Soundbar

Soundbar Fiyatları

183 farklı Soundbar için fiyatlar listeleniyor.

Samsung Soundbar Grundig Soundbar JBL Soundbar LG Soundbar Razer Soundbar TCL Soundbar

Fiyatı Düşen Soundbarlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Soundbarlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kanal Sayısı3.1 Ch
 • Kanal Sayısı3.1.2 Ch
 • Kanal Sayısı5.1 Ch
 • ÖzelliklerDolby Atmos
 • Toplam Güç70 W
 • Toplam Güç510 W
 • Toplam Güç550 W
 • ÖzelliklerBluetooth
 • Fiyatı0 - 4.000 TL
 • Fiyatı4.000 - 6.000 TL

Önceki Sayfa: 1 / 8 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKanal SayısıSes SeviyesiBluetooth VersiyonuToplam GüçSubwoofer GücüSoundbar GücüSubwoofer TipiSoundbar YükseklikSoundbar GenişlikSoundbar DerinlikSubwoofer YükseklikSubwoofer GenişlikSubwoofer DerinlikSoundbar AğırlıkSubwoofer AğırlıkKanal TipiÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (183)

Gaming Plus Gaming Laptop 55 inç TV Ev Sinema Hoparlörü Ev Sinema Sistemi DVD Oynatıcı Televizyon TV Box Güvenlik Kamerası Samsung Soundbar Grundig Soundbar JBL Soundbar

En Çok Karşılaştırılan Soundbarlar

Soundbar Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Soundbar Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Soundbarlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 183 farklı model arasında

En çok satan Soundbarlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Soundbar:
 1. Samsung HW-C450 Soundbar
 2. Samsung HW-Q990C 656 W Soundbar
 3. Samsung HW-B650/TK Soundbar
 4. Samsung HW-Q800C 5.1.2 Kanal Soundbar
 5. Grundig GSB 900 Black 60 W Bluetooth Soundbar

Soundbar

Teknolojideki gelişmeler markaların yeni inovatif ürünler ortaya çıkarmasına katkı sağlar. Kablosuz iletişim ve küçük hoparlörlerle kaliteli ses elde edilebilmesi gibi gelişmeler Soundbar teknolojisini ortaya çıkarır. Giderek incelen TV’lerin içine etkili ses sistemi sunan bir hoparlör yerleştirmek oldukça zordur. Bunun yanında bilindik ses sistemleri de kablo karmaşasına yol açar ve oldukça maliyetli olur. Bütün bu zorlukları ortadan kaldıran bir çözüm olarak Soundbar ses sistemi ortaya çıkar. Soundbar hakkında daha detaylı bilgi vermeden önce “Soundbar nedir?” tanımlamasını yapmak gerekir. Soundbar, oldukça ince ve uzun silindirik biçimli olan ve bunun yanında dahili hoparlörleri bulunan, tek parçadan oluşan ve harici hoparlör çözümü sunan bir sistemdir. Genellikle TV altına yerleştirilmeye uygun olacak şekilde tasarlanır. Bunun yanında düşük frekanslı seslerin üretimi için kullanılan hoparlörle birlikte çalışabilir ve genellikle kablosuz teknolojilerle ses kaynağını alabilir. Siz de en iyi Soundbar alışverişini en ucuz fiyatlarla tamamlamak istiyorsanız; sizin için indirimleri takip eden, birim fiyatları hesaplayan, fiyatları karşılaştıran, her zaman en ucuzu bulmanızı sağlayan ve binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izleyen akakce.com ile ihtiyacınız olan fiyatları en cazip aralıklarda bulabilirsiniz.

