Doğalgazlı Ocak

Doğalgazlı Ocak Fiyatları

409 farklı Doğalgazlı Ocak için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DoğalgazlıTüplü4 Gözlü5 GözlüAnkastreSet ÜstüCamMetalBeyazInoxSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Ocak Tipi: Doğalgazlı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Ocak Tipi Doğalgazlı Ocak Yüzeyi Toplam Göz Sayısı Gazlı Göz Sayısı Elektrikli Göz Sayısı Ocak Izgara Tipi Kontrol Paneli Genişlik Derinlik Yükseklik SatıcıToplam 145 satıcı. Ürün Puanı Renk

Philips FritözEkmek Makinesi FiyatlarıSet Üstü Doğalgazlı Ocak4'lü Doğalgazlı Ocak4 Gözlü Ocak4 Gözlü Tüplü OcakDoğalgazlı Cam Ocak4'lü Set Üstü OcakDoğalgazlı Ankastre OcakSet Üstü Doğalgazlı OcakTüplü OcakCam Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Doğalgazlı Ocak Sıkça Sorulan Sorular

Doğalgazlı Ocak

Ocak, yemek pişirmeyi sağlayan bir cihaz olarak mutfak içerisinde oldukça önemli bir eşyadır. Cam, emaye veya metal yüzeylere sahip modeller, gelişmiş teknolojilerle mutfak içerisinde yerini alır. Doğalgazlı ocak modelleri, farklı özellikleriyle piyasada bulunur. Ürün üzerindeki göz sayıları değişiklik gösterir. İki gözlü doğalgazlı ocak modellerinin yanı sıra üç, dört ya da altı gözlü seçenekler de mevcuttur. Yemek yapma alışkanlığınıza ve mutfak boyutunuza göre bunlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Detaylı bir araştırma yaparak en uygun set üstü ocak doğalgazlı modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha küçük boyutlara sahip bir mutfakta doğalgazlı ankastre ocak tercih edilebilir ve mutfak içindeki alanı fonksiyonel olarak değerlendirebilirsiniz. Gaz emniyetli doğalgazlı ocak, mutfak içerisinde riskli durumların meydana gelmesini önlemek amacıyla tercih edilir. Sönme emniyeti olan tekli doğalgazlı ocak seçenekleri, güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olacak teknik donanıma sahiptir.

Birbirinden Farklı Özelliklerde Doğalgazlı Ocak Modelleri

Wok, seramik ve çocuk kilidi seçenekleri sunan modeller, her mutfağa uygun alternatiflere sahiptir. Eşsiz tasarımlara sahip tezgah üstü ocak doğalgazlı modelleri mutfakta tezgah üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Ankastre ve set üstü doğalgazlı ocak olmak üzere iki tip kullanım türüne sahip modeller bulunur. İşlevsel olarak pratik kullanım sağlayan ve az yer kaplayan ankastre modeller, artan çeşitlilikleri ile mutfaklarda yerini alır. Bunun yanında set üstü ocaklar uzun yıllardır tezgah üzerinde tercih edilen modellerdendir. Yemek yapma alışkanlığınız fazla değilse 2 gözlü doğalgazlı ocak seçimi sizin için yeterli olur. Daha büyük boyutlarda bir mutfağınız varsa ve aynı anda pek çok farklı yemek pişiriyorsanız 4 lü doğalgazlı ocak tercihi yapabilirsiniz. Dokunmatik ve düğmeli kontrol panellerine sahip düz cam ocak doğalgazlı ürün çeşitleri; doğru genişlik, yükseklik ve derinlik ölçüleri belirlenerek alındığı takdirde pratik kullanım imkanı sunar. Doğalgazlı düz ocak tercihi yaparken çabuk deformasyona uğramayan dayanıklı malzemelerden üretilmiş olanları almanız gerekir. Mutfakta yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ankastre cam ocak doğalgazlı modellerinin yanı sıra seramikten tasarlanmış seçenekler de bulunur. Doğalgazlı seramik ocak ile yemeklerinizi hızlı ve pratik şekilde yapabilir, ısı göstergeleri sayesinde elinizi yakmadan yemek pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kontrol panelleri ve sensör özellikleri bulunan doğalgazlı indüksiyonlu ocak çeşitleri, yüksek enerji verimlilikleri ile tasarruf sağlar. Yeni nesil teknolojiyle beraber hassas indüksiyonlu ocak doğalgazlı modeller, basit bir şekilde üzerine konulan kapları ısıtır. İndüksiyonlu 3 gözlü doğalgazlı ocak modelleri tercih etmek istiyorsanız öncelikle bu ocak modeline uygun bir tencere ve kap edinmeniz gerekir.

Her İhtiyaca Hitap Eden Doğalgazlı Ocak Çeşitleri

Düğmeden ateşlemeli ve dokunmatik olarak çalışan iki tür ocak modeli bulunur. İkili doğalgazlı ocak sahibi olmak istiyorsanız öncelikle çakmaklı ateşleyici modelleri mi yoksa dokunmatik modellerini tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Dokunmatik ocak doğalgazlı modelleri kullanırken pratik şekilde ısı ayarı yapabilir ve kontrol paneli sayesinde güvenli bir ocak kullanımı sağlayabilirsiniz. Doğalgazlı ikili ocak fiyatları, ürünün sağladığı özelliklere ve teknoloji ile uyumluluğuna göre değişiklik gösterir. Doğalgazlı tezgah üstü ocak beyaz, siyah ve metalik tonları ile mutfak tezgahlarında uyumlu görünümler ortaya çıkarır. Doğalgazlı dokunmatik ocak, yiyecekleri servise uygun şekilde pişirme ve sıcak tutma olanağı sağlar. Taşınabilir dokunmatik 3 lü doğalgazlı ocak modelleri pişirmenin yanı sıra buğulama, kızartma ve hızlı ısıtma gibi özelliklere de sahiptir. Herkes en ucuz set üstü doğalgazlı ocak tercihi yapmak ister ancak bunu yaparken kaliteli bir pişirme aletine sahip olmayı hedefler. Ocağın yanı sıra pişirdiğiniz yemeklerin buharını mutfaktan uzaklaştırmak ve mutfağınıza hava aldırmak amacıyla cam aspiratör modellerini de tercih edebilirsiniz. Eğer siz de en uygun doğalgazlı set üstü ocak fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve mevcut kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız araştırmanızı iyi yapmanız gerekir. Böylece doğalgazlı ocak en ucuz fiyat seçeneklerini görüp kararınızı verebilirsiniz.

