Asus Mouse

Asus Mouse Fiyatları

65 farklı Asus Mouse için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Asus Mouse'lar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıAsus
 • BağlantıKablolu
 • BağlantıKablosuz
 • Bağlantı TipiBluetooth
 • Bağlantı TipiWireless
 • Fiyatı0 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • ÖzelliklerOyuncu
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıAsus
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBağlantı TipiTürüBağlantıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (65)

Asus Rog Ally Fiyatı Asus Kulaklık Asus Klavye Asus Mouse Pad Asus Webcam Asus Harddisk Kutusu Asus Capture Card Asus Laptop ve Notebook Asus Monitör Asus Ekran Kartı Asus Anakart Asus Bilgisayar Kasası

En Popüler Asus Mouse'lar

Asus Mouse Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Asus Mouse Sıkça Sorulan Sorular

Asus Mouse

Oyuncular, çalışanlar ve günlük kullanıcılara pek çok seçenek sunan Asus mouse ürünleri, zengin ürün seçkisi ile dikkat çeker. Bir mouse’dan beklenenden çok daha fazlasını sunması için ek fonksiyonlarla donatılan Asus mouse; switch tipi, tıklama ömrü, programlanabilen ek butonları, görsel tasarımları fark yaratır. Kablolu ve kablosuz seçenekleriyle hemen her kullanıcı alışkanlığına uygun alternatif sunan Asus mouse ürünleri arasında hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilenler de yer alır. Başarılı markanın özellikle oyuncular için ürettiği Asus mouse serileri, kullanıcıların oyun içinde hızlı tepki verebilmelerini sağlamak amacıyla yeni nesil teknolojiler ile desteklenir. Üstelik pek çok gaming Asus Mouse türünde RGB LED aydınlatma teknolojisi de bulunur. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip pek çok Asus mouse modeline ulaşabileceğiniz Akakçe sayesinde Asus mouse fiyatları hakkında bilgi edinebilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Asus Mouse Özellikleri

Model ve tür bazında farklı özelliklere sahip olan Asus mouse’lar, genel olarak uzun kullanım ömrü, hafif yapı, ek butonlar, konforlu kullanım sağlayan tasarım ve iki elle de kullanıma uygun form avantajlarına sahiptir. Yoğun kullanıma dayanacak malzemelerden üretildikleri için kolay deforme olmayan Asus mouse ürünleri, hassasiyet olarak da bilinen DPI değerleri ile benzerlerinden ayrılır. 1100 ila 19000 arasında değişirken DPI değerleri özellikle oyuncular ve 3D modelleme yapan kullanıcılar için oldukça önemlidir. Bu hassasiyet ayarı oynanan oyun türüne daha kolay adapte olma ve daha hızlı aksiyon alabilme avantajı sağlar. Ayarlanabilir olduğu için de gaming mouse’ların gün içinde kullanımına da olanak tanır. Başka bir ifadeyle tek bir mouse’u farklı aktivitelerde kullanma ayrıcalığı sunarak ek ekipman alma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Lityum iyon pil ile çalışan kablosuz Asus fare modelleri yeniden şarj edilebilir yapıdadır. Öte yandan kullan - at pillerle çalışan Asus mouse çeşitleri de bulmak mümkündür. Yeni nesil Asus mouse tasarımlarında sıkça yer verilen programlanabilir butonlar ise mouse tuşlarına kısayol atama olanağı tanır. Bu özellikle hem ofis çalışmalarında hem de oyun seanslarında büyük bir kolaylık sağlar. Özellikle oyunlarda haritayı görüntüleme, envanter kontrolü, silah seçimi gibi aktiviteleri çok daha hızlı gerçekleştirme imkânı tanıyarak oyuncunun rakiplerine karşı daha hızlı olmasına yardımcı olur. Üstelik söz konusu tuşlar yazılım üzerinden pratik bir şekilde kontrol edilir. Geleneksel bağlantı ucu yerine USB kullanılan Asus mouse çeşitleri, yeni nesil USB teknolojileri sayesinde çok daha hızlı çalışır. Tak - çalıştır özelliğine sahip oldukları için kurulumsuz kullanım sunan Asus USB mouse modelleri, USB 3.1 ve 3.2 teknolojileri ile ekstra hızlıdır.

Asus Mouse Çeşitleri

Tablet, notebook, laptop, PC, oyun konsolu, akıllı televizyon gibi pek çok cihaz ile kullanıma uygun olarak tasarlanan farklı Asus mouse çeşitleri vardır. Örneğin; Asus mini mouse olarak adlandırılan ekipmanlar daha çok tablet bilgisayar, notebook ve laptop kullanımına uygundur. Boyut açısından klasik mouse türlerine kıyasla daha küçük olan bu Asus tablet mouse ürünleri, taşıma kolaylığı sağlaması ile öne çıkar. Öte yandan tıpkı gaming mouse türleri gibi daha büyük boyutlu olan Asus laptop mouse çeşitleri de bulmak mümkündür. Gaming Asus laser mouse tasarımları ise genellikle standart tasarımlara kıyasla biraz daha büyük olur. Bunun nedeni daha fazla tuşa sahip olması ve genellikle şarj edilebilir batarya içermesidir. Söz konusu Asus mouse

türleri, büyük olmasına rağmen konforlu bir tutuş sağlayacak ergonomik tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur.

