4 Gözlü Ocak

4 Gözlü Ocak Fiyatları

1.124 farklı 4 Gözlü Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Ocak TipiTüplü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 47 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.124)

Philips Airfryer 4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Tüplü Ocak Doğalgazlı Cam Ocak Doğalgazlı Ankastre Ocak Set Üstü Doğalgazlı Ocak Tüplü Ocak 4'lü Set Üstü Ocak Ankastre Cam Ocak Arçelik Doğalgazlı Ocak Cam Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

4 Gözlü Ocak Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 4 Gözlü Ocak hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 4 Gözlü Ocak:
 1. Kumtel KO-40 TSHDF Oval Kenarlı Siyah Cam Set Üstü Ocak
 2. Kumtel KO-40 TSHDF Oval Kenarlı Doğalgazlı Siyah Cam Set Üstü Ocak
 3. Optimum Xx-133 4 Gözlü Set Üstü Dörtlü Ocak Doğalgaz Uyumlu Siyah
 4. Kumtel M6-40BF Nil Inox Ankastre Ocak
 5. Uğur Beyaz Emaye Set Üstü 4 Gözlü Ocak Doğalgazlı - Doğalgaz

4 Gözlü Ocak

Mutfaklarda pişirme işlemlerini gerçekleştirirken pratik sonuçlar veren ürünler, her zaman ön planda yer alır. 4 gözlü ocak modelleri de pratik kullanımlara uygun sonuçlar veren ürün grupları arasında bulunur. Bu modellerin ev, ofis ya da çeşitli yiyecek atölyelerinde kullanılan ve başarılı sonuçlar sunan seçenekler olduğu söylenebilir. Öyle ki her yaşam alanında sıklıkla tercih edilebilir. Özellikleri bakımından da kullanıcılara birçok fonksiyon sunabilir. Bu özellikler arasında seramik, wok, vitroseramik, indüksiyonlu, kapaklı ve çocuk kilidi gibi alternatifler yer alabilir. Kullandığı enerji türlerine göre de doğalgazlı, tüplü, gazlı, elektrikli 4 gözlü ocak gibi seçenekler bulunur. Yüzey tipleri ise cam, emaye ya da metal olmak üzere üçe ayrılabilir. Ankastre özelliği de bulunan ürünler olmakla birlikte ürün çeşitliliği artmaya devam eder. 4 gözlü ankastre ocak dokunmatik ya da düğmeli şekilde kullanıma uygun modeller olarak birbirinden ayrılabilir. Genişlik, derinlik, yükseklik ve renk seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz bu ürünler hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz. 4 gözlü ocak fiyatı ihtiyaca göre değişen seçeneklerle sunulur. Nasıl bir ocak kullanmaya ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra fiyat araştırması yapabilmek için filtreleme yöntemini kullanarak aradığınız modelin seçeneklerini listeleyebilirsiniz. Örneğin; 4 gözlü ocak tüplü bir modele ihtiyaç duyuyorsanız filtreleme seçeneğiyle inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz 4 gözlü tüplü ocak en ucuz ya da en pahalı modelin hangisi olduğu hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan 4 gözlü elektrikli ankastre ocak çeşitleri; kurulumu yapılan alanda zarif bir görüntü oluştururken aynı zamanda hızlı kullanımlara da elverişlidir. İşlevsel teknik özellikleri sayesinde kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırabilir. Paslanmaz çelik opsiyonu da bulunabilen modeller arasından yaşam alanınıza en uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.

