Çocuk Suluk

Çocuk Suluk Fiyatları

293 farklı Çocuk Suluk için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0.75 lt1 lt0 - 50 TL 50 - 100 TL CamÇelikÇocukYetişkinOkulSporSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanıcı Türü: Çocuk Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Malzemesi Hacim Kullanım Alanı Kullanıcı Türü Çocuk Karakter Cinsiyet SatıcıToplam 97 satıcı. Ürün Puanı

Tupperware 750 ml SulukÇelik Matara & Çelik SulukErkek Çocuk SulukKız Çocuk SulukCam Matara & Cam SulukOkul SulukUzspace 500 ml SulukPlastik Suluk & Plastik MataraSpor SulukAlüminyum MataraAskılı SulukBeyaz Suluk

En Çok Karşılaştırılan Suluklar, Mataralar

Çocuk Suluk Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Suluk

Suyun sağlıklı bir şekilde korunması ve doğru bir biçimde taşınması için kolaylık sağlayan çocuk suluk; okulda, evde, işte, yürüyüşte, yolculukta kısacası her yerde rahat bir kullanım imkânı sağlar. Günlük su ihtiyacının karşılanması için sulukların hemen her yerde çocukların yanında olması gerekir. Çocuk suluk çeşitlerinde dayanıklı olanlar tercih edilerek uzun süre boyunca keyifle kullanılabilir. Renk, tasarım boyut gibi farklı özelliklere sahip olan çocuk suluk çeşitleri mevcuttur. Farklı tarzlara hitap eden sulukların, okula giden öğrencilere de hitap eden modelleri bulunur. Okula giden öğrenciler su ya da farklı içecekleri taşıma ihtiyaçlarını çocuk sulukları sayesinde karşılar. Akakçe’de çocuk suluk matara modellerine bakabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Bunun dışında çocukların en önemli ihtiyaçları arasında yer alan okul beslenme çantası seçeneklerine de göz atarak eksikleri tamamlamak mümkün olur.

Çocuk Suluk Kullanım Alanları

Çocuk suluk kullanım alanına göre birçok farklı malzemeden üretilebilir. Ancak zevklere göre değişen matara çeşitlerinde kimisi sade modelleri tercih ederken kimisi daha renkli modelleri beğenebilir. Bu yüzden suluklar kullanımları ve amaçları bakımından farklılıklar gösterebilir. Örneğin, piston tipi çocuk suluklar içerdiği sıvının miktarına ve cinsine göre farklı malzemelerden tasarlanır. Bunun yanında soğuk içecekler için izolasyonsuz ya da az izolasyonlu çocuk mataralar kullanılır. Çocuklar için matara çeşitleri içeceklerin kolay ve pratik bir şekilde taşınmasını sağlar. Suluklar kullanım alanlarına göre 250 mililitreden 3 litreye kadar farklılık gösterir. Yine aynı şekilde kullanım alanına göre cam, plastik veya çelik çocuk matara çeşitleri bulunur. Çocuk mataralarında dikkat edilen bir diğer kullanım özelliği de kayışın olup olmamasıdır. Kayışlı suluklar boyundan asılabilir iken kayışsız suluklar bazı okul çantası modelleri üzerindeki suluk bölmesinde taşınabilir.

Çocuk Suluk Modelleri

Çocuk suluk çeşitleri pipetli pipetsiz, kayışlı kayışsız, çelik, cam ya da plastikten oluşmuş olması gibi farklı özellikler sergiler. Çocuk suluk çeşitleri istediğiniz ettiğiniz kapasiteye ve özelliğe göre farklılıklar sergilemekle birlikte su ihtiyacımızı karşıladığımız matara çocuk suluk çeşitleri farklı boyutlarda üretilir. Suyu daha fazla tüketenler için büyük mataralar bulunurken, daha az su içenler ya da çok fazla yer kaplamasını istemeyenler için daha küçük seçenekler bulunur. Çocuk suluklar çok fazla çeşitte bulunduğu için suluk almak isteyen kişiler kullanım alanlarına dikkat ederek tercihte bulunmalıdır. Çocukların gün içinde su içmeyi unutmamasını önlemek için her zaman ellerinin altında bir mataranın bulunması önemlidir. Çocuklar için suluk çeşidi olarak çok fazla seçenek bulunur. Çocuk mataralar ihtiyaca göre özel çeşitlerde bulunur. Hem erkek çocukların hem de kız çocukların rahat bir şekilde kullanabileceği suluk çeşitleri içerisine alabildiği sıvı oranına göre farklı boyutlarda üretilse de kaliteli bir matara aldığınız zaman uzun ömürlü olacaktır.

Çocuk Suluk Özellikleri Nelerdir?