Farklı alternatifleri ile öne çıkan Asus kablolu, kablosuz mouse çeşitlerinin her ikisinde de kullanıcı konforu ön plandadır. Kablolu tasarımlarda, oyuncuların özgürce hareket edebilmesi ve oyun sırasında hareketlerinin kısıtlanmaması için ekstra uzun kablolara yer verilirken kablosuz Asus mouse tasarımlarında ise uzun ömürlü bataryalar yer alır. Kesintisiz bir oyun için titizlikle tasarlanan kablosuz Asus mouse serileri arasında hem kablolu hem de kablosuz kullanıma uygun olanlar vardır. Batarya bitene kadar kablosuz kullanılan bu ekipmanlar, batarya boşaldığında ise USB kablo ile bilgisayara bağlanarak kullanılır. Günlük kullanım için tasarlanan Asus Bluetooth mouse ürünleri, farklı Bluetooth versiyonlarını desteklediği için çekim mesafeleri birbirinden farklı olabilir. Ancak söz konusu mouse’ları ortalama 10 metrelik alanda kullanmak mümkündür. Bu sebeple akıllı televizyonları kontrol etmek için de sık tercih edilir.

Dikkat Çekici Tasarımlarıyla Asus Mouse Modelleri

Günlük ve iş kullanımı için birbirinden avantajlı tasarımlara imza atan başarılı marka özellikle oyuncular için geliştirdiği oyuncu mouse’ları ile yoğun ilgi görür. Klavye ve kulaklık modelleri de bulunan Asus, bu serilerde tamamen oyunculara yönelik ekipmanlara yer verir. Söz konusu Asus mouse oyuncuların yanı sıra yazılım, tasarım ve editleme yapan profesyonel kullanıcılar için de uygundur. Bunun en önemli nedeni yüksek DPI değeri ve programlanabilir tuşların varlığıdır. Klasik mouse türlerinde birkaç tane olan ek buton sayısı oyunculara hitap edenlerde 12’ye kadar ulaşır. Söz konusu butonlar özel yazılımlar ile kontrol edildiği için kullanıcılara özelleştirilmiş bir mouse kullanma deneyimi sunar. Asus Macro mouse olarak bilinen modellerde ise tek bir tuşa birden fazla komut - kısayol atamak mümkündür.

Başarılı markanın günlük kullanımdan oyunculara kadar farklı kullanıcı profilleri için ürettiği pek çok mouse modelinde RGB LED aydınlatma desteği bulunur. Bu teknoloji sayesinde 16.7 milyon renk tonu ile farklı aydınlatma profilleri arasından seçim yapılabileceği gibi kişisel aydınlatma profili de oluşturulabilir. Yazılım üzerinden kontrol edilebilen Asus mouse RGB, kullanıcılara tarzlarını yansıtma, oyun atmosferini destekleme ve dekoratif aydınlatmaya sahip olma gibi pek çok avantaj sunar. Öte yandan Asus yazılımları arasında yer alan Aura Sync sayesinde Asus RGB mouse ışık renklerini diğer RGB destekli bileşenlerle senkronize etmek mümkündür. Görsel açıdan da farklı alternatifler sunan Asus mouse modelleri arasında klasik beyaz, siyah gibi renkler yanı sıra pembe, mavi gibi renk seçenekleri, eğlenceli desenlere sahip konseptli ürünler de bulunur. Siz de Asus ROG, Aura mouse gibi yoğun ilgi gören seriler arasından kullanım alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Asus Mouse Fiyatları

Özellikleri, hitap ettiği kullanıcı profili ve tasarımı nedeniyle çok sayıda alternatif sunan Asus mouse ürünleri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Dolayısıyla hemen her bütçeye uygun bir Asus mouse bulmak mümkündür. Genel olarak bütçe dostu olarak kabul edilen Asus fare fiyatları, DPI değeri, buton sayısı, RGB aydınlatma, kablo uzunluğu, pil kapasitesi, gibi pek çok etkene göre değişiklik gösterir. Özellikle kablo, Bluetooth, wireless seçenekleri tıpkı hoparlör fiyatları gibi mouse fiyatlarını etkiler. Bununla birlikte oyuncular için tasarlanan yüksek hassasiyetli, 12 butonlu bir Asus mouse ile günlük kullanıma uygun 2 butonlu Asus mouse fiyatları birbirinden farklıdır. Öte yandan Asus teknolojileri ile desteklenen ve profesyonel oyuncular tarafından tercih edilen gaming Asus wireless mouse fiyatları, benzerlerine kıyasla ulaşılabilir düzeydedir. Siz de yeni bir mouse satın almak istiyorsanız Akakçe yardımıyla Asus mouse fiyatlarını görüntüleyebilir, karşılaştırma yaparak bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.