4 Gözlü Ocak Modelleri Nelerdir?

Günlük işlerinize yardımcı olacak ya da kalabalık aktivitelerinizde pratik sonuçlar verecek olan dört gözlü elektrikli ocak modelleri, kullanım türlerine göre değişebilir. Kullanım şekline göre elektrik enerjisi ile çalışma gösteren ürünler; elektrikli model kategorisinde yer alır. Elektrikli cihazlar, dijital ve akıllı kullanım opsiyonlarına da ayak uydurabilen modellerdir. Bu ocak çeşitleri arasında harcadığı enerji türü bakımından doğalgaz kullanan ürünler de vardır. Bu ürünler; 4 gözlü doğalgazlı ocak diye bilinirler. 4 gözlü doğalgazlı set üstü ocak modelleri; kullandığı enerji türü ile uyumlu binalarda sıklıkla tercih edilebilir. 4 gözlü tüplü ocak modelleri ise kullanım esnasında gazlı bir tüpe ihtiyaç duyarlar. 4 gözlü lpg ocak olarak da tabir edilen modeller yalnızca iç mekanlarda kullanılmakla kalmayıp bahçe ya da balkon gibi yaşam alanlarında da tercih edilebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu ürünlerde çalışma prensibi bakımından çift yönlü modeller de bulunabilir. Bu modellerden biri 4 gözlü fırınlı ocak ürünüdür. 4 gözlü çakmaklı ocak şeklinde de isimlendirilen bu model sayesinde birden fazla yemek pişirme işlemi pratik bir şekilde gerçekleşebilir. Modeller, yüzey tiplerine göre de ayrı özellikler sunabilir. 4 gözlü cam ocak modeli, yüzey tipi bakımından bakımı ve temizliği kolay bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda görünüm açısından da zarif sonuçlar almanıza olanak tanır. Pişirme hızını kontrol eden ve ortaya başarılı sonuçlar getiren modeller arasından mutfağınızın enerji kullanım türüne uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

4 Gözlü Ocak Nasıl Seçilir?

Ocaklar, modern bir mutfağın temel çalışma prensipleri içerisinde yer alır. Beyaz eşya kategorisinde olan ocaklar çok geniş özelliklere sahip mutfak aletleridir. Günümüzde sıklıkla kullanılan bu modeller arasında ise dört gözlü olan ürünler yer alır. Dört gözlü ocak seçiminde mutfağınızın ve hatta yaşam alanınızın özelliklerini bilmeniz oldukça büyük önem arz eder. Çünkü yaşadığınız binanın sağladığı enerji tipine uyumlu bir seçim yapmak, enerji tasarrufu anlamında size geri dönüş sağlayacaktır. Kullanım türlerine göre doğalgaz, elektrik, tüplü ve gazlı gibi seçenekler bulunur. Dört gözlü doğalgazlı set üstü ocak seçenekleri de bulunabilir. Kullanmak istediğiniz alan set üstüne uygun ise tercihlerinizi bu yönde gerçekleştirebilirsiniz. Seçim yapmadan önce var olan enerji türünü belirledikten sonra ise ocağı kullanacağınız alanının ölçümünü yapmanız da gerekir. Doğru bir ölçüm yaparak hatasız bir şekilde ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Isıtma hızları, ekran ve düğme seçeneklerini de incelemek; doğru ürünü tercih etmeniz anlamında destekleyici olur. 4 gözlü gazlı ocak modellerinde genel olarak düğmeli opsiyonlar görülebilir. Ancak ürün çeşitlerinde kullanım, dijital ve düğmeli özelliklere sahip olabilir. Kullanım alanlarınızı, tamamen kendi tercihlerinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Yemek pişirme yöntemlerinizde yenilik yapmak istediğiniz noktada üretici markaların tüm ürünleri arasından geniş bir inceleme yaparak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4 Gözlü Ocak Nasıl Temizlenir?

Temiz bir mutfağa sahip olmanın sırlarından biri, ocakların temizliğinin ve bakımının düzenli aralıklarla yapılması olabilir. Ocaklarınızın yüzey bölümlerinde ve kenarlarında sıkışmış olan kirlerden kurtulmak için belirli aralıklarla bakım işlemini gerçekleştirmeniz temiz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ürünlerin temizlik işlemi sırasında kullanım türlerine bağlı olarak farklı uygulamalar gerçekleştirilebilir. Bunun sebebi, ürünlerin yüzeylerinin kullanım türlerine göre farklı yapılarda bulunmasıdır. 4 gözlü elektrikli ocak kategorisinde yer alan ürünlerde genellikle cam materyali kullanılarak yüzeyler oluşturulur. Cam yüzeye sahip olan modellerin temizliğinde kendinizi yormadan hızlı sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Çünkü yalnızca nemli bir bez kullanarak silme işlemi gerçekleştirebilir ve oluşabilecek kalıntıların önüne geçebilirsiniz. Ocakların dört farklı gözünde de düz bir zemin olacağı için daha kısa sürede bakım işlemi gerçekleştirilmiş olabilir. Kullanım türü gazlı özelliğe sahip olan modellerde ise seramik ya da emaye yüzeye sahip modeller de görülebilir. Bu gibi ürünlerde de renklerin zaman içerisinde aşınmaması için temizlik işlemine dikkat edilmesi önemli olabilir. Tercih edilen markanın ve modelin bakım talimatları hakkında detaylı inceleme yaparak ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

