Şiir Kitapları

Şiir Kitapları Fiyatları

12.979 farklı Şiir Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Şiir Kitapları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Şiir Kitapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstü Çok Satan YazarlarÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (12.979)

Roman Dünya Klasikleri Deneme Öykü Kitapları Biyografi Türk Klasikleri Günlük Dergi Röportaj Türk Edebiyatı Kitapları Anlatı Kitapları Antoloji Kitapları

Şiir Kitapları Yorumları ve Önerileri

 • 1 yorum
  1 beğeni
  -52'de bul 1'i - Taner ÇelenkTaner Ç. Ordu 20 Şubat 2022
  52'de bul 1'i - Taner Çelenk
  Çok güzel 52 şiirden oluşan kitabı herkese tavsiye ediyorum. NE KALDI?Çalıştın, çabaladın, yoruldun, ne ettinse ettin,Zengin olmak idi muradın, sonunda elde ettin,Şimdi her şeyin var ancak benliğini tükettin,Keşkeler para etmez, eyvahlar etmez teskin. Kazandın, biriktirdin, itibar sahibi oldun,Harcamak istemedin, biter korkusu doldun,Etrafın doldu taştı, sözün dinlenir oldun,Gözün bir şey görmedi, sanki bir âmâ oldun. Yaşlandın, yıprandın, nerde o gülen yüzün,Zaman geldi çattı bak, döşeğindesin ölümün,Konuşulurken başında, miras nasıl bölünsün,Ağlamaya hâlin yok ki, gözyaşların dökülsün. İşte girdin toprağa, çekildi tüm sevdiklerin,Kurtlar yerken bedenin, pay olurken servetin,Pişmanlık sardığında, dövmek istersin dizlerin,Bakmışsın ki yerinde, ne diz kalmış ne ellerin.
  • Alışverişçi resmi
 • FK 2 yorum
  2 beğeni
  -Seyir Defteri / Fatih Cihat KöksalFatih cihat K. 17 Mart 2021
  Seyir Defteri / Fatih Cihat Köksal
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Şiir Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Şiir Kitapları hangileri?

Bugün Akakçe'de 12.979 farklı model arasında

En çok satan Şiir Kitapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şiir Kitapları:
 1. Dokunaksız - Haluk Demiralp
 2. Günberi
 3. Yağmur Kaçağı - Attila İlhan
 4. Yedi Güzel Adam - Cahit Zarifoğlu
 5. Deniz Köpüğü Duygular

Şiir Kitapları

Ahenkli söz sanatları arasında yer alan şiir, edebiyatın sevilen alanlarından biridir. İnsan ruhuna hitap eden ve güzel duyguları uyandırmayı hedefleyen şiir, insanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahiptir. Duygu ve düşüncelerin harmanlanması ile yazılan sözler küçükten büyüğe birçok kişinin ilgi alanına girer. Edebiyat dünyasında şiir kitapları okuyucular için vazgeçilmezdir. Konularına göre farklı duygulara hitap eden şiir türleri, yazılış şekilleri ve kullanılan sözcükler ile birbirinden ayrılır. Özel tekniklerin kullanıldığı şiirler, içinde bir ezgi barındırdığı için çoğu zaman okuyan kişinin farklı duygulara kapılmasına neden olur.
Birçok önemli ismin kaleme aldığı eserler edebiyat dünyasına yön vererek yeni şair adaylarına esin kaynağı olur. Kitaplığınızda Türk ve dünya edebiyatına ait farklı eserlere yer vererek kültürel açıdan kendinizi geliştirebilir, şairlerin duygusal dünyalarına misafir olabilirsiniz. Edebiyat dünyasının önemli temsilcilerinin birçok farklı eserine ulaşabilir, çok okunan kitaplar ile duygu dünyanızı zenginleştirebilirsiniz. Sanata ve edebiyata ilgi duyan kullanıcıların favorileri arasında yer alan eserlerden sevdiğiniz yazarların kitaplarını tercih edebilir, okumalarınızı sanatsal bir boyuta taşıyabilirsiniz.

