Roman

Roman Fiyatları

47.029 farklı Roman için fiyatlar listeleniyor.

Aktüel Broşürlerden Romanlar

  • Büyükada Yayıncılık Seçili kitap ÇeşitleriCarrefourSA

Fiyatı Düşen RomanlarTümü

Satıcı J.R.R. Tolkien

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Kolay Sipariş SatıcıToplam 78 satıcı. Çok Satan Yazarlar Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

DenemeDünya KlasikleriŞiir KitaplarıÖykü KitaplarıTürk Edebiyatı KitaplarıBiyografiGünlükDergiTürk KlasikleriRöportajAntoloji KitaplarıDünya Edebiyatı Kitapları

En Çok İlgi Gören Romanlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Roman Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Roman Fiyatları Hakkında

Roman kategorisinde 47.029 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 43.870, 50 TL ile 150 TL arası 3.188, 150 TL ve üzeri 437 Roman bulunuyor.

Şu anda 3.976 adet Roman indirimi var. İndirim oranları %5 ile %79 arasında değişmekte.

Roman özellikleri arasında en çok tercih edilen Cinsiyet Çocuk.

Roman Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Romanlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 47.029 farklı model arasında

En çok satan Romanlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Roman:

  1. Sineklerin Tanrısı - William Golding
  2. Kayıp Tanrılar Ülkesi - Ahmet Ümit
  3. Harry Potter Özel Kutulu Set 7 Kitap Takım - J. K. Rowling
  4. Tutunamayanlar - Oğuz Atay
  5. The Witcher Serisi Kutulu Özel Set 7 Kitap - Andrzej Sapkowski

En Ucuz Roman Kitapları Fiyatları Akakçe'de!

Kitap en iyi arkadaştır, kitap öğretmeye her an hazır bir öğretmendir, kitap hayatın can suyudur, denilir. Hatta kitaplar, hayat için öylesine vazgeçilmez bir ışık kaynağıdır ki, kütüphanesiz bir evin mağara karanlığından farklı olmayacağı söylense yeridir. Zengin bir kütüphanenin olmazsa olmazları arasında ise, hiç şüphesiz romanlar yer alır; çünkü romanlar aslında hayatın ta kendisidir. İnsan romanların dünyasını keşfetmeye başlayınca kendisine bambaşka âlemlerin kapılarının aralandığını hisseder, çünkü her roman aynı zamanda yepyeni bir cihan demektir. Bir romanın içinde bambaşka dünyanın seyrine dalıp kendinizi kaybetmişken, diğer taraftan da o dünyada kendinizin ve insanların hiç farkına varmadığınız bir özelliğini bulunca, bunun size sunulmuş bir ayrıcalık olduğunu düşünür ve tamamen hayali ama belki de gerçeğin ötesinde bir gerçeklik taşıyan karakterlerin bünyesinde sanki hayatın gizli kalmış taraflarını görür gibi olursunuz. Siz de romanların bu büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkmak için sabırsızlanıyor ve roman kitapları fiyatları nerede daha ucuzdur diye merak ediyorsanız, fazla düşünmenize gerek yok, çünkü Akakçe tam da bunun için var. Roman kitapları fiyatları kitapçılarda genelde standarttır, fakat okumak istediğiniz kitabı İnternet üzerinden satın alırsanız, aynı kitaba çok daha ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz. Üstelik kitap satan birçok İnternet sitesi, satın aldığınız kitapları kampanyaları sırasında veya belirli bir tutarın üzerindeki alışverişlerinizde size ücretsiz kargo fırsatıyla sunar. Eğer cevabını merak ettiğiniz asıl soru en ucuz roman kitapları fiyatı nerededir ise, bu sorunun cevabı da tam karşınızda duruyor; çünkü Akakçe aynı zamanda birçok kitapçının roman kitapları fiyatına tek bir yerden ulaşmanızı sağlar.

Roman Kitapları İsimleri

Roman okumak için birçok sebebiniz olduğu gibi, ne tür bir roman okuyacağınız konusunda da sayısızca seçeneğe sahipsiniz. Bir kitap kurdu olarak kendinize bir "mutlaka okunacaklar romanlar listesi" yapacaksınız, bu listeye hiç düşünmeden alabileceğiniz ve herkesin kendinden muhakkak bir şeyler bulabileceği bazı roman kitapları isimlerini burada belirtmek de fayda var. Bu bağlamda mutlaka okumanız gereken yerli roman kitapları isimleri arasında; Kuyucaklı Yusuf, Yalnızız, Yaban, Puslu Kıtalar Atlası, Tutunamayanlar, Çalıkuşu, Saatleri Ayarlama Enstitüsü ve İnce Mehmet romanları sayılabilir. Dünya romanları arasında ise; Simyacı, Kumarbaz, Anna Karenina, Hayvan Çiftliği, Gülün Adı, Şeker Portakalı, Da Vinci Şifresi gibi eserlerin mutlaka okunması gereken romanlar listeleri için oldukça özel bir yere sahip olduğu söylenebilir.

