Tek Gözlü Ocak

Tek Gözlü Ocak Fiyatları

37 farklı Tek Gözlü Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Toplam Göz Sayısı1 Gözlü
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Ocak TipiTüplü
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Toplam Göz Sayısı1 Gözlü
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (37)

Tefal Fritöz 4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak 4 Gözlü Tüplü Ocak Doğalgazlı Cam Ocak Doğalgazlı Ankastre Ocak Set Üstü Doğalgazlı Ocak Tüplü Ocak 4'lü Set Üstü Ocak Ankastre Cam Ocak Arçelik Doğalgazlı Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Tek Gözlü Ocak Sıkça Sorulan Sorular

Tek Gözlü Ocak

Yemek yapmak bazen bir gereklilik bazen de bir tutkudur. Hayatınızın belirli dönemlerinde ister bireysel ister kalabalık gruplar için yemek yapma hazırlıklarında bulunabilirsiniz. Hangi yemeğin yapılacağına ve o yemeğin ne kadar sürede tamamlanacağına karar vermek önemli olabilir. Bu yüzden yemek yaparken kullanılan aletlerin tercih edilmesinde de kalite ve pratiklik gibi özellikler aranabilir. Yemek pişirme işlemlerinde kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında tek gözlü ocak seçenekleri de bulunabilir. Tek gözlü ocak tüplü olabildiği gibi gazlı, elektrikli, indüksiyonlu ya da ankastre gibi modellerle birbirlerinden ayrılabilir. Kullandığı enerji çeşidi tüplü tek gözlü ocak modelleri, belli bir elektrik ya da doğalgaz enerjisine ihtiyaç duymaz. Yalnızca tüp bağlantısı olduğu takdirde de çalışma gösterebilir. Doğalgazlı tek gözlü ocak modelleri ise doğalgaz enerjisi kullanarak sonuçlar sunan ürünler arasında yerini alır. Kullandığı enerji türü elektrik olan modeller ise elektrikli tek gözlü ocak olarak isimlendirilir. Ancak piyasada çok çeşitli sayıda enerji harcaması yapan ocak tek gözlü modeller bulunabilir. Bu modellerin tamamının ortak bir amacı vardır. Amaçları tam anlamıyla hızlı ve pratik bir yemek pişirme ya da sıvı ısıtma fonksiyonu göstermektir. Üretici markalar bu hedeften hareketle kullanıcılara her geçen gün daha da gelişen ve yeni enerji türleriyle ortaya çıkan ürünler sunar. Bu sayede bir tek gözlü portatif ocak ile ister evde ister karavanda ya da kampta kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Markaların sunduğu fiyat seçeneklerini ve tek gözlü elektrikli ocak kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tek Gözlü Ocak Özellikleri Nelerdir?

Hangi pişirme aletini kullandığınız, en az yediğiniz yemek kadar önem teşkil edebilir. Temel ihtiyaçlarınızı karşılarken keyifli ve pratik pişirme işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan tek göz ocak özellikleri, her kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Elektrikli modeller genel olarak 1500 ila 2500 W gibi bir enerji kullanımı ile işlev gösterir. Klasik kullanımlar için uygun yapıda üretilen tek gözlü elektrikli ocak seçenekleri olduğu kadar, aynı enerji türüyle çalışan ankastre özelliğe sahip modeller de bulunur. Bu noktada ihtiyacınızın hangi özelliğe sahip olan model ile daha yakın olduğuna karar vermeniz önemlidir. Tek gözlü elektrikli ankastre ocak modelleri daha çok sabit bir alanda kuruluma müsaittir. Ancak özelliğinde ankastre bulunmayan elektrikli modellerde ise bağımsız kullanımlar elde edebilirsiniz. Bu, tamamen sizin yaşam tarzınızla ilgili bir seçim olacaktır. İndüksiyonlu özelliğe sahip modellerde ise elektromanyetik bir güç kullanılarak işlev gerçekleştirilir. Tek gözlü indüksiyon ocak özellikleri arasında yüzeylerinin cam ya da seramik olması da bulunur. Bu sayede ısınma işlemi ve kullanım bittikten sonra soğuma işlemi kısa zaman aralıklarında sonuçlanabilir. Tek göz gazlı ocak modellerinde ise ateşin canlı bir şekilde görünmesi özelliği bulunur. Tek gözlü lpg’li ocak olarak da adlandırılan bu ürünler, profesyonel aşçıların tercih ettiği modellerden olsa da yaşam alanlarında da kullanılabilir. Bu tek gözlü ocak çeşitleri sayesinde ayarlanabilir alev seviyesi ve yüzey tiplerinin uyumu ile içinizde var olan mutfak şefini ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm ürünlerin özellikleri hakkında ayrıntılı incelemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Gözlü Ocak Temizliği Nasıl Yapılır?

