Glorious Mouse

Glorious Mouse Fiyatları

70 farklı Glorious Mouse için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Glorious Mouse'lar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıGlorious
 • BağlantıKablolu
 • BağlantıKablosuz
 • Bağlantı TipiBluetooth
 • Bağlantı TipiWireless
 • Fiyatı0 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • ÖzelliklerOyuncu
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıGlorious
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBağlantı TipiTürüBağlantıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (70)

Lenovo Ideapad Gaming XFly Oyuncu Koltuğu Gamer Mouse Pad Glorious Mouse Pad Glorious Numerik Klavye Glorious Kablo Tutucu

En Popüler Glorious Mouse'lar

Glorious Mouse Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Glorious Mouse Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Glorious Mouse hangileri?

Bugün Akakçe'de 70 farklı model arasında

En çok satan Glorious Mouse hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Glorious Mouse:
 1. Glorious Model O Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Mat Beyaz
 2. Glorious Model O Mat Kablosuz Optik Oyuncu Mouse
 3. Glorious Model D Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 4. Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 5. Glorious Model D Kablolu Optik Oyuncu Mouse Beyaz

Glorious Mouse

Glorious mouse oyuncular için özel olarak tasarlanan teknolojileri ile öne çıkan modeller sunar. Glorious mouselar hassas DPI ayarlarıyla dikkat çeken sistemler tasarlayarak kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Yüksek DPI ayarları ile hızlı hareketleri kesinti olmadan gerçekleştirme avantajına sahip olmak mümkün hale gelir. Glorious mouse modelleri klavye ve çeşitli oyun bilgisayarları ile uyum içerisinde çalışır. Dünya genelinde popüler modeller arasında yer alan seçenekler kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı sistemler geliştirmeyi başarır. Oyun deneyiminde aralıksız performans isteyenler kablolu tasarımlara yönelirken, daha fazla hareket özgürlüğü talep edenler kablosuz Glorious mouse seçeneklerini tercih eder. Üst düzey dayanıklılık ve konfor değerleri ile tasarlanan Glorious mouse oyun deneyimini bir adım öne taşımayı amaçlar. Sizler de Glorious mouse seçeneklerini değerlendirmek isterseniz Akakçe üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz.

Ultra Hafif Glorious Mouse Modelleri

Glorious pc mouse modelleri rakipleriniz arasında bir adım öne çıkmanız için özel olarak tasarlanır. Hassas ayarları ve yüksek tıklama ömürleri ile uzun ömürlü performans oluşturan Glorious mouselar genel olarak iki farklı tasarım üzerinden incelenebilir:

Oyuncular, tarzlarına uygun ve kullanımı rahat bir fareye sahip olduklarında oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirler. Glorious ise bu kriterin farkında olan bir marka olarak üretimlerine devam eder. Markanın tasarladığı oyun faresi seçenekleri standart bir fareden oldukça farklıdır. Glorious mouse çeşitleri ince ayarlar yapmanıza izin veren özelliklerle donatılır. Yüksek DPI seviyelerine CPI’yi desteklemek üzere geliştirilmiş yazılımlar eşlik eder. Minimum gecikme oranları ise standart farelerden ayrıldıklarını kanıtlar niteliktedir. Tasarımlarında oyuncu hızına entegre olabilen yardımcı sensörler yer alır. Eşsiz özellikleri ile Glorious mouse seçenekleri oyun severlerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam eder.

Yeni Nesil Teknolojilerle Tasarlanan Glorious Mouse Özellikleri

Glorious gaming mouse tasarımları ileri teknoloji ile tasarlanan teknik ve tasarım özelliklerine sahiptir. Glorious mouselar en hafif fare tasarımlarından birini oluşturan petek desenli yüzeylerle dikkat çeker. Petek deseni farenin ekstra hafif bir yapıya ulaşmasını sağlarken avuç içinin nefes almasına da izin verir. Petek desenlerinin yanı sıra düz desen yelpazesini keşfedebilirsiniz. Glorious mouse farklı oyun tarzlarına uygun olan çok yönlü tasarımları ile kullanıcı beğenisini kazanır. RTS, MMO ve FPS oyuncuları için alternatif işlevlere sahip düğme seçenekleri öne çıkar. Mouse üzerine yerleştirilen düğmelere opsiyonel olarak görev atanabilir. Oyun oturumunda tercih ettiğiniz tüm kısayolları fareniz ile tamamlayabilirsiniz. Glorious mouse özellikleri arasında yer alan sensör tipleri ise kullanıcı tercihlerine göre belirlenebilir. Lazer ve optik sensör tipleri oyun deneyiminde fark yaratan özelliklere sahiptir. Glorious mouse çeşitleri genel olarak optik sensör ile tasarlanarak performanslarını iki katına çıkarır. Pro-optik fare donanımları sayesinde sıfır gecikme oranı yakalanabilir.

