Pilates Seti

Pilates Seti Fiyatları

394 farklı Pilates Seti için fiyatlar listeleniyor.

Delta Pilates Seti Cosfer Pilates Seti Avessa Pilates Seti Tristar Pilates Seti USR Pilates Seti Liggo Pilates Seti

Fiyatı Düşen Pilates SetleriTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Yoga MatıDirenç LastiğiPilates BandıPilates TopuPilates ÇemberiPilates AletiKoşu BandıDambılKondisyon BisikletiDelta Pilates SetiCosfer Pilates SetiAvessa Pilates Seti

En Çok İlgi Gören Pilates Setleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Pilates Seti Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Pilates Setleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 394 farklı model arasında

En çok satan Pilates Setleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Pilates Seti:
  1. Delta 4 MM Minderli PTS Turkuaz Full ( 55 cm - 20 cm
  2. Delta 1.5 Kg x 2 Adet Plastik Dambıl 3'lü Pilates Bandı Mavi
  3. Delta Elite PFS , 55 cm, Pembe
  4. Cosfer 3 Lü 6,5 Mm Mat
  5. 6 Parça Pilates Ve Yoga Seti Fuşya COSFER

Pilates Seti

Pilates, son zamanların en sevilen egzersizlerinden biri olan ve ortam fark etmeden yapılabilen bir spor disiplinidir. Hakkında pek çok doğru veya yanlış duymuş olabilirsiniz. En başta duruş bozukluğuna iyi gelen pilates, sıkılaşma ve zayıflama amacıyla da yapılır. Kasları esnetme ve uzatma yoluyla çalıştırıp egzersiz sonrası size harika hissettirebilir. Egzersizini evde yapmak isteyenlerin de en çok tercih ettiği spor olan pilates, setler veya reformer aletler aracılığıyla da yapılabilir. Ancak evinize veya spor salonunuza pahalı platformlar kurmaya gerek duymadan da etkili egzersizler yapabilirsiniz. Bu amaç için en iyi fırsatlardan biri olan pilates seti aradığınız ortamı kurmak için size yardımcı olabilir. Set halinde olması tek seferde istediğiniz tüm araç gereçleri edinebilmenize olanak tanır. Spor ürünleri alırken malzemelerin ihtiyacınıza yönelik ve yeterli kalitede olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü kaliteli olan ve yaptığınız spora uygun malzemeler aldığınız verimi etkileyebilir. Pilateste zemin özellikleri ve seçtiğiniz araç gereçlerin boyutları önemli olan detaylar arasındadır. Kendi evinizde zaman belirlemeden spor yapmak ve sıkılaşmak için pilates seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Pilates Seti İçerisinde Hangi Ürünler Yer Alır?

Yeni başlayan veya pilateste profesyonelleşmek isteyen biri olarak set halinde ekipman seçmek isteyebilirsiniz. Kolaydan zora seviyenize göre kullanacağınız malzemeleri almadan önce setlerin içeriği ve nasıl seçim yapmanız gerektiğini bilmek işinize yarayabilir. Pilates başlangıç seti, pilatesle yeni tanışan biri için en ideal olan üründür. Başlamadan önce zeminin yeterli yumuşaklıkta olması gerekir. Sete dahil olan matlar da belinizi destekleyecek yumuşaklığa sahip ve yeterli kalınlıkta üretilir. Direkt olarak sert zeminde hareket etmek, spor sonrası rahatsızlıklara yol açabilir. Kaslarınızı çalıştırmanın en iyi yöntemlerinden biri de esneme sonrası ağırlık çalışmaktır. Alacağınız çoklu parçalar içinde dumbell da dahil olması küçük ağırlık antrenmanlarınızda kolaylık sağlar. Pilates çemberi postürünüz için en güzel egzersizleri yapabileceğiniz bir parçadır. Bu çemberi tutmak ve sıkmak duruşunuz için harika egzersizleri yapmanızı sağlar. Pilates topu, denge kurmanızda ve form kazanmanızda en etkili parça olabilir. Boyunuza göre tercih etmeniz gereken toplar için şişirme pompası da setin dahilinde olan parçalardan olabilir. Sadece top çeşitleri ve şişirme pompası içeren pilates topu seti de farklı ürün seçenekleri arasındadır. Egzersizine başlamadan önce ısınmak için ya da kaslarınızı çalıştırmanın yanı sıra kilo kaybetmek için yapacağınız en efektif çalışmadan biri ip atlamadır. Tüm vücudunuzu çalıştırıp kilo kaybetmenizde size yardımcı olan ipler sete dahil olan parçalar arasındadır. Seviyeye göre sıkılaşan lastikler de duruş egzersizlerinizde oldukça işe yarayabilir. Çoklu parça içeren farklı markalara ait setler ve jimnastik minderi çeşitleri için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Doğru Pilates Setiyle Sıkılaşarak Sağlıklı Kalın

