Pilates Bandı

Pilates Bandı Fiyatları

1.725 farklı Pilates Bandı için fiyatlar listeleniyor.

Delta Pilates Bandı Cosfer Pilates Bandı Msd Pilates Bandı Thera-Band Pilates Bandı Busso Pilates Bandı Avessa Pilates Bandı

Fiyatı Düşen Pilates Bantları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Pilates Bantları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Yoga MatıDirenç LastiğiPilates TopuPilates SetiPilates AletiPilates ÇemberiKoşu BandıDambılKondisyon BisikletiDelta Pilates BandıCosfer Pilates BandıMsd Pilates Bandı

Pilates Bandı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Pilates Bandı Sıkça Sorulan Sorular

Pilates Bandı

Spor yapmak genç yaşlı, kadın erkek herkes için önemlidir. Sağlığınızı korumak ve fiziğinizin şeklini korumak için ideal spor türlerinden biri pilatestir. Fitness, kardiyo gibi spor dallarıyla beraber son derece popüler ve yararı bir spor dalıdır. Her spor gibi bu da, yardımcı materyaller ile birlikte yapıldığında çok daha etkili olur. Doğru nefes ve hareket serileri ile vücudunuzun güçlenmesine yardımcı olan bir spor türü olan pilates, popülaritesi günden güne artan bir spor dalıdır. Beden bütünlüğünün korunması ve özellikle esnekliğinin geliştirilmesi için önemli olan ekipmanlarının başında pilates bandı yer alır. Bu tür, vücudun farklı bölgelerini çalıştırır. Ekipman ile yapıldığında kaslarınız doğru bir şekilde çalışır ve aynı zaman da sakatlanma gibi olumsuz ve istenmeyen sorunların önüne geçilebilir. İçerisinde birçok farklı hareket vardır. Özellikle kol ve bacakların esnekliğini artırmaya yönelik sıkılaştırıcı kol ve bacak hareketleri esnasında pilates direnç bandı kullanmak oldukça iyi sonuçlar almanızı sağlar. Bu bantın diğer bir adı terabanttır. Yaptığınız hareketlere göre özel olarak tasarlanan bantlar esneklikleri ve dirençleri sayesinde hareketleri daha doğru yapmanızı sağlar. Uzunluk ve direnç seviyeleri birbirinden farklı olan bu çeşitler arasından kendi seviyenize uygun olacak şekilde tercih yapabilirsiniz. Böylece spor sırasında siz de hareketleri bir hoca kadar iyi ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Verimli Antrenmanlar için Kaliteli Pilates Bandı Çeşitleri

Direnç bandı çeşitleri farklı uzunluk ve dayanıklılık seviyelerine göre üretilir. Bu nedenle kendi vücudunuzu tanıyarak ve sınırlarınızı iyi belirleyerek tercih yapmanız gerekir. Vücut esnekliğinizin çok fazla üstünde bir bant satın almak çeşitli sakatlıklara neden olabilir. Aletli ve aletsiz olmak üzere ikiye ayrılır. Pilates bandı seti ile aletsiz bir şekilde evinizde, bahçenizde ya da yazlığınızda kısacası dilediğiniz her yerde yapabilirsiniz. Direnç Bandı seti içerisinde yuvarlak, uzun, kısa ve farklı dirençlere sahip ürünler vardır. Doğru direnç bandı çeşitleri ile çok kısa sürede aletli pilatese nazaran çok daha iyi sonuç alabilirsiniz. Pilates bandı çeşitleri aynı zamanda farklı tasarımlara sahiptir. En popülerleri arasında iki ucu kapalı dairesel bantlar ve iki ucu açık olan çeşitleri vardır. 25 santimetre ile 30 santimetre arasında farklı boyutlara sahip direnç bantları arasından kol ve bacak uzunluğuna bağlı olarak uzun olanlarını ya da kısa direnç bantlarını satın alabilirsiniz. 25-30 cm’lik direnç ürün çeşitleri yuvarlak pilates bandı çeşitleri arasında yer alır. 120 ile 190 santimetre arasında değişen bantlar ise genel olarak iki ucu açık direnç lastikleridir. Pilates bandı 150 cm iki ucu açık lastikler arasında en yaygın tercih edilenlerden biridir. Uzunluklarının yanında farklı sertlikteki direnç bantlarını seviyenize göre tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca bu spor ile ilgilendiyseniz ya da vücut esnekliğinizin ileri seviyeyse sert pilates bandı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sıkılaştırıcı pilates bandı modelleri sayesinde kısa bir süre içerisinde düzenli bir program ile istediğiniz fiziğe sahip olabilirsiniz. Kasların uzunlamasına çalışmasını sağlayan ve sıkılaşma ile birlikte esneklik artırıcı bir spor dalıdır. Tutacaklı pilates bandı modelleri ile çok daha konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Dirençli ve uzun pilates bandı çeşitleri ile birlikte tıpkı bir fitness salonundaymış gibi çalışabilir ve sonuçlar alabilirsiniz.