Ürünlerin temizlik işlemleri, dış yapılarına ve kullanım türlerine bağlı olarak çeşitlenebilir. Örneğin; üçüncü nesil ismi verilen tek gözlü indüksiyonlu ocak modellerinin özelliği, yalnızca üzerine yerleştirilen tencere ya da tavanın ısınmasını sağlamasıdır. Böylece ocağın pişirme kabının temas ettiği kısım dışında hiçbir yer ısınmaz ve sıçrayan kirler yapışmadan kolayca temizlenebilir. Bu da bilhassa bakım ve temizlik aşamalarında kullanıcılara büyük kolaylık sunacaktır. Ancak gazlı, tüplü ya da tek gözlü elektrikli ocak gibi farklı modellerde temizlik uygulamalarında farklı alternatifler oluşabilir. Bu nedenle satın alma sonrasında tercih ettiğiniz modelin, temizlik ve bakım talimatlarını inceleyerek en doğru uygulamaları gerçekleştirmeniz mümkündür. Tercih ettiğiniz tek gözlü ocak modeline ait temizlik uygulamalarının yanında doğal bir bakım işlemi de gerçekleştirmeniz gereken durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda ürünün kullanım türüne bağlı olarak çeşitli önlemleri aldıktan sonra temizlik işlemine başlayabilirsiniz. Söz gelimi elektrikli kullanım türüne ait olan modelin bakımında priz ve fiş kontrolü yapıldıktan sonra işe başlamak daha güvenli çalışma alanı oluşturabilir. Doğal temizleyici aksesuarlarının ve kimyasal sabunların, ocağın yüzey tipine uyumlu olup olmadığına da dikkat edilmesi gerekli olabilir. Tek gözlü ocağınızın kaplamasının çizilmemesi için nemli bir sünger ve mikrofiber bez kullanımı, düzenli temizlik işlemlerinizde yeterli olabilir. Satın almak istediğiniz ürünün temizlik detaylarını ilgili açıklama bölümlerinde inceleyebilmeniz mümkündür.

Tek Gözlü Ocak Tavsiyesi

Duygusal durumunuza bağlı olarak tercih ettiğiniz yemekler ve içecekler değişebilir. Tercih ettiğiniz yiyecekler değiştiği gibi yiyeceklerin pişirme alanlarında da değişiklikler yapmak istediğiniz noktada bir tek gözlü ocak tavsiyesi almak doğru olabilir. Popüler markaların ürettiği modeller arasında yer alan ihtiyacınıza en yakın tek gözlü ocak elektrikli ya da tüplü model ile dilediğiniz yerde yemeklerinizi pişirebilirsiniz. İster balkonunuzda isterseniz de bahçenizde bu ürünleri kullanabilmeniz mümkündür. Boyutlarının portatif bir yapıda olması sebebiyle kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bu ürünleri, yazlıklarınızda ya da gittiğiniz kamp ve pikniklerinizde bile kullanabilirsiniz. Kullanım alanları sıralandığında geniş bir yelpaze görülen bu ürünlerin dış ortamlarda en çok tercih edilenleri arasında tek gözlü lpg ocak çeşidi yer alabilir. Bunun sebebi ise kolay bir şekilde dışarıda kullanılabilmesine olanak tanımasıdır. Yalnızca tek gözlü ocak gazlı bir tüp ile bağlantısı gerçekleştirilerek kullanıma hazır hale getirilebilir. Ev, ofis ya da mutfak işletmelerinde ise tek gözlü ankastre ocak çeşitleri tercih edilebilir. Ürünlerin fiyatları da kullanım alanlarında olduğu gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Tek gözlü tüplü ocak modelleri arasından bütçenize uygun bir filtreleme yaparak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Tek Gözlü Ocak Fiyatları

Tarifinde gördüğünüz ve denemek istediğiniz o yemeği pişirirken hızlı olmak isteyebilirsiniz. Yalnızca tek bir göze ve büyük bir pratikliğe sahip olan tek gözlü büyük ocak modelleri, size bu noktada yardım edebilir. Tercih ettiğiniz bir tek gözlü doğalgazlı ocak ile oldukça kısa bir sürede pişirmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılara hız ve pratiklik gibi avantajlar sunan bu ürünlerin, fiyat seçenekleri de oldukça ulaşılabilir bir aralıkta yer alır. Tek göz ocak fiyatları, pek çok yaşam alanında tercih edilebilecek fiyat seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıktığı için sıklıkla da tercih edilir. Fiyat rakamları genel olarak ulaşılabilir olsa da tükettiği enerji türlerine ve ölçülerine bağlı olarak fiyat değişimleri görülebilir. Örneğin; tek gözlü elektrikli ocak fiyatları, tüplü özelliğe sahip olan modellere göre farklı aralıkta bulunabilir. Tek gözlü tüplü ocak fiyatları da markalara göre değişiklik gösterebilir. Ancak bu tam anlamıyla kullanılan enerji türüne bağlıdır. Aynı markanın ürettiği elektrikli tek gözlü ocak fiyatları da farklı bir aralıkta şekillenebilir. Markalar arasından sunulan fiyat seçeneklerini tüm ayrıntıları ile görüntüleyebilirsiniz. Üstelik yalnızca söz konusu ürünlerde değil, ilgili olan cam aspiratör fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Akakçe’de Tek Gözlü Ocak

Çift kapılı buzdolabından 4 programlı bulaşık makinesine, çocuklar için su sebilinden 90 cm davlumbaz modellerine kadar; Akakçe’de yaşam alanlarınız için birçok ihtiyacınızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yemek pişirme yöntemleriyle ilgili de ihtiyacınız en ucuz tek gözlü elektrikli ocak ise tüm markaların alternatifleriyle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Üstelik yalnızca tek bir model değil, markaların hazırladığı tüm kullanım türlerine ait modellere ulaşabilmeniz mümkündür. Tek gözlü set üstü ocak modeli hakkında fiyat araştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda ise tek gözlü tüplü set üstü ocak ile ilgili kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Tek gözlü gazlı ocak markalarının kullanım talimatlarını okuyarak ilham alabilirsiniz. Tek göz gazlı ocak çeşitlerinin kullanım alanlarının geniş olduğunu da öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise tek ocaklı elektrikli ocak görsellerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürünü belirledikten sonra da tek gözlü ocak fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bir online alışverişten beklediğiniz her şeyi en uygun ve avantajlı alternatifleriyle birlikte elde edebilirsiniz.