Yabancı Dil Sınavı Kitapları

Yabancı Dil Sınavı Kitapları Fiyatları

768 farklı Yabancı Dil Sınavı Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

Yargı Yayınları Yabancı Dil Sınavı Kitapları Delta Kültür Yayınevi Yabancı Dil Sınavı Kitapları Tercih Akademi Yayınları Yabancı Dil Sınavı Kitapları Yediiklim Yayınları Yabancı Dil Sınavı Kitapları

Fiyatı Düşen Yabancı Dil Sınavı Kitapları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Yabancı Dil Sınavı Kitapları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 32 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıÖzelliklerSınav TürüDilDerslerTürü
Temizle Ürünleri Gör (768)

Sözlük YKS Kitapları KPSS Kitapları LGS Kitapları Kurum Sınavı Kitapları ALES Kitapları DGS Kitapları Uzmanlık Sınavı Kitapları Yardımcı Ders Kitapları Yargı Yayınları Yabancı Dil Sınavı Kitapları Delta Kültür Yayınevi Yabancı Dil Sınavı Kitapları Tercih Akademi Yayınları Yabancı Dil Sınavı Kitapları

Yabancı Dil Sınavı Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Yabancı Dil Sınavı Kitapları hangileri?

Bugün Akakçe'de 768 farklı model arasında

En çok satan Yabancı Dil Sınavı Kitapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yabancı Dil Sınavı Kitapları:
  1. Cambridge Audio Cambridge English Ielts 1-16 General Training With Answers + Audios 9750134275572
  2. The Official Cambridge Guide To Ielts Student's Book With Answers With Dvd Rom
  3. YDS Publishing Super Monsters 3 Sınıf Students Activity Book 2021
  4. Cambridge Üniversity Prress Cambridge English Ielts 1-16 Academıc With Answers + Audios
  5. Ets Official Guide To The Toefl Ibt Test + Volume 1 + Volume 2 - 3 Kitap + 3 Cd

Yabancı Dil Sınavı Kitapları

Yabancı dil olarak bilinen ve hemen herkes tarafından öğrenilen ikinci ve üçüncü dil seçenekleri pek çok alanda son derece önemlidir. Özellikle farklı seviyelerdeki okullara başvuru ve kayıt aşamasında ya da iş hayatına atılma noktasında yabancı dil kriterleri aranabilir. Kişilerden beklenen yabancı dil becerileri farklı seviyelerde olabilir. Bu yabancı dil becerilerini farklı dönemlerden başlayarak geliştirmek gerekir. Özellikle adaylarda en çok aranan yabancı dil olarak İngilizce gösterilebilir. İngilizce yeteneklerini geliştirmek zaman isteyen bir süreçtir ve özenle çalışmak gerekir. Bu süreçte eksiklerinizi belirleyerek bunların üzerine gitmek ve ilgili alanda hem anlatımları takip etmek hem de deneme sınavları çözmek önemlidir. Tüm bu amaçlar doğrultusunda farklı özelliklere sahip yabancı dil kitapları tercih edilebilir. Yabancı dil öğrenme aşamasından sonra farklı sınavlar için bunlara uygun kitap seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Örnek olarak TOEFL kitapları ile sınava yönelik çalışmalar gerçekleştirebilir ve yeteneklerinizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Yabancı dil sınavı kitapları alanında kullanıcıların beğenisini kazanmış Akıllı Adam Yayınları, Murat Yayınları, Palme Yayınları ve Pelikan Yayınları gibi markaların tamamını Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı Kitapları Nedir?

Yabancı dil yeteneklerini geliştirmek için farklı çalışma tekniklerini takip etmek gerekir. Bu teknikler özellikle uygulanan sınav türüne göre çeşitlilik gösterebilir. Yabancı dil sınavı kitapları, hedeflenen sınav türünde bulunan bölümlere göre kendi içinde ayrımlara sahiptir. Bu bölümler hemen her dilde bulunan dil bilgisi, okuma, yazma ve dinleme gibi çeşitli bölümleri barındır. Yabancı dil sınavı kitapları da bu noktada farklı dillerin gerektirdiği becerileri çok sayıda pratiğe dayanarak geliştirme yöntemini uygular. Özellikle adaylardan beklenen dil becerilerinin gelişmesi için yabancı dil çalışma kitabı seçeneklerinde bulunan tüm bölümler ayrı önem arz eder. Bu bölümlerin her birinde gerçeğe en yakın şekilde uygulamalar barındıran kitaplar ile bölüm özelinde çalışmalar yapabilirsiniz. Bölümler teker teker ele alarak öncelikle o bölümde hedeflediğiniz skoru elde edebilirsiniz. Bu noktadan sonra bir sonraki bölüme geçerek benzer çalışmaları o bölümde de gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bölümlerden hedeflediğiniz seviyeye ulaştığınız noktada, genel denemeler uygulayarak tüm sınavda sahip olduğunuz tecrübeyi ve başarı durumunu da test edebilirsiniz. Bu şekilde noktasal atışlar yaparak her alanda en iyi gelişmeyi gösterebilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı Kitapları Hangi Bölümlerden Oluşur?

