Takma Kirpik

Takma Kirpik Fiyatları

2.337 farklı Takma Kirpik için fiyatlar listeleniyor.

Lionesse Takma Kirpik Lush Lash Takma Kirpik Nascita Takma Kirpik Diva Takma Kirpik Essence Takma Kirpik Ardell Takma Kirpik

Aktüel Broşürlerden Takma Kirpikler

  • Nascita Takma Kirpik Backstage Collect Çeşitleri / AdediEveshop70,75 TL

Fiyatı Düşen Takma Kirpikler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kirpik Malzemesi Boy Adet Kıvrım Seçeneği Kirpik Kalınlığı Kirpik Uzunluğu Ürün Puanı Renk

Makyaj FırçasıMakyaj AynasıCımbızKaş MakasıKirpik YapıştırıcıMakyaj SüngeriKirpik Kıvırma AletiKaş UsturasıParfümLionesse Takma KirpikLush Lash Takma KirpikNascita Takma Kirpik

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Takma Kirpik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Takma Kirpik Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Takma Kirpikler hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.337 farklı model arasında

En çok satan Takma Kirpikler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Takma Kirpik:
  1. Lionesse Fl-723Sml Takma Kirpik
  2. Lush Lash Takma Kirpik Black Vogue LU-611
  3. Lush Lash LU-625 Catwalk 3d İpek Takma Kirpik
  4. Axhara Newyork Doğal Ve Gür 3d Ipek Takma Kirpik ( 50 - 60 Kullanımlık )
  5. Axhara Newyork Yoğun Ve Çapraz 3d Ipek Takma Kirpik ( 50 - 60 Kullanımlık )

Takma Kirpik

Takma kirpik, doğal kirpiklerin çok daha uzun, hacimli, gür görünmesini sağlayan bir makyaj aksesuarıdır. Özellikle seyrek, kısa kirpiklere sahip olan kişiler tarafından sıklıkla kullanılır. Bununla birlikte, akma ya da göz kapağına bulaşma ihtimali bulunmadığından, tüketicilerin çoğu rimel yerine takma kirpik uygulamayı tercih eder. Takma kirpik kullanımı ilk kez kullanacaklar için başta biraz zordur; ancak birkaç denemenin ardından pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Farklı kirpik yapılarına uygun yarım takma kirpik, üçlü ya da tekli takma kirpik gibi seçenekler bulunur. Yalnızca yapısal olarak değil, materyal ve renk olarak da geniş ürün skalasına sahiptir. Özellikle renkli takma kirpik, profesyonel makyaj sanatçılarının sıklıkla kullandığı makyaj aksesuarlarından biridir. Kirpik takma seçenekleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanları tercih edebilir, kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Pek çok kullanıcının doğal takma kirpik önerisi sayesinde satın almak istediğiniz ürüne Akakçe ile daha hızlı karar verebilirsiniz.

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Takma kirpik satın almak isteyen kişilerin merak ettiği konuların başında “Takma kirpik nasıl takılır?” sorusunun cevabı gelir. Takma kirpik kullanımı şu şekilde olmalıdır:

Tüketiciler “Takma kirpik nasıl çıkarılır?” sorusunun yanıtını da araştırabilir. Öncelikle takma kirpiklerdeki yapıştırıcının, makyaj çıkarıcı ile iyice yumuşatılması gerekir. Bir dakika bekledikten sonra malzemenin dış kısmından başlanarak hafif bir şekilde çekilir ve yavaşça çıkarılır. Ürünün takma ve çıkarma işlemi hakkında bilgi aldıktan sonra sizler de doğal takma kirpik seçenekleri arasından sipariş oluşturabilirsiniz. Takma kirpik önerileri sayesinde yüzlerce çeşit arasından daha hızlı ve kolay seçim yapabilirsiniz.

Takma Kirpik Çeşitleri

Takma kirpikler son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Örneğin; kıl yapısı olarak farklı malzemelerden üretilen; sentetik, vizon, ipek gibi takma kirpik çeşitleri mevcuttur. Sentetik olanlar son derece sert bir kıl yapısına sahiptir. Doğal kirpiklere hacimli bir görüntü kazandırır; ancak esnek ve hafif olmadığı için gözün üzerinde ağırlık yapabilir. İpek takma kirpik ise hem yumuşak ve hafif yapısı hem de sunduğu doğal görüntü ile ön plana çıkar. Bu sebeple en doğal takma kirpik modellerinin başında gelir. Vizon kirpikler de en az ipek kirpikler kadar doğal bir görünüme sahiptir. Üstelik sentetik ve ipek modellerle kıyaslandığında nispeten daha gür ve yoğundur. Uzun ömürlü ve sağlam yapıları da tüketicilerin dikkatini çeker. Vizon kirpik dayanıklılığı sayesinde kalıcı takma kirpik çeşitleri arasında yer alır.