En Çok Okunan Şiir Kitapları

Duyguları ve düşünceleri sanatsal bir dil ile yansıtan eserler edebiyat ile ilgilenen birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarır. Kitaplıkların olmazsa olmazları arasında yer alan şiir kitapları, okuyucusuna bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar. Okuduğunuz her şiir kitabı ile duygularınıza anlam katabilir, eşsiz eserler ile kendinizi dış dünyaya doğru şekilde ifade edebilirsiniz. Bilinen şairlerin kitapları her dönem popülerliğini koruyan çeşitler arasında yer alır. Üzerinden uzun zaman geçse de ilk günkü gibi ilgi çeken klasik eserler kalemi kuvvetli önemli şairler tarafından hazırlanmıştır. Atilla İlhan, Cahit Zarifoğlu, İsmet Özel, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Abdurrahim Karakoç, Murathan Mungan, Şükrü Erbaş, Ahmet Arif, İlhan Berk, Yahya Kemal şiir kitapları ile kütüphanenizi zenginleştirebilir, değerini kaybetmeyen ölümsüz eserleri her fırsatta keyifle okuyabilirsiniz.
Okuyucuların vazgeçemediği eserlerin başında Cemal Süreya şiir kitapları özel bir yere sahiptir. Türk edebiyatının önemli yazarlarından biri olan Cemal Süreya ile sevginin diline yakınlaşabilir, aşkı ve duygusallığı sanatsal sözler arasında yakalayabilirsiniz. Edebiyat tarihine adını altın harflerle yazdıran Özdemir Asaf’ın şiir kitapları da en çok okunan eserlerden biridir. Özdemir Asaf şiir kitabı çeşitleri ile duygularınızı başka bir dil ile anlatabilir, yalnızlığın tanımına sanatsal ezgiler ile ulaşabilirsiniz. Şiirseverlerin başucundan ayırmadığı eserleri baştan sona tek seferde okuyabilir, kitapların içinden bir sayfa seçerek gününüzü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Okunması Gereken Şiir Kitapları

Edebiyat dünyası ile iç içe yaşayan okuyucuların mutlaka edinmesi gereken eserler klasik olma özelliği taşır. Önemli şairlerin duygu dolu kitapları içinde kendinizi bulabilir, sanat dünyanıza anlamlı eserler ekleyebilirsiniz. Sabahattin Ali, Ahmet Arif, Mehmet Akif Ersoy, Nihal Atsız, Neyzen Tevfik, Orhan Veli Kanık, Oğuz Atay, Alaeddin Özdenören, Edip Cansever, Behçet Necatigil, Erdem Bayazıt, Cemil Meriç, Cemal Safi, Aysel Gürel şiir kitabı çeşitleri mutlaka okunması gereken eserler arasında özel bir yere sahiptir. Yeni duygular keşfetmenize yardımcı olan değerli kaynakları aile boyu okuyabilir, Türkiye’nin şairlerinin dünyasına adım atabilirsiniz. Bir klasik haline gelmiş eserler filmlerin yanı sıra birçok şarkının bestesine de konu olur. Kitaplığınızda sanatın her alanından izler taşıyan eserler için yer açabilir, okunması gereken kitaplara hayatınızın her alanında yer verebilirsiniz.
Klasikleşmiş eserlerin yanı sıra günümüz dünyasını anlatan yeni şairlerin ve sanatçıların şiir kitabı çeşitleri de birçok okuyucunun dikkatini çeker. Yılmaz Erdoğan, Can Bonomo, Hüsnü Arkan şiir kitabı çeşitleri de sıklıkla tercih edilen eserler olarak ön plana çıkar. Gençlere ve yetişkinlere hitap eden eserler önemli sanatçıların duygu dünyalarına misafir olmak için idealdir. Farklı tarzlarıyla dikkat çeken eserler herkesin kendinden bir parça bulabileceği duygulara ev sahipliği yapar. Kitaplığınızda klasikleşmiş eserlerin yanı sıra modern çağın izlerini taşıyan kitaplara da yer verebilirsiniz. En iyi şiir kitapları yabancı ve yerli çeşitlerine Akakçe’de kitap ana kategorisi içinde yer alan edebiyat kitapları alt kategorisinden ulaşabilir, ilgi alanlarınıza hitap eden eserleri hemen satın alabilirsiniz.

