Pulse Oksimetre

Pulse Oksimetre Fiyatları

184 farklı Pulse Oksimetre için fiyatlar listeleniyor.

Braun Pulse Oksimetre Oncomed Pulse Oksimetre Iron Pulse Oksimetre G-Life Pulse Oksimetre Choicemmed Pulse Oksimetre Comfort Plus Pulse Oksimetre

Fiyatı Düşen Pulse Oksimetreler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Ürün Puanı

Feellife Air Pro 3Tens CihazıHasta YatağıOrtopedik TabanlıkBastonMedikal Yedek ParçaVaris ÇorabıMedikal KorseOrtopedik MinderBraun Pulse OksimetreOncomed Pulse OksimetreBeurer Pulse Oksimetre

En Çok Karşılaştırılan Pulse Oksimetreler

Pulse Oksimetre Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Pulse Oksimetre Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Pulse Oksimetreler hangileri?

Bugün Akakçe'de 184 farklı model arasında

En çok satan Pulse Oksimetreler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Pulse Oksimetre:
  1. Braun YK-81CEU Pulse Oksimetre Nabız ve Oksijen Ölçer
  2. Oncomed Pulse Oksimetre 1 Adet
  3. PULSE Parmak Tipi Oksimetre Kan Oksijen Nabız Ölçer
  4. Beurer PO 30 Nabız Oksimetresi
  5. Iron X1805 Parmak Tipi Pulseoksimetre

Pulse Oksimetre

Ev ve hastanelerin acil servislerinde yoğun kullanım sunan pulse oksimetre, kan gazındaki oksijen seviyesinin belirlenmesinde önemlidir. İki tane kalem pille 20 saatten fazla çalışma kapasitesi sunan saturasyon cihazı, hafif ve kolay kullanılabilen bir üründür. Verileri depolama fonksiyonu sayesinde geçmiş ölçülere ulaşmak zahmetsizdir. Uyku esnasında yaptığı denetleme işlevi sayesinde analiz yapabilme özelliğini kullanıcılara sunar. Cihaz kullanılmadığı süre zarfında kendini otomatik beklemeye alarak uyku modunu aktifleştirir. OLED ekran özelliğine sahip olan ürünler az enerji harcadıkları için uzun süreli kullanıma uygundur. Parlak ışık seviyesini koruyarak sizin ölçümlerinizde tam bir netlik sağlar. Tıbbi müdahale edilmesi gereken çocuk ve yetişkin hastalarda kullanılan parmak tipi dijital ölçüm yapan saturasyon cihazı ev kullanımına da uygundur. İnsan hareketine göre tasarlanan saturasyon cihazı sayesinde kan değerlerini ve kalp atış hızını doğru olarak ölçmek mümkündür. Siz de kendi evinizin rahatlığında ölçümler yapabilmek için satın alabileceğiniz en ucuz pulse oksimetre cihazına akakce.com’dan ulaşabilirsiniz. Pulse oksimetre ile birlikte ihtiyacınız olan diğer medikal ürünlere de akakce.com'dan ulaşabilir onlarca ürün arasından seçtiğiniz medikal ürünleri satın alabilirsiniz.

Pulse Oksimetre Özellikleri Nelerdir?

Ölçüm cihazları arasında sıklıkla kullanılan pulse oksimetre medikal aletleri farklı özellikleriyle öne çıkar. Yeni doğan, çocuk ve yetişkinler için tasarlanan ürünler üç ayrı boyda yapılır. Hastaların ölçümlerinin doğru olarak alınabilmesi için boy ve kilo analizlerine göre seçimler yapmak gerekir. Yeni doğan bebeklerde kullanılan cihazlar, tek kullanımlık ve yapışkanlı olarak tercih edilir. Bu özellikleri sayesinde hareketli bebeklerde bile en iyi sonuca ulaşmak mümkündür. Daha büyük yaştaki çocuklar için oksijendeki ani düşüşleri saptama özelliği olan pulse oksimetre pediatrik tip cihazlar kullanılır. Karışık ölçümler yapmasına rağmen bu ürünlerin kullanımı son derece kolaydır. Cihazların çalışma prensibi, insan vücudunda yer alan alyuvarların içerisindeki hemoglobinin oksijen tutup tutamamasına göre ölçüm yapmak üzere tasarlanır. Oksijene duyulan ihtiyaç bu ürünler sayesinde yüzdesel olarak size sunulur. Pilini tasarruflu kullanabilmek için cihazlar kullanılmadığı zaman kendini otomatik olarak kapatma özelliğine sahiptir. Büyük ve pille çalışan bataryası cihazların uzun süre verimli olarak kullanılabilmesine imkan sağlar. Farklı kullanıcılara göre tasarlanan pulse oksimetre özellikleri açısından da beklentilere cevap verebilecek bir üründür. Dijital ekranlarıyla kullanıcılara istedikleri ölçümleri yapmada kolaylık sunan ürünler, ihtiyaçlar doğrultusunda seçilir. Yaş ve kilo faktörünü göz önünde bulundurarak alacağınız saturasyon cihazları size kaliteli ve şık ürün deneyimi sunar. Kutu içeriğinde yedek pilleriyle gelerek kullanıma hazır şekilde beklentilerinizi karşılar. Yetişkinlere parmaktan ölçüm yapmanın konforunu sağlayan ürünlerin taşınabilir olmaları büyük kolaylık sağlar. Ayrıca ürünlerde bulunan düşük voltaj gösterge paneli kullanımda oluşacak aksaklıkları önceden haber vererek konfor sunar. Sinyal alamadığı zaman 8-9 saniyede otomatik olarak kapanan cihazlar hem ev hem de hastaneler için fonksiyonel ürünler arasında ilk sırada yer alır. Siz de evinizde yapacağınız tüm ölçümler için vücut yapınıza uygun olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Pulse Oksimetre Nedir?

