Sabah Soba

Sabah Soba Fiyatları

34 farklı Sabah Soba için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSabah
 • YakıtOdun
 • YakıtKömür
 • YakıtPelet
 • TürüKalorifer
 • TürüKuzine
 • TürüŞömine
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • ÖzelliklerDöküm
 • ÖzelliklerUyuyan
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSabah
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüYakıtÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (34)

Sabah Isıtıcı Yedek Parça ve Aksesuar

Sabah Soba Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sabah Soba Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Sabah Soba hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sabah Soba:
 1. Sabah S04 Tekarasta Majolik Kovalı Kuzine Soba
 2. Sabah S105 Lüks Ayaklı Kuzine
 3. Sabah S103 Ekonomik Fırınlı Şömine Soba
 4. Sabah Mini Tuğlalı Fırınlı Kuzine Uyuyan Kömür Kamp Soba
 5. Sabah S08 Majolik Çift Fırınlı Kovalı Önden Havalı Kuzine

Sabah Soba

Ağırlıklı olarak demir döküm malzemeden yapılan Sabah soba modelleri hem hızlı ısınır hem de mevcut ısıyı uzun süre koruyarak yakıttan maksimum fayda sağlama olanağı tanır. Kömür ve odun ile kullanıma uygun olan Sabah sobalar, baca sistemi bulunan tüm iç mekanlar için uygundur. Yaşam alanlarında ısınma sorununa alternatif bir çözüm sunmasıyla dikkat çeken Sabah soba çeşitleri arasında dış mekan kullanımına uygun olanlar da vardır. Ortalama 1 metrelik bir baca ile atık dumanı tahliye eden söz konusu Sabah soba modelleri, piknik sobası olarak da bilinir. İç mekanlarda daha çok kuzineli olanlar tercih edildiğinden sadece sobayı kullanarak fırın yemekleri pişirmek, çay demlemek, ocak yemekleri pişirmek, kestane pişirmek ve ısınmak mümkündür. Siz de doğalgaz ve elektrikli ısıtıcılara alternatif arayışında iseniz Akakçe yardımıyla pek çok Sabah soba ürününe ulaşabilir, bütçe dostu koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.

Sabah Soba Özellikleri

Farklı etki alanlarına ve tasarımlara sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Sabah sobalar, demir döküm malzemeden üretilir. Bununla birlikte pek çok tasarımda demir döküm alanlar dahi emaye ile kaplanır. Dayanıklı ve enerji tasarruflu bu tasarım, Sabah soba gereçlerinin oldukça ağır olmasını sağlayarak kullanım sırasında devrilmelerini önler. Son derece sağlam ve dengeli olarak üretilen soba Sabah modellerinde ısı gücü ve etki alanı oldukça önemlidir. Bir kilogram odunun yakılması sonucunda ortaya çıkan ısı miktarını temsil eden kW, sobaların ısıtma kapasitesi hakkında bilgi verir. Isı değeri 13.6 kW olan Sabah soba 45-55 m2 alanı ısıtabilecek kapasitede ısı üretirken farklı sac kalınlığına sahip diğer modellerde ise ısı değeri 7.5 kW, etki alanı ise 25 m2 olabilir. Bu nedenle satın almadan önce kullanım alanının metrekaresi ile sobanın etki alanının birbirine uygun olduğuna dikkat etmekte fayda vardır.

Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip ürünleri ile öne çıkan başarılı marka Sabah kuzine, şömine soba gibi fırınlı tasarımlarıyla dikkat çeker. Cam kapaklı fırın bölmelerinin yer aldığı söz konusu sobalarda fırın yemekleri pişirmek için ek enerji harcamaya gerek kalmaz. Başka bir ifadeyle Sabah marka kuzine soba ve şömine yaşam alanını ısıtırken diğer yandan zaten ısınmış durumda olan fırın kısmında yemek pişirmek mümkündür. Bu tasarımlar arasında Sabah çift fırınlı soba gibi yüksek kapasiteliler de bulunur. Etki alanı da daha geniş olan Sabah fırınlı şömine soba çeşitleri, dikdörtgen forma sahiptir. Bunun yanı sıra Sabah soba üzerinde bulunan 2 - 3 mm kalınlığında sac yüzey, tıpkı fırın kısmı gibi ısındığından burada bir şeyler pişirmek de mümkündür. Birden fazla fonksiyona sahip olan ve bütçe dostu bir kullanım süreci sağlayan Sabah soba ürünleri, kurulum ve kullanım kolaylıkları ile dikkat çeker. Sabah soba yorumları ve ürün değerlendirmelerinde de ifade edilen kolaylıklar arasında en dikkat çekici olanı atık kül kovasıdır.

