7 inç Tablet

7 inç Tablet Fiyatları

101 farklı 7 inç Tablet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Boyutu7 inç
 • Dahili Hafıza64 GB
 • Dahili Hafıza128 GB
 • Ekran Boyutu10 inç
 • Ekran Boyutu10.1 inç
 • RAM4 GB
 • RAM8 GB
 • Çıkış Yılı2022
 • Çıkış Yılı2023
 • Fiyatı0 - 4.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ekran Boyutu7 inç
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterDahili Hafızaİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim Sistemi VersiyonuSeriNesilİşletim SistemiÇıkış YılıKelime ile FiltreleAğırlıkEkran Yenileme HızıArka Kamera ÇözünürlüğüArka Kamera SayısıEkran TeknolojisiPil KapasitesiHızlı Şarj GücüŞarj SüresiKullanım SüresiBluetooth VersiyonuWi-Fi VersiyonuHoparlör TipiEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı ModeliEkran Kartı Tipiİşlemci Modeliİşlemci Nesliİşlemci TürüRAMÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (101)

S23 Ultra 128 GB Tablet 64 GB Tablet 8 GB Ram Tablet 256 GB Tablet 2023 Tablet 4 GB Ram Tablet 10.1 inç Tablet 2022 Tablet 8 Çekirdek Tablet 512 GB Tablet 10 inç Tablet

En Çok Karşılaştırılan Tabletler

7 inç Tablet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 7 inç Tablet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 7 inç Tablet:
 1. TCL TAB 7 Lite Wi-Fi 16 GB 7" Tablet
 2. TCL TAB 7 Lite 32 GB 7" Tablet
 3. Hometech Alfa 7LM 32 GB 7" Tablet
 4. Vodafone Smart Tab 7 Mini 7" Tablet
 5. Alcatel 1T 16 GB 7" Tablet

7 inç Tablet

7 inç tablet modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin ekran özellikleri, batarya kapasiteleri, temel donanımları modele göre değişkenlik gösterir. Ayrıca, kamera ve bağlantı birimlerinin varlığı ve nitelikleri de çeşitli farklılıklar içerir. Kullanım ihtiyaçlarınızı, bütçenizi ve performans beklentilerinizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız yeterlidir. Kimi seçkiler gündelik kullanım için işlevsel olurken, 7 inç en iyi tablet serileri hem iş ve eğlence hem de kişisel kullanım beklentilerinizi karşılar. Ürünler, yüksek ergonomi ve pratik kullanım taleplerinize yanıt vermesi bakımından son derece başarılıdır. Tabletinizi yanınızda rahatlıkla taşıyabilmeniz, daha mobil olmanıza ve gittiğiniz her yerde pratik kullanıma da imkân verir. 7 inç tablet en ucuz modellerden ileri teknolojilerle tasarlanan ürünlere kadar farklı çeşitler sunar. Akakçe’de fiyatları karşılaştırabilir, aradığınız özelliklere göre ürünleri sıralayabilir, fiyat performans beklentilerinizi ideal şekilde karşılayan modelleri belirleyerek seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

7 inç Tablet Ekran Tasarımları

7 inch tablet kreasyonlarının ekran yapıları birbirinden farklı olabilir. Ekran boyutu aynı olan ürünlerin aktif ekran alanları, çözünürlükleri, piksel yoğunlukları ve ekran teknolojileri değişkenlik gösterir. Markaya özgü görüntü iyileştirme teknolojilerinin varlığı ve ekran sensörlerinin hassasiyet derecesi de ürünleri ayırt edici kılan etmenlerden gösterilir. Örneğin kimi modeller standart ekran çözünürlüğü sunarken, kimi seçkiler HD kalitesi ile desteklenir. Ekran teknolojileri ise kullanım konforunu doğrudan artırmaya yarar. Yüksek hassasiyetli dokunmatik sensörler, parmak hareketleriniz ile verdiğiniz komutların anlık olarak algılanıp uygulanmasını sağlar. Daha verimli kullanım ise Multi Touch teknolojisi ile daha verimli hale getirilir. Çoklu dokunma sistemi sayesinde, cihazların ekranını birden fazla dokunuşla kullanmanız mümkündür. İmaj yakınlaştırma, küçültme yapabilir ya da oyun ve uygulama içi kısayolları aktif olarak uygulayabilirsiniz.