Glorious mouse tasarımlarının tasarım özelliklerinde öne çıkan hafif yapılar kullanıcılar tarafından tam puan alır. Bir oyun faresinin ağırlığı, oyun oturumundan keyif almanız açısından oldukça önemlidir. Glorious markasının tasarladığı ürünler ise oyun keyfini maksimum seviyeye çekmeyi amaçlar. Böylelikle en hafif tasarımlara sahip Glorious mouse çeşitleri oluşturulur. Hafif oyun faresi kullanım avantajlarından biri kolay kontrol deneyimidir. Ayrıca ultra hafif yapıları sayesinde bileklerin yorulması gibi sorunların da önüne geçilir. Glorious mouse teknik donanımında yer alan hassas tıklama özellikleri oyuncuların ilgisini çeker. Parmak hareketlerinizle entegre olan fare tuşları en hassas hareketleri bile anında algılar. Dayanıklı yüzey tasarımları ise zaman içerisinde renk solması, yıpranma ya da çizilme gibi sorunlar göstermez. Glorious mouse modellerinde yer alan özellikler ultra keyifli bir oyun deneyimi oluşturmak adına sizlere sunulur.

Glorious Mouse Kullanım Avantajları Nelerdir?

Glorious mouselar sahip oldukları özellikler sayesinde beraberinde birçok farklı avantaj getirir. Mouse Glorious markası tarafından son teknolojinin dahil olduğu ultra modern üretim sürecinden geçirilir. Yeni nesil teknolojilerle tasarlananlar, kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verme konusunda oldukça başarılıdır. Glorious mouse tasarım avantajlarından biri farklı tutuş tiplerine uyum sağlayan şekilleri olur. Birçok oyuncu kendi oyun deneyimini geliştirmek adına farklı tutuş tipleri kullanarak performans sağlar. Parmak ucu, pençe veya avuç içi tutuş stillerine uyum sağlayan mouse tipleri kullanıcılar tarafından beğeni kazanır. Her oyuncu kendi oyun performansına uygun bir mouse tasarımı bulabilir. Glorious mouse tasarımlarında görülen RGB ışık sistemleri ise birbirinden eğlenceli görünümler oluşturur. Işık sistemleri fare ya da oyun hareketlerine özel olarak tepkiler verir. Oyuncular ışık tercihlerinde farklı renk seçenekleri kullanabilir.

Mouse sistemlerinde bulunan yazılım desteklerini incelediğimizde ise istenilen özelliğin fare donanımına entegre edilebilme imkanı olduğunu görürüz. Kablosuz fare tasarımlarında frekans aralıkları oldukça güçlüdür. Sunum kumandası tasarımlarında olduğu gibi fare ve PC arasındaki frekans akışı güçlü bir şekilde akmaya devam eder. USB girişleri ise evrensel kablo tasarımlarının oluşturulmasına izin verir. Fare sistemlerinde görülen geniş DPI aralıkları ise ihtiyaca göre seçim yapma avantajını geliştirir. DPI, ekran imlecinin farenin her inç hareketine göre ayarladığı piksel oranını ifade eder. Büyük ekranlara sahip olanlar yüksek DPI oranlarına sahip fare tasarımlarını tercih edebilir. Markanın mouse koleksiyonlarının her biri ultra üstün performans sunmak adına tasarlanır. Sizler de kendi tercihlerinize en uygun olanı geniş ürün yelpazesi içerisinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

En Uygun Glorious Mouse Fiyatları

Glorious mouselar oyun ve oyuncu arasındaki engelleri kaldıran özellikleri ile birçok farklı kullanıcı tarafından ilgiyle takip edilir. Oyun aksesuarları alanında uzman markalardan biri olan Glorious oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilen mouse modellerini ulaşılabilir fiyat aralıkları ile sizlere sunar. Glorious mouse fiyat seçenekleri DPI ayarlarına, tıklama ömrüne ya da modellerin sahip olduğu ekstra sensörlere göre farklılık gösterebilir. Glorious mouse sistemlerinin fiyatları genel olarak en cazip aralıklarda belirlenerek satışa çıkarılır. Selefleri ile karşılaştırıldığında en uygun fiyat seçeneklerinden birini sunması ise modellerin çok satanlar listesindeki yerini korumasına olanak tanır. Glorious mouse fiyatları her bütçeden oyun sever için ekstra kazançlı alışveriş deneyimi oluşturmayı başarır.

Glorious mouse fiyat aralıkları sahip olduğu teknolojiler göz önünde bulundurulduğunda oldukça cazip alternatiflerden oluşur. Elektronik aygıtlar arasında yer alan klavye, mini hoparlör ya da el terminali fiyatları ile karşılaştırıldığında oldukça uygun seçenekler sunmayı başarır. Glorious mouse modelleri arasından seçim yaparken beklentilerinizi göz önünde bulundurmak sizlere fayda sağlayabilir. Kablolu ya da kablosuz seçenekler arasından tercih yaparken bilgisayar özelliklerini de hesaba katmanız önerilir. Yüksek şarj ya da pil kapasiteleri ile kesintisiz performans yaratan kablosuz mouse cep dostu aralıklara sahiptir. Şarj ya da pil derdiyle uğraşmak istemiyorsanız en uygun fiyat aralıklarından birine sahip olan kablolu mouse tasarımlarına yönelebilirsiniz. Glorious mouse fiyat seçenekleri ve modelleri Akakçe üzerinden kolaylıkla incelenebilir.