Samsung Soundbar

Samsung Soundbar Fiyatları

16 farklı Samsung Soundbar için fiyatlar listeleniyor.

Samsung Soundbar Sony Soundbar LG Soundbar Bose Soundbar JBL Soundbar Lenovo Soundbar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2.1 Ch3.1.2 Ch5.1 Ch0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL Dolby AtmosBluetooth100 W200 WSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Samsung Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Samsung Özellikler Kanal Sayısı Toplam Güç Subwoofer Gücü Soundbar Gücü Subwoofer Tipi Soundbar Yükseklik Soundbar Genişlik Soundbar Derinlik Subwoofer Yükseklik Subwoofer Genişlik Subwoofer Derinlik Soundbar Ağırlık Subwoofer Ağırlık SatıcıToplam 54 satıcı. Ürün Puanı

55 inç TVSamsung DVD OynatıcıSamsung Cep TelefonuSamsung TelevizyonSamsung Bluetooth KulaklıkSamsung MonitörSamsung Akıllı SaatSamsung Şarjlı SüpürgeSamsung SSDSamsung TabletSamsung BuzdolabıSamsung Elektrikli Süpürge

En Popüler Samsung Soundbarlar

Samsung Soundbar Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Samsung Soundbar Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Soundbar

Kablosuz iletişim teknolojileri ve hoparlörlerle sesin en kaliteli halini elde edebilecek donanımların gelişmesiyle ortaya çıkan soundbar çeşitleri, günümüzde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yeni nesil teknoloji ürünleri arasında bulunan soundbar sayesinde kaliteli ses elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kablo kalabalığından da kurtulabileceğiniz bu ürünler sayesinde televizyonu kullandığınız alanda estetik bir görüntü de yaratabilirsiniz. TV, bilgisayar ya da akıllı telefondan çok daha iyi ses çıkışı alabilmenizi sağlayan bu cihazlar için Samsung’u tercih edebilirsiniz. Samsung soundbar kullanıcılara hayatı kolaylaştıran çözümler yaratır. Son derece ince bir yapıda olan bu sistem, uzun silindir bir biçime sahiptir ve tek parçadan oluşur. Genellikle televizyon altına yerleştirilen bu sistemler, kablosuz teknolojiden yararlanarak ses kaynağına ulaşır. Markanın ürünleri sayesinde televizyonun sesini güçlü baslarla artırabilirsiniz. Hem kendi evinize alabileceğiniz hem de sevdiklerinize alabileceğiniz bu cihazların fiyatlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Samsung Soundbar hediye arayışınız için indirimleri de takip edebilirsiniz. Siz de bu gelişmiş teknoloji donanımından edinerek televizyon izleme keyfini benzersiz kılabilir ve gelişmiş bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

Samsung Soundbar Özellikleri

Soundbar Samsung modelleri subwoofer desteği bulunan ve bu desteğe sahip olmayan modeller olarak farklı seçeneklere sahiptir. Subwoofer donanımı, sol ve sağ kanallar ile beslenebilen ve düşük frekansa sahip olan hoparlör sistemleridir. İnsan kulağı düşük frekansa ait sesleri ayırt edemez ve subwoofer sistemleri de tam olarak bu görevi görmesi üzerine tasarlanmıştır. Subwoofer desteğine sahip olan Samsung 290 watt, 300 watt, 340 watt soundbar modelleri, 4 - 6 - 7 ve 8 arasında değişen hoparlör sayısına sahiptir. Bu modellerle gerçekçi film deneyimi yaşamak mümkündür. Markanın soundbar sistemleri, seslerin tüm netliği ve gerçekçiliğiyle duyulmasını sağlar. Bunun yanında Samsung 150 watt, 170 watt, 200 watt soundbar sistemleriyle de beklentilerinizi karşılayan bir deneyim yaşayabilirsiniz. Televizyonunuzun yakınına yerleştireceğiniz bu sistemler sayesinde, kaliteli bir ses deneyimini mümkün kılabilirsiniz. Bluetooth özelliği bulunan soundbar sistemi sayesinde, kablosuz bağlantı akışı gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliğe sahip olan modeller sayesinde favoriniz olan şarkıları ve uygulamaları kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz. Farklı kanal sayısına sahip olan bu modeller ile soundbar ile temas kurma gereği duymadan cihaz kontrolü sağlayabilirsiniz. Bunun yanında Samsung gaming Soundbar donanımı ile de eşsiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunları tüm ses ayrıntılarıyla kaliteli bir şekilde oynayabilir ve keyifli oyun seansları gerçekleştirebilirsiniz. Samsung soundbarların Wi-Fi bağlantısı bulunan modelleri de vardır. Bu modellere aygıtlarınızı bağlayarak sorunsuz ses sisteminden faydalanabilirsiniz. USB bağlantısı noktasını kullanarak akıllı telefon, bellek ya da tabletlerinizle de bağlantı kurmanız mümkündür. Modellerin tümünü detaylı olarak inceleyebilir ve beklentinize en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Samsung Soundbar Modelleri