Soundbar Modelleri ve Özellikleri

Soundbarlar subwoofer desteği bulunan veya bulunmayan olmak üzere ikiye ayrılır. Subwooferlar, sol ve sağ kanallardan beslenebilen düşük frekans hoparlörüdür. Kulağınızın düşük frekansları sesleri ayırt edememesi üzerine oluşturulan bir sistemdir. Subwoofer desteği bulunan Soundbar hoparlör evlerde sinema keyfinin tadını çıkarabilmeniz için önemli bir ölçüttür. Subwoofer özelliğinin bulunduğu soundbarlar, seslerin daha gerçek ve net bir şekilde çıkmasını sağlar. Kablosuz iletişim sistemlerine yönelik önemli atılımların yapılmasıyla birlikte Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları aygıtlarda da daha aktif olarak kullanılmaya başlanır. Televizyonlarınızın yakınlarına yerleştireceğiniz ve kaliteli bir ses deneyimi yaşayabileceğiniz soundbar modelleri arasından Wi-Fi ve Bluetooth Soundbar modellerini tercih edebilirsiniz. Bluetooth özellikli sistemler kablosuz akış sağlamanızı mümkün hale getirir. En sevdiğiniz şarkıları ve uygulama seslerini kablosuz olarak aktarabileceğiniz Soundbarlar sayesinde akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizle müzik dinleyebilirsiniz. 3.1 Soundbar kanal sayısı ile çalma listelerini ve ses seviyelerini cihazınızdan kontrol ederek soundbarınızla temasa dahi geçmeden kaliteli bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı aygıtlarla eşleşebilen ve bu cihazları ses kaynağı olarak kullanabileceğiniz soundbarlarda Wi-Fi bağlantılarının bulunduğu modeller de bulunur. Bu bağlantılar sayesinde aygıtlarınızı bağlayarak muazzam bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. USB Soundbar bağlantı noktasıyla tablet, akıllı telefon ve USB belleklerle sabit bağlantı kurabilirsiniz. Bunun yanında cihazınızı şarj edebilir veya ses ve dosyalarını oynatabilirsiniz. 7.1 Soundbar kaliteli çözünürlüğe sahip ses kalitesiyle CD'den daha kaliteli ve stüdyo tadında sesin en küçük ayrıntılarını duyma ayrıcalığını yaşatır. En iyi markaların en üstün teknolojiyle donattığı Soundbar modellerini tüm detaylarıyla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Her Ayrıntıyı Daha Net Duyacağınız Soundbar Modelleri Akakçe’de

Soundbarlar; televizyon, bilgisayar veya akıllı telefonlarınızın dahili hoparlörlerine nazaran çok daha kaliteli ve net sesleri duyabilmenizi sağlar. Mini Soundbar geleneksel hoparlörlerde olduğu gibi çok büyük bir alan kaplamaz, yatay yönlü bir genişliğe sahiptir. Tasarım özelliği sebebiyle de evinizde hoparlörler için artık devasa alanlar oluşturmanıza gerek kalmaz ve şık görünümüyle ev dekorasyonunuza daha kaliteli bir hava katar. Soundbar inceleme yapıldığında çevresel ses çıkaran modeller ses üzerinde oynama yaparken sesin hoparlörden değil, odanın etrafından geldiğini düşündürür. Sinema odası oluşturmak ve çevresel ses sistemine yer vermek istiyorsanız soundbarları geleneksel sistemlerde olduğu gibi odanın farklı noktalarına yerleştirmek yerine tek bir noktaya bırakabilirsiniz. Çevresel ses özelliği bulunan Soundbarları evinizde nereye koyarsanız koyun daima yayılım hissiyatı oluşturur. Farklı yönlere doğru bakan geleneksel hoparlörlere ve televizyonunuzun dahili hoparlörüne nazaran çok daha kaliteli bir deneyim yaşarsınız. Onlarca marka ve model arasında kararsız kaldığınızda Soundbar önerisi bulabileceğiniz kullanıcı deneyimlerinin bulunduğu yorumlar bölümünü inceleyebilir ve kararsız kaldığınız modelle ilgili daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Soundbar Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ev içerisinde yaptığınız aktivitelerde ses konusunda profesyonel deneyimlerin tadını çıkarmanızı sağlayan Soundbarı alırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Soundbar ses sistemini iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Bu sistemi TV sehpasına yerleştirebilir ya da duvara monte edebilirsiniz. Ancak her Soundbar duvara monte edilecek özelliklere sahip olmayabilir. Duvara monte edebileceğiniz Soundbar istiyorsanız bu özelliğin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer Soundbarı kullanmak istediğiniz oda çok büyük ise Soundbar yeterli ve kaliteli bir ses vermeyebilir. Bu nedenle normalden büyük yaşam alanları için ev sineması veya HI-FI sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında “.1” ile gösterilen kısım düşük frekanslı seslerin üretimi için kullanılan hoparlörü ve kanalları sembolize eder. Genellikle 2.1, 4.1, 5.1 ve 7.1 soundbar kanallı modeller mevcuttur. Kanal sayısı arttıkça surround gerçekçiliği de artmaktadır. İhtiyacınıza uygun Soundbarı seçmek için marka, özellik, kanal sayısı, ürün puanı ve fiyatı gibi filtreleme özelliklerini kullanabilir ve en doğru ürünü bulabilirsiniz. Evinizin konforunda sinema salonu kalitesinde filmler izlemek için ev sinema hoparlörü ve ses sistemi çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Soundbar Fiyatları

