Step Tahtası

Step Tahtası Fiyatları

250 farklı Step Tahtası için fiyatlar listeleniyor.

Cosfer Step Tahtası Delta Step Tahtası Domyos Step Tahtası Ravel Step Tahtası Voit Step Tahtası Reebok Step Tahtası

Fiyatı Düşen Step Tahtaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 11Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Ürün Puanı

Samsung Galaxy Watch 4 Fiyatları Kondisyon Küreği Pilates Bandı Koşu Bandı Aksesuarı İnversiyon Aleti Şınav Barı Hulahop Pilates Seti Kronometre Cosfer Step Tahtası Delta Step Tahtası Domyos Step Tahtası

Step Tahtası Yorumları ve Önerileri

Step Tahtası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Step Tahtaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 250 farklı model arasında

En çok satan Step Tahtaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Step Tahtası:
  1. Cosfer CSFLS3168A İki Kademeli Step Tahtası
  2. Delta DS 993 İki Kademeli Step Tahtası
  3. Body Sculpture Pilates Toner
  4. Nivagatore Fitness Stepper Total Body Twister Crosstep Egzersiz Aleti
  5. Stepper - Fildişi / Siyah - MS100 DOMYOS

Step Tahtası

Dans etmek, insanların pek çok amaçla gerçekleştirdiği eğlenceli aktivitelerden biridir. Dansı sporla bir araya getirerek daha faydalı bir hale getiren eşyalar, sağlıklı hayat yaşamanıza katkıda bulunur. Müzik eşliğinde kilo vermek isteyenlerin ortak tercihi step tahtası, egzersizlerin sıradanlıktan uzaklaşmasını mümkün kılar. Daha çok bacak bölgesini çalıştırırken vücudun zindeliğini artıran ürünler, dansseverlerin gündelik hayatında önemli bir yere oturur. Evde, ofiste, salonlarda ya da spor yapabileceğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalar; zayıflama sürecini eğlence dolu anılara çevirir. Zayıflamanın yanı sıra sağlıklı ve genç kalmak amacıyla da tercih edilen eşyalar, her dönemin vazgeçilmez spor aletleri arasında kabul görür. Etkili ve aynı zamanda keyif dolu antrenmanlar geçirmenize olanak tanıyan step tahtaları, ister grup halinde ister bireysel olarak kullanılır. Tamamen kişisel tercihleriniz ve dayanıklılığınıza uygun sportif aktivitelerde bulunmanızı sağlayan parçalar, isteyen herkese pratik bir kullanım sunar. Çeşitli hareketlerin düzgün biçimde yapılmasında büyük bir rol oynayan eşyalar, spor yaparken yüksek verim almanıza aracılık eder. Güçlü ve sağlam yapısıyla yıllarca antrenmanlarınızda yer alacak step tahtaları, sağlığınızı korumanız adına önemli görevler üstlenir. Spora müzik katarak eğlenceyi ayağınıza getiren step tahtası modellerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Step Tahtası Kullanmanın Faydaları

