Nimo Tansiyon Aleti

Nimo Tansiyon Aleti Fiyatları

20 farklı Nimo Tansiyon Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Omron Tansiyon Aleti Acura Tansiyon Aleti Braun Tansiyon Aleti Beurer Tansiyon Aleti Mesilife Tansiyon Aleti Wollex Tansiyon Aleti

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

BilektenKoldanManuelOtomatik0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL Kan Basıncı ÖlçmeSesli KonuşmaSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Nimo Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Nimo Özellikler Türü Ölçüm Yeri Kullanıcı Kayıt Sayısı Toplam Hafıza SatıcıToplam 60 satıcı. Ürün Puanı

Nimo Nebulizatör FiyatNimo Hasta YatağıNimo Kulak Bakım ÜrünüNimo Stetoskop

En Popüler Nimo Tansiyon Aletleri

Nimo Tansiyon Aleti Yorumları ve Önerileri

Nimo Tansiyon Aleti Sıkça Sorulan Sorular

Nimo Tansiyon Aleti

Kullanışlı tasarımlarıyla tansiyon değerlerinizi hızlı bir şekilde ölçebilme imkânı veren Nimo tansiyon aleti modelleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Kan basıncınızı düzenli takip edebilmenizi sağlar, sağlığınızı kötü etkileyebilecek durumları erkenden öğrenebilmenize olanak tanır. İdeal boyutları sayesinde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz Nimo tansiyon aletleri, istediğiniz her an küçük ve büyük tansiyon değerlerinizi ölçebilme fırsatı sunar. Pek çok tansiyon aleti Nimo tarafından hem kullanıcıların ihtiyaçları hem de Dünya Sağlık Örgütü Standartları göz önünde bulundurularak geliştirilir. Nabız değerlerinizi de takip edebilme imkânı vererek kaliteli bir deneyimi beraberinde getirir. Hassas ölçüm sistemiyle kan değerlerinizi her zaman doğru bir şekilde ölçebilmenize olanak tanıyan Nimo tansiyon çeşitlerini incelemek için Akakçe’ye göz atabilirsiniz.

Nimo Tansiyon Aleti Özellikleri

Nimo tansiyon aleti modelleri; ev, hastane, okul, sağlık merkezi dahil pek çok alanda kullanabileceğiniz yapılarda tasarlanır. Kaliteli bileşenleriyle uzun yıllar sorunsuz bir kullanım deneyimini sunar. LCD ekranlara ve manometrelere sahip olan aletler, okunabilir arayüzleri sayesinde ölçme işlemlerini kolaylıkla halledebilmenize olanak tanır. Ezilme, delinme, kırılma gibi birçok deformasyona dirençli kol manşetleriyle hatalı ölçümlerin önüne geçerek beklentilerinize cevap verir. Ölçülerini kolunuza göre ayarlayabilme imkânı sunan manşetler, cırt cırtlı tasarımlarıyla ölçüm yaparken pratikliğinizi artırır. Pilli ve kablolu olarak kullanabileceğiniz pek çok Nimo tansiyon aleti, ölçüm ortalaması alarak tansiyon değerlerinizi daha iyi analiz edebilmenize olanak tanır. İleri teknolojiler ile geliştirilen Nimo tansiyon aleti çeşitleri, sağlığınızı denetim altında tutabilmenizi kolaylaştırır.

Tansiyon değerlerinizi otomatik ya da manuel olarak ölçebilmenizi sağlayan Nimo tansiyon aleti çeşitleri, farklı ölçüm hafızalarına sahiptir. 180, 200, 250 gibi ölçüm kapasiteleri sayesinde tansiyonunuzu uzun süre takip edebilme olanağı tanır. Nimo tansiyon aleti modelleri, akıllı manşon şişirme sistemiyle de dikkatleri üzerine çeker. Tansiyon düzensizliği bulunan kişilerin hayatını kolaylaştıran bu özellik, Nimo tansiyon aleti yorumları ve analizlerinde beğeniyle bahsedilir. Alarm fonksiyonuyla öne çıkan birçok Nimo tansiyon aleti, ölçüm yapmanız gereken saati size hatırlatarak kaliteli bir deneyimi beraberinde getirir. Sesli uyarı sistemine sahip alternatifleriyle tansiyon değerlerinizin ortalamanın üzerinde ya da altında olduğunu hızlı bir şekilde fark edebilmenize olanak tanır. Nimo tansiyon aleti modelleri, kırılma gibi deformasyonlara dayanıklı dış kasalarıyla da beklentinize cevap verir.

Nimo Tansiyon Aleti Modelleri

Kan basınç değerlerinizi istediğiniz yerde hızlı bir şekilde ölçebilme olanağı tanıyan Nimo tansiyon aletleri, özelliklerine göre sınıflandırılır. Tam otomatik, mekanik, koldan ölçen, bilekten ölçen, konuşan, steteskoplu, hareket sensörlü seçenekler sunarak ihtiyacınıza hitap eden aleti bulabilmenize yardımcı olur. Hafif yapılarda tasarlanan Nimo tansiyon aleti çeşitleri, hassasiyeti yüksek kol manşetleri sayesinde her zaman doğru sonuca ulaşabilmenizi sağlar. Farklı cilt tipleriyle uyumlu kumaşlar ile üretilen manşetlere sahip olan Nimo tansiyon aleti seçenekleri, tahriş ve kaşıntı gibi problemlerle karşılaşmanızı engeller. Seyahat ederken de kan basıncınızı ölçebileceğiniz ürünlerle doktor yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir durumu önceden fark edebilir, birtakım risklerin önüne geçebilirsiniz. Nimo tam otomatik tansiyon aleti modelleri, tek bir tuşla aktifleştirebileceğiniz yapılarıyla kolay kullanım deneyimi sunar.

