Roborock Robot Süpürge

Roborock Robot Süpürge Fiyatları

16 farklı Roborock Robot Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Xiaomi Robot Süpürge Roborock Robot Süpürge Viomi Robot Süpürge Dreame Robot Süpürge Roidmi Robot Süpürge Tefal Robot Süpürge

Fiyatı Düşen Roborock Robot Süpürgeler

3000 Pa4000 Pa6000 PaSüpürme ve Silme4500 mAh5200 mAh6400 mAh Wi-Fi180 dk250 dkSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Roborock

Markası Roborock Özellikler Seri Emiş Gücü Pil Kapasitesi Çalışma Süresi Şarj Süresi SatıcıToplam 96 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü

Roborock Süpürge Yedek Parça

En Popüler Roborock Robot Süpürgeler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Roborock Robot Süpürge Yorumları ve Önerileri

 • BU17 yorum
  61 beğeni
  RoborockRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve PaspasBora U.İstanbul 7 Eylül 2021
  Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas
  Aşağıda 2020 den kalmış yorumlarda uygulama Türkçe olmalı deniyor. Uygulama şu anki haliyle Türkçe. Cihaz üstünde de Türkçe seslendirme mevcut ("Şarj ediliyor", "Temizlik başlatılıyor"). Bazı sesler uzaktan çok anlaşılmıyor ama böylesi daha iyi. Evde 3 kedi var. İlk bir iki çalışmasında kediler çok gerildi, bu ne şeytan işi arkadaş dediler. 4 hafta sonra epey alıştılar. Artık canlarını almaya gelen bir şey olarak görmüyorlar. Hayır, üstüne binip gezecek kadar cabbar bir kedim olmadı şimdilik.
 • BU17 yorum
  61 beğeni
  RoborockRoborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve PaspasBora U.İstanbul 7 Eylül 2021
  Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas
  Robot süpürge olarak diğerlerinden farkı çekim gücü. Ayrışan noktaları yazılım ve kullanım kolaylığında. Harita yönetimi fena değil. Odalar farklı renkle gösteriliyor. Tek tek odalar temizlenebiliyor. Evim tek katlı olduğu için çok katlı ev haritası konusunda bir tecrübem yok. Önemli bir konu: Her seferinde tam randıman almak için HEPA filtresini yanında gelen fırçayla çok iyi temizlemeniz gerekiyor. Haftada bir yıkamak da iyi fikir, ancak kurutma işlemini yapmadan takmamak gerek yoksa tıkanıyor ve iyi çekemiyor (robot sizi çalışma esnasında sözlü olarak uyarıyor bu sorun giderilene kadar). Halı fırçasını da her iki temizlikte bir temizlemeniz uzun dönemde bakım ihtiyacını azaltır. Fırça komple ve kolayca çıkıyor. Fırça/bıçaklı tarak gibi bir aletle kolayca temizleniyor. Döner tekerleğe sarılan tüy/saç gibi şeyleri heniz nasıl çıkaracağımı bilemedim (tekerlek yerinden çıkmıyor). Bu konu kritik bir soruna yol açabilir ileride. Temizlik öncesinde hazırlık yaparsanız takılma /sarma gibi sorunlar azalır (fırça birşeye dolandığında cihaz sizi uyarmıyor): Çorap: şimdiye kadar takıldığını görmedim. Ama etrafından geçmiyor. S6 ve S7 'nin küçük eşya tanıma konusunda daha iyi olduğunu duydum. Kablolar / iplikler: Kalın Kablolarla sorunu yok. Cep telefonu kablosu inceliğinde olanları şimdiye kadar 1 kere doladığını gördüm, ortada bırakmayın. Kedi oyun ipleri gibi olanlar şimdiye kadar her defasında halı fırçasına dolandı. Kağıt ve karton parçaları bazen fırçaya takılıyor. Ortadan kaldırın. Küçük oyun parçalarıyla bir sorunu olmadı. geçip gidiyor. Ama lego parçası falan yine de bırakmayın ortada. Güzel bir özellik: nokta temizleme. Bir yere bırakıp ev tuşuna basılı tuttuğunuzda 1,5 metrekare çapında bir yeri temizliyor. Toprak vs döküldü bir noktaya mesela, hemen temizleniyor. Parçaların kullanım/değişim süresi için uygulama size bilgi verip uyarıyor. Sensör, ön fırça, filtre vs hepsinin değişim periyotları var. Şimdilik çok memnunuz. Umarız böyle kalır.
 • CK1 yorum
  19 beğeni
  RoborockRoborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve PaspasCaner K. 2 Haziran 2021
  Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
  İsa B. manuel süpürge üreticisi sanırım. Ciddi saçmalamış. Ürün yaklaşık iki aydır kullanıyorum, ve gerçekten harika. Temizliği çekiş gücü çok iyi. İlk haritalamada, evde yerde olan ıvır zıvırı toplayıp başlattım, iki saati buldu 140 m². Halı algılaması var ama sadece süpürme gücünü arttırıyor paspasa devam, fakat halıyı ıslatacak kadar su bırakmıyor zaten. Paspas tatmin edici. Haritalandırma güzel fakat kameranın daha işlevsel olmasını beklerdim, engeli gördüm hemen dönüyüm yapamıyor. kafa karışıklığı bazen yaşıyor, tam kendi boyutunda bir sandalye vs. altında girip baya oyalanabiliyor. Yazılım güncellemeleri oluyor, ürün ilk kurduğumda en yeni versiyona güncellendi, daha sonra bir güncelleme oldu ama bu güncelleme biraz hatalar içerdi haritayı düzgün bir şekilde süpürmekte sıkıntı yaşıyordu, sabahına yeni güncelleme geldi sorun çözüldü, yani firma yazılımla da ilgileniyor. Temizlik esnasında ortalığı toplamak gerekiyor yoksa ortada, oyuncak terlik vs varsa etrafında dön dön çok uzuyor süpürme süresi. Patates falan değil yani kullanmasını bilmeyene patates.
Tüm yorumları gör

Roborock Robot Süpürge Sıkça Sorulan Sorular