Geniş bir kullanım alanına sahip olarak bilinen parmak tipi pulse oksimetre, kolay okunabilen ekranı sayesinde kullanıcılara konfor sunar. Güçlü yayları parmağı sıkı bir şekilde kavrayarak ölçümlerin daha net olmasını sağlar. 20 saniye gibi kısa bir sürede oksijen ve nabız kontrolü yapabilen cihazlar, portatif olmaları sayesinde yoğun olarak tercih edilir. İki adet kalem pille çalışan LED ekranları kolay okunur. Kolay taşınabilir olması ve kullanım rahatlığı pulse oksimetre cihazı seçimlerinde etkili olur. Gittiğiniz her yere çantanızda taşıyabileceğiniz ölçülere sahip olan ürünler bu yönleriyle oldukça işlevseldir. Diğer modellere oranla daha büyük boyutlara sahip olan pulse oksimetre masa tipi geniş ekranıyla dikkat çeker. Batarya ve ekranları büyük olan modeller fazla yer kapladığı için sabit bir yerde kullanılmaları gerekir. Ayrıca bu modeller alarm özelliği sayesinde uyararak kullanım kolaylığını sizlere sunar. Nasıl bir alanda kullanmayı düşünüyorsanız saturasyon cihazı seçimlerinizi o yönde yapmanız size ekstra kolaylık sağlar. Bebeklerde oluşabilecek olan kalp rahatsızlıklarının belirlenmesinde öncü rol üstlenen pulse oksimetre yenidoğan, bebeğiniz hastaneden çıkmadan önce yapılan tetkiklerde net sonuçlar verir. Bu sayede doğumsal olarak gelişen kalp rahatsızlıkları ile ilgili erken tanı konularak ileride oluşabilecek sorunların önüne geçilir. Kullanım açısından hem hafifliği hem de net ölçümler yapması açısından tercih edilen el tipi pulse oksimetre cihazlarını istediğiniz boyutlarda satın alabilirsiniz.

Pulse Oksimetre Kullanmanın Avantajları

Saturasyon cihazları gerek evlerde gerekse ihtiyaç duyulan hastane ve acil servislerde avantajları sayesinde oldukça işe yarayan ürün kategorisinde bulunur. En iyi pulse oksimetre sizin kişisel ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Saturasyon cihazları çeşit bakımından her yaş grubuna göre farklı özelliklere sahiptir. Bebekler için yapışkanlı modeller daha kullanışlı olurken yetişkinlerde parmak ölçümleri sizi iyi sonuçlara ulaştırır. Pulse oksimetre markaları arasından kullanım alanınıza göre tercihler yaparak her ortamda tüm ölçümlerinizi net bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizin konforunda ölçüm yapmanızı mümkün kılan bu cihazlarla hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Düşük pil tüketimleri onları daha cazip hale getirir. Kısa süre zarfında işlem yapılmadığına ise cihaz kendini uykuya alarak tasarruf sağlar. Alacağınız ürüne karar veremiyorsanız pulse oksimetre yorum ve önerilerine bakarak istediğiniz markalar arasından kolay seçimler yapabilirsiniz. Uzun kullanım ömrüne sahip olan cihazlar, kontrol altında olması gereken hastalar için son derece idealdir. Daha öncesinde ürünü deneyimleyen kullanıcıların yaptıkları pulse oksimetre tavsiye yazıları sizin için yol gösterici olabilir. Tavsiye ve yorumları inceleyerek size uygun ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Pulse Oksimetre Nasıl Kullanılır?

Saturasyon cihazlarının kullanımı kişisel verilere göre değişkenlik gösterir. Yeni doğan bebeklerle yetişkinlerin kullandıkları ürünler arasında bariz farklar vardır. Yetişkinler pulse oksimetre kullanımı konusunda daha profesyonel çözümlerden faydalanabilir. Pulse oksimetre boyutları ve kullanım amaçlarına göre belirlenen standart bir şekil ve görünümde olmayabilir. İki yaş ve sonrası çocuklar için farklı ürünler sunulur. Bilek tipi modeller yoğun olarak ameliyathanelerde ve uyku kliniklerinde kullanım için uygundur. Medikal sağlık araç ve gereçlerinin olduğu yerlerde ve eczanelerde bulabileceğiniz saturasyon cihazı modelleri her kullanıma uygundur. Cihazı almak isteyenler en çok pulse oksimetre nerede satılır sorusunun cevabını merak eder. Sayfamızın medikal sağlık ürünleri kategorisi üzerinden alabileceğiniz ürünler sizlere büyük kolaylık sağlar.

Pulse Oksimetre Fiyatları Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Masa tipi şeklinde satılan pulse oksimetre fiyat açısından diğer modellerden daha üst seviyedeki aralıkta satışa sunulur. Modele ve cihazın kullanım yerine göre değişen fiyatların artmasında markanın önemi de yadsınamaz. Marka ve model fiyatlandırmalarda belirleyici etkenler olarak öncelikli rol oynar. Uzun kullanım ömrü sunan cihazlar ekonomik olarak bütçe dostu ürünler arasında yer alır. Değişik ebatları ve modelleriyle tüm cihazlara sayfamızın pulse oksimetre satın al butonunu kullanarak kısa sürede sahip olabilirsiniz. Yaklaşan Muhteşem Cuma indirim ve fırsatlarını kullanıcıların beğenilerine sunan sayfamızın cazip fiyat avantajlarından yararlanarak istediğiniz özellikteki ürünleri satın alabilirsiniz. Evinizde sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için gereken tüm medikal ürünler sayfamızda kullanıcıların beğenilerine sunulur.