Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı Fiyatları

496 farklı Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Narenciye Sıkacağı Siemens Narenciye Sıkacağı Remta Narenciye Sıkacağı Arçelik Narenciye Sıkacağı Fenglin Narenciye Sıkacağı Profilo Narenciye Sıkacağı

Aktüel Broşürlerden Narenciye Sıkacakları

  • Remta Portakal Sıkacağı PS10Metro

Fiyatı Düşen Narenciye SıkacaklarıTümü

Marka Elektrikli

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Tipi Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Elektrikli SemaverKahve ÖğütücüKatı Meyve SıkacağıSüt KöpürtücüRobot SüpürgeElektrikli SüpürgeKahve MakinesiÜtüBlenderBosch Narenciye SıkacağıSiemens Narenciye SıkacağıRemta Narenciye Sıkacağı

En Çok Karşılaştırılan Narenciye Sıkacakları

En Çok İlgi Gören Narenciye Sıkacakları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Narenciye Sıkacağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı Fiyatları Hakkında

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı kategorisinde 496 farklı ürün bulunuyor.

250 TL'ye kadar 55, 250 TL ile 750 TL arası 118, 750 TL ve üzeri 53 Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı bulunuyor.

Şu anda 21 adet Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı indirimi var. İndirim oranları %5 ile %22 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı markaları, Bosch, Siemens, Remta, Arçelik, Fenglin ve Profilo.

Narenciye Sıkacağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Narenciye Sıkacakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 496 farklı model arasında

En çok satan Narenciye Sıkacakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Narenciye Sıkacağı:

  1. Bosch MCP3500N
  2. Siemens MC30000
  3. Remta PS10 Lüks
  4. Arçelik MS 6910 Resital
  5. Fenglin TFP 6 lt Alüminyum 6 lt Meyve Sıkma Presi

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı

Günlük hayatta besinlerin önemi oldukça fazladır. Dengeli beslenmek ve sağlığınızı korumak için tüm yiyeceklerden belli bir miktarda tüketmek gerekir. Vücudun temelini oluşturan sebze ve meyve tüketimi yapmak adına üretilen portakal sıkacağı hem pratik hem de işlevsel bir üründür. Meyveleri tüketmekten hoşlanmayanlar, sularını sıkarak içmeyi tercih eder. Portakal, mandalina, greyfurt ve limon gibi sulu meyveler, sıkılarak içilince daha lezzetli hale gelir. Narenciyeleri taze olarak tükettiğiniz zaman, vitaminlerin yararlı içeriklerinde herhangi bir kayıp yaşanmaz. İnsanların günlük C vitamini ihtiyaçlarını almaları için belli miktarlarda sebze ve meyve tüketmeleri şarttır. Meyve sevmeyenler bile bu ürünler ile günlük almaları gerekli olan vitamin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Kalite ve güvenilirliğin adresi olan akakçe.com kullanıcılar için pratik bir ürün olan portakal sıkacağı ucuz fiyat alternatiflerini sizlerin beğenilerine sunar.