Fazla kilolardan kurtulmanın etkili yolları listesinde ilk sıralara yerleşen step tahtası, birbirinden farklı modellerle alıcılara sunulur. Yüzlerce seçeneğin bulunduğu geniş ürün yelpazesi, herkesin ihtiyacına göre bir parçaya kavuşabilmesini hedefler. Kadın erkek, genç yaşlı fark etmeksizin kendini spora hazır hisseden herkese uygun yapıdaki step tahtası; model alternatifleri sayesinde tarzınızı yansıtmanıza da yardımcı olur. İki ve üç şeklinde kademe seçeneklerine sahip step tahtası, sporculara farklı hareket yapabilme fırsatını sunar. Kas gruplarını kombine bir şekilde çalıştırmayı amaçlayan kademeli parçalar, fitness antrenmanlarınıza damgasını vurur. Ev içi kullanıma uygun ahşap tahtalar, kaymaz özelliğiyle dikkatleri çeker. Doğal ahşap hammaddelerin işlenmesi sonucu oluşan ürünler, evde spor yapmayı daha profesyonel hale getirir. Ahşabın esas rengi korunarak görünümüne de doğallık katılan parçalar, kauçuk tabanlık eklentisi sayesinde çeşitli zeminlerde kullanılabilir. Teknolojik gelişmelerin spor dünyasına dahil olmasıyla geliştirilen titreşimli step tahtası, minimum sürede maksimum kas çalıştırılmasını sağlar. Titreşimli plakanın hareketlerine uyumlu biçimde farklı pozisyonlara girilmesi, vücudunuzun sıkılaştırılmasına katkıda bulunur. Yoğunluk seviyesi ve hız seçenekleri, kendinize göre bir zorluk derecesi ayarlamanızı mümkün kılar. 120 kilograma kadar ağırlık taşıyabilen ürünler sayesinde sevdiğiniz müzikleri Bluetooth veya USB bellek aracılığıyla dinleme şansınız oluşur. Sauna eşofmanı modellerini tercih ederek sporu daha verimli hale de getirebilirsiniz.

Step Tahtaları Ne Tür Özelliklere Sahiptir?

Sporun dans ve müzik ile iç içe geçmesine aracılık eden step tahtaları, özellikleri açısından beğenileri kazanır. Dinamik aerobik hareketlerin doğru pozisyonlarda gerçekleştirilmesini sağlayan step tahtası, spor yapılan pek çok alanda karşınıza çıkabilir. Beden ve zihin üzerinde pek çok pozitif etki yaratan step tahtası ölçüleri kişisel tercihlere yönelik seçenekler sunar. Yükseklik ve genişlik bakımından farklı uzunlukların tercih edilmesi, ürünlerin vücut yapınıza uygun özelliklere sahip olmasında etki gösterir. Hem bacakları hem de kalçayı şekillendirme konusunda işe yarayan step tahtası, koreografi eşliğinde spor yapabilmenizi kolaylaştırır. Kısa süre içerisinde kalori yakımında inanılmaz sonuçlar çıkaran tahtalar, kişiye nefes kontrolü sağlamayı öğretir. Bu sayede günlük hayatta düzenli ve yüksek kapasiteli nefes almaya yatkınlık oluşur. Özellikle toplu şekilde kullanıldığında eğlenceli dakikalar yaşanmasına aracılık eden step tahtaları, ihtiyaç duyduğunuz hareketliliği sizlere getirir. Spor salonu ve ev gibi antrenmanınızı pek çok farklı alanda yapabilmenizi mümkün kılan parçalar, kaslarınızı da gözle görülür biçimde güçlendirir. Vücuda sayılamayacak kadar çok faydası bulunan step etkinliğini tahtalar sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Step Tahtası Modelleriyle Sporu Zevkli Hale Getirin

Özellikle kadınların severek kullandığı step tahtaları, spor piyasasında öne çıkmayı başarır. Yoğunlukla bacak ve kalça kasları olmak üzere vücudun tüm kaslarını çalıştıran step tahtası, farklı fonksiyonlar ile donatılır. Siyah, gri, sarı, mavi ve daha pek çok renk tonunda üretilen parçalar; aynı zamanda tarzınızı yansıtmayı da ihmal etmez. 1. sınıf kalitedeki materyallerden hazırlanan step tahtası, yıllar boyu sorunsuz biçimde iş görmeyi sürdürür. Çekme lastikli, iki kademeli, ipli ve aerobik gibi çeşitli modeller bulunması; ürünlerin daha büyük bir kitleye ulaşmasında etki gösterir. Kullanıcı kitlesi göz önünde tutularak çeşitlendirilen step tahtası, sporun gündelik hayatınıza dahil olmasına olanak tanır. Eliptik bisiklet, dambıl ve mekik sehpası ile birlikte spor salonlarında yer alan step tahtası; değişik yüksekliklerde ayarlanabilmesi sayesinde birden çok kişi tarafından yararlanılabilir. Onlarca farklı hareketi tek bir ürün yardımıyla yapabilmenizi sağlayan aletler, fazlalıklarınızdan kolayca kurtulmanıza yol açar. Spor yapmayı seven kişilerdenseniz sevilen step tahtası modellerine yakından göz atabilirsiniz.

