Max Extra Matkap

Max Extra Matkap Fiyatları

48 farklı Max Extra Matkap için fiyatlar listeleniyor.

Einhell Matkap Stanley Matkap Bosch Matkap Eisenn Matkap Black+Decker Matkap Dewalt Matkap

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DarbeliDarbesiz0 - 250 TL 250 - 500 TL 18 V58 VKabloluKablosuz2 Ah5 AhSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Max Extra Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Max Extra Özellikler Tipi Ağırlık Güç Akü Kapasitesi Metal Delme Kapasitesi Ahşap Delme Kapasitesi Beton Delme Kapasitesi Maksimum Tork Tork Ayarı Mandren Çapı Darbe Oranı Şarj Süresi Akü Voltajı Kullanım Tipi Akü Seçeneği Motor Tipi SatıcıToplam 71 satıcı. Ürün Puanı

Vidalama MakinesiTaşlama MakinesiKaynak MakinesiKırıcı-DeliciDaire TestereHobi AletiGönye TestereKompresörZımpara MakinesiEinhell MatkapStanley MatkapBosch Matkap

Max Extra Matkap Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Max Extra Matkap Sıkça Sorulan Sorular

Max Extra Matkap

Kablolu ve kablosuz çeşitleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Max Extra matkap hem basit tadilat işleri yapanlara hem profesyonellere uygun çok sayıda model seçeneği sunar. Kablolu Max Extra matkap tasarımlarında ultra uzun kablo sayesinde kullanıcılara özgürce hareket edebilecekleri alan sağlanır. Kablosuz olarak da ifade edilen şarjlı Max Extra matkaplar ise uzun süre aralıksız kullanım için yüksek kapasiteli bataryalara sahiptir. Darbe özelliği bulunan Max Extra matkap ürünlerinde yüksek vuruntu sayısı sayesinde zemine uygun güç uygulanırken tork ayar seçenekleri ise kontrollü çalışma olanağı tanır. Tek bir matkap ve şarj ünitesinden oluşan Max Extra matkap modellerinin yanı sıra kılavuz çekme özelliğine sahip kablolu ve sütunlu matkaplar da vardır. Öte yandan bits uçlarının yanı sıra matkap uçlarının da yer aldığı Max Extra matkap seti ürünleri de bulmak mümkündür. Siz de yüksek kullanıcı memnuniyeti ile öne çıkan Max Extra matkap modellerinden birine sahip olmak isterseniz Akakçe’den yardım alarak bütçe dostu koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.

Max Extra Matkap Özellikleri

Gücü 550 W ile 1500 W arasında değişen kablolu klasik Max Extra matkap ürünlerinde darbe özelliğinin olup olmaması, tork ayar sayısı, mandren ölçüsü ve zemine göre delme potansiyeli açısından farklılıklar bulunur. Öte yandan kılavuz çekmeli manyetik, kırıcı, sütunlu olarak adlandırılan Max Extra matkaplar, tamamen yapı, inşaat ve ileri seviye tadilat çalışmalarına uygundur. Dolayısıyla günlük kullanım ve tecrübesiz kullanıcılara uygun değildir. Basit bakım onarım çalışmalarında, montaj, demontaj işlerinde kullanıma uygun olan Max Extra matkap ürünlerinde ise kablosuz olanlar yoğun ilgi görür. Aletin çalışabilmesi için elektrik enerjisini akü ile karşılayan bu gereçlerde 12V, 18V, 20V, 25.2 V gibi farklı kapasitelere sahip aküler kullanılır. Adaptör veya şarj ünitesi aracılığıyla batarya/akü dolumu yapan Max Extra şarjlı matkap ürünleri, kablosuz çalışma avantajı sunduğundan hem iç hem dış mekan kullanımına uygundur. Bununla birlikte elektrik hattı bulunmayan yerlerde de tadilatlar yapabilme olanağı tanır.

Çıkarılabilir akü eklentileriyle fark yaratan Max Extra matkap cihazları, şarj sürecinin daha kolay gerçekleşmesini sağlarken kullanıcıların birden fazla aküyle daha uzun süre kesintisiz çalışmasını da destekler. Söz konusu Max Extra matkap şarjlı olmasına rağmen kablolu modeller kadar yüksek çalışma gücüne, tork değerine ve vuruntu sayısına sahiptir. Böylece kullanıcılar ağır işler yaparken de kablosuz olan şarjlı Max Extra matkap modellerinden faydalanabilir. Ev tipi olan Max Extra matkap gereçlerinde kullanılacak uçları belirleyen mandren ölçüsü ise 10 mm ile 13 mm arasındadır. Anahtarsız mandrenlere yer verilen başarılı cihazlar, ahşap, metal, beton, taş zeminlerde farklı delme performansı gösterecek şekilde tasarlanır. Max Ekstra şarjlı matkap çeşitleri aynı zamanda otomatik vidalama aleti işlevine de sahiptir. Dolayısıyla Max Extra matkap modellerinden birine sahip olan kullanıcıların ekstra vidalama aleti satın almasına gerek kalmaz. Özellikle set halinde kullanıcıların beğenisine sunulan Max Extra matkap aletlerinde bits uçları da bulunduğundan her türlü montaj/demontaj uygulamaları yapmak mümkün olur.