Samsung soundbar ses sistemi; akıllı telefon, bilgisayar ya da televizyonunuzun dahili hoparlörüne göre daha kaliteli ve net bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Mini Samsung kablosuz soundbar klasik hoparlör modellerinde olduğu gibi fazla yer kaplamaz çünkü yatay yönlü bir genişliği vardır. Tasarımı sayesinde de yaşam alanında bu sistem için özel bir alan ayırmanıza gerek kalmaz. Markanın modelleri odanın her köşesini kuşatan panaromik ses çıkışı ile profesyonel bir atmosfer sunar. Samsung soundbar yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde modellerin gerçek sinema deneyimi yaşattığı görülür. Siz de evinizi sinema salonuna dönüştürmek istiyorsanız markanın soundbar donanımlarını odanın farklı noktalarına yerleştirmek yerine tek bir noktaya konumlandırabilirsiniz. Bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olan Samsung bluetooth soundbar modelleri hakkında kullanıcı tavsiyelerini okuyarak kararlarınızı netleştirebilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri sayesinde her model özelinde detaylı bilgi edinebilir ve bu bilgiler doğrultusunda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir ses sistemine sahip olabilirsiniz.

Samsung Soundbar Nasıl Seçilir?

Evinizin konforunda yaptığınız aktivitelerde en iyi ses deneyimini yaşamak istiyorsanız Samsung soundbar modelleri sizin için en doğru çözümleri sunar. Ancak bu modeller arasında seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Samsung TV soundbar seçerken aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurarak seçim yapmak size fayda sağlar:

İhtiyacınıza uygun olan soundbar sistemini seçmek için ayrıca ürünlerin fiyat aralıklarını da detaylı olarak inceleyebilir ve Samsung Soundbar en ucuz fiyat aralıklarını belirleyip satın alabilirsiniz. Bunun yanında akıllı kumanda modellerini de detaylı bir şekilde listeleyebilir ve televizyon modeline göre seçim yapabilirsiniz.

Samsung Soundbar Tavsiye ve Önerileri

Samsung Soundbar tavsiye ve önerileri Soundbar sistemleri hakkında kapsamlı bilgi edinmenizi sağlar. Bu tavsiyeler doğrultusunda satın alacağınız Samsung soundbar ile sesleri hiç olmadığı derinlikte ve zenginlikte keşfedebilirsiniz. Soundbar sisteminde yer alan ve derin baslara sahip olan hoparlör donanımı ile dinleme keyfine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Soundbar ile basları ve notaları daha derinleştirebilir ve evinizin ortamında sinema deneyimi yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamı maksimum seviyede saran ses deneyimini artırmak için bas artırma modunu aktif hale getirmeniz yeterlidir. Markanın ürünleri izlediğiniz içeriğin sesini en iyi şekilde kullanmak için analiz eder. Böylelikle ne izlerseniz izleyin ideal bir televizyon izleme deneyimi yaşarsınız. Oyun oynama deneyiminde de alacağınız sesi en iyi seviyeye getiren Samsung soundbar, ses karışmasına engel olan teknolojisi ile avantajlı bir oyun oynama deneyimi yaşarsınız. Tek uzaktan kumanda sistemi ile kolay bir şekilde kontrol edilebilen bu sistemler, kumanda karışıklığının da önüne geçecektir. Bluetooth ile kablosuz televizyon bağlantısı kuran soundbarla, bağlanmanın en pratik halini yaşayabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin yanı sıra markanın kullanım kılavuzu ve servis önerileri ile Samsung soundbar kurulumu hakkında detaylı bir yardım alabilirsiniz.

Samsung Soundbar Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Samsung soundbar fiyat aralıkları ürünün markasına, özelliğine, teknolojik donanımına, kanal sayısına, boyutuna ve diğer teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Belirli dönemlerde uygulanan Samsung soundbar kampanyası ile bütçenize uygun cihazı kolaylıkla bulabilirsiniz. Samsung soundbar bluetooth özellikli modeller daha farklı bir segmente sahiptir. Kablosuz bağlantıyı mümkün kılan bu modelleri de detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bunun yanında Samsung Soundbar USB girişli modelleri de bütçeniz doğrultusunda gözden geçirebilirsiniz. Bu sistemlerin tasarım özellikleri de fiyat aralıklarını büyük oranda belirler. Bunun yanında 4K özellikli modeller de diğer modellere göre üst segment bir fiyat aralığı sunar. 4K geçişe sahip bu sistem sayesinde, 4K içeriklerini en kaliteli ses performansı ile izleyebilirsiniz. Model ve fiyat seçiminde kararsızlık yaşadığınız durumlarda ürün tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Böylelikle belirlediğiniz model özelinde net bilgi edinebilir ve fiyat / performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. En avantajlı alışveriş deneyimi için; tüm indirimleri sizin yerinize takip eden ve bunu yanında birim fiyat hesaplaması ve fiyat karşılaştırması yapan Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Bunun yanında televizyonunuzu yenilemek istiyorsanız Samsung televizyon fiyatları araştırması için de Akakçe'nin gelişmiş fiyat bulma sistemini kullanabilir ve en ucuz televizyonu satın alabilirsiniz.