Doğalgazlı Ocak Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ocak seçimi yaparken göz ve boyut sayısı konusunda fikir sahibi olmalısınız. Yemek pişirme alışkanlığına sahip biri olup olmadığınızı ve aynı anda ocak üzerinde neler yaptığınızı gözden geçirmelisiniz. Mutfağınız küçükse daha az göz sayısı olan 2 li doğalgazlı ocakları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte evde tek başınıza yaşıyorsanız tek gözlü doğalgazlı ocak da kullanabilirsiniz. Ev içindeki kişi sayısı 3-5 arasında ise üç gözlü doğalgazlı ocak modelleri yemek pişirme ve ısıtma gibi pek çok işlevi yerine getirebilmenizi sağlar. 4 gözlü doğalgazlı ocak modelleri aynı anda çay, kahve yapmak ve yemek pişirmek gibi pek çok işlevi de yerine getirmenize yardımcı olur. Yemek yapma alışkanlığına sahipseniz 4 gözlü ocak doğalgazlı olan modeller ideal olur. Daha modern ve ferah bir mutfağınız olsun isterseniz ankastre doğalgazlı ocak modellerini inceleyebilirsiniz. Sönme emniyeti bulunan seçenekler, güvenli bir şekilde mutfakta yemek pişirmenizi sağlar. Doğalgazlı ocak set üstü tercihi yaparken ocağınızın ateşlenebilir mi yoksa dokunmatik mi olacağı konusunda karar vermelisiniz. Dokunmatik seçeneklerin yanında çakmaklı doğalgazlı ocak modelleri de sıklıkla tercih edilir. Tezgah üstü doğalgazlı ocak, paslanmaz malzemelerden seçilerek uzun süreli bir kullanım sağlar. Doğalgazlı cam ocak modelleri arasında yer alan indüksiyonlu ocaklar, üzerindeki kabı yakmadan ısıtmayı sağlar. Ocak fiyatları doğalgazlı modellerde kullanılan teknolojiye ve kullanım kolaylığına göre değişiklik gösterir. Eğer ucuz doğalgazlı ocak tercihi yapmak istiyorsanız öncelikle kullanım alanınıza uygun bir ocak modeline karar vermeli ve daha sonra fiyat seçeneklerini incelemelisiniz. Doğalgazlı ocak fiyatı hakkında araştırma yapabilir ve nihai kararınızı verebilirsiniz.

Güvenli ve Kullanışlı Doğalgazlı Ocak Seçenekleri

Emniyet ventilli doğalgazlı ocaklar, mutfak içerisinde güvenli bir şekilde yemek yapmanızı sağlar. Doğalgazlı set üstü ocak tercihi yaparken öncelikle aradığınız özelliklere sahip olan seçeneklere yönelmeniz gerekir. Böylece pratik ve kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürünün sizin için güvenli bir tercih olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Yüksek enerji verimliliğine sahip ankastre cam doğalgazlı ocak tercihi yaparak hızlı bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Vakit tasarrufu sağlamak amacıyla hızlı yemekler pişirebileceğiniz camlı doğalgazla çalışan ocak seçeneklerini değerlendirebilir, mutfakta geçirdiğiniz zamanı verimli kılabilirsiniz. Ayrıca kontrol paneli ile kolayca kilitlenebilen dört gözlü doğalgazlı ocak türü de güvenli bir ocak kullanımı sağlamanıza yardımcı olur. Ankastre veya ucuz set üstü doğalgazlı ocak modelleri, mutfakta pürüzsüz yüzeylerde kolay bir temizlik ortaya çıkarmanızı sağlar.

Birbirinden Cazip Doğalgazlı Ocak Modelleri Akakçe’de

Dokunmatik modellerin taban algılama özelliği ve hızlı pişirme teknolojisi gibi pratik kullanımları sayesinde çok tercih edildiği görülür. Bunun yanında set üstü ocak doğalgazlı taşınabilir modeller de yüksek performanslıdır ve hazır programlara, farklı güç ayarı seçeneklere sahiptir. Taşınabilir ve dokunmatik özelliği olan doğalgazlı tekli ocak, küçük mutfaklar üzerinde daha ideal kullanımlar sağlamak amacıyla tasarlanır. Esnek bir şekilde yemek pişirme işlemlerini gerçekleştirirken çocuklu evler için de güvenli kullanımlar sağlayan 2 gözlü ocak doğalgazlı seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Eğer en ucuz doğalgazlı ocak modellerini değerlendirecekseniz üretimlerinde yüksek verimli ve dayanıklı malzemelerin kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmelisiniz. Mutfak içerisinde yemek pişirme işleminden sonra ortaya çıkan bulaşıkları yıkamak için ön kapağında kontrol paneli yer alan yarı ankastre bulaşık makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. Siz de Akakçe’de yer alan modelleri inceleyebilir ve doğalgazlı ocak fiyatları hakkında bilgi alarak bütçenize uygun olan mutfak eşyasını satın alabilirsiniz.