Cımbız

Cımbız Fiyatları

2.471 farklı Cımbız için fiyatlar listeleniyor.

Aprilla Cımbız Promani Cımbız Solingen Cımbız Nascita Cımbız FE Cımbız PoloSmart Cımbız

Fiyatı Düşen Cımbızlar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Cımbızlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (2.471)

Makyaj Fırçası Makyaj Aynası Takma Kirpik Kaş Makası Makyaj Süngeri Kirpik Kıvırma Aleti Kaş Usturası Kirpik Yapıştırıcı Parfüm Aprilla Cımbız Promani Cımbız Solingen Cımbız

Cımbız Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Cımbız Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Cımbızlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.471 farklı model arasında

En çok satan Cımbızlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Cımbız:
  1. Aprilla AEP-7803 Otomatik Cımbız
  2. Promani Kaş Bakım Seti PR-931
  3. Solingen 7335-A Düz Ağız Cımbız
  4. Epazzar 2in1 Epilasyon Aleti USB Şarj Kaş Kıl Bıyık Yüz Tüy Alma Aleti 2 Si Bir Arada Kalem Boy - Naturel
  5. Nascita 3'ü 1 Arada Tüy Alma ve Şekillendirme Seti

Cımbız

Bakımlı bir görünüm için gerekli olan istenmeyen tüylerden kurtulma işlemi zahmetli ve yorucu olabilir. Özellikle ince ve küçük tüyleri almak uğraştırıcı ve zorlayıcıdır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için üretilen cımbız farklı özelliklere sahip çeşitleri sayesinde her türlü tüyü kolayca çekip almanızı sağlar. Tüylerden kurtulmak için hızlı ve pratik bir yöntem sağlayan cımbız türleri yüzün farklı bölgelerinde kullanılmak için çeşitli seçenekler sunar. Kullanımı sadece yüzle sınırlı olmayan cımbız çeşitleri özellikle vücudun çeşitli bölgelerinde oluşan batıklar için de çözüm sağlar. Küçük ve hafif yapısından dolayı her yere yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürünleri ihtiyaç duyduğunuzda çantanızdan çıkarıp kullanmak için sadece bir ayna yeterli olur. Farklı ebatlarda üretilen ürünler değişik beklentileri karşılamak üzere kullanıcılara sunulur. Dayanıklı malzemeden üretilen cımbız çeşitleri kolay kırılıp, eğilmez. Bu sayede uzun süre size konforlu ve rahat kullanım özelliği sağlamaya devam eder. Birçok çeşide sahip cımbız modellerinin hesaplı ve uygun fiyat seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız cımbızla kişisel bakımınız için en temel ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.

Cımbız Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

Cımbızlar en küçük ve ince tüyleri bile alabilen yapıları sayesinde epilasyon için kullanılan aletler arasında öne çıkar. Birçok farklı özellik barındıran cımbız modelleri değişik yapıda tüyleri almak için seçenekler sağlar. Solingen, Tarko, Fe Fe, Aprilla ve Avon gibi çeşitli cımbız markaları ürünlerini kullanım açısından kolaylık sağlamak için farklı özelliklerle tasarlayarak müşterilere sunar. Cımbız çeşitleri kullanıldığı yere uygun olarak değişik uç alternatifleriyle üretilir. Düz uçlu, kalın uçlu, eğik uçlu, sivri uçlu, ince uçlu cımbız gibi birçok seçeneği çeşitler arasında bulabilirsiniz. En iyi cımbız ucu seçimi için ürünü hangi bölgede kullanmak istediğinizi netleştirmeniz gerekir. Tüylerin bulunduğu bölgeye dikey olarak kullanılan düz uçlu cımbızlar kaş almak için ideal ürünler arasında yer alır. Ağda ya da epilasyon sonrası bikini bölgesinde kalan küçük tüyleri almak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Geniş ağızlı cımbız geniş bir alanı kaplayan ucu sayesinde aynı anda birçok tüyü çekerek almanızı sağlar. Bu şekilde hız ve pratiklik kazandırır. Eğik uçlu olanlar ise eğimli yapısı sayesinde daha hassas ve detaylı bir şekilde tüy alma işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Yine bu modeli de pratik bir şekilde evde kaş almak için kullanabilirsiniz. Kalın uçlar güvenli kullanım özelliği sunar. Eğer kendi kendinize kaş alma konusunda çekinceleriniz varsa kalın uçlu cımbızları tercih ederek yaralanmaların önüne geçebilirsiniz. İnce uçlu kaş cımbızı ise hassas ve dikkatli kullanım gerektiren bir üründür. Çok ince tüyleri bile rahatlıkla alabileceğiniz ince cımbız çeşitleriyle detaylı bir kaş alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aletler sadece tüyleri almak için kullanılmaz. Farklı işler için de kullanılabilen cımbızlar büyük kolaylık sağlar. Uzun cımbız çeşitlerini kirpik takarken kullanabilirsiniz. Bu şekilde elinizi gözünüze fazla yaklaştırmadan kirpik takma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bakımlı bir görünümün olmazsa olmazı cımbızlar gibi terlemeyi önleyen özelliği ve farklı koku seçenekleriyle kişisel bakımınızın bir parçası olan deodorant markaları ve çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Cımbız Çeşitlerinin Özellikleri

