3M Maske

3M Maske Fiyatları

86 farklı 3M Maske için fiyatlar listeleniyor.

Evony Maske Musk Maske SaytekMed Maske Era Maske Nefes Maske Ece Maske

adet En Ucuz 3M Maskeler

Fiyatı Düşen 3M Maskeler

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu20'li50'li100'lüBeyazSiyahFFP2FFP3YetişkinN95Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: 3M Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası 3M Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı Adet Ürün Puanı Renk

3M Stetoskop

En Popüler 3M Maskeler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

3M Maske Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

3M Maske Sıkça Sorulan Sorular

3M Maske Kampanyaları

Birçok meslek grubunun çalışma esnasında kullandığı veya kullanmak zorunda olduğu maskeler, yüzün tamamını ya da belirli bir bölgesini korumak için takılıyor. Tek kullanımlık maskeler ve yıkanabilir maskelerin arasında bulunduğu 3M maske modelleri, düzgün solunum yapılabilmesi açısından tercih edilebilirliğini artırıyor. Güçlü filtre yapısı ile solunum yollarını son derece rahat bir şekilde koruyan maskeler, endüstriyel gazlara, parçacık tehlikelere ve buharlara karşı direnç gösteriyor. 3M N96 maske iş ortamlarında, sosyal ortamlarda veya günümüz şartlarında evden çıkıldığı her an kullanılması gereken ürünler arasındaki yerini alıyor. Yeniden kullanılabilir özelliği bulunan ürünleri ile geniş bir yelpazeye sahip olan modeller, yarım veya tam yüzü kaplayacak tasarımlara sahip oluyorlar. Sağlık durumuna göre veya hava şartı, yapılan iş gereği kullanılması gereken 3M virüs maske modelleri, dış dünyadaki tüm zorlu anlarda kullanıcıya destek oluyor.
Virüs taşıyan kişilerin diğer kişilere bu virüsü bulaştırma riskini minimum seviyeye indiren 3M filtreli maske çeşitleri, solunum yollarını tamamen koruyor. Sağlığın olumsuz yönde etkilenmesine karşı yüksek bir performans sergileyen ürünler, kalıcı bir etkiye maruz kalmamaya yardımcı oluyor. Dünyanın her yerinde kullanılan maske çeşitleri arasından en ideali olarak kullanıcıların karşısına çıkan 3M cerrahi maske modelleri sağlık sektöründe de çoğunlukla tercih ediliyor. Filtreleme tekniği ile sadece temiz hava alımı sağlayan ve iç kısmında buharlaşma yapmadan konforu yüksek tutan maskeler, tek kullanımlık başta olmak üzere yıkabilir ve uzun süreli kullanılabilir modelleriyle her ihtiyaca hitap ediyor. Ufak bir gripten bile etkilenme oranını en düşük seviyeye çeken maskeler ile sağlığınızı koruyabiliyor ve vücut direncinizi olumsuz etkileme ihtimali olan bakterilere meydan okuyabiliyorsunuz.

En Ucuz 3M Maske Çeşitleri

Tasarımlarından, virüslere karşı güvenli kullanımına kadar pek çok faktörüyle dikkat çeken 3M tam yüz maske çeşitleri, uygun fiyatlandırmaları ile ön plana çıkıyor. Çeneden gözlere kadar tüm yüzü tamamen kapatan maskeler, rahat kullanımlarıyla pek çok iş sektörüne uygunluk gösteriyor. Profesyonel kullanımlara göre tasarlanmış ürünler, hemen her mesleğe uygun oluyor. Kullanım şekilleri ve üretildikleri kaliteli malzemelerle etkin bir performans gösteriyorlar. Kimya, metal, gemi inşaatı, otomotiv veya buna benzer dikkat ve titizlik gerçekleştirilmesi gereken alanlarda kullanılan maskeler, kimyasal maddelerden ve toz parçalarından etkilenme olasılığını ortadan kaldırıyor. 3M maske özellikleri, herhangi bir riske karşı en yüksek korumayı gerçekleştirerek, özenli bir performans gösteriyor. Buhar, gaz, metal dumanı veya tozlardan etkilenilmesine engel olan ürünler arasında yer alan toz maske modelleri, bu gibi durumlardan korunmaya yardımcı oluyor.
Taş kesme, bahçe ilaçlama veya marangoz işiyle uğraşanların da kullanıyor olduğu tam maskelerin yanı sıra 3M yarım yüz maske çeşitleri de kendi alanında başarılı bir performans sergiliyor. Bunların yanı sıra yakıt ile çalışan araçların artması ve kış aylarında ısınma sonucu ortaya çıkan hava kirliliği bu faktörlerden etkilenmeye yol açabiliyor. Rahatsızlığı olan insanlar başta olmak üzere sağlıklı olan kesimin de herhangi bir sorun yaşamaması adına maske kullanımı önlem amacıyla kullanılabiliyor. Beklentilere ve ihtiyaçlara karşılık veren filtreli maske çeşitleri, kullanıcılar tarafından tam not alıyor. En kaliteli ve ucuz maskeleri edinmek için de seçimler 3M tek kullanımlı maske çeşitlerinden yana kullanılabiliyor. İhtiyaç olan anda takılıp, kullanım süresi dolduktan sonra atılan tek kullanımlık maskeler de kullanım alanlarına göre oldukça etkili sonuçlar ortaya koyuyor. Mümkün olduğu kadar dikkatli olunduğu sürece bu maskelerin desteğiyle de sağlıklı kalmaya devam edilebiliyor.

3M Maske İndirimleri

Yarım yüz maskeler, çene altı, kulak bölgesi ve burun kısmını tamamen kapatan modeller olarak hedef kitlenin karşısına çıkıyor. Tek kullanımlık olan ağız maskesi modellerinin tasarımlarına sahipler ve pratik kullanımlarıyla etkili bir performans sunuyorlar. Üç kat filtreleri bulunmasıyla standart birçok model arasından bir adım öne çıkan ürünler, esnek ve yumuşak yapıları ile rahatlığı da ön planda tutuyor. Bir yandan sağlıklı ve temiz bir soluma gerçekleştirirken öte yandan kullanıcıların konforu da sağlanıyor. Tüm maskeler arasından en dikkat çeken modellerden biri de 3M gaz maske modelleri oluyor. Bu maske modelleri farklı tasarımlarda yer alabiliyor. Meslek grubuna göre değişebilen tasarımlar, yüzü tamamen kapatabilen ve yarım olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ayrıca katlanabilen maskeler, güvenli olmalarıyla ve uzun süreli kullanım destekleriyle de bir adım öne çıkıyorlar.
3M solunum maske çeşitleri de bu modellere örnek olarak ürünlerin arasındaki yerini alıyor. Burun ve ağız kısmını kubbe şeklinde kapatan maskeler burnun açık kalan çevre kısımlarını da kapatmaya uygun olarak dizayn ediliyor. Havada uçan tozlardan, virüslerden ve solunum sistemini etkileyecek bu gibi sayısız faktörden koruyan ürünler, sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Burun kısmı kapalı ve katlanır olan virüs maskesi modelleri diğer tüm ürünlerle aynı kategoride yer alıyor. Güvenli kullanım sunan ve kaliteli malzemelerle üretilen maskeler, iç tasarımları açısından da konforlu kullanımı mümkün kılıyor. Nefes alış veriş esnasında iç tarafta nem oluşumuna izin vermeyen ve buğulanma karşıtı ürünler yumuşak yapılarıyla rahat bir kullanım sunuyor. Duruma, koşula, ihtiyaca ve amaca göre farklılık gösteren maske modellerinin bazıları tek kullanıma bazıları da yıkanabilir ve uzun süre kullanıma uygunluk gösteriyor.

3M Maske Modelleri Ekonomik Fiyatlandırmalarıyla Akakçe’de!

Modelleriyle farklılık gösteren 3M maske kaç gün kullanılır? sorusunun cevabı da değişkenlik gösteriyor. Bazı modeller yıkanmaya dayanıklı yapıları ile birden çok kullanım gerçekleştirmeye uygun oluyor. Bazı ürünler de tek kullanımlık oluyor ve kullanıldıktan sonra direkt olarak atılıyor. Başta salgın hastalıklar, sonrasında küçük toz zerreciklerine ve daha birçok şeye karşı koruma sunan modeller üst düzey performans gösteriyor. Güvenilirlik açısından son derece başarılı olan ürünler, çeşitli kokulara karşı da bir koruma gösteriyor. Hemen herkesin yüz tipine uyumlu olan modeller, indirimli fiyatları ile de beklentileri karşılıyor. Virüse karşı en etkili olan ve en çok tercih edilen N96 maskeler, sağlık sektöründe de sık sık kullanılıyor. Toza, sise, dumana ve gözle görülemeyen bakterilere karşı güçlü bir koruma gerçekleştiren yüksek filtre özelliği sayesinde tam anlamıyla koruma desteğinde bulunuyor. Maske seçimi yaparken nefes alıp vermeyi kolaylaştıran bu modelleri tercih etmek her zaman daha etkin sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.
Virüslere karşı güvenli olan ve standartlar dâhilinde üretilen maskeler arasından uzun süreli kullanımlara uygun olanlar, metal klipsleri sayesinde yüze tam olarak oturuyor. Üç katlı, tıbbi alanda da tercih ediliyor olan ince partikülleri olan ürünler salgın hastalıklara karşı daha sağlıklı bir kullanım sağlamaya destek oluyor. Kullanılan maskeler, uzun süreli kullanımdan sonra yüzde iz bırakmaması açısından yanak ve burun kısımlarında yumuşak süngerler bulunduruyor. Kişilerin yüz anatomisine uygun modeller, nefes almayı ve vermeyi de kolaylaştırıyor. Yüzde sabit duran ürünler, kitlesel bir salgın durumunda, hastalığı kapmaya karşı önlem alıyor. 3M maske fiyatı ürünlerin modeline ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterebiliyor. Ekonomik maskeleri ürün sayfasından detaylı olarak inceleyebilir ve kendinize uygun olanını satın alabilirsiniz.