Çocuk suluk modelleri plastik, alüminyum ve çelik gibi malzemelerden oluşur. Çocuk çelik matara modelleri düşmelere, çarpmalara karşı daha dayanıklı bir yapı sergiler. Çelik çocuk suluk modelleri pratik ve güvenli kullanımları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Bu yüzden oldukça talep gören ürünler arasında yer alır. Çelik suluklar sıcak olan sıvıları 9 saat muhafaza edebiliyor iken soğuk olan sıvıları aynı derecede 14 saat muhafaza edebilme kapasitesine sahiptir. Bu ürünler çocuklar için sağlıklı suluk modelleri arasında yer alıp sağlığa zararı olmayan malzemelerle kaplanıp üretilir. Sağlıklı çocuk suluk modelleri için ürünlerin özellikleri incelenmelidir. Şişe plastik çocuk suluk modeller ise sıcak havalarda hafif yapısı ile yanınızda soğuk su taşıyabilmeniz için son derece ideal modeller arasında yer alır. Şişe plastik mataralar entegre soğutma bataryası sayesinde su veya içeceğiniz uzun süre boyunca ısınmadan soğuk bir şekilde kalmasını sağlar.

Bu çeşitlerler klipsli kapağı sayesinde sızdırmanın önüne geçer. Sulukları kullanmadan önce buzdolabında soğutmaya bırakabilirsiniz. Bu sayede soğuk su uzun süre keyifli bir şekilde tüketilebilir. Çocuk suluklarında bulunan silikon taşıma kayışı, taşımada kolaylık sağlarken istenildiği zaman çıkarılabilir. İster cam ister çelik isterse plastik olsun suluk modelleri oldukça kullanışlı bir yapı sergiler. Bu yüzden hangi matara çeşidinde nelere dikkat ettiğiniz oldukça önemlidir. Çelik ve cam suluk çeşitleri rahat yıkama imkânı sağlarken koku yapmaz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken temizleme işlemini açıklamada yazıldığı şekilde yapılmış olmasıdır. Çocuk suluk modellerinde dikkat ettiğiniz özellik kırılmaz olması ise çelik modeller tercih edilebilir. Bu çeşitler darbelere karşı dayanıklıdır. Çocuk suluklarında dikkat edilen bir diğer husus da pipetinin olup olmamasıdır. Çocuk pipetli suluk çeşitleri çocuklar için daha kolay kullanım sağlar. Suluğun pipetinin olması çocukların suyu üzerlerine dökmesini engeller. Bu da küçük çocuklarda daha avantajlı bir yapı oluşturur.

Çocuk Suluk Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bazı suluk çeşitleri ise sıcak sıvılar için uygun değildir. Bu yüzden tercih edeceğiniz suluk modelini kullanım alanına göre seçmeniz oldukça önemlidir. Suluk çeşitleri arasındaki bir diğer çeşitler ise filtreli suluklardır. Polikarbon maddeden üretilen filtreli suluklar kilitli kapağa sahip olan suluk çeşitleridir. Kilit özelliği sayesinde sızdırma yapmayan bu suluklar özellikle çocukların kullanımı için oldukça idealdir. Aynı zamanda filtreli suluk seçenekleri gerekli olan testlerden geçtiği için kullanım onayı bulunur. Kullanım talimatına göre kullanılması gereken filtreli sulukların makinede yıkanması durumunda çizikler oluşmasına karşı elde yıkanması tavsiye edilir. Kötü kokunun olmaması için her kullanım sonrasında suluk yıkanıp içerisinde diğer gün için bir şey bırakılmaması tavsiye edilir. Bütün bu özellikler incelendiğinde çocuk suluk alırken dikkat edilmesi gereken başlıca detaylar şöyle sıralanabilir:

Uygun Fiyatlı Çocuk Suluk

İçecek şişelerinin yapımında kullanılan malzeme, içeceğin lezzeti ve daha sağlıklı kalması için oldukça önemlidir. Bu yüzden çocuk suluk alırken ürünün hangi malzemeden yapılmış olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca taşımada kolaylık sağlanması için hafif malzemeden üretilen ürünler tercih edilse de çocuk suluk modelleri çeşitli boyutlarda üretir. Farklı boyutlarda üretilen çocuk mataralar aynı zamanda suluk modeline kılıflarla da kombinlenir. Kılıflar, suluğu daha rahat taşımak için kullanılır. Aynı zaman da kılıfları daha şık göründüğü için tercih edenler de bulunur. Bu yüzden de çocuk suluk çeşitleri ve fiyatları modelden modele farklılık gösterdiği gibi suluğun sahip olduğu özellikler de fiyatı etkiler. Çocuk suluklar boyut, üretimde kullanılan malzeme, kalite ve şekline göre fiyatta farklılıklar gösterir. Çocuk suluklar arasında eğlenceli tasarımlara sahip birçok seçenek yer alır. Lisanslı ürünlerin fiyat özellikleri de buna bağlı olarak değişebilir. Çocuk matara fiyatlarını merak eden ve ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler Akakçe ile seçenekleri inceleyerek tercihlerini kolayca yapabilir.