Evde spor yapmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği pilates için malzeme tercihi oldukça önemlidir. Her ne kadar sadece vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz pozisyonlar olsa da, ekipman desteği ile yaptığınız egzersizlerde vücut hareketlerinizi kontrol edebilir, yaptıklarınızdan daha fazla verim alabilirsiniz. Bunu profesyonel olarak yapanların yanı sıra, yeni başlamak isteyen kişilerde de ekipmana duyulan ihtiyaç artar. Spor hakkında bilinçli kullanıcı sayısı arttıkça, teknik ekipman seçiminde kalite arayışı da aynı oranla artar. Set halinde satın almak istediğiniz parçaların her birinin özelliklerine dikkat ederek alışveriş yapmanız bu yönüyle önemlidir. Her parçanın en çok ihtiyaç duyduğunuz özelliği farklı olsa da doğru seçimlerle tüm isteklerinizi tek siparişe sığdırabilirsiniz. Yıllardır bu ürünleri sizler için hazırlayan ve kaliteli malzeme kullanmaktan çekinmeyen Universal aradığınız setleri de size sunar. Universal pilates seti, başlangıç düzeyinden profesyonel sporculara kadar her kesime göre ürünleri sunar. Farklı renk seçenekleri, farklı tasarımlar ve zorluk düzeylerine göre ürünleri bu setler dahilinde alabilirsiniz. Aradığınız özellikteki araç-gereçlerle keyifli bir egzersiz için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Pilates Seti Kullanırken Bilmeniz Gerekenler

Pilates, vücudunuzda tüm kas gruplarını çalıştıran sabır, denge ve zorluk odaklı bir spordur. Bu nedenle pilatese ilk defa adım attığınız an ile uzun yıllar egzersiz yapmaya devam ettiğiniz zamanlar aynı olmaz. Seviyeler ve bulunduğunuz seviyeye göre pozisyonlarda hareketler yapmanız oldukça önemlidir. Kas zedelenmeleri yaşamamak ve ilk egzersiz sonrası normalden fazla ağrılar çekmemek için ekipmanları bunları göz önüne alarak seçmelisiniz. Örneğin lastikler genelde 3 farklı zorluk düzeyindedir. Bacaklarınıza odaklı pozisyonlarda başlangıç yaparken en zor lastik bandı ile pilatese başlamanız doğru bir hareket olmayabilir. Tek bir pozisyon bölgesel odaklı görünse de aslında tüm vücudunuzda yağ yakıcı etkiye sahiptir. Spor yaparken kimi zaman kaslarınızı sonuna kadar zorlayacağınız için tüm kuvvetinizle bu ekipmanları kullanabilirsiniz. Kimi parçalara tüm vücut ağırlığınızı vermeniz gerekebilir. Kimi araç gereçlerde ise esneme yeteneği aradığınız özellikte olmalıdır. En iyi pilates seti için kullanıcı yorumlarını okuyarak tercihte bulunabilirsiniz.

Pilatesin Faydaları Nelerdir?

İster sıkılaşmak için, ister kilo kaybedip daha fit bir görünüme kavuşmak için pilates yapabilirsiniz. Bölgesel olarak yoğunlaştığınız kaslarınız egzersiz sonrasında bile çalışır. Böylece vücudunuz egzersiz bitince bile yağ kaybetmeye devam eder. Kilo kaybettikten sonra sıkı ve fit bir vücut için, pilates ekipmanlarla yapabileceğiniz hareketler uygulaması en kolay egzersizleri içerir. Pilates karın kaslarını güçlendirerek sizi daha kaslı yapar. Aynı zamanda sırt kaslarını güçlendirerek sırt ağrısını azaltır. Kemik yoğunluğunu arttırarak vücut duruşunu iyileştirir. Evinizde küçük bir alanda tek başınıza, birkaç video izledikten sonra bile hareketleri bu setler içindeki araç-gereçler ile hemen yapabilirsiniz. İsterseniz evde ailenizle, size eşlik eden çocuklarınızla da hareketli bir hayata adım atabilirsiniz. Toplu olarak yapılan veya geniş alan gerektiren sporlara göre pilates, uygulaması çok daha kolay bir spordur. Aynı zamanda kendi evinizde, belki salonunuzun bir köşesinde bile yapabileceğiniz için spor salonuna ihtiyaç duymadan, zamandan tasarruf ederek hareket edebilirsiniz. Pilates seti en ucuz fiyatlarla almak için kampanyaları inceleyebilirsiniz. Siz de yaşadığınız alanda kendinize ait küçük bir spor salonu kurmak için dilediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz.

Akakçe’den Pilates Seti Alarak Sıkılaşın

Gelişen teknolojik hayat sizi evde durmaya mecbur edebilir veya ofislerde uzun vakit geçirmenize neden olabilir. Ancak hareketli bir yaşam tarzı için spor salonuna ihtiyaç duymadan, olduğunuz yerde de kendi alanınızı yaratabilirsiniz. Artık kocaman salonlara gerek kalmadan gerekli ürünlerle fazla kilolarınızı verebilirsiniz. İstediğiniz vücuda pilates ile sınırlarınızı zorlayarak kavuşabilirsiniz. Pilates, kasları esneterek tüm vücudunuzda bu esnemenin verdiği rahatlığı yaşatır. Bir mat, top, dumbell, atlama ipi, pilates çemberi gibi basit araç-gereçler yardımıyla kaslarınızın sınırlarını deneyebilirsiniz. Tek başınıza, ailenizle, arkadaşlarınızla ya da ailenizle evinizin bir köşesinde bu basit ekipmanlarla ortam yaratabilirsiniz. Böylece birbirinizi spor yapmak için motive ederek uzun süre pilateste devamlılık sağlayabilirsiniz. Uzun geçen sürecin sonunda ürünlerin etkisini kendi vücudunuzda da test edebilirsiniz. Pilates seti fiyatları markalara göre çok fazla değişkenlik gösterebilir. Tek bir mat fiyatına bir pilates seti bulabileceğiniz indirimleri akakce.com’dan takip edebilirsiniz. Hemen sayfadan aradığınız özellikte malzemeleri seçerek alışveriş yapabilirsiniz.