AEG Matkap

AEG Matkap Fiyatları

60 farklı AEG Matkap için fiyatlar listeleniyor.

Eisenn Matkap Bosch Matkap Einhell Matkap Stanley Matkap Müller Matkap Sgs Matkap

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DarbeliDarbesizKabloluKablosuz18 V58 V250 - 500 TL 500 - 750 TL 2 Ah5 AhSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: AEG Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası AEG Özellikler Tipi Kullanım Tipi Güç Akü Kapasitesi Akü Voltajı Ağırlık Metal Delme Kapasitesi Ahşap Delme Kapasitesi Beton Delme Kapasitesi Maksimum Tork Mandren Çapı Tork Ayarı Darbe Oranı Şarj Süresi Kablo Uzunluğu Akü Seçeneği Motor Tipi SatıcıToplam 71 satıcı. Ürün Puanı

AEG Kırıcı-DeliciAEG Gönye TestereAEG Somun Sıkma MakinesiAEG Elektrikli El Aletleri SetiAEG Metal Kesme MakinesiAEG Matkap & Vidalama UcuAEG Lazer HizalamaAEG Yedek AküAEG Silikon Tabancası

AEG Matkap Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

AEG Matkap Sıkça Sorulan Sorular

AEG Matkap

Farklı alanlarda kullanılması için tasarlanan AEG matkap modelleri, malzeme, çalışma sesi, motor gücü, görsel tasarım ve ek fonksiyonları ile konforlu bir kullanım sağlar. Kablolu ve akülü olmak üzere iki farklı alternatif sunan AEG matkap ürünleri arasında darbeli ve darbesiz olanlar da bulunur. Ev kullanımından profesyonel çalışmalara kadar farklı kapasitelerde üretilen söz konusu elektrikli el aletleri, betondan metale, mermerden ahşaba kadar çeşitli yüzeylerde delik açabilecek niteliktedir. Bununla birlikte birçok AEG matkap, vidalama, somun açma/sıkma gibi işler için de uygundur. Markaya ait ürünler, çeşitli matkap uçlarının da yer aldığı setler halinde de kullanıcılara sunulur. AEG matkap seti modellerinde yer alan uç tipleri ve uç sayısı ürün bazında farklılık gösterebilir. İhtiyaç duyduğunuz tüm elektrikli el aletlerine ulaşabileceğiniz Akakçe sayesinde fiyat karşılaştırmaları yaparak uygun fiyatlı AEG matkapları görüntüleyebilirsiniz.

AEG Matkap Özellikleri

Türüne göre farklı özelliklere sahip olan AEG matkaplar, kömürsüz/fırçasız motor teknolojileri ile dikkat çeker. Uzun süreli ve yoğun kullanıma dayanıklı olan söz konusu motorlarda ultra dayanıklı metal dişli kutusu yer alır. Kullanım sürecinde kullanıcıların yorulmasını önleyen özel vibrasyon sistemine sahip olan matkap AEG tasarımı ile tutuş konforu sağlayan tutamak tasarımları ile fark yaratır. Kullanıcının elinden kaymaması için özel olarak tasarlanan mikrodokulu tutamaklar, bazı modellerde birden fazladır. Bu da ekstra kuvvet uygulanması gereken zorlu delme işlemlerinde daha kontrollü bir tutuş sağlar. Kablolu olarak kullanıcılara sunulan AEG elektrikli matkap ürünlerinde, kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlayacak uzunlukta kablolar yer alır. Kablosuz kullanım için tasarlanan akülü AEG matkap çeşitlerinde ise yüksek kapasiteli, düşük deşarj oranlı, hızlı şarj olabilen lityum iyon aküler bulunur. Söz konusu akülerin şarjı için de özel şarj üniteleri bulunur.

Dar alanlara rahatlıkla sığacak şekilde tasarlanan ve görece hafif olan ürünler, sezgisel tork ayarı ile de fark yaratır. Kablolu ve kablosuz tasarımlarda farklılık gösteren tork değeri 25 Nm ile 280 Nm arasında değişir. Metal mandrene yer verilen AEG matkap türlerinde mandren ölçüsü ise 13 mm olup genellikle anahtarsızdır. Tasarımı ve gücü ile dikkat çeken söz konusu aletlerin delme kapasiteleri ise farklılık gösterir. Bu nedenle AGE matkap satın almadan önce duvar, çelik, ahşap delme ölçülerine ve kullanılabilen uç tiplerine dikkat etmekte fayda vardır. Kullanıcıların maksimum verim alması için tasarlanan AEG matkaplar, giriş gücü ile de birbirinden ayrılır. Bazı tasarımlarda 705 W olan giriş gücü bazılarında ise 850 W seviyesindedir. Akülülerde ise kullanılan akünün elektrik depolama kapasitesi ise 2.0 Ah ile 6.0 Ah olarak değişir.

