Prima Fiyatları ve Kampanyaları

Prima Banyo BataryasıPrima ÇatalPrima DermapenPrima Düdüklü TencerePrima ElbisePrima Erkek GömlekPrima Kadın KülotPrima MuslukPrima Nota SehpasıPrima SabunlukPrima Stüdyo AksesuarıPrima Tava

En Popüler Prima Ürünleri

En Çok Takip Edilen Prima Ürünleri

En Çok Yorum Alan Prima Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Prima Ürünleri

Prima

Annelerin bebeklerinin bakımı için tek parça bebek bezi ihtiyaçlarının ortaya çıkmasıyla 1961 yılında üretilmeye başlanan Pampers, 1966 yılında Prima adını almıştır. Türkiye’de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan marka bebeklerin cilt sağlığını korumaya yönelik ürünler üzerinde çalışır. Hem bilim insanı hem de bir büyükbaba olan Victor Mills tarafından torunu için tasarlanan ilk kullan-at bebek bezi olma özelliğine sahiptir. Cırt bantları, esnek bel bölümü ve yoğun sıvı emme özelliği sayesinde bebeklerin rahat hareket etmesine yardımcı olur. Marka, 1990 yılından itibaren cinsiyetlere özel bezler üretmeye başlamıştır. Markanın ürünleri yüksek teknoloji kullanılarak bebek sağlığına uygun olarak üretilir. Islaklığı içine hapsederek gün boyu kuruluk hissi verir. Bacak oyuntuları hareket kabiliyetini engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Dış yüzeyi hava alabilen dokuya sahiptir. Bu özelliği sayesinde pişik ya da tahriş gibi cilt rahatsızlıklarına engel olur. Bebeklerin gün boyu rahat hareket etmelerine ve deliksiz bir gece uykusu çekmesine yardımcı olur. İç bölümünde üç kanal bulunan Prima ürünleri ıslaklığı eşit dağıtır. Sıvı tek bir bölgede toplanmadığı için rahatsızlık hissi yaratmaz. Prima numaraları her bebeğin ihtiyacını karşılayacak şekilde belirlenmiştir. Yenidoğandan 7 numaraya kadar her beden için uygun bir model bulunur. Numara seçenekleri ve Prima bez fiyatları için Akakçe’yi inceleyebilirsiniz.

Prima’dan Yenidoğan Hassas Cildine Özel Ürünler

Prima uzmanları çok daha hassas bir bakıma ihtiyaç duyan yenidoğanlar için özel ürünler geliştirmiştir. Göbek bağı oyuntulu Prima yenidoğan bebek bezi bölgenin kuru ve temiz tutulmasını sağlar. Marka prematüre bebekler için de özel boyutlarda bebek bezi üretir. 2-5 kg arasındaki bebeklerin hassasiyeti göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Deliksiz bir uyku için bebeklerin altının kuru olması gerektiğini düşünen Prima uzmanları ürünlerini bu doğrultuda geliştirir. Islaklık göstergesi bulunan Prima Türkiye ürünleri bez değişim zamanlarını kontrol altında tutmanızı kolaylaştırır. Ön bölümde bulunan ıslaklık göstergesi mavi renge dönerek değişim zamanını haber verir. Markanın yenidoğan bezlerinde 12 saate kadar kuruluk sağlayan emici micro pearls özelliği bulunur. Maksimum yumuşaklık düzeyine sahip olduklarından sık uyku bölünmelerine engel olur. Altı kuru kalan bebekler deliksiz bir uyku çeker ve sağlıklı gelişimleri desteklenmiş olur.

Prima İle Bebeklerinize Beş Yıldızlı Bakım

Prima Premium Care markanın en yumuşak ve en emici özellikteki ürünlerindendir. İç bölümü kalp desenli yumuşak bir dokudan oluşur. Prematüre bebeklere özel olanlardan 7 numaraya kadar farklı bedenlerde üretilirler. Bebeklerin cildine tüy yumuşaklığıyla değer. Islaklık göstergesi Premium Care çeşitlerinde de bulunur. Göbek bağı oyuntulu modeller yenidoğan vücut yapısına tam uyum sağlar. Emici hava kanalları cildin ihtiyaç duyduğu havanın giriş çıkışını destekler. Prima marka ürünlerinin hiçbirine güvenli olmayan bileşenleri eklemez. Ürünlerini formaldehit ve türevleri, paraben, BPA, Etanol ve PVC gibi maddelerden uzak tutar. Prima soft pamuk yüzeyi sayesinde mışıl mışıl bir uyku için gereken rahatlığı verir. Altı kuru olan bebekler huzurlu bir uyku çekerler ve gün içindeki aktivitelerini rahatlıkla sürdürürler. Bu da mutluluklarına büyük katkı sağlar. Gelişimleri desteklenir ve sağlıkları korunmuş olur. Bez seçerken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz ve bebeğinizin cilt yapısını iyi tanımanız gerekir. Kaliteli bir ürün tercih ederek bebeğinizin mutluluğuna destek verebilirsiniz.