Step Tahtası Nasıl Kullanılır?

Çok sayıda kişiye fayda sağlayan step tahtası ucuz ve çok yönlü olması nedeniyle herkesin gönlünde taht kurar. Özgün tasarımlara sahip pek çok model, farklı şekillerde kullanılabilecek yapıdadır. Ürünün etkili kullanımı için birkaç hareket tavsiye edilir. En sık uygulanan hareket, ritmik şekilde zıplamadır. Sağ ve sol ayak sırayla biri stepin, diğeri ise zeminin üzerinde olacak biçimde zıplama hareketi yapılır. Yaklaşık 1 dakika süren bu hareket, vücudun değişik kaslarını aktif döneme geçirir. Esnek ve ayağınızı sıkmayacak bir spor ayakkabı eşliğinde kullanmanız gereken modeller, kilo vermek isteyen kişilerin en büyük destekçisi olmaya adaydır. Hızlı hareketler ve kas aktivitesi sebebiyle kalori yakımına yol açan step tahtası, kısa sürede daha fit bir vücuda sahip olmanızda etki gösterir. Zayıflama konusunda olduğu gibi koreografi hazırlanmasında da ürünlerden yardım alınabilir. Adımların düzgün mesafede atılması, hareketlerin ezberlenmesi ve belirli kurallar çerçevesinde tekrarlanması; aletler sayesinde daha kolay hale gelir. Böylece toplu dans etkinliklerinde koreografi ve senkronizenin oturtturulması sağlanır. Müziğe ayak uydurarak sportif hareketleri gerçekleştirmenize aracılık eden step tahtası, yoğun kullanımda etkisini kısa sürede gösterir. Müzik, dans ve sporu tek bir egzersizde toplayan aletler ile antrenmanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Step Tahtası Modelleri Akakçe’de

Spor sektöründe önemli bir yere sahip step tahtası fiyatları ile her kesime hitap etmeyi amaçlar. Farklı bütçelere uyması için özenle ayarlanan fiyat aralığı, ürünlerin dünyanın her yerinde popülerleşmesine yol açar. Parçaların modeli, fonksiyonları ve materyal çeşidine bakılarak belirlenen fiyatlar; aynı zamanda kaliteyi de yansıtır. Her santiminde kalitesini gösteren modeller, kullanıcıların hem bütçesine hem de göz zevkine ayak uydurur. İhtiyacınızı giderirken bir yandan da tarzını konuşturmanıza olanak tanıyan eşyalar, alışverişinizi mutlu biçimde tamamlamanızı sağlar. Fiyat performans uyumuyla herkesin gönlünü fetheden ürünler, seneler boyu ilk günkü kalitesini korumayı başarır. Kullanıcıların paylaştığı olumlu yorumlar, parçaların satışında belirgin bir artışa neden olur. Ürünleri daha önceden kullanan ya da halen kullanmaktan plan pek çok kişinin yorumları, gerekli püf noktalarını gözler önüne serer. Bu sayede modellerden alınan verimin artırılması kolaylaşır. Eşyalar hakkında gözden kaçan detayların aydınlatılmasına aracılık eden yorum bölümü, herkesin kolayca ulaşabilmesi amacıyla oluşturulur. Özellikle fiyatlandırma konusunda beğenileri kazanan parçalar, kullanıcıların pozitif geri dönüşler alır. Step tahtalarının pek çok modeline dair fiyat seçeneklerine akakce.com sayesinde ulaşabilirsiniz.