Tansiyon Aleti

Tansiyon Aleti Fiyatları

969 farklı Tansiyon Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Omron Tansiyon Aleti Acura Tansiyon Aleti Braun Tansiyon Aleti Beurer Tansiyon Aleti Life Net Tansiyon Aleti Inzidenz Tansiyon Aleti

Fiyatı Düşen Tansiyon Aletleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Tansiyon Aletleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BilektenKoldanManuelOtomatik0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL KonuşanKan Basıncı ÖlçmeSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 41Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Özellikler Türü Ölçüm Yeri Kullanıcı Kayıt Sayısı Toplam Hafıza SatıcıToplam 70 satıcı. Ürün Puanı Renk

En İyi Taşınabilir NebulizatörVitamin ve MineralBalık YağıHasta BeziKolajenProbiyotikNebulizatörGlukozaminBaskülOmron Tansiyon AletiAcura Tansiyon AletiBraun Tansiyon Aleti

En Çok Karşılaştırılan Tansiyon Aletleri

Tansiyon Aleti Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tansiyon Aleti Sıkça Sorulan Sorular

Tansiyon Aleti

Hastane dışındaki ortamlarda, sağlık değerlerinizi kontrol etmek için ölçümlerinizi kolay bir şekilde çeşitli sağlık aletleriyle yapabilirsiniz. Pratik bir şekilde yapabileceğiniz ölçümleriniz sayesinde rutin hayatınızda sağlık değerlerini kontrol altına almayı kolaylaştırabilir ve bu ölçümleri bir rutin haline getirebilirsiniz. Bu çeşitli cihazlardan biri olan tansiyon aleti ile kolay bir şekilde herhangi bir hastaneye gitmeden evde ve diğer ortamlarda tansiyon ölçümünü yapabilirsiniz. Düzenli olarak tansiyon ölçümü yapmanız gerekiyor ve bunun için sürekli evinizden çıkmak istemiyorsanız tansiyon aleti çeşitleri arasından kendinize uygun olanı temin ederek değerlerinizi rutin olarak ölçebilir ve tedavinizde doktorunuza yardımcı olabilirsiniz. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çeşitli sağlık değer ölçüm cihazları geliştirilmiştir. Tansiyon aleti gibi geliştirilen sağlık ölçüm cihazlarını kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Yanınızda biri olmadan da kolayca tek başınıza kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yenilikçi teknolojilerle birlikte tasarlanan en iyi tansiyon aleti modellerini ev dışında da rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilir ve ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Farklı markaların satışa sunduğu tansiyon aleti modelleri mevcuttur. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan modeli rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Sağlığınızı tehlikeye atmadan gün içerisindeki yaşantınıza devam edebilmek için gerekli olan ölçümlerinizi bu sayede kendi kendinize de yapabilir ve sağlık değerlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Omron tansiyon aleti fiyatlarını inceleyerek aradığınız özellikteki ürünü bulabilir markaların modellerini karşılaştırabilirsiniz.

Tansiyon Aleti Modelleri

Tansiyon, dolaşım sisteminde rol alan kanın içinde bulunan moleküllerin belirli bir seviyenin üstünde yoğunluğa sahip olmasıdır. Bu sizin sağlık değerlerinizi etkiler. Farklı modellerdeki tansiyon aletleri sayesinde kolay bir şekilde tansiyon değerinizi ölçebilir ve gerekli önlemleri önceden alabilirsiniz. Genel olarak modeller nabız değerlerinize göre tansiyon değerlerlerinizi ölçer. Kan basıncı direkt olarak tansiyon değerlerini etkiler. Kan basıncınızı düzenli olarak ölçmeli ve bu sayede tansiyon değerlerinizi de kontrol altında tutmanız önemlidir. Dijital tansiyon aleti modellerinde bir ekran bulunur. Bileğinize sıkı bir şekilde takarak ölçüm yaptığınız modelde ölçüm bittikten sonra tansiyon değerlerinizi dijital ekranda görebilirsiniz. Modellerin çoğunluğu bilekten tansiyon aleti şeklindedir. Bilekte bulunan damarlardan nabzını ve tansiyon değerlerinizi kolayca ölçebilirler. Koldan tansiyon aleti modelleri de mevcuttur. Koldan ölçüm yapan tansiyon aletleri genel olarak evlerde daha çok tercih edilir. Hastane tipi pompalı tansiyon aleti çeşitlerini de inceleyerek bu tarzda bir ürüne de sahip olabilirsiniz. Görme bozukluğu yaşayan ya da engeli olan kullanıcıların da tek başına tansiyon değerlerini kolayca ölçebilmeleri için konuşan tansiyon aleti modelleri vardır. Bu tarz modeller ölçüm yaptıktan sonra çıkan değeri sesli bir şekilde kullanıcıya bildirir. Tansiyon aleti kullanımı kronik tansiyon hastası olan, düzenli sağlık değerlerini ölçmek isteyen kullanıcılar için oldukça önemlidir. Ürün kutusu içerisinde ürünle birlikte kullanım kılavuzu da yer alır. Bu kılavuz sayesinde tansiyon aleti nasıl kullanılır sorusunun cevabını kolayca bulabilirsiniz. Genel olarak bileğinize bağlayarak kullandığınız tansiyon aleti modellerinde bilek kısmında bulunan bantların hava yardımıyla şişmesi sonucunda cihaz tansiyon ve kan basıncı değerlerinizi ölçer. Bunun sonucunda anlık olarak sahip olduğunuz tansiyon değerine ulaşırsınız.

