Oyuncak Otobüs

Oyuncak Otobüs Fiyatları

129 farklı Oyuncak Otobüs için fiyatlar listeleniyor.

Teamsterz Oyuncak Otobüs Mega Oyuncak Otobüs Sunman Oyuncak Otobüs Mavi Oyuncak Otobüs Dickie Oyuncak Otobüs Vardem Oyuncak Otobüs

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Yaş Aralığı Cinsiyet
Fiyatı0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü

Oyuncak TrenOyuncak İş MakinesiOyuncak TırOyuncak TraktörOyuncak UçakOyuncak MotorOyuncak HelikopterLegoAkülü ArabaTeamsterz Oyuncak OtobüsMega Oyuncak OtobüsSunman Oyuncak Otobüs

En Çok İlgi Gören Oyuncak Otobüsler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Oyuncak Otobüs Sıkça Sorulan Sorular

Oyuncak Otobüs

Çocuklar belli yaş aralıklarında toplu taşıma araçlarına ilgi duyar. Hem erkek hem de kız çocuklarının dikkatini çeken oyuncak otobüs modelleri, çocukların oyun oynayabileceği boyutlarda tasarlanır. Pek çok oyun kurgusuna eşlik eden oyuncak otobüsler, özellikle erkek çocukları için vazgeçilmez ürünlerdir. Çocukların oyun sırasında güvende olmalarını sağlayacak materyaller kullanılarak tasarlanan ürünler, anne ve babaların da beğenisini kazanır. Birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan oyuncak otobüsler, çocukların yanı sıra yetişkinlerin de dikkatini üzerine çeker. Oyuncak çeşitleri arasında yer alan ürünler, çok amaçlı kullanım sunar. Oyuncak otobüsleri, dilerseniz çocuğunuzun oyun oynaması dilerseniz de evinizde dekoratif obje olarak kullanmak için satın alabilirsiniz.
Oldukça fazla renk çeşidine sahip olan ürünler arasında dilerseniz tuttuğunuz takımın renklerinin kullanıldığı ürünleri de seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Çocukların enerjilerini atmaya yardımcı olan oyuncak otobüsler, aynı zamanda çeşitli zeka geliştirme mekanizmaları sayesinde zihinsel gelişimlerine de fayda sağlar. Oyun saatlerinin olmazsa olmaz bir parçası haline gelen oyuncak otobüs çeşitlerine dilerseniz Akakçe’nin Anne, Bebek, Oyuncak ana kategorisinin Oyuncak Araçlar alt kategorisi üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Beğeninizi kazanan oyuncak otobüs modellerini vakit kaybetmeden satın almak ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Oyuncak Otobüs Modelleri

Oyuncak çeşitleri arasında yer alan oyuncak çift katlı otobüs modelleri, farklı tasarımları ile beğeni kazanır. Çocukların hayal gücünü kullanmalarına olanak sağlayan oyuncak iki katlı otobüsler, her ne kadar oyuncaklaştırılsa da gerçeğini aratmayan bir tasarıma sahip. Bazı bölgelerde hala günlük hayatta kullanılan iki katlı toplu taşıma araçları çocuklar tarafından daha kolay benimser. Oyuncak otobüs kapıları açılan modeller, çocukların oyun kurma becerilerini geliştirmelerine olanak sağlar. Ebeveynler ile beraber oynanan oyunlarda çocuklar otobüsün kapılarını açarak yolcu indirip bindirme işlemlerini keyifli bir şekilde yapabilir.
Henüz oyun oynama yaşı gelmemiş bebekler için de satın alabileceğiniz oyuncak otobüs ışıklı modeller, parlak ve göz alıcı yapıları sayesinde bebeğin dikkatini çeker. Hem müzikli hem de ışıklı olan oyuncak otobüs modelleri, bebeklerin ağlama krizlerinde ilgisini dağıtır ve sakinleşmesine olanak sağlar. Çocuklarınıza oyun alanı oluşturmak için tercih edeceğiniz yol baskılı halı modelleri sayesinde çocuğunuzun uzun otobüs oyuncak çeşitlerini aktif bir şerit üzerinde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Oyuncak otobüsleri sadece oyun oynamak için satın almanın yanı sıra dilerseniz çocuğunuzu trafik kurallarına alıştırmak için de tercih edebilirsiniz.