Soundbar sistemleri satın alırken ve modeller arasında seçim yaparken ürünlerin fiyat aralıkları kullanıcıların seçimlerini belirler. Ürün araştırması yaparken fiyat detayını dikkate alan kullanıcılar Soundbar indirim ve kampanyalarını takip ederler. Soundbar fiyatları ürünün markasına, özelliğine, kanal sayısına, büyüklüğüne, modeline ve diğer teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Markaların belirli dönemlerde uyguladığı Soundbar kampanya fiyatlarıyla bütçenize uygun Soundbarı bulabilirsiniz. Soundbarlar ses sistemleri içinde daha ucuz bir segmente sahiptir. Kullanıcıların en çok dikkat ettiği tasarım ve renk fiyat aralıklarını belirleyen özelliklerden biri olarak öne çıkar ve seçim aşamasında karar vermeyi belirler. Kusursuz 4K deneyimi sunan Soundbar modellerinin fiyatları diğerlerine göre üst segmentte yer alır. 4K geçişli sistem sayesinde, 4K içeriklerinizi kusursuz bir şekilde ve kaliteli sesle sunar ve kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. 4K TV modellerini de inceleyerek uygun fiyatlarla evinizde şahane bir ortam yaratabilirsiniz. Model ve fiyat arasında kararsız kaldığınız ürünlerde Soundbar tavsiye ve önerilerine göz atarak daha net bilgi edinebilir ve ürün-fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Fiyat aralıkları, marka, ürün özellikleri ve gerçek kullanıcı deneyimlerini ve puanlarını detaylı olarak inceleyebilir, Soundbar yorum ve puanlarını inceleyerek ürün seçenekleri arasında kararsız kaldığınız modeli satın alabilirsiniz.

En İyi Soundbar İçin Soundbar Kampanyaları

Kullanıcılara tarafından büyük beğeni toplayan 4K Soundbar sistemi mükemmel kalitedeki sesiyle oyun deneyimlerini, en sevdiğiniz müzikleri ve filmleri farklı boyutlarda sunar. En sevdiğiniz müzik, oyun ve filmleri net bir şekilde duymanızı sağlar ve üstün donanımlara sahip ses sistemi size keyif dolu anlar yaşatır. 100W Soundbar çift düşük frekanslı seslerin üretimi için kullanılan hoparlör ve bas bağlantı noktalarıyla derin ve güçlü bir bas sunar. Böylelikle mükemmel kalitede surround ses size eşsiz bir deneyim yaşatır. En sevdiğiniz şarkıları dengeli net bir ses ve güçlü basla dinlemenizi sağlar. 12W Soundbar güçlü ve kaliteli ses çıkışı sunar ve aynı zamanda bilgisayar monitörü ya da televizyon altına yerleştirilebilir. Ön kısımda bulunan bağlantı noktaları pratik bir kullanım deneyimi sağlar. En iyi markaların olduğu Soundbar modelleri arasından en ucuz Soundbar alışverişini yapabilirsiniz. Bunun dışında kapsamlı ses ve görüntü sistemlerine ihtiyacınız varsa en iyi TV, ses, görüntü sistemleri modellerini de sayfamızdan inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.