Beurer Tansiyon Aleti

Beurer Tansiyon Aleti Fiyatları

45 farklı Beurer Tansiyon Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Omron Tansiyon Aleti Braun Tansiyon Aleti F.Bosch Tansiyon Aleti Acura Tansiyon Aleti Beurer Tansiyon Aleti Life Net Tansiyon Aleti

Fiyatı Düşen Beurer Tansiyon Aletleri

Satıcı Marka (1)BilektenKoldanManuelOtomatik

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Beurer

Markası Beurer Kolay Sipariş SatıcıToplam 71 satıcı. Türü Ölçüm Yeri Ürün Puanı
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

Beurer Masaj AletiBeurer Buhar MakinesiBeurer NebulizatörBeurer Şeker Ölçüm CihazıBeurer Pulse OksimetreBeurer Tens CihazıBeurer TermometreBeurer Horlama ÖnleyiciBeurer Masaj KoltuğuBeurer Isı PediBeurer Nabız ÖlçerBeurer Kişisel Bakım Yedek Parça

En Popüler Beurer Tansiyon Aletleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Beurer Tansiyon Aleti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Beurer Tansiyon Aleti Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Beurer Tansiyon Aleti hangileri?

Bugün Akakçe'de 45 farklı model arasında

En çok satan Beurer Tansiyon Aleti hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Beurer Tansiyon Aleti:

  1. Beurer BC 32 Tam Otomatik Bilekten Ölçer
  2. Beurer BM 27 Koldan Tansiyon Ölçer
  3. Beurer BC 54 Bluetooth Bilekten Ölçer
  4. Beurer BM47 Koldan Tansiyon Ölçer
  5. Beurer BM 54 Bluetooth Özellikli Koldan Tansiyon Ölçer

Beurer Tansiyon Aleti

Her evde ve işyerinde olması gereken sağlık ürünleri arasında tansiyon aleti de yer alır. Özellikle gençlerde ve yetişkinlerde sağlık kontrolleri yapabilmek için tansiyon aletine ihtiyaç duyulur. Tansiyonun kontrol edilebilmesi ve değerlerin normal düzeye getirilmesi hayati önem taşır. Almanya’da kurulan Beurer markası 1919 yılından bu yana sağlık için elektrikli cihazlar üretir. Beurer tansiyon aleti pratik şekilde ölçüm yapmanızı ve sağlık durumunuzu kontrol etmeyi sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an kolayca tansiyonunuzu ölçebilir, kalp atışınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle yetişkinlerin ve tansiyon problemi olan kişilerin düzenli olarak ölçüm yapmasını sağlayan ürün seçenekleri, yenilikçi detaylara sahiptir. Kısa sürede rutin kontrollerinizi yaparak sağlığınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlı Beurer tansiyon aleti modellerini inceleyebilir ayrıca Beurer tansiyon aleti yorum ve özelliklerine de göz atarak satın alma işlemi öncesi daha hızlı karar verebilirsiniz.

Beurer Tansiyon Aleti Modelleri

Yanlış beslenme, hareketsiz yaşam ve stres başta olmak üzere birçok faktör tansiyonun yükselmesine ya da düşmesine yol açar. Tansiyon problemi yaşayan kişilerin doktorla görüşmesi ve hekimin önerdiği yaşam stilini benimsemesi gerekir. Ayrıca, hekim gerek gördüğü takdirde ilaç tedavisine de başvurulması gerektiğini belirtir. Tansiyon takibi yapabilmek için doğru ölçüm yapan tansiyon aletine ihtiyaç duyulur. Beurer tansiyon aleti ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca ölçüm yapar. Genellikle 1 dakikada ölçüm yapan ürün seçenekleri, günümüz teknolojisine uygun şekilde çalışır. Tansiyon aletlerinde bilekten ve koldan ölçüm yapan cihazlar dikkat çeker. Beurer bilekten ölçer tansiyon aleti kolaylıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bileğe takıldıktan kısa süre sonra tansiyon, nabız ve kalp atım sayısı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beurer koldan ölçer tansiyon aleti ise doğru sonuç vermesi ile tercih edilen başka bir model seçeneğidir. Bazı model seçenekleri konuşabilme özelliğine sahiptir. Tansiyon hakkında sesli sonuçlar almak isteyen kişiler tercihini konuşan modellerden yana yapabilir. Günümüz teknolojisine uyum sağlayan model seçeneklerinde dijital ekran beğeniyle karşılanır. Dijital ekran üzerinden kontrollerinizi kolayca yapabilir, kafa karışıklığı yaşamadan en doğru sonucu elde edebilirsiniz. Markanın dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi de ateş ölçerdir. Beurer ateş ölçer modellerine göz atarak güvenilir sonuçlar elde edebileceğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Beurer Tansiyon Aleti Özellikleri

Özellikle tansiyon hastaları için doğru ölçüm yapabilmek oldukça önemlidir. Çünkü tansiyonun düşmesi ya da yükselmesi hayati önem taşır. Bu doğrultuda tansiyon aletinin güvenilir olması ve tüm sonuçları verebilmesi gerekir. Beurer tansiyon aleti güvenilirliği ile sıklıkla tercih edilir. İşlevselliği ile adından söz ettiren ürün seçenekleri her evde bulunması gereken ihtiyaçlar arasında yer alır. Tansiyon aleti Beurer modellerinin üzerinde genellikle 2 tane tuş bulunur. Tuşlardan bir tanesi ile açma - kapama yapabilir, bir tanesi ile de gereken ayarları yapabilirsiniz. Tansiyon aletlerinde çıkan değerler küçük ve büyük sonucun kaç olduğunu verir. Normal tansiyon değerleri yaşa göre değişiklik gösterir. Beurer tansiyon aletleri ile ölçümlerinizi yaparak rutin kontrolleri sağlayabilirsiniz. Konuşma özelliğine sahip Beurer tansiyon aletleri kolay kullanım özelliği ortaya koyar. Özellikle yetişkinlerin ya da görme problemi olan kişilerin konuşan modeller arasından seçim yapması gerekir. Genellikle tansiyon aletlerinde kalp atım sayısını ölçen bölüm bulunur. Bu sayede tansiyonun yanı sıra nabız değerleriniz hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Tek yapmanız gereken model seçeneklerini ve özelliklerini inceleyerek kriterleriniz doğrultusunda seçim yapmaktır.

