Pompa, Aksesuar

Pompa, Aksesuar Fiyatları

1.432 farklı Pompa, Aksesuar için fiyatlar listeleniyor.

Bestway Pompa, Aksesuar Intex Pompa, Aksesuar Biotech Pompa, Aksesuar Mur-cell Pompa, Aksesuar Bay-Tec Pompa, Aksesuar Giyo Pompa, Aksesuar

Aktüel Broşürlerden Pompalar, Aksesuarlar

  • Bestway Ayak Pompası 13 cmA101 39,95 TL
  • Freecamp Ayak Pompası 7 litreCarrefourSA 429,00 TL
  • Bestway El Pompası 30 cmA101 59,95 TL
  • Freecamp Çift Yönlü El PompasıCarrefourSA 449,00 TL

Fiyatı Düşen Pompalar, Aksesuarlar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Şişme Havuz Deniz Kolluğu Şişme Bot Plaj Şemsiyesi Deniz Simidi Can Yeleği Deniz Yatağı Prefabrik Havuz Binici Bestway Pompa Intex Pompa Biotech Pompa

Pompa, Aksesuar Yorumları ve Önerileri

Pompa, Aksesuar Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Pompalar, Aksesuarlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.432 farklı model arasında

En çok satan Pompalar, Aksesuarlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Pompa, Aksesuar:
  1. Bestway 62003 36 cm Çift Fonksiyonlu El Pompası
  2. Ultra Güçlü Metal Gövdeli Bisiklet ve Top Pompası
  3. Intex 68612 Double Quick Çift Fonksiyonlu El Pompası
  4. Bestway 62002 29 cm Çift Fonksiyonlu Havuz Pompası
  5. Biotech Bisiklet Pompası El Hava Lastik Top Şişirme Iğne Hediye

Pompa

Hava pompaları evlerde, işyerlerinde veya dışarıda lazım olan önemli ekipmanlardan biridir. Sportif faaliyetlerde top ya da tekerlek gibi hava ile iş gören enstrümanlar kullanıyorsanız, her zaman yanınızda bir pompa bulundurmanız gerekebilir. Bu ürünlerden evinizde ya da aracınızda bir adet bulundurmak, sizi ani gelişen olaylara karşı korur. Manuel çalışan ürünlerin yanı sıra elektrik bağlantısı ile çalışan modeller de kullanıcılara sunulur. Elektrikli ürünler genellikle hızlı hava akışı sağlar ancak her yerde kullanılmaz. Manuel ürünler kol ya da ayak gücü gerektirir; elektrik ihtiyacı olmadığı için her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı kapasitelere sahip seçenekler kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillenir. Ürün çeşitleri yalnızca lastik şişirme işlemi için değil balon şişirme gibi daha basit işlemler için de kullanılabilir. Balon şişirme pompası genellikle manuel çalışır ve bazı modelleri mini tasarımlara sahiptir. Doğum günü gibi eğlenceli davetlerde çocukları mutlu etmek için kısa sürede birçok balon şişirilebilir. El pompası ya da balon pompası gibi elektrik ihtiyacı olmayan ürünleri her ortamda kullanabilirsiniz. Her ortamda elektrik bağlantısı bulunmadığı için bazı markalar şarjlı pompa çeşitleri de üretir. Ayrıca araç içerisinde kullanmaya uygun çakmaklık pompa modelleri de kullanıcılara sunulur. Bu modeller araç lastiği şişirmek için sıklıkla tercih edilir. Lastik şişirme pompası ürün grubunda yer alan birçok farklı seçeneği inceleyebilirsiniz. Ürün fiyatları hakkında bilgi alarak bütçenize uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Pompa Nedir?

Pompa nedir, pompa ne demek gibi sorular birçok kullanıcı tarafından sorulur. Hava pompası hava aktarımı yapan bir cihazdır. Farklı kapasite ve formlarda üretilir. Elektrik enerjisini kullanan ürünlerin yanı sıra manuel olarak da çalışan modeller kullanıcılara sunulur. Bu ürünün çeşitleri birçok farklı amaç için kullanılabilir. Günlük hayatta en çok kullanılma sebeplerinden biri otomobil lastiği havasını arttırmak içindir. Özellikle yoldayken oluşan aksaklıklar nedeniyle sıklıkla kullanım gerekir. Bu gibi durumlarda manuel ürünler yorucu ve düşük verimli olur. Bu nedenle çakmaklık bölümüne takılarak çalışan ürün modelleri tercih edilebilir. Pompa çeşitleri göz önünde bulundurulduğunda ürünlerin farklı işlevleri olduğu görülür. Mini pompa gibi ürünler bisiklet lastiği şişirmek için kullanılabilir. Ya da tatil bölgelerinde su topu gibi deniz, havuz gereçlerini şişirmek amacıyla kullanılabilir. Küçük pompa modelleri az yer kapladığı ve kullanışlı olduğu gerekçesiyle tercih edilir. Hava vakum pompası ise şişirme amaçlı kullanılan ürünlerden farklıdır. Hava dolu ürünlerin havasını boşaltmak için kullanılan bu model farklı çalışma prensibi ile dikkat çeker. Lastik pompası tavsiye edilen kullanım şekli ile kullanıldığında uzun ömürlü ve fonksiyonel bir ürüne dönüşür. Çeşitli seçenekler arasından beklentinizi karşılayan ürünü tercih edebilirsiniz.