Sağlık için Tercih Edilen Pilates Bandının Özellikleri

Pilateste kullanılan çeşitlerin bir diğer adı direnç bandıdır. Direnç bantları spor ekipmanları arasında yer alan ve en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Pilates bandı faydaları arasında ilk sırada hareketleri doğru bir şekilde yapabilmek vardır. En doğru şekilde yapabilmeniz için doğru direnç bandı kullanımı son derece önemlidir. Sınırlarınızı keşfetmek ve esnekliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz direnç bandı çeşitleri farklı renklerde üretilir. Pilates bandı renkleri genel olarak pembe, mor, yeşil, mavi, turuncu gibi dikkat çekici ve enerji yükseltici renklerde üretilir. 3’lü pilates bandı çeşitleri genellikle farklı üç renkte, farklı uzunluklarda ve kalınlıklarda üretilir. Bu sayede tek bir set satın aldığınızda hemen hemen tüm ekipman ihtiyaçlarınızı satın almış olursunuz. Bu bantların renklerinin genel olarak bir anlamı vardır. Örneğin yeşil renkteki bantlar 15 kg dirence sahip, hafif seçeneklerdir. Sarı ve turuncu renklerdeki lastik modelleri ise orta sertlikteki bantlardır. 25 kg ile 35 kg arasında direnç seviyelerine sahip olan sarı ve turuncu renkteki bantlar biraz daha orta ve ileri seviyeler için uygundur. Kırmızı ve siyah renkte üretilen direnç bantları ise genel olarak 45 kg ile 60 kg arasında bir dirence sahiptir. Daha ileri seviyelerdeki sporcular için üretilir. Siz de profesyonel olarak sporlar uğraşıyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda eğer sporun yanında takviye besin kullanıyorsanız protein tozu çeşitlerinden birini de satın alabilirsiniz.

Pilates Bandı ile Sağlıklı Bir Yaşam Sizinle

Direnç bandı çeşitleri ile spor yapmak son derece kolaydır. Evde yaptığınız spor hareketlerini daha profesyonel bir seviyeye taşımak için kullanabileceğiniz direnç bandı çeşitleri arasında inceleme yaparak size en uygun olduğunu düşündüğünüz çeşidi satın alabilirsiniz. Pilates bandı nerede satılır sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Online alışverişin bir numaralı adresi akakce.com sayesinde birçok farklı direnç bandı çeşitlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylece hemen evinizde antrenman yapmaya başlayabilirsiniz. Direnç bantları ile çalışma yapmadan önce hangi kaslarınızı geliştirmek istediğinize karar vermeniz gerekir. Daha sonra sizin için en uygun direnç ve uzunluktaki bant çeşitlerini satın alabilirsiniz. Sık sık seyahat ediyorsanız ve sporunuzdan geri kalmak istemiyorsanız mini pilates bandı çeşitlerini satın alabilirsiniz. Boyut olarak standart direnç bantlarından çok daha küçük ve taşınabilir olan mini modeller standart modellerde aldığınız sonuçları sizlere sağlar. Bu sayede seyahatlerinizde de spor yapabilir ve kendinizi zinde hissedebilirsiniz.

Pilates Bandı Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ürün grubunda olduğu gibi pilates bandı satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce dikkat etmeniz gereken çeşitli noktalar vardır. Direnç Bandı satın almadan önce hangi kas grubunu ağırlıklı olarak çalıştırmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Daha sonra farklı renklerde üretilen Direnç Bandı çeşitleri arasından sizin için en uygun olanını sipariş verebilirsiniz. Sarı, turuncu, kırmızı, siyah, yeşil gibi farklı renklerde üretilen bant seçeneklerinin kalınlık ve esneklik özellikleri birbirinden farklıdır. Kalın pilates bandı modelleri daha dirençli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle biraz daha uzun süre boyunca bu spor dalı ile ilgilenen orta ve ileri seviye sporcular için uygundur. Kısa pilates bandı seçenekleri de aynı kalın modeller gibi diğer çeşitlere nazaran biraz daha ileri seviyedir. Siz de satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce pilates bandı tavsiye yazılarını okuyabilir ve böylece satın almayı düşündüğünüz Direnç Bandı modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Pilates Bandı Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Pilates bandı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Tüm spor severlerin ulaşabileceği fiyatlara sahip olan modeller arasından kendi bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. En ucuz pilates bandı modelleri için ise ürünleri fiyata göre artan şekilde sıralayabilirsiniz. Böylece ürün sıralamasında en üstte en uygun fiyatlı ürünler yer alır. Dilerseniz maksimum ve minimum fiyat belirleyebilir ve bu sayede kolay bir şekilde bütçenize uygun olan pliates bandı modellerini görüntüleyebilirsiniz. Kara Cuma gibi küresel olarak yıl içerisinde belirli zamanda düzenlenen indirim günlerini takip edebilir ve bütçenize uygun ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu sayede spor yaparken bütçenizi zorlamamış ve evinizde spor salonu konforunda sporunuzu yapmış olursunuz. Birçok farklı direnç bandı modellerini inceleyerek kendinize en uygun olanı hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.