Yabancı dil öğrenme aşamasında çok yönlü yeteneklerin geliştirilmesi beklenir. Bir adayın herhangi bir dili iyi düzeyde konuşabilmesi için çoklu alanların her birinde belirli bir seviyeye gelmiş olması gerekir. Sınavlar sırasında da dikkate alınan bu kriterler özellikle şu alanların test edilmesiyle ortaya çıkar:

Bu aşamada dilin en önemli bölümü dil bilgisidir. Özellikle mantıklı ve anlamlı cümleler kurabilmek için dil bilgisine hakim olmak gerekir. Cümlelerde kullanılan çekimler ve zaman kiplerini öğrendikten sonra bu alanda farklı çalışmalar yapmak gerekebilir. Özellikle test ya da açık uçlu sorulara yönelerek farklı cümle türlerinde dil bilgisi kurallarını uygulamak en etkili çözümlerin başında gelir. Bu uygulamalar için Zeka Küpü gibi farklı yayın seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dil bilgisi dışında okuduğunu ve dinlediğini anlama aşamaları da önemlidir. Bu alanlarda da farklı okuma ya da dinleme metinleri sonrasında bulunan uygulama sınavlarını bularak yeteneklerinizi rahatlıkla test edebilirsiniz. Özellikle geliştirmek istediğiniz bölümlerde daha çok soru çözerek üst düzey bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı Kitapları Nasıl Kullanılır?

Yabancı dil sınavı kitapları farklı çeşitlere sahiptir. Bu çeşitler özellikle adayların ihtiyaç duydukları ve eksiklik hissettikleri bölümlere odaklanmasını sağlamak için çok önemlidir. Yabancı dil sınavı hazırlık kitapları konu anlatım ve test bölümleri olarak ikiye ayrılır. Kitapların bir kısmında her iki bölüm de bulunurken bir kısmı ise ayrı kategorilerde adaylara sunulur. Özellikle herhangi bir bölüm hakkında kendini geliştirmek isteyen ve henüz test aşamasında olmadığını düşünen adaylar için yabancı dil sınavı kitapları konu anlatım seçenekleriyle tercih edilebilir. Bu kitaplar herhangi bir konu hakkında en ince detaylara kadar gereken bilgilerin tamamını adaylara sağlar. İlgili bilgileri not aldıktan ve öğrendikten sonra adaylar uygun testleri tercih ederek seviyelerini öğrenebilirler. Özellikle test sonuçlarından memnun kalmayan ve daha iyi bir gelişim hedefleyen tüm adaylar, tekrardan konu anlatımlı bölümlere geri dönüş yaparak yabancı dil ders kitapları sayesinde konuları daha iyi anlayabilirler. Bu şekilde test uygulamaları sayesinde eksik noktalarınızı tespit edip konu kitapları ile bu eksik noktaları kolayca tamamlayabilirsiniz. Özellikle gerçek sınav formatında olan denemeler sayesinde sınav durumunu birebir yaşayabilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı Kitapları ile Zorlu Sınavlara Hazırlık

Dünya çapında yabancı di yeteneklerini kanıtlamak isteyen öğrenciler için geçerli farklı sınavlar bulunur. Bu sınavlar özellikle İngiltere ve Amerika gibi anadili İngilizce olan ülkeler tarafından uygulanır. Uygulayıcı ve yürütücü ülkelerin her ülkede standart şekilde gerçekleştirdiği bu sınavlar dünya çapında geçerliliğe sahiptir. Özellikle IELTS ve TOEFL olarak adlandırılan sınavlar bu anlamda en çok bilinen ve geçerliliğini koruyan sınav türleri arasındadır. Her iki sınav da yüksek prestije sahiptir ve kimi zaman zorlayıcı olabilir. Özellikle İngilizce bilgisine ve yeteneğine güvenen pek çok aday bile bu sınavlar öncesinde belirli düzeyde hazırlık yapmalıdır. Hazırlık aşamasında özellikle ilgili sınavı uygulayan ya da düzenleyen kurumlar tarafından paylaşılan soruların derlemeleri çözülebilir. IELTS denemeleri olarak da bilinen Cambridge yayınlarının soruları sayesinde IELTS sınavı için uygulayıcı kuruluş tarafından önerilen sorulara ulaşabilirsiniz. Bu sorular özellikle gerçek sınav türleri ile son derece uyumlu olduğu için gerçekçi sonuçlar ortaya çıkarır. Üstelik sınavları uyguladıktan sonra puanınızı hesaplayarak gerçeğe yönelik bir çıkarım da yapabilirsiniz. Bu şekilde yabancı dil sınavı kitaplarını tercih ederek ihtiyacınız olan tüm sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı Kitapları için Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Her alanda olduğu gibi yabancı dil sınavı kitapları için de set seçenekleri bulunabilir. Set halinde tercih edilen yabancı dil sınavı kitapları özellikle pratik kullanım ve ekonomik fiyat imkanı barındırır. Set halinde tasarlanan ve kullanıcılara sunulan bu kitaplar birbirini tamamlayıcı niteliktedir. Bu sayede çalışma sırasında daha verimli imkanlar oluşturur. Buna ek olarak yabancı dil sınavı kitapları için tekli seçenekler yerine set ürünlerini tercih etmek avantajlı fiyatları da beraberinde getirir. Bu anlamda yabancı dil öğrenme kitapları gibi daha çok konu anlatımına yönelik yabancı dil sınavı kitaplarını set halinde tercih edebilirsiniz. Böylece kitapların birbirini tamamlayıcı nitelikteki anlatımlarından maksimum seviyede verim alabilirsiniz. Üstelik yabancı dil sınavı kitapları arasından seçim yaparken hem konu anlatımlı hem de soru bankası niteliğindeki ürünleri tek bir set içinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm yabancı dil sınavı kitapları için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Siz de hobi, kitap, müzik ana kategorisinde yer alan kitap kategorisinin içindeki sınav kitapları kategorisinin hemen altında yabancı dil sınavı kitaplarını bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm yabancı dil sınavı kitaplarını avantajlı seçeneklerle satın alma fırsatını kaçırmayın!