Lava Tava

Lava Tava Fiyatları

720 farklı Lava Tava için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Lava Tava Schafer Tava Emsan Tava Tefal Tava Thermoad Tava Cem Tava

Aktüel Broşürlerden Lava Tavalar

  • Lava Tava 24 cmŞok

Fiyatı Düşen Lava Tavalar

26 cm28 cm32 cmDökümGranitTitanyumIzgaraWokYanmaz-YapışmazSetSatıcı Marka (1)

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 30Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Lava

Markası Lava Özellikler Türü Malzeme Türü Ölçü Parça Sayısı SatıcıToplam 130 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Lava TencereLava SahanLava Fırın TepsisiLava Tencere KapağıLava Tencere KulpuLava Kayık TabakLava Nihale

En Popüler Lava Tavalar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Lava Tava Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Lava Tava Sıkça Sorulan Sorular

Lava Tava

Mutfakların yemek yaparken en önemli araç gereçlerden biri de tavalardır. Özellikle sote, yumurta, sos gibi yemekler için yemeğin türüne göre birçok tava çeşidi vardır. Lava tava çeşitleri size ihtiyacınız olan boyutta ve tarzda hizmet sunar. Sağlıklı malzemelerden üretilen, yemeklerin lezzetli olmasını sağlayan Lava tava çeşitleri mutfakta vakit geçirmeyi sevenler tarafından büyük ilgi görür. Titiz üretimleri sırasında kaliteli materyaller kullanılan Lava marka tavalar, mutfakta sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmanıza yardımcı olur. Lava döküm tava modelleri, ileri döküm teknolojisi ve kırk yıllık bir deneyimin birleşimi sonucunda üretilir. Tüm kalite kontrolünden geçen tava modelleri sağlığa zararlı katkı maddeleri içermemektedir. Nitelikli döküm demirler çeşitli yiyeceklerle ve ısıyla birleştiğinde zararlı katkı maddeleri ortaya çıkmaz. Kullanıcıların beğenisini kazanan tava çeşitleri ile yıllar boyunca güzel sofralar hazırlanmasına yardımcı olur. Kolay kullanımı ve temizlenebilme özelliği sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde kendiniz ve sevdikleriniz için enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Sebze, balık ve et gibi farklı yiyecek türlerini ideal şekilde pişirebileceğiniz çeşitli Lava tava modelleri vardır. Farklı boyutlarda üretilen Lava tava çeşitleri ile tek kişilik ya da kalabalık arkadaş grupları için yemekler pişirebilirsiniz. Ocak üstünde ve fırın içerisinde kullanılabilen farklı tava çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kullanım sıklığına göre farklı ocak ya da fırında kullanılabilen tava çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Lava Tava Çeşitleri

Mutfakta yemek yaparken en büyük yardımcınız haline gelecek olan Lava kulplu tava modelleri yemek pişirirken ve servis yaparken son derece kullanışlıdır. Model çeşitliliği, üstün nitelikleri ve uzun ömürlü kullanımı sayesinde uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Lava tavalar fiyat performans ürünü olarak tercih edebileceğiniz türden mutfak gereçleridir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Lava kullanıcılarının her türlü istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için zaman içerisinde farklı ürünler geliştirir. En sık tercih edilen tava çeşitlerinden biri demir döküm ve Lava granit tava seçenekleridir. Granit tava seçenekleri ağır yapıları ve kalın tabanlı tasarımları sayesinde ısıyı emiyor ve tava içerisinde pişmekte olan et, balık ya da sebzelere eşit bir miktarda ısı yayar. Bu sayede yiyecekler mükemmel bir şekilde pişiyor ve besin değerlerini gereksiz ısı yüksekliği ya da uzun süreli şişmeler sonucunda kaybetmez. Lava hibrit tava modelleri sayesinde kızartmalar, kırmızı et yemekleri, beyaz et yemekleri, balıklar, kreş gibi hamur işlerini pişirebilirsiniz. Teflon tava modellerinin yapışmaz özellikleri sayesinde az yağ kullanarak sağlıklı ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Örneğin kahvaltılar için pancake, kreş gibi hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanan hamur işlerini tercih edebilirsiniz. Teflon tava modellerinde minimum yağ kullanarak diyetinize uygun et ürünleri ve sebze soteleri hazırlayabilirsiniz. Üst seviyede kızaran tava, besinlerin tava zeminine yapılmasını engeller. Bu sayede özellikle kırmızı et ürünleri pişme esnasında kızgın ve yapışmaz tava sayesinde mühürlenir. Et mühürleme işlemi etin tüm suyunun, lezzetinin ve besin değerinin içinde kalmasını sağlar. Tava modellerinin iç yüzeyleri sayesinde yiyecekler sadece tavanın yüzeyi ile temas eder. Bu sayede yiyecekler tavadan kolayca ayrılır ve tava yüzeyinde bulunan çizgiler yiyecek üzerinde iz bırakır.

Lava Tava Temizliği Nasıl Yapılır?

