Tava Seti

Tava Seti Fiyatları

891 farklı Tava Seti için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerSet
 • Ölçü28 cm
 • Ölçü32 cm
 • Malzeme TürüDöküm
 • Malzeme TürüGranit
 • TürüÇift Taraflı
 • TürüKızartma
 • ŞekilKare
 • ŞekilYuvarlak
 • Parça Sayısı2 Parça
 • Parça Sayısı3 Parça
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 38 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerSet
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTümünü GösterKapak MalzemesiŞekilMalzeme TürüTümünü GösterÖlçüTümünü GösterParça SayısıSeriTümünü GösterÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (891)

28 cm Tava 32 cm Tava Döküm Tava Falez Granit Tava Granit Tava Hascevher Granit Tava Karaca Granit Tava Taç Döküm Tava Lava Döküm Tava 30 cm Tava Korkmaz Döküm Tava Çelik Tava

En Çok Karşılaştırılan Tavalar

Tava Seti Sıkça Sorulan Sorular

Tava Seti

Yemek pişirmeyi kolaylaştıran tava seti, kullanıcılara zengin seçenekler ve cazip fiyatlar sunar. En iyi tava seti üreticisi olan markalar, ürünlerini gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli yeniler ve ürünlerin tümünü yenilikçi tasarım anlayışıyla bir araya getirir. Farklı boyut seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde tamamlayan setler, dayanıklı malzemeden üretilir ve uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Tava setlerinin içeriği; markaya, özelliğe, setin türüne, tavaların malzeme içeriğine, tavaların ölçüsüne ve setin parça sayısına göre farklılaşır. Setler 9 parça, 18 parça ve 20 parçadan oluşan alternatifler sunar. İhtiyacınız olan tavayı satın alırken; yapışkansız kaplama, bulaşık makinesi dayanıklılığı, ısı göstergesi, materyal tutacağı ve kapak detayı gibi kapsamlı bilgi edinmenizi sağlayan filtreleri kullanabilirsiniz. Tava setleri genel olarak alüminyum, bakır, çelik, döküm, granit, porselen, seramik, teflon ve titanyum gibi seçeneklere sahiptir. Her türden ihtiyaca ve beklentiye yanıt veren bu materyal seçenekleri kullanıcılara malzeme kalitesi yüksek ve aynı zamanda uygun tava seti alışverişi sunar. Cazip fiyat aralıklarıyla satın alacağınız tavanın yanına en iyi mutfak robotu çeşitlerinden dilediğinizi ekleyerek sevdiklerinize lezzetli ve şık masalar kurabilirsiniz.

Tava Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Tava setlerinin çeşitleri markaya, materyal özelliğine ve tavaların ölçüsüne göre farklılaşır. Çeşitler arasından öne çıkan granit tava seti, dayanıklı materyali sayesinde çizilme yapmadan uzun yıllar kullanılabilir. Özel tabanı sayesinde ısıyı gıdalara eşit bir şekilde dağıtır. Teflon tava seti, gıdaları yanma ve yapışma yapmadan pişirmesi ve kolay temizlenmesi nedeniyle hemen hemen her mutfağın vazgeçilmez tavalarından biridir. Döküm tava seti, gıdaları eşit ısı dağılımı yaparak pişirir ve bunun yanında ısıyı uzun süre muhafaza eder. Seramik tava seti, yapışmaz yüzeyi sayesinde kullanıcılar tarafından beğenilen tava çeşitlerinden biri olarak ön plana çıkar. Yapışmaz yüzey özelliği sayesinde yağ kullanmadan bile etkili ve lezzetli pişirme sağlar. Bakır tava seti, birçok materyalin özelliğini bir arada bulundurur. Özel teknolojisiyle iletken yapıda olan bu setler, alüminyumun ısıyı hapseden korumasına ve paslanmaz çeliğin dayanıklı yapısına sahiptir. Çelik tava seti, kullanıcılara her türden yemeği kolaylıkla ve lezzetli bir şekilde pişirme kolaylığı sağlar. Mutfakta olmayı ve sevdiklerinize lezzetli yemekler sunmayı seviyorsanız çok sayıda marka tarafından sunulan setleri tüm detaylarıyla inceleyerek satın alabilirsiniz.

Tava Seti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tava setleri arasından seçim yapmadan önce bazı detayların belirlenmesi doğru seçim yapmak ve sonrasında üründen yüksek performans almak adına oldukça önemlidir. Öncelikle hangi yemek türünün daha sık pişirildiği ve kaç kişilik porsiyonlar hazırlandığı bilinmeli ve set içeriği buna göre seçilmelidir. Bu bakımdan 3’lü tava seti gibi alternatifleri değerlendirmek doğru olur. Mutfakta istenmeyen kazaları önlemek sizin için önemliyse yapışmaz tava seti seçenekleri de doğru bir tercih olur. Temizlik kolaylığı yaşamak adına tavaları bulaşık makinesinde yıkayabilmek için bulaşık makinesi dayanıklılığa sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Izgara ve sos pişirme işlemlerinde kolaylık sağlayan kapak detayının da olması tavalarda kolay kullanım deneyimi yaşatır. Bu bakımdan kapaklı tava seti seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gıda hazırlamada kullanılan tavaların sıcak ve yemeklerle temas etmesi nedeniyle sağlıklı malzemeden üretilmiş olması ve bazı standartlara uygun olması gerekir. Bu nedenle bu detaylara göz atılması önemlidir. Tercih edilecek tavaların kullanılacak ocak tipine uygun malzemede olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Tavaların malzeme kalitesi ve pişirme performansı kadar dış tasarım detayları da önemlidir. Bu bakımdan seçilen tava setlerinin sap kısmının sağlam olması istenmeyen kazaları önlemek adına önemlidir. Ayrıca tavaların sap malzemelerinin el yakmayan, kolay tutuş sağlayan özellikte olması gerekir. Tüm bu özelliklere dikkat ederek satın aldığınız tava takımı ile pratik ve lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Tava Seti İndirim ve Kampanyaları

Sevdiklerinize lezzetli yemekler hazırlamanıza yardım eden çok sayıda tava seçeneği, markaların belirli dönemlerde uyguladığı indirim ve kampanyalar sayesinde çok cazip fiyatlarla satışa sunulur. Online platformlardan alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcılar bu zengin seçenekler arasından en kaliteli ve en ucuz tava seti seçeneğini satın almak ister. Akakçe bu bakımdan kullanıcılara kaliteli ve cazip fiyatlı ürün seçeneklerini tüm detaylarıyla listeler ve avantajlı alışveriş deneyimi sunar. Marka, özellik ve fiyat filtreleri ve bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarının bulunduğu bölümle tüketiciler en doğru kararı verdiği online alışveriş deneyimi yaşar. Markalar kaliteli içeriğe sahip ikili tava seti ve diğer tava setlerinin tümünü bütçenizi zorlamayan fiyat seçenekleriyle satın almanızı ve tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz sağlamanızı mümkün kılar. Sayfalarımız üzerinden tavaların detaylarını incelerken beğendiğiniz markaya göre filtreleme yapabilir ve indirimli tava seti alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Tava Seti Fiyatları

Kullanıcılar ihtiyaçlarını online platformlar üzerinden tamamlarken ürünün markası, özelliği ve kalitesinden sonra fiyat aralıklarına da dikkat eder ve alışverişlerini bu özelliğe göre gerçekleştirir. Tava seti fiyatları markaya, özelliğe, malzeme türüne, parça sayısına, ürünün bulunduğu seriye ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Küçük tava seti modellerinin fiyat aralıkları diğer tencereden farklıdır. Ürünün boyutuna göre de farklı aralıklar sunan fiyatlar her bütçeye hitap eden seçeneklere sahiptir. Bunun yanında seramik tava modelleri de her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları sunar. Farklı markalar tarafından üretilen tavalar farklı fiyat aralıklarına sahiptir ve sunduğu cazip fiyatlarla geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilir. akakce.com’un geniş ürün gamı içerisinden ürün indirimleri ve kampanyalarını takip ederek ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Seçim yaparken kararsız kaldığınız ürün özelinde yayınlanan kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini de detaylı bir şekilde okuyarak daha kapsamlı bilgi edinebilir ve böylelikle doğru kararı verebilirsiniz. Bunun yanında Şahane Cuma Kampanyalarını da inceleyerek en cazip fiyatlarla mutfak alışverişini tamamlayabilirsiniz.

En İyi Tava Setleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Mutfakların en büyük yardımcılarından olan tava setlerinin markaları, fiyatları, özellikleri ve set içerikleri kullanıcılara zengin ürün seçeneği sunar. Kullanıcılar bu seçenekleri özel filtreleri kullanarak detaylı bir şekilde incelemek, karşılaştırma yapmak ve seçenekler arasından en iyi olanı satın almak ister. Tüm bu kapsamlı ürün inceleme deneyimini sayfalarımızda bulunan filtreler ile yapabilir ve ihtiyaçlarınızı en doğru seçimi yaparak tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında fiyat/performans bakımından kararsız kaldığınız ürün ve ürünler özelinde tava seti tavsiye ve yorumlarını da okuyarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. En iyi setlerin markalarını ve detaylarını inceleyerek karar verebilirsiniz. En son teknoloji yapışmaz kaplama sayesinde lezzet dolu ve aynı zamanda sağlıklı gıdalar hazırlayabileceğiniz tava setleriyle mutfakta zorlanmazsınız. Tava setlerini tüm set üstü ocaklarda güvenle kullanılabilir. Ayrıca günlük kullanıma uygun dayanıklılığa ve temizleme kolaylığıyla temizlik aşamasında da zorluk yaşamazsınız. Bazı markaların modellerinde bulunan Thermo-Spot sıcaklık gösterge teknolojisi sayesinde tam kıvamında pişmiş lezzetler hazırlayabilirsiniz. Diğer seçenekleri de detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilir ve sevdikleriniz için pişireceğiniz yemekleri pratik bir şekilde hazırlamanın keyfini sürebilirsiniz. Tava seti modellerini inceleyerek istediğiniz renkte ve boyuttaki modeli kampanyalarla daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.