Tansiyon Aleti Markaları Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Kanın damarlar içerisinde sahip olduğu basınç tansiyon olarak adlandırılır. Damarlara uygulanan bu kan basıncının düzenli olarak kontrol altında tutulması sağlığınız için önemlidir. Tansiyon değerlerinin yükselmesi ve düşmesi çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle gün içerisinde devamlı olarak tansiyon değerlerinizi kontrol ederek bu tip sağlık sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tansiyon değerlerinizi öğrenmek için hastane, eczane ya da sağlık ocağına gitmenize gerek yoktur. Elektronik tansiyon aleti modelleri sayesinde evde tek başınıza kolayca tansiyon değerlerinizi ölçebilirsiniz. Çeşitli alternatifler arasından kullanımını en kolay bulduğunuz ve fiyat olarak da kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz mekanik tansiyon aleti modellerini satın alabilirsiniz. Tansiyon aletleri sahip oldukları ölçüm hassasiyeti sayesinde size en doğru sonucu verir. Özellikle kronik tansiyon hastalığı olan kullanıcılar için hassas ölçüm yapan modeller son derece kullanışlıdır. Cihazı bileğinize yerleştirdikleri sonra düğmesine basarak çalıştırabilirsiniz. Daha sonra bilek kısmındaki bantlar hava ile şişerek nabzınızı, kan basıncınızı ve sonuç olarak tansiyonunuzu ölçer. Tek elle bileğinize takabileceğiniz ve ölçüm yapabileceğiniz tansiyon aletleri pil ve şarj gibi çeşitli yöntemlerle çalışır. Pilli modellerde düzenli olarak cihaz içerisindeki pili kontrol etmeniz gerekirken şarjlı tansiyon aleti modellerinde de düzenli olarak cihazı şarj etmeniz gerekir. Tansiyon aleti kadar ateş ölçer cihazları da oldukça önemlidir. Özellikle artan coronavirus vakalarına karşı önlem almak için evinizde ateş ölçer çeşitlerinden birini bulundurarak ara ara ateşinizi ölçerek kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Tansiyon Aleti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ürün kategorisinde olduğu gibi tansiyon aleti satın almadan önce de dikkat etmeniz gereken çeşitli özellikler vardır. Satın almadan önce sayfamızda bulunan çeşitli tansiyon aleti markalarını inceleyebilirsiniz. Daha sonra cihazların sahip olduğu fonksiyonel özelliklerine göz atabilirsiniz. Temel olarak kan basıncınızı ve ona bağlı olarak tansiyon değerlerinizi ölçen cihazların bazı modellerinde nabız ölçme özelliğine mevcuttur. Çeşitli sağlık değerlerinin tümünü size gösteren modeller sayesinde sağlığınızı daha iyi bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Dijital ve mekanik tansiyon aleti modelleriyle kolayca ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan tansiyon ölçümünü yapabilirsiniz. Tedavi aşamasında ve kronik tansiyon rahatsızlığı bulunan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan hassas tansiyon aleti modelleri sayesinde net ve doğru değerler elde edebilirsiniz. Bu sayede tedaviniz de çok daha kolay ve rahat bir şekilde yol alabilirsiniz.

Tansiyon Aleti Fiyatları

Sağlık ürünleri kategorisinde bulunan tansiyon aleti modelleri kaliteli tasarımlarıyla sizlere uygun fiyatlarla sunulur. Tansiyon aleti fiyatları modellerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Farklı markalarda ürünlerini farklı fiyatlardan satışa sunar. Her daim sizlere kaliteli ürünler sunan akakce.com tansiyon aleti nereden alınır sorusunun bir numaralı cevabıdır. Dijital, pompalı, mekanik, koldan, bilekten ve manuel tansiyon aleti modelleri kendi sahip oldukları özellikler doğrultusunda farklı fiyatlarla satışa sunulur. Sizde tansiyon aleti ihtiyacınızı çeşitli marka ve modelleri inceleyerek kolayca bulabilir ve en ucuz tansiyon aletini satın alabilirsiniz. Bu sayede hem sağlığınızı tehlikeye atmazsınız hem de bütçenizi zorlamazsınız. Bütün yaş gruplarına ait kullanıcıların rahatça kullanabileceği tansiyon aleti modellerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Satın almadan önce yorumlar kısmından daha önce ürünleri satın alan ve deneyimleyen kullanıcıların tansiyon aleti tavsiyelerini okuyabilirsiniz.

En İyi Tansiyon Aleti İçin Tansiyon Aleti Kampanyalarını Takip Edin

Tansiyon aleti modelleri dönemsel olarak markalar tarafından kampanyalar düzenlenerek orjinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata sizlere satışa sunulur. Bu kampanya dönemlerini kaçırmamak için ihtiyacınız olan ürünleri sık sık kontrol ve takip etmeniz gerekir. Kampanyalı fiyatlar ile satın alabileceğiniz birçok farklı markaya ait birçok farklı modelde tansiyon aletleri bulunur. Tansiyon aleti satın alarak evinizde bulunan aile bireylerinin olası bir sağlık sorununda kolayca yardım edebilirsiniz. Aynı zamanda sağlık değerlerinizi düzenli olarak kontrol edebilir ve bir sorun olduğunda vakit kaybetmeden doktorunuza danışabilirsiniz. Tek başınıza kolayca kullanabilir ve üzerinde yer alan ekranından kolayca ölçüm sonucunda ortaya çıkan değerleri okuyabilirsiniz. Her açıdan kullanıcı dostu olan tansiyon aleti modellerini kampanya dönemlerinde satın alarak sağlık değerlerinizi bütçenizi fazla zorlamadan kontrol altında tutabilirsiniz.