Cımbız nedir sorusuna; ince tüyleri kolaylıkla çekip almanızı sağlayan araçtır, yanıtı verilebilir. Pratik kullanım sağlayan cımbızlar sahip oldukları özellikler sayesinde kullanıldığı bölgelerde etkili sonuç alınmasını sağlar. Sivri uçlu cımbızlar batık cımbızı olarak da bilinir. Uzayan tüylerin üst deriden çıkmak yerine derinin altında büyümesi sonucu oluşan batıklar rahatsızlık veren bir görünüme sebep olur. Vücudun her yerinde oluşabilen batıkları çıkarmak için kullanabileceğiniz sivri uçlu batık cımbızları pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlar. Farklı boylarda üretilen ürünler saklama ve taşıma açısından kolaylık sağlar. İhtiyacınıza uygun küçük, büyük cımbız çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bazen farklı yerlerde kullanmak için değişik özelliklere sahip cımbızlara bir arada ulaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için değişik boy ve özellikte cımbızların bulunduğu cımbız seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İnce ve detaylı bir tüy alma için profesyonel cımbız çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kuaför cımbızı olarak da bilinen bu modeller sayesinde evde kendi başınıza kusursuz bir şekilde kaşlarınızı alıp şekillendirebilirsiniz. Metal cımbız çeşitleri kolay zarar görmeyen dayanıklı yapısından dolayı sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler uzun ömürlü kullanım sağlar. Siyah cımbız gibi ürünlerin farklı renk seçenekleri de bulunur. Cımbızlara rahat kullanım sağlamak adına bir takım özellikler eklenir. Kaymayı engelleyen tırtıklı kenarlar, sıkıca kavramanızı sağlayan geniş tutma yerleri ve hassas cildinizi acıtmayan yumuşak tutamaçlar bunlardan bazılarıdır. Bu aletler sadece tüy almak için kullanılmaz. Geniş ve yaygın bir kullanım alanları vardır. Çeşitli hobi ya da süsleme işlerinde de faydalanabilirsiniz. Plastik cımbız çeşitleriyle detaylı çalışma gerektiren işlerinizi zahmetsizce halledebilirsiniz.

Rahat Kullanım Sağlayan Cımbız Modelleri

Kadınların makyaj çantalarında bulunan vazgeçilmez eşyalardan biri olan cımbız erkeklerin de bakımlı görünmek için sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Cımbız çeşitlerine eklenen farklı özellikler kullanım açısından rahatlık ve kolaylık sağlar. Işıklı cımbız gözle görülmesi zor olan çok ufak boyutlardaki tüyleri almak için ideal bir üründür. LED’li cımbız olarak da bilinen model sayesinde ekstra bir ışık kaynağına ihtiyaç duymadan tüylerinizi kolayca alabilirsiniz. Yeterli ışığın bulunmadığı karanlık ortamlarda bile tüy alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle küçük tüyleri ayrıntılı bir şekilde görerek almak için bu ürünle beraber büyüteçli cımbız modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayna yardımıyla yüzünüzde de kullanabileceğiniz büyüteçli cımbızlar özellikle vücutta bulunan ince ve küçük tüyleri almada büyük yardım sağlar. Çeşitli oranlarda görüntüyü büyütme özelliği bulunan bu ürünleri cildinize batan kıymık gibi yabancı nesneleri çıkarırken de kullanabilirsiniz. Pilli cımbız çeşitleri otomatik çalışma özelliğiyle dikkat çeker. Bunlardan biri olan otomatik cımbız modelleri herhangi bir güç gerektirmeden zahmetsizce tüylerinizi almanızı sağlar. Yüz ve vücudun çeşitli bölgelerinde kullanıma uygun olan bu ürünle hızlı bir şekilde tüy alma işlemini bitirebilirsiniz. Pratik kullanım özelliğine sahip otomatik modeller pille çalışır ve hassas ciltlere uygun yapısı sayesinde tahrişe neden olmaz. Ürün hakkında fikir sahibi olmak için otomatik cımbız kullananlar arasında memnuniyetlerini belirten müşterilerin deneyimlerini yorumlar kısmında bulabilirsiniz. Ayrıca pürüzsüz bir cilt için bütün vücudunuzda kullanabileceğiniz etkili bir ürüne sahip olmak için epilasyon aleti fiyatları ve modellerine de göz atabilirsiniz.

Cımbız Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstediğiniz sonuca ulaşabilmek için doğru cımbızı seçmek büyük önem arz eder. Bu doğrultuda cımbız alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

Cımbız çeşitleri ve özellikleri hakkında yeterli bilgi edinmek seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda önemlidir. Bu sayede farklı markalara ait kaliteli cımbız çeşitlerini seçerken isabetli kararlar verebilirsiniz.

Farklı Cımbız Seçenekleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Birçok şekil ve özellik alternatiflerine sahip cımbız çeşitleri sayesinde pratik ve zahmetsiz bir şekilde kişisel bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Değişik tüy uzunluklarına ve kalınlıklarına uygun olarak tasarlanan ürünler hassas cildinize zarar vermemesi için de özel malzemelerden üretilir. Ürünlere kullanım açısından kolaylık sağlayan özellikler de eklenerek müşterilere sunulur. Hem erkekler hem de kadınlar için vazgeçilmez kişisel bakım eşyası olarak görülen cımbız çeşitlerini seçerken dikkatli olunması gerekir. Etkili sonuç almak için seçilecek cımbızın beklentilerinize ve kullanım amacına uygun olması önemlidir. Hangi ürünün sizin için daha uygun olduğunu öğrenmek için cımbız önerileri ve deneyimlerinden yorumlar kısmı aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Bu sayede satın alacağınız cımbız çeşidine kolaylıkla karar verebilirsiniz. Cımbız nerede satılır sorusunu merak edebilirsiniz. En iyi cımbız çeşitlerine Akakçe üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz. Ürünün özelliklerine göre değişebilen cımbız fiyatları uygun ve hesaplı alternatifler de sunar. Belirlediğiniz fiyat aralığına göre arama işlemini gerçekleştirerek en ucuz fiyatlı cımbız çeşitlerine ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünleri zahmetsizce satın alabilirsiniz.