Ekran niteliklerinin yanı sıra, “7 inç tablet boyutları kaç cm?” sorusu da merak edilenler arasındadır. Ekranların santim cinsinden ölçüsü 17, 78 cm değerine karşılık gelmektedir. En-boy tasarımına göre bu ölçülerde minimal değişimler görülebildiğini de eklemek gerekir. 7 inç tablet ekran boyutları genellikle aynı kalsa da tabletin fiziksel ölçüleri ve aktif kullanılabilir ekran alanları değişebilir. Örneğin, ekran boyutu aynı olan ürünlerin tabletlerin kalınlıkları ve ağırlıkları farklılık gösterebilir. Ekran çerçevesinin ölçüsü de aktif kullanılabilen ekran oranı üzerinde etkili olan faktörlerdendir. Daha ince çerçeveli modeller daha geniş ekran alanına sahiptir. Görsel içerikleri kaliteli şekilde deneyimleme noktasında ise renk gamı, çözünürlük, yenileme hızı gibi özellikler devreye girer. Görselleri ayrıntılı şekilde görüntülemek isteyenlerdenseniz yüksek dinamik-tipik kontrast oranına ve geniş renk tayfına sahip modellere bakmanız faydalı olur.

7 inç Tablet Teknik Özellikleri

En iyi 7 inch tablet modelleri maksimum performans elde etmenize odaklanır. Teknik altyapı hem işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenize hem de farklı tür uygulama ve oyunları çalıştırabilmenize imkân tanır. İşlemci, bellek, depolama alanı ve pil gücü teknik özellikleri belirleyen öncül faktörler. Yeni nesil yonga seti, güçlü işlemci ve grafik donanımı performansın yüksek olmasında doğrudan etkilidir. Çipset, tüm birimlerin birbirleri ile tam uyumlu şekilde çalışmasını sağlarken, işlemci birimi verdiğiniz komutların anlık uygulanmasında etkilidir. Bellek ise komutları algılayıp uygulayan işlemcinin çalışma sistemini destekler. Sistem hataları ve yetersiz bellek uyarısı türevi sorunlar olmaksızın kullanım elde etmek adına, yüksek RAM kapasiteli modellere yönelmeniz önerilir.

7 inç tablet önerisi seçenekleri kullanıcı beklentilerine göre şekillenir. Kolay ve etkili kullanım talebi olanlar, depolama alanı bilgilerini göz önünde bulundurabilir. Resim, video, belge, uygulama vb. verileri cihazda depolamak, kapasite doluluğu türevi sorunlar ile karşılaşmamak adına depolama alanı yüksek olan modelleri tercih edebilirsiniz. Dahili depolama cihazın sahip olduğu bütünleşik kapasiteyi temsil ederken, harici depolama seçenekleri, mevcut alanı artırabilmeyi mümkün kılar. Böylece, veriler harici ünitelerde muhafaza edilmek yerine doğrudan tablet hafızasında saklanabilir. Bu tür bir gereksiniminiz varsa, hafıza kartı desteğine sahip olan 7 inç tablet PC modellerini incelemek doğru olabilir. 7 inç tablet fiyatları ve teknik özelliklerini karşılaştırarak, gereksinimlerinize en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

İş ve Eğlence Amaçlı Kullanabileceğiniz 7 inç Tablet Seçkileri

7 inç Android tablet çeşitlerinin nitelikleri, donanımsal ve tasarımsal destekler ile değişebilir. Teknik altyapısı güçlü olan modeller oyun oynama ve uygulama çalıştırma anlamında yüksek performans vadeder. Kamera donanımına sahip seçkiler iş, eğlence ve günlük kullanım anlamında işinizi kolaylaştırır. Kimi seçkilerde yalnızca arka ya da ön kamera yer alırken kimilerinde ön-arka kamera donanımları bir arada bulunabilir. Ön kameralı 7 inç tablet bilgisayar çeşitleri ile selfie çekmek, canlı yayın akışlarına dahil olmak, vloglar kaydetmek, görüntülü online ders ve seminerlere katılmak yapabileceklerinizden birkaçıdır. Kamera sensörlerinin özelliklerinin ve çözünürlüklerinin değiştiğini de eklemek gerekir. Sabit odaklama, otomatik odak, panorama ve HDR gibi teknolojilere yer veren ürünler daha iyi çekim ve kayıt performansı elde etmenizi sağlar.