Max Extra Matkap Modelleri

Geniş kullanım alanı sayesinde çok sayıda kullanıcının ihtiyaç duyduğu matkapları kaliteli ve uzun ömürlü hale getirerek kullanıcılara sunan Max Extra markası, yeni nesil modelleriyle benzerlerinden ayrılır. Tıpkı kompresör çeşitleri gibi elektrikli motor gücüyle çalışan Max Extra matkaplar, çalışma güçlerinin yanı sıra konforlu kullanım sağlayan tasarı detaylarıyla öne çıkar. Söz konusu tasarım detaylarında kontrol tuşlarının konumu, mandren ayarı, tutma sapı ergonomisi, uzun kablo/yüksek kapasiteli batarya, LED aydınlatma düşük çalışma sesi ve düşük genel ağırlık yer alır. Dolayısıyla kullanıcıların kendine en uygun Max Extra matkap ürünlerini bulması için genel tasarımlarına göre de değerlendirmesi önerilir. Öte yandan neredeyse tüm Max Extra matkap modellerinde kullanıcıların çalışma alanını daha net olarak görebilmesini sağlayan LED aydınlatma eklentileri bulunur. Bu mini aydınlatma, aynı zamanda karanlık ortamlarda da doğru işler yapabilme olanağı tanıdığından göründüğünden çok daha faydalıdır.

Teknik özellikler açısından birbirinden farklı birçok modeli bulunan Max Extra akülü matkap ürünlerinde kapasite ve etki açısından farklılıklar vardır. Max Extra darbeli matkap aletlerinde darbe sayısı BPM olan vuruntu sayısı ile ifade edilir. Bu sayı yükseldikçe cihazın sert yüzeydeki etkisi de artar. 16 ila 22 arasında değişen tork ayarı ise Max Extra darbeli şarjlı matkap aletlerinin dakikadaki devir sayısını ifade eder. Tork ayarının pratik şekilde kullanıcı tarafından yapılması ise kontrollü çalışma süreci sağlayarak hem kullanıcının yayılmasını hem aletin zorlanmasını önler. Değişen parça sayılarına sahip olan Max Extra matkap ürünlerinde alet, akü ve şarj ünitesinin yanı sıra farklı içerikler de bulunabilir. Bazı Max Extra matkap setlerinde iki adet matkaba yer verilirken bazılarında ise çift akü bulunur. Öte yandan yanında farklı bir akülü alet bulunan Max Extra şarjlı matkap seti modelleri bulmak mümkündür. Ayrıca Max Extra 18 volt şarjlı matkap, çift akü, bits uçları, sık kullanılan el aletlerini içeren set çeşitleri vardır.

Max Extra Matkap Kullanım

Güvenli ve konforlu kullanım süreci sağlaması amacıyla tasarlanan Max Extra matkaplar, tutma sapı, ayar kadranları ve LED aydınlatma eklentisi sayesinde herkesin kullanabileceği kadar pratiktir. Max Extra matkap yorum ve ürün değerlendirmelerinde de belirtildiği üzere ağır olmayan şarjlı matkap Max Extra modelleri, kullanıcıların yorulmasına ve yorgunluğa bağlı hata yapmasına neden olmaz. Otomatik mandren ayarı, tek dokunuşla ayarlayan tork kademesi ve kullanıcının parmaklarının hemen altında konumlandırılan çalıştırma/durdurma butonu tamamen güvenli bir süreç sağlar. “Max Extra şarjlı matkap nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını da içeren Max Extra matkap kullanım önerileri şu şekilde sıralanabilir:

Max Extra Matkap Fiyatları

Yerli üretim olmasıyla öne çıkan Max Extra matkaplar, benzerlerine kıyasla uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çeker. Ev kullanıcılarına ve profesyonellere hitap eden Max Extra matkap modelleri, zengin ürün gamı sayesinde oldukça geniş bir fiyat aralığında kullanıcılara sunulur. Genel olarak ulaşılabilir düzeyde olan Max Extra matkap fiyatları, cihazın türüne ve özelliklerine göre değişebilir. Bu nedenle darbeli ve darbesiz Max Extra şarjlı matkap fiyatları birbirinden farklıdır. Set olan Max Extra şarjlı matkap fiyatları da tekil ürünlerden ayrılır. Öte yandan profesyonel kullanım için tasarlanan sütunlu Max Extra matkap fiyatları ev tipi olanlara kıyasla oldukça farklı bir düzeydedir. Başarılı markanın aletleri genel olarak dayanıklı malzemelerden üretildiği ve yeni nesil güvenlik özellikleriyle donatıldığı için masrafsız bir kullanım sağlar. Ayrıca, Max Extra matkap fiyatları, markanın taşlama makinesi fiyatları gibi kampanya süreçlerinde daha bütçe dostu olur. Siz de yeni bir matkap arayışındaysanız Akakçe’den yardım alarak fiyat sıralaması yapabilir, beğendiğiniz Max Extra matkap için sipariş oluşturabilirsiniz.