Pompa Çeşitleri

Çeşitli markalar farklı kullanıma uygun amaçlarla tasarlanan ürünleri piyasaya sunar. Lastik hava pompası en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Araçta oluşan aksaklıklarda kurtarıcı durumunda olan parça farklı çeşitlere sahiptir. Elektrikli pompa modelleri, çakmaklığa takılarak akü gücü ile çalışanlar, şarjlı modeller ya da manuel çeşitler olarak ayrılabilir. Hava basma pompası olarak değerlendirilen bu modeller arasında balon şişirme işlevi gerçekleştiren ürünler de yer alır. 12v hava pompası, 120v hava pompası gibi farklı kapasitelerde seçenekler de piyasada yer alır. Pompa seçimi yaparken kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak yeterli kapasitede ürünü satın almak gerekir. Ürünlerin imalatında kullanılan materyaller de çeşitliliği etkiler. Plastik pompa modelleri, hafif yapısı ve ekonomik oluşu ile birçok kullanıcının dikkatini çeker. Pompa kullanımı açısından pratik olması, kullanıcıların beğenisini kazanır. Pompa satış fiyatları ürün çeşitliliğine göre farklılık gösterebilir. El pompası fiyatları, lastik pompa fiyatları gibi aradığınız ürün grubunu inceleyebilirsiniz. Bu sayede size uygun ürünler arasından beklentinizi karşılayan ve bütçenize uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.

Pompa Kullanımı

Pompa nasıl çalışır, balon pompası nasıl çalışır gibi sorular kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulur. Birçok farklı modele sahip olan bu ürünler, çalışma prensibi olarak da modelden modele değişiklik gösterir. Hava şişirme pompası temelde ince bir boru yardımı ile lastik, balon, hava yatağı gibi çeşitli ürünlerin iç haznesini hava ile doldurur. Küçük el pompası manuel yapısı ile elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışır. Lastik şişirme el pompası ise kullanım açısından oldukça kolaydır. Lastikte hava dolumu için ayrılan bölümün kapağını açıp hava borusunun bağlantısını sağlamanız yeterlidir. Ardından manuel bölümü el ya da ayak basma yöntemiyle hızlı bir şekilde hareket ettirerek lastiği hava ile doldurabilirsiniz. Bu ürünler temelde dışarıdan aldığı havayı fiziksel kuvvet ile lastik içerisine iter. Pompa aparatı konusunda sıkıntı yaşanması durumunda çeşitli yedek parçalar arasından yenileme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Pompa sistemleri temelde aynı olsa da kullanım açısından bazı farklılıkları içerir. Bu nedenle doğru ürünü seçmek oldukça önemlidir. Hava pompa fiyatları, el pompa fiyatları gibi bölümleri inceleyerek ürünlerin fiyat aralıklarını görebilir, filtre menülerini kullanarak kriterlerinize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz.

Pompa Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Pompa seçimi nasıl yapılır sorusu birçok kullanıcı tarafından sorulur. Öncelikle amaca uygun ürünü seçmek gerekir. Piyasada lastik, balon, çeşitli gereçler için farklı ürün tipleri yer alır. Lastik şişirmek için elde kullanılan manuel çeşitler, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışan ürünler arasında yer alır. Yanınızda taşımak ve olası sıkıntılarda kullanmak için bir ürün arayışında iseniz bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pompa makinesi ise elektrik bağlantısı ile çalışır ve oldukça hızlı bir şekilde hava akımı sağlar. Pompa tipleri arasında mini el pompası da yer alır. Mini tasarımı sayesinde bisiklet sürerken de ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz. Ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller de farklılık gösterebilir. Bu durum da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken konular arasında yer alır. Hafif ve kolay kullanılan bir ürün tercih ediyorsanız plastik tasarıma sahip lastik pompası modellerini inceleyebilirsiniz. Lastik şişirme pompası fiyat olarak da farklılıklara sahiptir. Bu nedenle bütçenize uygun ürün seçmeyi uygun görebilirsiniz. Lastik şişirme pompa fiyatları ve ürün özelliklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Pompa Fiyatları

Pompa çeşitleri ve özellikleri açısından incelendiğinde birçok farklı seçeneğe sahiptir. Fiyatlar, ürün özelliklerine bağlı olarak farklı aralıklarda değerlendirilebilir. Pompa türleri arasındaki farklılık fiyatı en çok etkileyen konulardan biridir. Elektrikli, manuel ve vakum gibi farklı prensiplerle çalışan ürünler bulunur. Farklı amaçlara hitap eden bu modeller fiyat olarak farklı aralıklarda değerlendirilir. Vakumlu el pompası ise kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine çeker. Hava pompası bisiklet, araç lastiklerini şişirmek için oldukça idealdir. Hızlı ve pratik olması açısından elektrikli hava pompa modelleri, taşınabilir olması için ise manuel ürünleri tercih edebilirsiniz. Balon pompası fiyatları ise lastik şişirmek için üretilen modellere kıyasla farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Oldukça basit bir kullanım şekli olan ürünler pratiklik açısından beğenilir. Akakçe kullanıcıların ihtiyaç duyduğu birçok farklı ürün grubunu bünyesinde bulundurur. Ev aletlerinden, dalgıç kıyafeti gibi hobi gereçlerine kadar birçok farklı ürünü inceleyebilirsiniz. Pompa markaları tarafından geliştirilen ürünler arasından ihtiyacınıza göre olanları detaylı şekilde değerlendirebilirsiniz. Pompa fiyatları ve kullanıcı yorumlarından faydalanarak ürün seçimi yapabilirsiniz.