Günlük Rahatlığın Destekçisi Prima

Prima, bebeklerin cildini korumayı ilke edinmiştir. Her ürününü bu doğrultuda üretmek için çalışır. Marka, çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamayan bez çeşitleri üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Prima günlük rahatlık içeriğindeki losyon sayesinde cilt yapısını koruma altına alır. İnce yapısı sayesinde çocuklarınızın çok daha rahat hareket etmesine yardımcı olur. Günlük rahatlık modelinde bulunan hava kanalları ıslaklığı eşit biçimde dağıtır. Aynı zamanda cildin hava almasına, nemli havanın da dışarı çıkmasına destek verir. İnce yapılı olmasına rağmen ıslandığında sarkma yapmaz. Maksimum ıslaklık düzeyine ulaştığında bile ağırlaşmaz. Yüksek emiş gücü sıvıyı hapseder ve dışarı sızmasını engeller. Pişik bebekler için büyük bir rahatsızlık kaynağıdır. Islak bir bez pişiğin en önemli sebeplerinden biridir. Pişiği önlemek için çeşitli kremler kullanılır. Marka ebeveynlerin işini kolaylaştırmak için günlük rahatlık ürünlerini losyon katkısıyla zenginleştirmiştir. Pişik, kızarıklık ve tahriş gibi rahatsızlıklar oluşmadan engellenmiş olur. Pamuksu dokusu sayesinde bebeğinize severek giydirebilirsiniz. Alt değiştirme sırasında Prima ıslak mendil çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Markanın ürünlerini bir arada kullanarak bebeğinizin günlük bakımını tamamlayabilirsiniz. Bebek bezi konusunda ekonomik bir çözüme ihtiyacınız varsa Prima ikiz paket çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Adet sayısı daha fazla olan ikiz paketler fiyat açısından da avantajlıdır. Prima 92’li paket çeşitleri de oldukça ekonomik bir çözümdür.

Prima Ürünleriyle Özgürce Hareket Eden Çocuklar

Prematüre bebekler, yenidoğanlar ve hareketli çocuklar farklı bez modellerine ihtiyaç duyarlar. Prima bebek bezi modellerini her bebeğin ihtiyaçları düşünerek tasarlar. Hassas cilde sahip bebekler için bez seçimi yapmak kolay olmayabilir. Benzer şekilde hareketli çocuklar için maksimum sızdırmazlığa sahip bir ürün bulabilmek önemlidir. Markanın bu konuda ebeveynlere sunduğu çok sayıda seçenek vardır. Prima Pure yumuşak bitkisel lifler ve birinci kalite pamuk kullanılarak üretilir. Bebeğinizin için üstün bir koruma kalkanı oluşturur. Dış yüzeyinde eğlenceli desenler bulunur. Üretiminde klorlu beyazlatıcı, lateks ve parfüm kullanılmaz. Alerjik cilt yapısına sahip bir bebeğiniz varsa markanın bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Prima aktif bebek hareketli bebekler için tasarlanmıştır. Yüksek sızdırmazlık gücüne sahiptir. Islandığında ağırlaşmaz ve cildi sıvıyla temas ettirmez. Hem küçük bebekler için hem de daha büyük çocuklar için uygun beden bulabilirsiniz. Büyük numara bez çeşitlerini Prima Junior adıyla bulmanız mümkündür. Hangi modelin bebeğinize daha uygun olacağını öğrenebilmek için Prima deneme paketi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle hem cilt yapısına hem de gelişimine en uygun ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

Prima Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Bebeklerin cildini korumak için yenilikçi ürünler geliştiren Prima ekonomik paket seçenekleriyle bütçenizi de düşünür. Kalitesi ve güvenilirliği ebeveynlerden genellikle tam puan alır ve sıklıkla da önerilir. Yüksek sıvı emiciliği, hava kanallarının olması ve sızdırmazlık özelliği markanın beğeni toplamasını sağlar. Prima çeşitleri eğlenceli dış yüzey desenlerine de sahiptir. Beden numaraları farklı biçimlerde ifade edilebilir. Yenidoğan için 0 ve 1 beden, 2 beden mini, 3 beden midi, 4 beden maxi, 5 beden junior, 6 beden large, 7 beden extra large olarak adlandırılır. Beden numaralarına göre adet sayıları da değişir. Prima fiyatları da paket detaylarına göre farklılık gösterir. Aylık ihtiyacınıza göre ekonomik ve fırsat paketi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Fiyat açısından tasarruf etmek adına bebeğinizin cildine zarar verecek ürünlere yönelme yolunu seçmemeye çalışın. Prima indirim fırsatlarından yararlanarak bebek bakımı için kaliteli bir yardımcıya ulaşabilirsiniz. Avantajlı Prima kampanya detaylarını Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz.