Paşabahçe Fiyatları ve Kampanyaları

Paşabahçe BiberonPaşabahçe Biberon EmziğiPaşabahçe Çay SetiPaşabahçe Çay TabağıPaşabahçe KarafPaşabahçe KavanozPaşabahçe Kavanoz KapağıPaşabahçe Kek FanusuPaşabahçe Meşrubat BardağıPaşabahçe Pasta TabağıPaşabahçe Saklama KabıPaşabahçe Tencere

En Popüler Paşabahçe Ürünleri

En Çok Takip Edilen Paşabahçe Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Paşabahçe Ürünleri

En Ucuz Paşabahçe Bardak Fiyatları Akakçe’de!

Dayanıklı ve şık görünümüyle, sofraların vazgeçilmez ürünleri arasında yerini koruyan Paşabahçe tarafından tasarlanan bardak modelleri, evlerde ve ofislerde ağırlanan misafirlerin de büyük beğenisini kazanıyor. Geçmişten bu yana kalitesini ve şıklığını kanıtlayan Paşabahçe, bugün de birbirinden alımlı modelleri üretmeye devam ediyor.
Paşabahçe mağazaları, ihtiyacınıza uygun modelleri bulabileceğiniz yeni ürünlerle akakce.com sitesi aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Misafirlerinize ikram edeceğiniz içecekleri, şık bardaklarla sunabilirsiniz. Çay, kültürümüzde yer alan en önemli içecekler arasında yer alıyor. Çayın doğru hazırlanması kadar cam bardaklarda ikram edilmesi de lezzetin tam olarak yansıtılması açısından önem taşıyor. İnce belli bardaklarda çay ikram edilmesi, geleneklerimiz arasında yer alıyor. Hazırlayacağınız çayların, en estetik bardaklarla ikram edilmesi, sizlerin ve misafirlerinizin iyi zaman geçirmesi açısından önemlidir.
Suyun içerisinde bulunan minerallerin ve vitaminlerin tam olarak korunması için cam bardaklardan içilmesi tavsiye edilir. Cam su bardakları, suyun içerisine sağlığı tehdit edecek maddelerin barınmasını engeller. Paşabahçe su bardakları, hijyenik olarak üretilir ve birçok kalite sertifikasını bünyesinde barındırır. En ucuz ve kaliteli Paşabahçe bardak fiyatları, Akakçe sitesinde sizleri bekliyor. Satın alacağınız ürüne hem kaliteli hem de ucuz olanaklarla Akakçe üzerinden sahip olabilirsiniz. Hesaplı ve uygun Paşabahçe bardak fiyatı, yalnızca Akakçe sitesinde sizleri bekliyor.

En İyi Paşabahçe Bardak Çeşitleri

Paşabahçe firmasının ürettiği modellerden birisi olan Allegra su bardağı modelleri, birçok özelliği ile sofralarınızda yer almaya aday gösteriliyor. 445cc hacime sahip olan Allegra su bardakları, 109,5mm yüksekliğe sahiptir. Su ve meşrubat için kullanılabilen modeli oldukça göz alıcıdır. Akşam ve öğle yemeklerinde misafirlerinize en güzel ikramları bu bardaklarla yapabilirsiniz. Limonata bardakları da Paşabahçe bardak çeşitleri arasında yer alıyor. Sıcak havalarda serinlemek için hazırladığınız limonataları, cam bardaklarla lezzeti koruyarak içebilirsiniz.
Auora modelinde ilk gözünüze çarpacak olan detay; bardağın geometrik şekli olacaktır. Farklı ve şık bir geometrik yapıya sahip olan modeli beğeneceksiniz. Takım halinde satılan ve şık bir çay bardağı altlığına sahip olan modeli, salonlarınızdaki vitrinlerinizde de dekoratif olarak sergileyebilirsiniz.
Paşabahçe bardak çeşitleri arasında, ihtiyacınıza uygun olan en az bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Takım halinde satılan kulplu ayran bardaklarıyla hem şık bir servis yapıp hem de ayranın lezzetini olduğu gibi muhafaza edebilirsiniz. Evinizde mutlaka yer alması gereken Paşabahçe bardak çeşitleri, birçok ihtiyacınızı karşılıyor ve evinizin dekorasyonunu tamamlayan özellikler sergiliyor.