Türüne Göre Şiir Kitabı Çeşitleri

Okuyucuların beğenisine sunulan değerli kitaplar, hem küçüklerin hem de yetişkinlerin dünyasına hitap eden çeşitlere sahiptir. Çocukların duygularını yansıtan ve onların kolay şekilde anlayabileceği çocuk şiir kitapları ile küçükleri edebiyat dünyası ile erken yaşta tanıştırabilirsiniz. Çocuklar için şiir kitabı çeşitleri farklı yaş gruplarına özel olarak kaleme alınır. Çocukların renkli dünyalarına ve hayal güçlerine uygun olarak hazırlanan eserler küçüklerin zihinsel gelişimine katkı sağlayabilir. Şairlerin eserlerine ev sahipliği yapan kitaplar şiirlerin türlerine göre farklı duygulara hitap eder. Şiir türleri şu şekilde sıralanabilir:

Okuyucuların farklı duygularına hitap eden türler arasında satirik ve dramatik şiir çeşitleri de bulunur. Satirik şiirler yaşanan olayları ve durumları eleştirel ve iğneleyici tarzlarda ele alır. Dramatik şiir türleri ise hüzün içeren duyguları yansıtan ve okuyucuda gerçeklik hissi uyandıran eserlerdir.

Çok Satan Şiir Kitapları

Şiir kitabı yayınevleri, okuyucuların farklı ihtiyaçlarına cevap veren birçok ünlü eseri bir arada sunar. Türkçe şiirler kitabı çeşitleri farklı yazarların popüler şiirlerinin bir araya getirildiği eserler olarak okuyuculara sunulur. İlginizi çeken yazarların tümüne şiir kitabı seti çeşitleri ile ulaşabilirsiniz. Dünya edebiyatında önemli bir yere sahip olan şairlerin eserlerinin Türkçeye çevrilmiş hallerini de tercih edebilirsiniz. Pablo Neruda, Ömer Hayyam, Oscar Wilde, Victor Hugo şiir kitabı çeşitleri çok satanlar arasında yerini koruyan eserler olarak bir adım öne çıkar. Dünya edebiyatı, divan edebiyatı, dini, derleme şiir kitapları ile evrensel duygulara yakınlaşabilir, edebiyat tarihine daha yakından bakabilirsiniz.
Yunus Emre şiirleri kitap çeşitleri ile divan eserlerine manevi bir yolculuk yapabilir, farklı duygular ile sanatın özel dallarını keşfedebilirsiniz. Namık Kemal, Ziya Gökalp, Necip Fazıl, Cahit Külebi, Cahit Sıtkı Tarancı, Didem Madak, Mehmet Emin Yurdakul, Melih Cevdet Anday, Tevfik Fikret, Yahya Kemal Beyatlı, Ataol Behramoğlu, Bejan Matur, Bestami Yazgan, Mahzuni Şerif, Oruç Aruoba, Tezer Özlü, Alper Gencer, Shakespeare şiir kitapları arasından ilginizi çeken yazarların eserlerini tercih edebilirsiniz.

Ünlü Şiir Kitapları ile Edebiyat Dünyasına Yolculuk

Şairlerin kalemlerinden dökülen sanat eserleri aşkı, hasreti, ayrılığı, özlemi, üzüntüyü ve mutluluğu çeşitli simgeler ile anlatır. Şiir sevenlerin dünyasına hitap eden en güzel şiir kitapları ile sanata gönül vermiş önemli isimlerin dünyasında yerinizi alabilirsiniz. En güzel aşk şiir kitapları ile sevdiklerinize özel sürprizler hazırlayabilir, duygularınızı karşınızdaki kişiye anlamlı sözcükler ile ifade edebilirsiniz. En iyi şiir kitapları çeşitlerine Akakçe üzerinden uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilir, yayınevlerinin sunduğu eserlerin piyasa fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize hitap edenleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Kategori içinde edebi eserlerin yanı sıra çizgi roman çeşitlerini de bulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına göz atarak şiir kitapları önerilerine ulaşabilir, farklı okuyucuların deneyimlerini dikkate alarak kendiniz için uygun eseri tercih edebilirsiniz.
Eserleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi şiir kitapları seti çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Eskimeyen Orhan Veli şiir kitabı çeşitleri ile zamanda yolculuk yapabilir, edebiyatın ahenk dolu dünyasında verimli vakit geçirebilirsiniz. Kısa Türk şiir kitaplarının yanı sıra yabancı eserler ile evrensel bir bakış açısı kazanabilirsiniz. İngilizce şiir kitabı çeşitleri ile farklı ülkelerin önemli eserlerini kendi dillerinde okuyabilirsiniz. Seçme şiirleri kitabı çeşitlerinde ise şairlerin en popüler şiirlerine tek seferde ulaşabilir, sanat ile olan bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.