İşlemci çekirdeği ve dahili alan kapasitesi fazla olan tabletler donma, takılma türevi problemler olmaksızın pek çok işlemi gerçekleştirme avantajı sunar. Çoklu çekirdeğe sahip seçkiler sayesinde internet sekmeleri arasında hızlı geçişler yapmanız, aynı anda birden fazla uygulama çalıştırabilmeniz ve bunlar arasında anlık geçişler yapmanız mümkündür. Ekran yapısı sayesinde, tabletinizi e-kitap okuyucu olarak kullanabilirsiniz. Ucuz 7 inç tablet çeşitleri de en yeni donanım birimleri ile desteklenenler de çeşitli kullanıcı taleplerini karşılamayı başarır. İnce, hafif fakat kaliteli cihazlar daha özgür ve keyifli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Yüksek ergonomi ve sağlamlığın bir diğer avantajı da uzun süre muhafaza edilebilmedir. Tablet kullanım amacınızı belirlemeniz ve buna göre seçim yapmanız bu bakımdan son derece önemlidir.

7 inç Tablet Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

7 inç tablet tavsiyesi, kişisel beklentiler çerçevesinde şekillenir. Kimi kullanıcılar açısından yüksek donanım performansı önemliyken, kimileri için bağlantı çeşitliliği ve batarya kapasitesi ilk sıraya yerleşir. Ürün seçim sürecinizi kolaylaştırması adına, aşağıda yer alan maddelere göz atabilirsiniz.

7 inç tablet fiyatları en ucuz seçenekleri ile Akakçe’de sizleri karşılar. Tasarımsal ve teknik özelliklerini inceleyebilir, fiyat ve performans karşılaştırmaları yapabilir, hayalini kurduğunuz tablete avantajlı satın alım seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

İşlevsel, Kaliteli ve Şık 7 inç Tablet Modelleri

“7 inç tablet kaç cm?” sorusunun yanı sıra, tabletlerin işlevsellik düzeyi de merak edilenler arasında yer alır. Temel donanım birimleri genel performans üzerinde etkili olurken, bağlantı çeşitliliği kullanım konforunu belirleme noktasında ön plana çıkar. 3G, 4G tablet 7 inch ekranlı cihazların kullanım alanını genişletir. Hücresel ağ sistemini kullanan teknolojiye sahip tabletler görüntülü konuşmalar yapma, mobil ağ teknolojisini kullanma ve daha yüksek hızda internete girme gibi avantajları sizlere sunar. Markaya özgü yazılımlardan beslenen ürünler ise tabletlerin verimliliğini doğrudan artırır. Parmak izi okuyucu, ivme ölçer, okuma modu vb. özellikler kullanımı kolaylaştırması ile öne çıkar. Fiziksel dayanıklılık direnci yüksek olan seçkiler ise çevresel etkilere karşı daha dayanıklı bir yapı sergiler. Böylece, daha uzun süre keyifle kullanım olanağı elde edilir.

Hem yeni nesil seçkilerde hem de ucuz tablet modellerinde kullanıcıların aradığı özelliklerden biri de kablosuz teknolojilerdir. WiFi, Bluetooth ve GPS, NFC özellikleri kullanım konforunu doğrudan etkiler. 7 inch Wi-Fi tablet çeşitleri, kablosuz internetin keyfini çıkarmanıza fırsat verirken, Bluetooth sayesinde kablo derdi olmaksızın veri transferi yapmanız mümkün hâle gelir. Hem Wi-Fi hem de Bluetooth özellikli harici cihazlarınızı tablet ile eşleştirerek, uyumlu kulaklık ve hoparlör gibi ekipmanları kablosuz şekilde kullanabilirsiniz. Bu bağlantı sistemlerinin sürümleri farklılaşabildiği için, satın alım sürecinde kablosuz teknolojilerin sürümlerine dikkat etmenizde fayda vardır. Kalite, fiyat ve fonksiyonellik beklentilerinizi karşılayacak ürünü satın almak istiyorsanız, öncül teknoloji markalarının en uygun 7 inç tablet modellerini inceleyebilirsiniz.