AEG Matkap Çeşitleri

Elektrikli, akülü, darbeli ve darbesiz çeşitleri bulunan AEG matkap ürünleri arasında tıpkı elektrikli tornavida gibi vidalama yapanlar da bulunur. AEG vidalama matkap olarak bilinen bu aletler tamir, onarım, yenileme, montaj, demontaj işleri için idealdir. Farklı bits uçları ile kullanıma uygun olan bu aletlerle vida ile somun açma/sıkma yapılabilir. Darbe özelliği olmayanlar basit delme çalışmaları için kullanıma uygun iken darbe özelliği olanlar ise matkap işlevine de sahiptir. Çok yönlü kullanım sunan bu özel tasarım, kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Daha çok delme/kırma çalışmaları için tasarlanan klasik AEG matkap tasarımları arasında ise darbeli olanlar dikkat çeker. Kablolu olan AEG darbeli matkap aletlerinde ortalama 4 metre kablo bulunur ve giriş gücü motor tipine göre değişir. Kablosuz olan AEG akülü darbeli matkap tasarımlarında ise bir veya iki akü yer alır.

Hem darbeli hem de darbesiz AEG matkap türlerinde yer alan tork ayarı, darbeli olanlarda çok daha fazladır. Bu nedenle AEG torklu matkap olarak tanımlanan aletler genellikle darbe özelliğine sahiptir. Cihazların vuruntu sayısı ise ürün türüne göre değişiklik gösterir. 6 aile 24 kademe arası değişen tork ayarı, bazı tasarımlarda sezgisel olduğu için ekstra konforlu ve kontrollü bir kullanım sağlar. Kırıcı ve delici olarak tasarlanan AEG hilti matkap cihazları ise kendi segmentinin en güçlü makineleri arasındadır. Çok sert yüzeyleri kırması için tasarlanan bu cihazlar, genellikle profesyonellere hitap eder. Ortalama 50 mm beton delme kapasitesine sahip olan söz konusu cihazların kömürlü ve kömürsüz olanları vardır. Bu matkaplar da elektrikli ve akülü olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanır. Tüm bunların yanı sıra manyetik delme sehpası ile kullanılan, ağır hizmet ve çelik konstrüksiyon işleri için uygun AEG manyetik matkap çeşitleri de vardır.

AEG Matkap Modelleri

Kullanım amacına göre tasarlanan pek çok AEG matkap bulunur. Bu cihazlar arasında yer alan AEG akülü matkap modelleri, delme kapasitesi, akü kapasitesi, akü adedi, mandren ölçüsü, motor tipi, tork gücü, tutamak yapısı, kontrol paneli ile farklı seçenekler sunar. Bu aletler arasında ev kullanımı ve hobi çalışmaları için uygun olan mini AEG matkap modelleri bulmak mümkündür. Öte yandan ağır işler için tasarlanan ve profesyonel kullanıma uygun olan yüksek kapasiteli AEG matkap tasarımları motor gücü, tork gücü, vuruntu sayısı, cihaz ağırlığı, delme kapasitesi, mandren tipi, tutamak sayısı açısından farklı alternatifler sunar. Tüm bu özellikler, aletlerin kullanım alanı hakkında fikir verir. İkonik turuncu/siyah renkleri ile benzerlerinden ayrılan modeller, zengin model seçenekleri sayesinde hemen her beklenti ve ihtiyaca yanıt verecek alternatif sunar.

AEG Matkap Kullanımı

Ergonomik tasarımları, ele tam oturan tutamakları, hafif yapıları ve vibrasyon önleme sistemleri ile konfor sağlayan AEG matkap çeşitleri, aynı zamanda güvenli bir kullanım süreci sunar. Kullanıcıların elinin altında olan açma/kapama ve hız ayar butonu, kolay erişilebilir tork ayarı sayesinde hem tecrübeli hem de tecrübesiz kullanıcılar için uygun olan AEG matkap aletleri, darbeli kullanımda otomatik durma modu, sezgisel kontrol paneli, geniş tork seçenekleri, hassas hız artırma özelliği ile fark yaratır. AEG matkap yorumları ve değerlendirmelerinde de sıkça belirtildiği gibi kontrolü tamamen kullanıcılara bırakan bu cihazlar, kullanıcının ve çalışma yüzeyinin zarar görmemesi için çeşitli güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Bunların yanı sıra başarılı marka çok fazla model ürettiği için “AEG matkap nasıl kullanılır?” sorusunun tek bir yanıtı yoktur.

AEG Matkap Fiyatları

Dayanıklı, çok yönlü, ergonomik, güçlü, pratik olması ile dikkat çeken AEG matkap modelleri, ulaşılabilir fiyatları ile benzerlerinden ayrılır. Tecrübeli AEG markası tarafından üretilen ve dünya genelinde çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen AEG matkap aletleri, zengin ürün yelpazesi sayesinde hemen her bütçeye uygun bir seçenek sunar. Öte yandan kapasite, mandren, motor, ses, ağırlık, akü gibi parametrelere göre belirlenen AEG matkap fiyatları, tekli olanlarda ve setlerde farklılık gösterir. Dolayısıyla aynı motor gücüne sahip olan darbeli AEG matkap ile çift akülü AEG darbeli matkap fiyatları birbirinden farklıdır. Siz de montaj, hobi veya profesyonel çalışmalar için yeni bir matkap satın almak istiyorsanız, Akakçe yardımıyla tüm AEG matkap çeşitlerini görüntüleyebilir, fiyatları kıyaslayarak bütçenize uygun olan AEG matkap için sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca, burada çeşitli hırdavat malzemelerini bulabilir, indirimli matkap ucu, vida, çivi fiyatları sayesinde eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.