4 Gözlü Ocak Ölçüleri Nelerdir?

Yemek pişirmek için pratik kullanımlar elde edebileceğiniz 4 gözlü ocak ölçülerinin mutfağınız ile uyumlu ebatlarda olması kullanım sırasında kolaylık sağlar. Ürünlerin yükseklikleri genel olarak 4 ila 11 cm aralığında farklı modellere sahiplerdir. Genişlik olarak ise 25 ve 70 cm aralığında seçeneklere ulaşılabilir. Modellerin derinlikleri incelendiğinde ise yaklaşık olarak 25 ila 58 cm aralığında bir listeleme yapılabilir. Mutfağınız küçük ebatlara sahip ise yatay ve ince bir yapıya sahip olan bir 4 gözlü set üstü ocak, sizin için doğru tercih olabilir. Geniş bir mutfağınız var ise 4 gözlü ocak doğalgazlı bir seçim yapabilirsiniz. Doğalgazlı 4 gözlü ocak modelleri, kurulum açısından farklı opsiyonlara da sahip olduğu için daha az yer kaplayabilir ve kolay şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm ürünlerin ölçüleri arasından sizin mutfağınıza en uygun olan ebat aralıklarını seçerek online alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İster bir set üstü 4 gözlü ocak isterseniz de kettle modelleri gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.

4 Gözlü Ocak Fiyatlarını Akakçe’de İnceleyin

Çalışma teknikleri bakımından farklılık gösteren set üstü dört gözlü ocak modelleri, fiyatları bakımından da değişiklik gösterir. 4 gözlü elektrikli ocak fiyatları hakkında bilgi alırken ürünler hakkında teknik özellik incelemesi de yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz enerji türü doğalgaz ise arama motorunda yapacağınız 4 gözlü doğalgazlı ocak fiyatları araştırması ile tüm markaların modellerini listeleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü dış mekanlarda da kullanmayı tercih edecekseniz; dört gözlü tüplü ocak fiyatları arasından bütçenizle uyumlu seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Ürün özellikleri içerisinde aynı zamanda fırın seçeneğinin de bulunmasını istiyorsanız 4 gözlü fırınlı ocak fiyatları incelemesi yaparak doğru bir online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik aradığınız herhangi bir markanın 4 gözlü tüplü ocak fiyatları arasından inceleme yaparken aynı zamanda ürün görsellerini de görüntüleyebilirsiniz. Üretici markaların belirli dönemlerde sunduğu kampanya tekliflerini de inceleyebilirsiniz. Böylece yalnızca 4 gözlü ocak fiyatları araştırması yapmakla kalmayıp çeşitli avantajlara sahip tekliflerden de faydalanabilirsiniz. Akakçe’de kaliteli beyaz eşya üreticilerinin sunduğu ürünlere, en ucuz fiyat aralıkları ile birlikte sahip olabilirsiniz. Bu sayede araştırmasını yaptığınız 4 gözlü ocak en ucuz seçenekleriyle sizin mutfağınızda yerini alabilir. Üstelik doğalgazlı, elektrikli ya da tüplü 4 gözlü ocak araştırması yaptıktan sonra benzer ürünleri de görüntüleyebilmeniz mümkündür. Bulaşık ve çamaşır makinesi gibi mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek ürünleri de inceleyebilirsiniz. Kullanıcıların bu gibi ürünler hakkında yaptığı değerlendirme yorumlarını da okuyabilirsiniz. Çift motorlu aspiratör tavsiye yorumları ya da ankastre davlumbazları değerlendirme puanları gibi görüntülemeler gerçekleştirebilirsiniz. Böylece yüzlerce ürün arasından mutfağınızla uyumlu olan seçenekleri güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.