Oyuncak Otobüs Boyutları ve Özel Tasarımlar

Manevi anlamı yüksek olan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor oyuncak otobüs çeşitlerini sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz. Oyuncak otobüs büyük boy ve küçük boy modellerinde kullanılan taraftar renkleri oyuncaklara özel bir anlam yükler. Kişiselleştirilen oyuncak otobüsler bu sayede çocuklar dışında yetişkinlerin de dikkatini üzerine çeker. Yaşam alanlarınızda dekoratif obje olarak kullanabileceğiniz ürünleri, pek çok yerde sergileyebilirsiniz. Masanın üzerinde, vitrinde ya da TV ünitesinde sergileyebileceğiniz oyuncak otobüsleri, dilerseniz iş yerinizde de kullanabilirsiniz.
Farklı boyutlara sahip olan ürünleri, çocuklar için tercih ediyorsanız çocuğunuzun yaş aralığını dikkate almalısınız. Çocuğunuzun tutma ve kavrama yeteneğinin gelişmesini istiyorsanız dilerseniz daha küçük olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Küçük boyuta sahip olan ürünler, çocuğunuzun elleri ve parmakları için ideal ebatlara sahip olduğundan sahiplenme duygusunu da pekiştirir. Çocuğunuzun kendine uygun boyuta sahip olan ürünü, daha çok benimsemesine olanak sağlar.

Oyuncak Otobüs Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyuncak satın almak ebeveynler açısından her ne kadar kolay bir işlem gibi görünse de aslında her yönü ile dikkat gerektiren bir eylemdir. Oyuncak otobüsler çocuklar için zararsız ürünler olsa da ebeveynlerin satın alma işlemi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunur. Metal oyuncak otobüs gibi sert materyallere sahip olan ürünlerin anne baba kontrolünde oynanması gerekir. Özellikle grup oyunlarında çocukların bu ürünle birbirlerine zarar vermesinin engellenmesi için ailelerin gözetiminde oynanmasında fayda vardır. Ayrıca henüz oyun oynamak için çok küçük olan bebeklerin metal ile ellerini ya da yüzlerini çizme olasılıkları düşünülerek bebeklerin oyun oynarken yanlarında olmak gerekir.
Çocukların dünyayı ağızları ile keşfettikleri dönemde sahip oldukları her şeyi ağızlarına götürmeleri kaçınılmazdır. Oyuncak otobüslerde bulunan minik detayların yutulabilme olasılıkları göz önünde bulundurularak ebeveyn kontrolünde oyun oynanmalıdır. Çocuğunuzun hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine olumlu etkiler sağlayan oyuncak otobüsleri satın almak içi kategoriyi inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz için uygun olan ürünleri ideal fiyatlarla sipariş vererek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Oyuncak Otobüslerle Oynamanın Çocuklar İçin Faydaları

Çocukların farklı dönemlerde oynamaktan ve oyunlarına dahil etmekten keyif aldıkları oyuncak otobüs modelleri, birbirinden farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Pek çok kişi tarafından sadece oyun oynama eylemini gerçekleştirmeye yaradığı düşünülse de bu ürünlerin çocukların gelişimi üzerinde pek çok faydası vardır. Zihinsel gelişimden fiziksel gelişime, motor becerilerinden sosyal ve bilişsel becerilere kadar pek çok faydası olan oyuncak otobüs modelleri, çocuklar tarafından en çok sevilen ürünler arasında yer alır. Oyuncak otobüslerle oynamanın çocuklara sağladığı faydalar şunlardır:

Oyuncak Otobüs Fiyatları

Oyuncak otobüsler kız erkek fark etmeksizin tüm çocukların severek oynadığı ve ilgi gösterdiği oyuncaklar arasında yer alır. Birbirinden farklı modellere ve tasarımlara sahip olan ürünler arasında ünlü markaların oyuncak formuna dönüştürülmüş şekillerini bulabilirsiniz. Oyuncak otobüs Mercedes çocukların yanı sıra yetişkinlerin de beğenisini kazanır. Estetik bir tasarıma sahip olan otobüs modelleri, çocukların yaş aralığına göre farklı özellikler barındırır. Dilerseniz oyuncak otobüsleri set ya da tekli şekilde satın alabilirsiniz. Oyuncak otobüs seti içerisinde birden farklı renge sahip ürünler bulabilirsiniz. Körüklü otobüs oyuncak farklı ve dikkat çeken görünümü ile en çok sevilen ürünler arasında yer alır. Oyuncak körüklü otobüs fiyatları standart oyuncak otobüslere göre daha yüksek aralıklarda satışa sunulur.
Oyuncak otobüs fiyatları ürünlerin markasına, kalitesine, özelliklerine ve boyutuna göre farklı aralıklarda yer alır. Oyuncak otobüs satan markalar arasında yer alan Sunman, Teamsterz, Mega, Mavi ve Dickie Oyuncak’ın ürünlerini inceleyerek beğeninizi kazanan tasarımları vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz. Oyuncak otobüs en ucuz ve indirimli ürünleri satın almak için dilerseniz sitenin sol kısmında yer alan fiyat filtrelemesini bütçenize göre işaretleyebilirsiniz. Çocuğunuzun ilgisini çeken diğer uzaktan kumandalı araçlar için Akakçe’nin ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz.