Oyuncak Tren

Oyuncak Tren Fiyatları

602 farklı Oyuncak Tren için fiyatlar listeleniyor.

Thomas & Friends Oyuncak Tren Kayyum Oyuncak Tren Thomas Oyuncak Tren Vardem Oyuncak Tren Sunman Oyuncak Tren Dickie Oyuncak Tren

Fiyatı Düşen Oyuncak TrenlerTümü

Piyasaya Göre Ucuz Oyuncak TrenlerTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 26Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Oyuncak ArabaOyuncak KamyonOyuncak İş MakinesiOyuncak TırOyuncak TraktörOyuncak OtobüsOyuncak UçakOyuncak MotorOyuncak HelikopterThomas & Friends Oyuncak TrenKayyum Oyuncak TrenThomas Oyuncak Tren

En Çok İlgi Gören Oyuncak Trenler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Oyuncak Tren Yorumları ve Önerileri

Oyuncak Tren Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Oyuncak Trenler hangileri?

Bugün Akakçe'de 602 farklı model arasında

En çok satan Oyuncak Trenler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Oyuncak Tren:
  1. Magic Tracks Hareketli Raylar 384 Parça 2 Araba
  2. Thomas & Friends TrackMaster Percy Büyük Macera Oyun Seti GBN45
  3. Kayyum Oyuncak Magic Tracks Hareketli Raylar 168 Parça
  4. Thomas & Friends Yürüyen Köprü GHK84
  5. Thomas & Friends Afrikada Oyun Seti GJX83

Oyuncak Tren Seti

Çocukların eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda hayal güçlerini de geliştiren oyuncakların başında oyuncak tren seti modelleri gelir. Çocukların hem tek başlarına hem de arkadaşları ya da ebeveynleriyle birlikte oynayabileceği tren setleri ilgi çekici tasarımlarıyla öne çıkar. Geniş bir yelpazede boyutları ve özellikleri değişen trenler genel olarak 2-3 yaş üzeri çocukların oynaması için uygundur. Bununla birlikte yetişkinler de profesyonel kullanıma uygun olan setleri satın alabilir. Özellikle koleksiyon tutkunlarının tercih ettiği profesyonel oyuncak tren seti modelleri hobi çalışmalarının da önemli parçalarından biridir. Bu anlamda, çocuklar ve yetişkinler için üretilen tren setleri hem içerik hem de özellikler bakımından farklılık gösterir. Çocuklara uygun modeller genel olarak lokomotif, vagon ve raylardan oluşan daha basit trenlerdir. Bu setler, çocukların yalnızca el becerileriyle oynatabileceği ikili setler ve pillerle çalışan daha fazla parçalı setler olarak ayrılır. Özellikle oyuncak tren seti pilli modeller, trenlerin kendi kendine hareket etmesini sağladığı için çocuklar tarafından oldukça sevilir. Set içeriklerine ve fonksiyonel özelliklere göre değişen oyuncak tren fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize uygun seti kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Oyuncak Tren Seti Modelleri ve Özellikleri

Genel olarak 2-3 yaş üstü çocuklar, 3 yaşın altındaki çocuklar ve yetişkinler için farklı özelliklerle üretilen oyuncak tren modelleri eğlenceli vakit geçirmeye yardımcı olur. Gerçeğe oldukça benzeyen tren tasarımları farklı şekillerde kullanılır. Tek parçadan oluşan ve tekerlekler üzerinde hareket eden trenler 3 yaşının altındaki çocuklar için uygundur. Bunun dışında kalan setlerde ise lokomotif, yolcu ve yük vagonları, raylar, römorklar ve tanker gibi parçalar bulunur. Bu parçaların yanı sıra ray ve yollar da birbirine eklemeli parçalardan oluşur. Özellikle 100’ün üzerinde parçaya sahip olan setlerde bu yollar farklı şekillerde birleştirilebilir. Bu da çocukların hayal güçleri üzerinde etkili olan faktörler arasında bulunur. Bağlantı parçalarının yanı sıra köprüler, helikopter pisti, araç ve araç yolları, insan ve hayvan figürleri, yeşil bitkiler ve ağaçlar gibi parçalar da geniş kapsamlı setlerde yer alır. Profesyonel setlerde de bulunan bu farklı parçalar bir şehir inşa etmek amacıyla kullanılabilir. Bazı setlerde çocukların seveceği ek özellikler görmek de mümkündür. Buharlı oyuncak tren seti modellerinin lokomotiflerinden tıpkı gerçek trenler gibi buhar çıkar. Pillerle çalışan uzaktan kumandalı oyuncak tren seti modelleri ise elektrikli modellerin aksine istenilen doğrultuda hareket ettirilebilir. Bu farklı parça sayısına ve özelliğe sahip olan setleri hem çocuklar hem de yetişkinler kullanabilir. Bebekleriniz için eğlenceli aktivite arayışı içindeyseniz bebek hamağı çeşitlerini inceleyerek bebek odasına farklı bir hava da katabilirsiniz.

Oyuncak Tren Seti Fiyatları

Çocukların eğlenirken öğrenmesini de sağlayan tren setlerinin fiyatları oldukça geniş bir skalada çeşitlenir. Bu çeşitliliğin en önemli nedenlerinden biri parça sayısıdır. Diğer nedenler arasında ise üretim materyalleri, trenlerin hareket etme şekilleri, ek parçalar ve diğer fonksiyonel özellikler bulunur. Her bütçeye hitap eden ve daha çok küçük yaştaki çocukların severek oynadığı modeller genellikle ray sistemleri yerine tekerlek üzerinde tasarlanır. Bu sayede 2-3 yaşındaki çocuklar zorlanmadan bu oyuncaklarla oynayabilir. Daha geniş kapsamlı setlerin bazıları birkaç parçadan oluşurken bazıları ise 100-150 parçadan oluşur. Özellikle çocukların hayal güçlerine göre farklı şekillerde yol yapmalarına imkan tanıyan setlerde fazla sayıda ray parçası ve birleşme aparatı yer alır. Trenlerin hareket etme mekanizması da farklılık gösterir. Genellikle kalem pillerle çalışan kumandalı oyuncak tren seti modellerini çocuklar uzaktan kontrol edebilir. Elektrikli oyuncak tren seti modelleri ise güç kaynağı sayesinde otomatik olarak hareket eder. Tren yolu, lokomotifler ve rayların yanı sıra bir şehir inşa etmeye yardımcı olan parçalara sahip setler genellikle elektriklidir. Oyuncak tren seti fiyatları üzerinde etkili olan bu faktörleri göz önünde bulundurarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Oyuncak Tren Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra çocukların ince motor becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olan oyuncak tren seti büyük ve daha dar kapsamlı içeriklerle hazırlanır. Tren setlerinin seçiminde ise çocukların yaşı, parça sayısı, üretimde kullanılan materyaller, hareket etme mekanizması, ek fonksiyonel parçalar ve fiyatların göz önünde bulundurulması gerekir. Çok küçük yaştaki çocuğunuz için basit yapılı ve kolay hareket eden bir oyuncak raylı tren seti arıyorsanız tekerleklerle tasarlanan setleri inceleyebilirsiniz. Daha büyük yaştaki çocuklar ise geniş kapsamlı setlerde vakit geçirmekten daha çok hoşlanır. Hem uzaktan kumandalı hem de elektrikli modeller farklı hareket etme mekanizmalarıyla çocuklar için alternatif yaratır. Elektrikli mekanizma, aynı zamanda yetişkinler için tasarlanan setlerde de ön plana çıkar. Üretim materyalleri de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Üreticiler, genel olarak plastik, metal ve tahta oyuncak tren seti modellerine imza atar. Bu noktaları göz önünde bulundurarak seçim sürecinizi kısaltabilirsiniz.

Oyuncak Tren Seti İndirim ve Kampanyaları

Her bütçeye hitap eden basit tasarımlardan çok parçalı setlere kadar farklı şekillerde tasarlanan kaliteli oyuncak tren seti modellerinin fiyatları değişiklik gösterir. Bazı dönemlerde ise tüm setler çok daha avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunulur. İndirim ve kampanya dönemlerinde fiyatları düşen en ucuz oyuncak tren seti modellerine bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken oyuncak trenler eğlenceli vakit geçirmenin en kolay yollarından biridir. Çocuklar için aynı zamanda öğretici yanı da bulunan bu setler görsel algıyı geliştirdiği gibi el becerilerinin artmasını da sağlar. Motor becerilerin gelişmeye başladığı 3 yaşından itibaren kullanılabilen setler çok farklı içeriklere sahiptir. Bazı setler yalnızca tek parça ray ve lokomotiften oluşurken bazı setler ise çok daha geniş kapsamlıdır. Plastik, metal ya da ahşap oyuncak tren seti modellerini bütçenize en uygun fiyatlarla satın alabilmek için indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz.

Çocuklara ve Yetişkinlere Hitap Eden Oyuncak Tren Setleri Akakçe’de!

Her yaştan kullanıcı düşünülerek tasarlanan oyuncak hızlı tren seti modelleri çocukların motor becerilerini geliştirirken yetişkinlerin ise hobi aktivitelerinde bulunmalarına yardımcı olur. Lokomotif, yolcu ve yük vagonları ve ray sistemi gibi temel parçaların yanı sıra tren yolunun etrafında olabilecek ek parçalar da bazı setlerin içerisinde yer alır. Özellikle çocukların hassas ciltleri ve sağlıkları düşünülerek setler kaliteli materyallerle üretilir. Dayanıklı yapılarıyla da öne çıkan ahşap ve metal oyuncak tren seti modelleri sık tercih edilen setler arasında bulunur. Parça sayısı ve hareket mekanizması da değişen modeller kullanıcılar için alternatif yaratır. Uzaktan kumanda yardımıyla hareket ettirilebilen modellerin yanı sıra gücünü elektrikten alan modeller de vardır. Özellikle yetişkinlere hitap eden ve elektrikle çalışan profesyonel setler koleksiyonlarda yerini alır. Bu setlerin bazıları ise daha gerçekçi olması amacıyla lokomotiften çıkan buhar sistemine sahiptir. Fiyatları geniş bir aralıkta değişiklik gösteren tren setlerini indirim, kampanya ve Efsane Cuma dönemlerinde çok daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Akakçe üzerinden en iyi oyuncak tren seti modellerini inceleyebilir ve bütçenize uygun avantajlı fiyatlar için karşılaştırma yapabilirsiniz.