Beurer Tansiyon Aleti Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Tansiyon, kanın damarlar içindeki basıncına verilen isimdir. Kan basıncının kontrol altına alınması yaşam fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için oldukça mühimdir. Tansiyonu dengede tutabilmek ve sağlık durumuna göre tedbir alabilmek için düzenli aralıklarla ölçüm yapılması gerekir. Özellikle tansiyon hastaları günde en az bir defa ölçüm yapmalı ve herhangi bir sağlık durumuyla karşılaştığında doktora başvurmalıdır. Tansiyonunu düzenli olarak ölçen kişiler birçok sağlık probleminin ve hayati riskin önüne geçer. Tansiyon ölçümü yapmak için hastaneye ya da sağlık ocağına gidilirken günümüzde gelişen teknolojiyle buna evde ölçüm de eklenmiştir. Farklı alternatiflere ev sahipliği yapan markanın tansiyon aletleri, kullanım ve işlevsellik açısından zengin seçeneklere sahiptir. Beurer tansiyon aleti fiyatları ise değişkenlik gösterir. Fiyatların değişkenlik göstermesinin temel sebebi ürünün sahip olduğu özelliklerdir. Yenilikçi ve teknolojik özelliklere sahip olan modeller yüksek fiyat segmentinde yer alır. Teknolojik modellerde akıllı cihazlara bağlanabilme ve bluetooth bağlantısı gibi özellikler bulunur. Bu sayede tansiyonunuzu ölçerken günümüz teknolojisinin imkânlarından da faydalanma şansı elde edersiniz. Ekonomik segmentte ürün arayışında olanlar için de birçok model seçeneği bulunur. Farklı fiyat aralıklarında yer alan Beurer tansiyon aleti modellerine göz atarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca Beurer tartı gibi farklı ihtiyaçlarınızı da inceleyerek bulabilirsiniz.

Beurer Tansiyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Beurer tansiyon aleti nasıl kullanılır sorusu sıklıkla merak edilir. Beurer markası kolay kullanım özelliğine sahip ürün seçenekleriyle tercih edilir. Tansiyon aletlerinin doğru şekilde kullanılabilmesi için özelliklerinin bilinmesi gerekir. İlk olarak aletin pili takılmalıdır. Eğer alet şarj ile çalışıyorsa şarj edilmeli, kullanmaya başlanmalıdır. Tansiyon aletinin bilekten mi yoksa koldan mı ölçüm yaptığı incelenmelidir. Markanın bilekten ölçüm yapan modellerinin sol bileğe takılması gerekir. Aletin kumaş kısmı bileği kavrayacak şekilde takılmalıdır. Ardından tansiyon aleti kalp hizasına getirilmelidir. Ölçüm yaparken hiç kıpırdanmaması ve konuşulmaması gerekir. Ayrıca, dışardan gelen kişilerin bir süre dinlenmesi, kalp atışları normale döndükten sonra ölçüm yapması da önemlidir. Beurer tansiyon aletini uygun pozisyona getirdikten sonra açma düğmesine basın. Bir süre bekledikten sonra tansiyon değerlerinizi öğrenebilirsiniz. Koldan ölçüm yapan cihazlarda da kullanım şekli aynıdır. Bazı modeller ölçüm işlemi bittiğinde bip sesi çıkarır. Bu sayede daha kolay şekilde sonucu öğrenebilirsiniz. Doğru tansiyon ölçmek için dikkat edilmesi gereken bir nokta daha vardır. Buna göre ölçüm işleminden en az 15 dakika önce sigara, alkol ve kafeinli içecekler içilmemiş olmalıdır. Bunlar tansiyon değerlerinin değişiklik göstermesine yol açar. Ayrıca, kol kısmını sıkan ve rahatsızlık hissi veren kıyafetler giyilmemiş olması da önemli bir ayrıntıdır.

Beurer Tansiyon Aleti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ürün kategorisinde olduğu gibi sağlık ve medikal ürünleri alırken de bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Beurer dijital tansiyon aleti çeşitleri farklı özellikleriyle öne çıkar. Model seçeneklerine göz atarken ürünün fonksiyonel özellikleri incelenmelidir. beurer tansiyon aletinin bilekten mi yoksa koldan mı ölçüm yaptığı önemli konular arasında yer alır. Kullanım şeklinin kriterlerinize uygun olması gerekir. Bu nedenle hem bilekten hem de koldan ölçüm yapan cihazların özellikleri detaylı şekilde kontrol edilmelidir. Genellikle tüm aletlerde hafıza özelliği bulunur. Hafızalı tansiyon aletleri son ölçüm değerinizi yazar. Bu sayede güncel tansiyon değerinizi önceki ile karşılaştırma imkânı elde edersiniz. Model seçenekleri arasından seçim yaparken kullanıcı deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz. Buna göre; Akakçe'den yorumları inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, ürünün pilli mi yoksa şarjlı mı çalıştığını da öğrenmeniz önemli detaylar arasında yer alır.