Lava tava kullanımı son derece basit ve pratiktir. Bu sayede mutfağa ilgili olan ve enfes yemekler hazırlamak için elinde tarifi bulunan herkes Lava tavaları kullanabilir ve eşsiz yemekler ortaya çıkarabilir. Lava tava çeşitlerinin kullanım amaçları ve özellikleri birbirinden farklıdır. Öncelikle farklı şekillerde tasarlanan Lava tava modellerine göz atabilirsiniz. Klasik bir tasarıma sahip Lava yuvarlak tava çeşitleri genel olarak sote yapmak için idealdir. Geniş yüzeyleri ve yuvarlak tasarımı sayesinde tava içerisinde bir kaşık yardımıyla pişirmek istediğiniz ürünleri rahatça pişirebilirsiniz. Diğer bir tava modeli ise Lava kare tava çeşitleridir. Kare tavalar daha çok et pişirmek için kullanılır. Çizgili iç yüzeyleri sayesinde etlerinizi rahat bir şekilde mühürlemenize ve aynı anda birden fazla parça eti pişirebilmenize olanak sağlar. Lava ızgara tava modelleri ile benzerlik gösteren kare tava çeşitleri yapışmaz özellikleri sayesinde yemeklerinizde çok fazla yağ kullanmanıza gerek kalmaz. Yiyeceklerin besin değerlerini, vitamin, protein, mineral ve aroma kaybının yaşanmaması için doğru tava kullanımı son derece önemlidir. Mutfağınız için satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kalitesini kaybetmeden kullanmak istiyorsanız ürünleri doğru bir şekilde kullanmalı ve kullandıktan sonra doğru bir şekilde temizlemelisiniz. Temizlik konusunda dilerseniz Lava tava kullananlar tarafından tavsiyeler alabilirsiniz. Örneğin teflon tava çeşitlerini kesinlikle metal kaşık ve çatallar ile kullanmamalısınız. Bulaşık teli gibi teflon yüzeyine zarar verebilme ihtimali bulunan temizleyiciler yerine yumuşak yüzeyleri bulunan süngerleri tercih etmelisiniz.

Her Boydan Lava Tava Modeli Bütçenize Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Lava tava modelleri arasından tercih yaparken ilk önce tava çeşitlerinin yapımında kullanılan materyaller incelenebilir. Demir döküm, granit, seramik farklı materyaller arasından tercih yapabilirsiniz. Daha sonra satın almak istediğiniz tavanın kare ya da yuvarlak olmasına karar verebilirsiniz. Standart Lava tava modellerinden birini mi yoksa Lava wok tava, standlı tava gibi farklı tava modelleri arasından birini mi satın alacağınızı belirleyebilirsiniz. Tava çeşitleri farklı büyüklüklerde üretilir. Yemeği yapacağınız kişi sayısına göre tercih yapabilirsiniz. Örneğin 1-2 kişilik yemekler pişirmek için Lava 20 cm tava modellerini tercih edebilirsiniz. 3-4 kişilik bir aile iseniz Lava 28 cm tava modelleri sizin için uygun olurken daha kalabalık bir aileye sahipseniz ya da kalabalık yemek sofraları hazırlamayı seviyorsanız Lava 30 cm tava modelleri sizin için uygundur. Lava standlı tava modelleri küçük mutfaklarda ve kullanım alanları dar olan kişiler için oldukça kurtarıcı bir modeldir. Rahat bir şekilde yemeklerinizi pişirmenizi sağlar. Lava küçük tava, büyük tava, çift taraflı tava gibi farklı tava çeşitleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olduğunu düşündüğünüzü hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Lava Tava Fiyatları

Lava tava fiyatları ürünlerin modellerine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürünlerin yapımında kullanılan materyaller ürünlerin kullanım özelliklerinde ve fiyatlarında değişimlerin olmasına neden olur. Bu nedenle ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparken ürünlerin özelliklerini de karşılaştırmanız gerekir. Lava tava en ucuz fiyatlarla sizlere kaliteli ürünler sunar. Bu sayede uygun fiyatlarla satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde kullanabilirsiniz. İster ocak üstünde ister fırın içerisinde kullanabileceğiniz farklı tava modellerinin hemen hemen hepsi bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bu sayede hızlı ve zahmetsiz bir şekilde temizleyebilir. Fiyat performans olarak karşılaştırma yaptığınızda son derece karlı bir ürün olan lava tava çeşitleri farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Mutfağınıza genel tasarıma uygun olacak kırmızı, mavi, yeşil, pembe ve mor gibi farklı renklerdeki Lava ve Schafer tava çeşitlerini inceleyerek istediğiniz markada ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Lava Tava Kampanyaları

Lava markasında farklı dönemlerde kampanyalar düzenlenir. Düzenlenen kampanyalara Lava tava ürünlerinde dahildir. Orjinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alabileceğiniz Lava tava modelleri için indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Kara Cuma gibi her yıl belirli bir tarihte küresel çapta düzenlenen kampanyaları kaçırmamak için erkenden takviminize not alabilirsiniz. Kampanyalar dönemlerinde Lava grill tava, ızgara tavası, kare tava gibi farklı birçok tava çeşidine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Mutfakta işinizi kolaylaştıracak Lava çift taraflı tava gibi nispeten yüksek fiyatlı ürünleri farklı indirim oranları ile satın almak için doğru adrestesiniz. İstediğiniz tava modellerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için hemen ürünleri inceleyebilir ve sipariş vereceğiniz ürünleri kararlaştırabilirsiniz.