Roman Kitapları Yazarları

Kimi yazarlar insanı ve insana ait halleri öyle ustalıkla kaleme almışlardır ki, bu yazarların yazdığı eserleri okumamak, insan için şüphesiz çok büyük kayıp sayılır. Dünya roman kitapları yazarları içinde Dostoyevski sizi insan ruhunun labirentleri içerisinde doyumsuz bir gezintiye çıkarırken, Tolstoy size Rus toplumunun tarihsel yapısını anlatır. Balzac'tan aşkın en saf halini dinlerken, Victor Hugo'nun kaleminden yüksek bir toplumsal duyarlılık içinde insanın yaşadığı tragedyayı seyredebilirsiniz. Yine yerli roman kitapları yazarlarından Peyami Safa'da tüm yönleriyle insanın psikolojik hallerini keşfedersiniz; Ahmet Hamdi Tanpınar, Reşat Nuri Gültekin ve İhsan Oktay Anar'ı okurken ise Türkçe'nin tadına doya doya varırsınız. Öte yandan, Yusuf Atılgan ve Oğuz Atay'ın romanları ise topluma adapte olamamış bireylerin içine düştüğü yabancılaşma durumunu en iyi anlatan eserler arasındadır.

En çok okunan roman kitapları hangileridir?

Doğrusu edebiyat dünyası içinde bazı romanların özel bir yeri vardır, çünkü bu kitaplar zaman karşısında hiç aşınmadan tazeliğini koruyarak her daim en çok okunan roman kitapları arasında yerini korumayı başarırlar. Örneğin, Albert Camus'nün Yabancı'sı; Ray Bradbury'ın Fahrenheit 451'i; Dostoyevski'nin Suç ve Ceza'sı; Franz Kafka'nın Dönüşüm'ü; George Orwell'ın 1984'ü bunlardan sadece birkaçıdır. Satranç romanı da bir solukta okunabilecek en iyi Stefan Zweig kitapları arasında yer alan bir romandır ve tam anlamıyla bir başyapıttır. Diğer yandan; Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna'sı; Peyami Safa'nın Dokuzuncu Hariciye Koğuşu; Yusuf Atılgan'ın Anayurt Oteli; Oğuz Atay'ın Tutunamayanlar'ı; İhsan Oktay Anar'ın Suskunlar'ı ve Orhan Pamuk'un eserleri de Türk Edebiyatının en çok okunan romanları arasındadır. En ucuz Türk edebiyatı kitapları listesine göz gezdirmek isterseniz akakce.com üzerinden bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

En İyi Roman Kitapları

Ölümsüz romanlar denildiğinde hemen herkesin aklına öncelikle klasikler gelir, çünkü bu kitaplar genelde evrensel konuları ele alırlar ve bir bakıma insanlığın ortak bahçesine ait bir çiçek gibidirler. Yine aynı şekilde Dostoyevski tarafından kaleme alınmış Karamazov Kardeşler eseri, bin yılın romanı olarak bilenen bir şaheserdir. Aldous Huxley'in Cesur Yeni Dünya kitabı ise size distopik bir atmosfer içinde hayali bir fütürizm içerisinde gezdirirken zamanı unutturmayı başarabilen en iyi roman kitapları arasındadır. Nobel ödüllü Gabriel Garcia Marquez'in, yazılışı tam on altı sene süren, Yüzyıllık Yalnızlık isimli eseri ise zamanın aşındıramayacağı bir diğer romandır. Türk edebiyat dünyasına bakıldığında ise, en iyi roman kitapları arasında akla ilk gelen eserler olarak; Tanpınar'ın toplumsal düzen arayışını mükemmel bir edebi lezzetle okuyucuya sunduğu Huzur; Orhan Pamuk'un kaleminden Beyaz Kale; Peyami Sefa'nın çarpıcı bir dille yazdığı Matmazel Noraliya'nın Koltuğu bu bağlamda zikredilebilir. Aynı zamanda Halide Edib Adıvar'ın Kurtuluş Savaşı yıllarını anlattığı eseri, Ateşten Gömlek'i ve yine aynı dönem şartlarını okuyucuya yansıtmayı amaçlayan Turgut Özakman'ın Şu Çılgın Türkler'i tarihi roman sevenler için türünün en iyi eserleri olarak ön plana çıkar. Diğer taraftan, Aşk şairi olarak tanıdığımız Attila İlhan'ın Atatürk'ün hayatını biyografik roman türüyle kaleme aldığı ve mükemmel betimlemelerle adeta dönemi gözünüzde canlandıran Gazi Paşa eseri de türünün en iyileri arasındadır.