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Lenovo Ürünleri

En Çok Takip Edilen Lenovo Ürünleri

En Çok Yorum Alan Lenovo Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Lenovo Ürünleri

Lenovo

Bilgisayar teknolojisi konusunda koşulsuz güvenebileceğiniz Lenovo, akıllı telefonları ve tabletleriyle de kullanıcı dostu ürünler tasarlamaya devam ediyor. Lenovo laptop, tablet, bilgisayar, akıllı telefon gibi ürünleri neredeyse sınırsız bir model çeşitliliğine sahip.

Lenovo Akıllı Telefon Modelleri

Kullanışlı, dayanıklı ve şık telefonlarıyla Lenovo, akıllı telefon piyasasının altını üstüne getiriyor. Lenovo akıllı telefonlar, beklentinizi fazlasıyla karşılıyor. Markanın en çok ilgi gören cep telefonu modellerinden biri, 5 inç dokunmatik ekranı, 5 MP ön, 13 MP arka kamerası ve 4G bağlantı desteği ile Lenovo P70. Gelişmiş özellikleri ile Lenovo A7010 da tüketiciye hitap eden akıllı telefon modelleri arasında. İlgi odağı olan bir diğer akıllı telefon modeli ise zarif tasarımı, kullanışlı arayüzü ve geniş ekranı ile Lenovo S90. 6 inç ekranı, 16 MP kamerası ve geniş çözünürlük özellikleri ile Lenovo Vibe Z2 Pro da markanın en gelişmiş ve ilgi gören modelleri arasında. Lenovo K6 ise 32 GB dahili hafızası, 16 MP arka, 8 MP selfie kamerası ile iddialı modeller arasında gösteriliyor. Kullanışlı ve şık tasarımları, kolay erişim imkanı sağlayan menü desteği, geliştirilmiş bağlantı özellikleri ve kusursuz kamera teknolojisi ile Lenovo cep telefonlarından size hitap edeni gözünüz kapalı satın alabilirsiniz.

Lenovo Bilgisayar Modelleri

Masaüstü teknolojileri, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve bilgisayar aksesuarları konusunda kaliteli ve güven veren ürünler tasarlayan Lenovo, özellikle laptop modelleri ile büyük ilgi görüyor. Esnek bir teknoloji sunan Lenovo Idepad, Lenovo Thinkpad ve Lenovo Yoga, laptop modelleri arasında favorileri oluşturuyor. Lenovo laptop serilerinden Idiapad içerisinde bulunan ve oyunculara yönelik olarak geliştirilmiş Y modeli bulunuyor. Lenovo oyun bilgisayarları fiyat/performans olarak etkileyici sonuçlar veriyor. Masaüstü bilgisayar teknolojisinde de tüketicinin güvenini kazanan markanın size en uygun modelini tespit etmek ve kampanyalardan haberdar olmak için Akakçe’ye güvenin. Lenovo laptop ve masaüstü bilgisayar fiyatları hakkında fikir sahibi olmak ve özellikleri karşılaştırmak için akakce.com en doğru adres. Akakçe yardımı ile marka, model ve fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz gibi kullanıcı yorumlarından da faydalanabilirsiniz.