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı Çeşitleri Akakçe’de

Portatif tasarıma sahip ürünler ilk tasarlandığı yıllarda, sadece narenciye sıkabilen manuel portakal sıkacağı olarak piyasaya sunulur. Bu sıkacaklarda, meyvelerin suyu tam olarak sıkılamaz ve içerisine posa ve çekirdek kaçma ihtimali fazlalaşır. Bu da sıktığınız meyve suyunun lezzetini etkiler. Zaman içerisinde bu duruma çözüm amacıyla kollu portakal sıkacağı ortaya çıkar. Üzerinden bastırarak sadece meyvelerin suyunu sıkan bu ürünler hem pratik hem de temizlenmesi kolaydır. Lezzetli meyve suları hazırlamak için tercih edilen ev tipi narenciye sıkacağı modelleri sayesinde evinizde doğal ve katkısız içecekler hazırlayabilirsiniz. Zamanla daha kolay kullanabilen ve güç gerektirmeyen ürünlere ihtiyaç duyulması, elektrikli portakal sıkacağı ve çeşitlerinin ortaya çıkmasına yol açar. Bu tür ürünlerin bazıları limon sıkacağı mantığı ile çalışırken bazılarında tam otomatik olarak işlem yapılır. Kolay kullanımlı olanlarda meyveleri ikiye bölerek ayrılan bölmeye yerleştirmeniz yeterli olur. Zorlanmadan taze içecekler hazırlamak için oldukça pratik olan ürünlerde, meyve suyu alt haznede toplanır veya bir bardağa akıtılır. Elektrikli olması, kol gücü gerektirmediğinden kullanımı kolay bir üründür. Daha profesyonel bir ürün tercih edenler için yapılan otomatik portakal sıkacağı oldukça kapsamlı bir makine olarak karşımıza çıkar. Size sadece meyveleri makineye atmak ve içeceğinizin keyfini doyasıya çıkarmak kalır. Bu makineler sayesinde elma, havuç, nar gibi sert meyvelerin yanı sıra sebze suları bile sıkmak mümkündür. Daha çok büfe ve iş yerlerinde tercih edilen sanayi tipi portakal sıkacağı , kısa sürede fazla miktarlarda meyve suyu elde etmek amacıyla tercih edilir. Pratik kullanımı ve meyveleri soymaya gerek olmaması, ürünün işlevselliğini artıran en önemli detaydır. Evleriniz ve iş yerleriniz için tercih edeceğiniz tüm ürünler sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumada oldukça etkilidir.

Ev ve Büfelerde Kullanıma Uygun Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı

Meyve yemekten hoşlanmayan çocuklarınız için tercih edeceğiniz ürünlerde kolaylık ön plandadır. Narenciye sıkacağı , küçük yaş grubundaki çocuklara meyveyi sevdirme amacıyla kullanılabilen bir üründür. Hazır meyve sularının yerine, evinizde kendi imkanlarınızla hazırladığınız bir bardak meyve suyu çocuklarınız için iyi bir vitamin kaynağıdır. Vücudun günlük ihtiyaçları için tüm meyveleri karıştırarak kokteyl tarzı içecekler hazırlamanıza imkan sağlayan ürünler, farklı kullanımlar için değişik ebatlarda üretilir. Bir elma yendiğinde vücudun onu sindirebilmesi 4-5 saat kadar sürer. Meyvenin, vücut tarafından emilimi %17 oranında gerçekleşir. Fakat suyunu sıktığınızda vücudun emilim oranı %65 olur. Bu durum meyvenin tüm yararlı vitaminlerinin vücuda anında etki etmesini sağlar. Ev tipi ve büfe tipi olarak ayrılan ürünlerin kalitesi ve işlevselliği yaptığı işe göre belirlenir. Özellikle gün içinde yoğun sirkülasyonun gerçekleştiği iş yerleri için portakal sıkacağı büfe tipi aletlerini tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üzerinde bulunan koluna güç uygulayarak, ikiye bölünmüş meyvenin suyunu çıkaran aparat ile hızlı meyve suyu kokteylleri hazırlanır. Temizlenmesi ve kullanımı rahat olan makineler, gün içinde istediğiniz kadar meyve suyu yapmanıza imkan sağlar. Posa kısmı çelikten yapılan bu aletler, size ve sevdiklerinize gün boyu enerjinizi yükselten içecekler hazırlamanızda yardımcı olur. Ürünün ayakları yere sağlam basarak, kaymadan dolayı oluşabilecek dökülmeleri önlemek için tasarlanır. Ayrıca posa kontrolü için özel filtreye sahiptir.