Masa üzerinde sabit bir şekilde durabilen tasarımlarıyla ölçüm işlemlerini pratik bir hale getiren tam otomatik Nimo tansiyon aleti seçenekleri, kullandığınız ilaçların etkilerini de öğrenebilmenize olanak tanır. Saat ve tarih göstergeleriyle takip işlemlerini kolaylaştırır ve büyük ya da küçük tansiyonunuzu günlük, haftalık ve aylık olarak sınıflandırabilme imkânı verir. Tüm işlemleri otomatik yapan Nimo tansiyon aleti çeşitleri, kaliteli hava bağlantı noktaları sayesinde isabetli sonuçlar elde edebilmenizi sağlar. Nimo tansiyon aleti kullananlar tarafından yazılan yorumlarda ürünlerin tuş tasarımları da dikkat çeker. Ergonomik tuş yapıları, cihazın ayarlarını rahatlıkla yapabilmenize olanak tanır. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan pek çok Nimo tansiyon aleti çeşitleri, gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek beklentilerinize cevap verir.

Ölçüm İşlemlerini Kolaylaştıran Nimo Tansiyon Aletleri

Nimo manuel ve aneroid tansiyon aleti modelleri ise kaliteli musluklarıyla öne çıkar. Ürünler steteskoplu ve steteskopsuz alternatiflere sahiptir. Steteskoplu olarak da kullanıma sunulan aletler, tansiyonunuzu ölçerken korotkoff seslerini de dinleyebilme olanağı tanır. Nimo tansiyon aleti çeşitleri, yetişkinlere ve çocuklara özel boyut seçenekleriyle seçim aşamasında kolaylık sağlar. Renkli ve desenli tasarımlara sahip olan çocuklar için üretilen Nimo tansiyon aletleri, sarma işlemlerini doğru bir şekilde yapabilme olanağı tanıyan göstergeleriyle deneyiminizi farklı bir noktaya taşır. Hızlı şişirme için geliştirilen yumuşak PVC pompaları sayesinde ölçüm işlemini kısa sürede halledebilmenizi sağlayarak beklentilerinizi karşılar. Nimo koldan ölçer tansiyon aleti modelleri arasında yer alan manuel ürünler, büyük ve okunabilir manometre göstergeleriyle de dikkat çeker.

Nimo tansiyon aleti bilekten ölçen modeller ise portatif özelliklere sahiptir. Peki bilekten ölçüm yapan Nimo tansiyon aleti nasıl kullanılır? Bileğinize geçirerek çalıştırabileceğiniz cihazlar ayrıca ana arter basıncı ölçümü ve sistolik kan basıncı ölçümü yapabilmenize de olanak tanır. Tansiyonunuzu uzun süre izleyebilmenizi sağlayan ürünleri pulse oksimetre çeşitleri ile birlikte de kullanabilir, kardiyovasküler hastalık riskinizi tespit edebilirsiniz. Herhangi bir teknik bakıma gerek duymayan cihazlar, konuşan alternatiflere sahiptir. Nimo konuşan tansiyon aleti çeşitleri, küçük ve büyük tansiyon değerlerinizi sesli olarak söyler. Türkçe konuşan Nimo tansiyon aleti kullanımı ise oldukça kolaydır. Özellikle yaşlı bireylerin ölçüm sonuçlarını daha rahat öğrenebilmelerine olanak tanır.

Nimo Tansiyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tasarımları ve fonksiyonlarıyla birbirinden ayrılan ürünler, kullanıcıların aklına “Nimo tansiyon aleti nasıl seçilir?” sorusunu getirir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Nimo tansiyon aleti alırken manşet boyutlarının kolunuzun ölçüleriyle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çocuklar için seçim yapıyorsanız renkli ve küçük manşetli olanları tercih edebilirsiniz. Daha rahat bir kullanım için taşıma çantalı ürünleri almanız önemlidir. Aşağıdaki kriterleri de okuyarak ihtiyacınıza en uygun Nimo tansiyon aletini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Nimo Tansiyon Aleti Fiyat Seçenekleri

Kolay kullanım özellikleriyle öne çıkan Nimo tansiyon aleti çeşitleri, fiyat aralıklarıyla da beklentilerinize cevap verir. Fonksiyonlarına göre birçok seçenek sunan fiyatlar, kendinize en uygun cihaza ulaşabilmenize yardımcı olur. Nimo tansiyon aleti fiyatı üzerinde ürünün tasarımı da rol oynar. Aneroid tansiyon aletlerinin fiyatları, manşet boyutuna göre değişiklik gösterir. Nimo tansiyon aleti manuel fiyatı ise şişirme pompası ve manometre boyutu gibi kriterler göz önünde bulundurularak belirlenir. Dijital Nimo tansiyon aleti fiyatları ise teknik özellikleri doğrultusunda farklı seçenekler sunar. Konuşan Nimo tansiyon aleti fiyatları, arayüz tasarımı ve manşet kalitelerine göre değişir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Nimo tansiyon aleti çeşitlerini incelemek istiyorsanız Akakçe’ye göz atma imkânınız bulunur. Ayrıca ateş ölçer ve nabız ölçer fiyatlarına da bakabilir, ihtiyacınız olan sağlık cihazlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.