Android Tablet

Android Tablet Fiyatları

458 farklı Android Tablet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • İşletim SistemiAndroid
 • Dahili Hafıza64 GB
 • Dahili Hafıza128 GB
 • Ekran Boyutu10 inç
 • Ekran Boyutu10.1 inç
 • RAM4 GB
 • RAM8 GB
 • Çıkış Yılı2022
 • Çıkış Yılı2023
 • Fiyatı0 - 4.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 20 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • İşletim SistemiAndroid
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterDahili Hafızaİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim Sistemi VersiyonuSeriNesilİşletim SistemiÇıkış YılıKelime ile FiltreleAğırlıkEkran Yenileme HızıArka Kamera ÇözünürlüğüArka Kamera SayısıEkran TeknolojisiPil KapasitesiHızlı Şarj GücüŞarj SüresiKullanım SüresiBluetooth VersiyonuWi-Fi VersiyonuHoparlör TipiEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı ModeliEkran Kartı Tipiİşlemci Modeliİşlemci Nesliİşlemci TürüRAMÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (458)

Tab S9 Ultra Apple Watch Ultra 2 Mate X3 Asus TUF Gaming A15 S23 Ultra 128 GB Tablet 64 GB Tablet 8 GB Ram Tablet 256 GB Tablet 2023 Tablet 4 GB Ram Tablet 10.1 inç Tablet

En Çok Karşılaştırılan Tabletler

Android Tablet Sıkça Sorulan Sorular

Android Tablet

Masaüstü bilgisayarların insan hayatına girmesiyle çeşitli sektörlerde verimlilik artarken, çalışanların iş yükü de doğru oranda azaldığından teknoloji şirketleri bilgisayarlardan nasıl daha fazla verim elde edebileceklerini sorgulamaya başladı. Sabit şekilde, kasa içerisinde duran bilgisayar teknolojisi, çalışanları mekana bağımlı hale getirdiğinden zaman içerisinde bilgisayarlar taşınabilir hale getirildi. Dizüstü bilgisayar olarak hayatımıza giren bu teknoloji zaman geçtikçe küçülmeye başladı. Bilgisayarlar giderek küçülürken hız ve görüntü kalitelerinin iyileşmeye başlaması çalışanların hayatını kolaylaştırdı. Taşınabilir hale gelen bu bilgisayarlar kullanıcıların her yerden rahatlıkla çalışabilmesini mümkün kıldı. Teknoloji devleri arasında giderek artan rekabetle android tablet modelleri donanımsal açıdan daha iyi bir hale getirildi. Bununla birlikte, biliyoruz ki tabletlerin kullanımı yalnızca iş hayatıyla sınırlı değil. Öğrencilerden, freelance çalışanlara kadar çok çeşitli kullanıcı dağılımına sahip olan android tabletlerde; video izlemek, müzik dinlemek, PDF okumak, dosyaları gruplandırmak, oyun oynamak, resim çizmek gibi aktiviteleri yapmak da mümkün. Hafif yapısıyla kullanım kolaylığı sunan tablet bilgisayarlar farklı boyutlarda sunulur.

Android Tablet Nedir?

Taşınabilir teknolojinin fonksiyonel kullanım olanağı sunan ürünleri arasında bulunan android tablet nedir sorusuna cevap olarak; tabletler bilgisayarların yaptığı birçok işlemi gerçekleştirebilen yeni nesil akıllı cihazlardandır denebilir. Kablosuz kullanım olanağı sunan tablet bilgisayar ortalama olarak bir kitap ya da dergi büyüklüğündedir. Bu sayede cihaz çantada ya da elde kolaylıkla istenilen yere götürülebilir. Akıllı telefonlarla yapılan çoğu işlemi de rahatlıkla yapabileceğiniz tablet bilgisayarlar ekran büyüklükleri nedeniyle tercih edilir. Mail okuyup cevap vermeye, internette araştırma yapmaya ve hatta film izlemeye yarayan android tabletlerde dokunmatik ekran teknolojisi kullanılır. Parmak hassasiyetiyle hareket eden ekran tabletten PDF okurken sayfaları değiştirmeyi, tarayıcıda açılan sekmeler arasında gidip gelmeyi, okunan makalelerde ilgi çeken noktaları kopyalayarak bir metin belgesine yapıştırmayı sağlar. Bu sayede kişisel ilgi alanına uygun bir arşiv oluşturmak ve bunu tablette saklamak mümkündür. Dokunmatik ekranın yanı sıra tableti açıp kapatmayı ve sesi artırıp azaltmayı sağlayan fiziki tuşlar da tabletin kasasında yer alır. Tüm bu özelliklerinden dolayı android tablet tavsiyesi isteyen tüketicilere tabletlerin işlemci ve hafıza gibi kriterlerine dikkat etmeleri önerilir.