Paşabahçe Bardak Yorumları

Birçok kullanıcı tarafından yapılan yorumlarda, Paşabahçe markasının dayanıklı ve başarılı tasarımlarından bahsediliyor. Paşabahçe bardak yorumları, ürünün ayrıca sağlıklı özellikler sergilediğini ortaya koyuyor. Modellerin düşmelere dayanıklı olduğu da Paşabahçe bardak yorumları arasında özellikle belirtiliyor. Paşabahçe bardak yorumları içinde her ihtiyacı karşılayan bir modelin bulunduğu belirtiliyor. Örneğin; su bardağı ve meşrubat için kullanılacak olan modeller için amaca özel hazırlanan tasarımların satın alınması tavsiye ediliyor.
Paşabahçe mağazaları ve şubelerinde yer alan en güzel bardak modellerini, Akakçe sitesinde bulabilirsiniz. Üstelik satın aldığınız her ürünle birlikte özel indirimler ve avantajlar sizleri bekliyor.
Akakçe ve Paşabahçe mağazaları tarafından sağlanan indirim, hediye çekleri ve hediye kuponları hakkında da olumlu yorumlar bulunuyor. Kaliteli ve hesaplı cam bardak ve diğer ürünlere, cazip fiyatlarla ve cazip kampanyalarla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Paşabahçe hakkında yapılan yorumlarda ürünlerin dekoratif özelliklerinden de sıkça bahsediliyor. Geçmişin zarafetini, günümüzün modern anlayışıyla birleştiren mağaza konseptinde birçok ürün bulabilmek mümkündür.

Paşabahçe Mağazaları

1935 yılında İş Bankası tarafından sağlanan finansmanla kurulan Paşabahçe cam fabrikası, bugün ülkemizin dört bir yanında bulunan mağazalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Sürekli olarak kendisini yenileyen firma, farklı ürünleri kullanıcılarla buluşturuyor. Modern tesislerde üretilen cam bardakları, ürünleri ve uluslararası birçok sertifikayı da bünyesinde barındırıyor.
Paşabahçe aynı zamanda, kültürümüzü yansıtacak ve tarihten gelen mirasımızı koruyacak ürünleri de koleksiyonlarına katıyor. Osmanlı ve eski Türk motiflerini yansıtan cam bardak ve sürahi modelleri, tüm Paşabahçe mağazalarında yer alıyor.
Günümüzün modern anlayışının ve yaşam biçiminin yansımalarını, Paşabahçe ürünlerinde görebilmek mümkündür. Paşabahçe mağazalarında; yalnızca cam bardak değil, aynı zamanda, çelik, ahşap, porselen ve seramik ürünlerle de dekoratif ve kullanışlı ürünleri bulunuyor. Firma, lüks ve modern cam bardakları kadar diğer ürünleriyle de göz dolduruyor.

Paşabahçe Kampanyaları ve İndirimleri

Satın aldığınız ürünler ile indirim kuponu ve ücretsiz kargo avantajlarını elde edebilirsiniz. Mağazanın ürünlerinden yapacağınız belli miktarın üzerindeki alışverişler ile birçok indirim imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Paşabahçe kampanyaları ve indirimleri Akakçe sitesinde sizleri bekliyor.
Kampanyalı ya da Paşabahçe outlet ürünleri içinden yapacağınız alışverişler ile Paşabahçe bardak fiyatları bütçenize çok daha uygun fiyatlara gelecektir. Mağazaların düzenli olarak alışveriş yapan müşterilere verdiği hediye çekleri de sunulan indirim kampanyalarından birisidir. Paşabahçe bardak fiyatı, hediye çeki avantajı ile bütçenize daha hesaplı biçimde yansıyor. Paşabahçe çay bardağı modelleri uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor. Çay bardaklarında düzenlenen kampanyalardan ve indirimlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı Paşabahçe sürahi çeşitleri, cazip fiyatlarla akakce.com web sitesinde yer alıyor. Sürahilere yönelik olarak hazırlanan indirimlere ve hediyelere, site üzerinden yapacağınız alışverişlerle kolayca sahip olabilirsiniz.
Akakçe web sayfasındaki kategorileri inceleyerek, size uygun olan ürün seçimini yapabilir, isterseniz kampanya dahilinde olan ürünleri ayrı bir kategoride sıralayabilirsiniz. Akakçe web sitesinden yapacağınız her alışveriş ile ücretsiz kargo ve diğer indirimlerden faydalanabilirsiniz.