Sabah Soba Modelleri

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına çözüm sunması amacıyla tasarlanan Sabah soba modelleri, kovalı, fırınlı, tuğlalı, şömineli ve uyuyan soba gibi alternatiflere sahiptir. Bunlar arasında en yoğun ilgi görenlerden biri iki ayrı fırın bölmesi bulunan Sabah kuzine soba çift fırınlı ürünlerdir. Kalabalık aileler ve büyük mekanlar için ideal olan bu gereçlerin kapasitesi de büyüktür. Sabah sobalar arasında turbo döküm olanlar da vardır. Atık bölmesi ve cam kapaklı şömine kısmından meydana gelen Sabah turbo döküm soba tasarımlarında yakıtın ürettiği dumanın büyük kısmı turbo sistem sayesinde dış ortama atılmadan yok edilir. Bu sistem hem yakıttan daha fazla verim alınmasını sağlar hem de şömine sisteminin sobanın üst yüzeyini ısıtmasına yardımcı olur. Bunun sonucunda da dekoratif açıdan hoş görünüm elde edilirken sobanın üst yüzeyi ocak gibi kullanılabilir. Sabah kovalı, tuğlalı, fırınlı soba tasarımların her birinin farklı avantajları bulunur. Bu nedenle Sabah soba seçenekleri arasında seçim yaparken her bir ısınma gerecinin malzemesinden etki alanına, bölmelerinden kullanım şekline, çalışma sisteminden ek fonksiyonlarına kadar dikkatle incelenmesinde fayda vardır.

Benzerlerine kıyasla dekoratif açıdan şık seçenekler sunan Sabah soba modelleri ağırlıklı olarak nostaljik görünümlere sahiptir. Kabartmalı desenleri ve renk seçenekleriyle dikkat çeken Sabah marka soba seçenekleri, retro tarzı benimseyen kullanıcılar için idealdir. Bununla birlikte antrasit, kırmızı ve siyah renklerde üretilen modern görünümlü Sabah soba gereçleri de vardır. Genel olarak sade görünümlere sahip olan söz konusu sobalar, yaşam alanlarına uyum sağlayacak niteliktedir. Çalışma mekanizması, gövde malzemesi, ek bölmeleri ve görünümü açısından çok sayıda Sabah soba modeli vardır. Sabah soba fiyatları ise tıpkı kombi fiyatları gibi model bazında değişiklik gösterebilir. Örneğin, Sabah uyuyan soba fiyatları ve turbo sisteme sahip şömineli Sabah soba fiyatları, klasik ek fonksiyona sahip olmayanlara kıyasla farklı detaylar dikkate alınarak belirlenir. Bununla birlikte genel olarak uzun ömürlü malzemeler kullanılarak üretilen Sabah soba ürünleri, kullanılan yakıttan maksimum fayda sağlamaya yardımcı olarak bütçe dostu bir ısınma süreci sağlar.

Sabah Soba Kullanımı

Çalışma sistemi ve genel tasarım açısından farklı konseptlere sahip olan Sabah sobalar, çok yönlü kullanım için tasarlanır. Pratik ve zahmetsiz kullanım süreci sunmasıyla övgü toplayan Sabah soba çeşitlerinde kömür ve odun kullanılarak ateş yakılır. Baca sistemi ortaya çıkan dumanın tahliyesini sağlarken kullanıcı sobanın aldığı havayı azaltıp artırarak ısı miktarını ayarlayabilir. Isıtıcı olarak yüksek performans gösteren Sabah soba çeşitlerinde yer alan fırın bölmeleri, şömineler, odun ısıtma alanları ve ısınınca ocağa dönüşen üst kapak pek çok aktiviteyi tek ürün ile yapma fırsatı sunar. Bu da masrafsız ve bütçe dostu kullanım anlamına gelir. Sabah kuzine soba yorumları da bu ayrıcalıkları destekler niteliktedir. Bu ayrıcalıklardan daha uzun süre faydalanabilmek için Sabah soba kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Sabah Soba Fiyatları

Yerli üretim olması ve nostaljik tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılan Sabah sobalar, dayanıklılığı ile öne çıkar. Uygun fiyatlı olan Sabah soba modelleri, zengin bir ürün seçkisi sunduğundan her kullanıcının bütçesine uygun bir Sabah soba bulması mümkündür. Bununla birlikte Sabah soba fiyat listesi; üretim malzemesi, kW değeri, etki alanı ve ek fonksiyonlara göre belirlenir. Dolayısıyla Sabah tuğlalı, fırınlı, kovalı soba fiyatları birbirinden farklıdır. Benzer şekilde 45 m2 etki alanına sahip Sabah kuzine, şömine soba fiyatları ile 55 m2 etki alanı bulunan Sabah döküm soba fiyatları aynı düzeyde değildir. Sabah tek fırınlı soba fiyatları ise çift fırınlı tasarımlara kıyasla daha uygun olabilir. Ulaşılabilir olmasıyla dikkat çeken Sabah kovalı kuzine soba fiyatları, kampanya dönemlerinde indirime girerek daha uygun olur. Mümkün olan en uygun Sabah kömür soba fiyatları ise Akakçe yardımıyla görüntülenebilir. Burada Sabah soba çeşitlerini inceleyebilir, fiyatları düşükten yükseğe sıralayarak bütçenize uygun olanlara ulaşabilirsiniz.