Takma kirpik çeşitleri yalnızca kıl yapılarına göre değil, uygulama yöntemlerine göre de farklılık gösterir. Bunlar yapıştırıcı ile takılan takma kirpik ve mıknatıslı takma kirpik olarak ikiye ayrılır. Mıknatıslı (manyetik) takma kirpik, kolay takılıp çıkarılabilir malzemelerdir. Doğal kirpiğin hem üstüne hem de altına yerleştirilerek hizalanan 2 adet manyetik takma kirpik, içerisindeki mikro mıknatıslar sayesinde birbirine kenetlenir. Kirpik yapıştırıcısı ile uygulanan takma kirpik ise uzun süreli kullanım için idealdir; ancak mıknatıslı olanlarla kıyaslandığı zaman takıp çıkarmak daha zahmetlidir. Kirpik yapısına, seyrekliğine ya da yoğunluğuna göre tekli veya üçlü takma kirpik, komple takma kirpik gibi seçenekler de değerlendirilebilir. Takma kirpik modelleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Mıknatıslı takma kirpik kullanıcı yorumları ile satın almak istediğiniz modele kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Takma Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

Takma kirpik satın almak isteyen pek çok kişi, takma kirpik kaç kere kullanılır, öğrenmek isteyebilir. Natural takma kirpik uygulama süresi, genellikle ürünün yapısına göre değişiklik gösterir. Bazı takma kirpik modelleri günlük kullanıma uygun şekilde üretilir ve eğer temizliğine dikkat edilirse en fazla 1 kez daha değerlendirilebilir. Ancak sağlık açısından, günlük takma kirpiklerin tekrar uygulanması pek tavsiye edilmez. Haftalarca kalabilen takma kirpik seçenekleri de mevcuttur. Bu modellerin temizliğine gösterilen özen, kullanım süresi üzerinde son derece etkilidir. Gün içerisinde sık sık düşmesi, kıl yapısının bozulması, mıknatıslı olanlarda ise mıknatıs özelliğinin kaybolması, malzemenin deforme olmaya başladığını gösterir. Takma kirpik ne kadar süre kullanılır öğrendikten sonra takma kirpik alma işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca içerisinde gereksinim duyabileceğiniz bütün makyaj malzemelerini bulunduran makyaj seti modellerini de inceleyebilirsiniz.

Takma Kirpik Nasıl Temizlenir?

Takma kirpiklerin hem sağlıklı hem de uzun süreli kullanılabilmesi için temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Malzemenin deforme olmadan makyaj kalıntılarından arındırılması için de bir makyaj temizleme suyu kullanılmalıdır. Bir kasenin içerisine makyaj temizleme suyu ve sıcak su ekledikten sonra takma kirpiklerin suya konulması, ardından nazikçe ovalanması gerekir. Bu işleme birkaç dakika boyunca devam ettikten ve iyice temizlendiğine emin olduktan sonra pamuklu bir kumaş yardımıyla takma kirpikler kurulanabilir. Ürünün temizliğini yaptıktan sonra hijyenik bir kabın içerisinde saklamanız da son derece önemlidir. Geniş ürün çeşitliliği ve marka alternatifleri arasından karar vermekte zorlanırsanız, takma kirpik yorum ve önerileri sizin için faydalı olabilir. Günlük takma kirpik önerileri ile ürünü daha önceden kullanan pek çok kişinin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Takma Kirpik Kullanıcı Yorumları

Tüketiciler “Takma kirpik hangisi daha iyi?” sorusuna yanıt ararken, takma kirpik kullananlar tarafından yapılan yorumlara da büyük önem verir. Kullanıcı önerileri, gerçek gibi duran takma kirpik seçiminde bir rehber olarak değerlendirilir. Yorumlarda manyetik takma kirpiklerin, pratik ve ergonomik yapıları sayesinde ön plana çıktığı görülebilir. Özellikle işe giderken yapıştırıcıyla vakit kaybetmek istemeyen tüketicilerin en fazla tercih ettiği modeller, manyetik malzemelerdir. Doğal kirpiklere en yakın formda olan ipek takma kirpikler de yine tüketicilerden tam not alan ürünler arasındadır. İpek takma kirpiğin seyrek ve kısa kirpiklere doğal bir hacim kazandırdığını belirten kullanıcılar, abartılı durmadığının da altını çizer. Ucuz takma kirpik kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler sayesinde bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. Yorumları inceleyerek “Hangi marka takma kirpik almalıyım?” sorusuna da yanıt alabilir, en iyi takma kirpik önerileri ile alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Takma Kirpik Fiyatları

Takma kirpik fiyatları, modelin özelliklerine göre değişebilir. Örneğin; kirpik kıllarının üretiminde kullanılan malzeme fiyat farkının oluşmasında son derece etkilidir. Sentetik takma kirpik, vizon ve ipek kirpiklerle kıyaslandığı zaman daha uygun fiyatlarla satışa sunulur. Benzer durum yapışkanlı ve manyetik takma kirpik fiyatları için de geçerlidir. Tüketicilere büyük bir kullanım kolaylığı sunan manyetik takma kirpik, yapışkanlı takma kirpiklerden daha farklı bir fiyatlandırmaya sahiptir. En iyi takma kirpik yorum ve değerlendirmelerinden de faydalanarak “Nasıl takma kirpik almalıyım?” sorusuna cevap bulabilir, kendiniz için en uygun seçeneği sipariş edebilirsiniz. Etkili bir göz makyajı için takma kirpiğin yanı sıra göz kalemi, maskara, eyeliner modelleri gibi makyaj malzemelerini de inceleyebilir, Akakçe üzerinden karşılaştırdığınız ürünler arasından ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.