Android Tablet Modelleri

Günümüz teknolojisinde tabletler üç farklı işletim sistemi kullanır. Bu işletim sistemlerinin her biri farklı geliştiriciler tarafından sunulur. Android bu üç farklı işletim sisteminden sadece biridir. Günümüzde çok fazla marka android işletim sistemini kullanarak tasarladıkları tabletleri piyasaya sunar. Tablet bilgisayarların kullanıcılara sunduğu çevrimiçi mağaza opsiyonları tabletlere farklı uygulamalar yükleyerek onların daha fonksiyonel bir hale gelmesine katkı sağlar. Android tablet üreticilerinin sunduğu tablet modelleri geniş bir yelpazede sunulur. Android tablet modelleri klavye, kalem, kılıf gibi harici aksesuarlar içerebilir ve tabletler farklı inçlerde üretilir. Klavye ile birlikte sunulan modelleri ikisi bir arada laptop olarak da isimlendirilir. Android tablet önerisi isteyenlerin tabletleri hangi amaçla kullanacakları önemlidir. Tabletin kullanım amacını belirlemek ürünün daha işlevsel bir şekilde değerlendirilmesini sağlar. Örneğin, Android tablet 10 inchbüyük ekranlı bir tablet bilgisayar arayanlara önerilir. Bu modellerde video izlemek ve resim yapmak daha kolaydır. Android tablet 12 inch modelleri de büyük ekran seven öğrenciler tarafından tercih edilebilir. Android tablet 9.7 inch ekranında not almak da 12 inch’de olduğu gibi A4 kağıdında not alma hissiyatı uyandırır. Android tablet 9 inch modelleri dosya ve evrak çantasına rahatlıkla sığarken, android tablet 15.6 inch çeşitleri bilgisayar çantalarında taşınabilir.

Android Tablet Özellikleri

Android tabletlerin en önemli özellikleri arasında cihazların hızını belirleyen RAM kapasitesi bulunur. RAM, cihazların kısa süreli belleği olarak da tabir edilir. Tablet bilgisayarlarda veriler RAM’e kaydedilir ve ihtiyaç duyduğunuzda hızla işlenir. Tabletlerin önemli bileşenleri arasında yer alan RAM bellek olmadan cihazlarda işlem yapmak güçleşir. RAM bellek cihazın işleyişi kadar açılıp kapanma hızını da etkiler. Android tablet 90 hz paneller bu özelliklere ek olarak cihazların pil performansına olumlu etki eder. Bu paneller sayesinde cihazların yenileme hızı ve çözünürlük değerleri ayarlanabilir.

En İyi Android Tabletler

Android tablet markaları cihazları çeşitli boyutlar ve hafıza kapasiteleri ile birlikte tüketicilerin hizmetine sunar. Markalar en ideal boyutlara ve hafıza kapasitesine sahip tabletleri geliştirme konusunda birbirleriyle yarış halindedir. En çok tercih edilen android tablet markaları, Samsung, Apple, Huawei, Lenova, Hometech markalarıdır. Hafıza kapasitesi android tabletlerin diğer önemli özellikleri arasında yer alır. Bu özellik kullanıcıların tercihlerini belirlerken yol gösterir. Tablet hafızası cihaz içerisinde daha fazla veriyi muhafaza etmeye yardımcı olur. Kişiselleştirilen dosya, doküman ve belgelerin gruplandırılması kullanıcıların aradıklarına hızlıca ulaşmalarını sağlar.Android tablet 512 gbbir cihaz sadece tablete yüklediğiniz verileri değil, kişisel bilgisayarınız ve akıllı telefonunuzdaki resimleri müzikleri, dosyaları dahi arşiv yapmayı sağlar ve aranılan tüm belgeleri aynı yerde tutar. Android tablet 64 gbseçenekleri günlük kullanımın yanı sırafilmleri ve dizileri tablette saklamayı mümkün kılar. Android tablet 8 inch 64 gb bir cihaz kısa ve uzun süreli tüm seyahatlerinizde yolculuğunuzu keyifli hale getirmeye yardımcı olur. Android tablet 32 gb genellikle öğrenciler ve çalışanlar tarafından tercih edilir. Android tablet 10 inch 32 gb modeller ekran büyüklüğü ve hafıza kapasitesi açısından değerlendirildiğinde ön plana çıkar.

Android Tablet Fiyat ve Avantajları

Fiyat - performans sınıflandırmasında öne çıkan tabletlere öncelik veren tüketiciler için satın almayı belirleyen hususlardan biri de tablet bilgisayarların ucuz olmasıdır. Android tablet fiyatları ürünlerin donanım, kasa ve ek aksesuar seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Android tablet en ucuz fiyatlara sahip modeller genellikle daha küçük inçlere sahiptirler. Android tablet ucuz cihazlar kullanım kolaylığı sunması açısından günlük işler için yeterlidir. Android tablet 5 inch modelleri genellikle ilköğretim çağındaki çocuklar tarafından tercih edilir. Android tablet 6 inch cihazlar da 5 inch olan modeller gibi okul çağındaki çocukların online ortamda derslerini dinlemeleri için idealdir. Öğrenciler derslerde anlamadıkları yerleri tablet bilgisayardan daha sonra da dinleyerek tekrar edebilir. Bunun yanı sıra temel düzeyde geliştirilen oyunları oynamak ve çizgi film izlemek için de bu boyutlardaki tabletler tercih edilebilir. Android tablet 7 inch seçenekleri boyut olarak neredeyse akıllı telefonlar kadardır. Bu nedenle bu cihazları sırt ve omuz çantasında taşımak, okula ya da işe gelip giderken toplu taşımada tablet kullanmak kolaylaşır. Biraz daha büyük ekran tercih eden kullanıcılar android tablet 7.9 inch modellerine yönelir.