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı Alırken Dikkat Edilecekler

Estetik ve ergonomik tasarıma sahip olan döküm portakal sıkacağı , meyvelerin kolay ve seri bir şekilde sıkılmasını sağlar. Döküm gövdesi, ürünün uzun yıllar kullanımına imkan sağlar. Paslanmaz çelik aksamlardan üretilen süzgeçler, makinenin ömrünü uzatır. Süzgecin üzerindeki delikler, sıktığınız meyve suyunun dışarı taşmasını önleyecek şekilde dizayn edilir. Özel açılı diş mekanizması, meyvelerin parçalanmadan tüm sularının alınmasını sağlar. Elektrikli meyve sıkacaklarına göre kullanımı ve temizlenmesi kolay olan ürünler, kol gücü ile çalışır. Posa toplama kısmı olmadığı için istediğiniz kadar meyvenin sıkılarak kullanılmasını mümkün kılar. Metal aksamları farklı maddelerden yapılan demir portakal sıkacağı ev ve iş yerleriniz için son derece pratik ve işlevseldir. Zevkinize uygun olarak farklı renkler ile mutfaklarda dekoratif bir yere sahip olan ürün, elde kolay temizlenmesi ve yer kaplamaması sebebiyle tercih edilir. Ev ve büfeler için farklı boyutlarda üretilen portakal ve nar sıkacağı, meyvelerden istenen vitaminin alınabilmesini sağlar. Narın vücudun bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi, suyu sıkılarak daha aktif hale getirilir. Ayıklaması zor olan narı ikiye keserek, suyunu çıkardığınızda daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için kollu portakal sıkma aletleri kolay kullanım sağlar. Küçük çocuklar ve bebekler için nar suyunu bu şekilde hazırlayarak, besleyici özelliğinden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Daha kolay ve lezzetli meyve suyu elde etmek için içecek hazırlama kategorisindeki alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı Kampanyaları

Profesyonel ve kişisel kullanım için uygun ürün arayışında olanlar, narenciye sıkacağı tavsiye ve önerilerini dikkate alarak sağlıklı seçimler yapabilir. Farklı markaların ürünleri, kullanıcılara sundukları özellikler ile öne çıkar. Bazı makinelerdeki birden fazla aparatı sayesinde tüm işlerinizi kolay ve pratik olarak yapabilirsiniz. Kullanım amacına uygun olarak seçeceğiniz narenciye sıkma makineleri, sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlara sahiptir. Sayfamızda yer alan narenciye sıkacağı yorum ve tavsiyeleri ürünlerin seçilme aşamasında kullanıcılara rehber olur. Ürünler arasından kendi ihtiyaçlarına hitap eden modeli bulmak için kullanıcılar, yorumları okuyarak seçim yapabilir. Yorum ve tavsiyeler, daha önce ürünü deneyimleyen kullanıcıların görüşlerine göre şekillenir. Ürünün iyi ve kötü yanlarını, kullanan kişiler kendi tecrübelerinden yola çıkarak aktarır. Mutfakları için renkli ve pratik tasarım arayanlar, tüm yorumları okuyarak istedikleri özelliklere sahip modeli seçebilir.

Portakal Sıkacağı ve Narenciye Sıkacağı Fiyatları

Yüzlerce ürün arasından bütçenize ve zevkinize uyan narenciye sıkacağı fiyatları , kullanıcılara sağladıkları özelliklere göre belirlenir. Kullanım detaylarınıza ve ihtiyacınıza göre büyük veya küçük hazneli makineleri tercih edebilirsiniz. Modele ve ürünlerin sağladıkları kolaylığa göre şekillenen fiyatlar, markadan markaya farklılık gösterir. Her marka, farklı materyaller kullanarak ürettikleri modelleri aksesuarlarının çeşitliliğine göre belirlenen fiyat aralığında satışa sunar. En ucuz portakal ve narenciye sıkacağı ürününü bulmak sandığınızdan rahat olabilir. Siz de eviniz için uygun fiyatlı bir katı meyve sıkacağı ve portakal sıkacağı arayışı içindeyseniz akakce.com uygun fiyatlı ürünleri bularak tercih yapmanızı kolaylaştırır. Özelliklere ve kullanılan aparatlara göre değişkenlik gösteren portakal sıkacağı fiyat aralığı, markaya göre belirlenir. Kollu sıkacak çeşitleri, daha kapsamlı makinelere göre daha uygun fiyatlarla satışa sunulur. Kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün arayan kullanıcılar tercihlerini, paslanmaz çelik alaşımlardan üretilen modellerden yana kullanabilir. Böylece aldığınız makine size hem kolaylık hem de uzun ömürlü kullanım sağlar.