Araç Telefon Tutucu

Araç Telefon Tutucu Fiyatları

3.172 farklı Araç Telefon Tutucu için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

25 - 50 TL 50 - 100 TL AkrobatMıknatıslıAraçMotosiklet / BisikletKlipsliVakumluKlimaTorpidoMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Alanı: Araç Kaydet

Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kelime ile Filtrele Kullanım Alanı Araç Kullanım Yeri Malzeme Türü Sabitleme Seçeneği Uyumlu Marka Uyumlu Model Ürün Puanı Renk

Ahşap Telefon TutucuAkrobat Telefon TutucuApple Telefon TutucuAyarlanabilir Telefon TutucuBeyaz Telefon TutucuBisiklet ve Motosiklet Telefon TutucuDikiz Aynası Telefon TutucuEsnek Telefon TutucuGeneral Mobile Telefon TutucuGri Telefon TutucuGümüş Telefon TutucuHızlı Şarj Telefon Tutucu

En Çok Karşılaştırılan Telefon Tutucuları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Araç Telefon Tutucu Sıkça Sorulan Sorular

Araç Telefon Tutucu

Sürüş esnasında arama yapılmasına izin veren araç telefon tutucu çeşitleri, eller serbest kullanım ve bu sayede güvenli yolculuk sunar. Arama, navigasyon ve sesli komut ile telefonun tüm özelliklerini ellerinizi kullanmadan yönetebilmenizi sağlayan oto telefon tutucu modelleri her telefona uyarlanabilir özelliktedir. Otomobil telefon tutucu havalandırma ızgarasına kolayca takılabilir, ön panele sabitlenebilir veya vantuzla ön cama yapıştırılabilir olduğu için montaj esnasında profesyonel yardım gerektirmez. Araç telefon tutucu modellerinin en önemli özelliği iletişim halindeyken güvenle yolculuk yapmanızı sağlamasıdır. Özellikle araç telefon tutucu navigasyon kullanırken sesli komut sayesinde hem yönergeler duyulabilir hem de yeni rota oluşturulabilir. Siz de navigasyonu telefonunuzdan kullanıyor ve iş görüşmeleri için sık aramalar yapıyorsanız güvenliğiniz için araç telefon tutucu seçeneklerine göz atabilir, Akakçe sayesinde bütçe dostu alternatifler arasından araç telefon tutucuları dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Kullanışlı Araç Telefon Tutucu Özellikleri

Hayatınızı kolaylaştıran kablosuz MagSafe araç telefon tutucu gibi şarj fonksiyonlu aksesuarlar ekstra kullanışlıdır. Çünkü bu tip oto araç telefon tutucu ile seyahat halindeyken batarya konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Araç telefon tutucuları, bir araba yolculuğu sırasında da hayatı çok daha kolay hale getirir. Güvenlik her şeyden önce geldiği için araç içi telefon tutucu tavsiye edilir. Çünkü kolaylıkla yerleştirilebilen ve evrensel uyum sahip en iyi araç telefon tutucu çeşitleri akıllı telefonların kullanımını kolaylaştırır, böylece herhangi bir endişe duymadan yola odaklanılabilir. Pek çok araç cep telefonu tutucu tek hareketle kilitlenir veya tekrar yerinden kaldırılabilir. Ayrıca telefonların boyutları fark etmeksizin en ve boy oranı ayarlanabilir. Bu sayede evrensel araç telefon tutucu, akıllı cep telefonlarınızı yenilediğiniz de bile kullanılmaya devam edilir. yaşam kalitenizi artıran ve pratik kullanım sunan diğer araç telefon tutucu özellikleri ise şöyledir:

Araç Telefon Tutucu Modelleri Nelerdir?

Klipsli, manyetik, mıknatıslı, vantuzlu seçenekleriyle her araca uyum sağlayan araba telefon tutucu çeşitleri kullanımı en kolay aksesuarlardan biridir. Oldukça küçük boyutlarda tasarlanan araç telefon tutucu modelleri tıpkı kullanımı gibi taşıma konusunda da kullanıcı dostudur. Araç içi telefon tutucu seçenekleri arasında en popüler olanlar mıknatıslı ve klipsli seçeneklerdir. Klipsli araba içi telefon tutucu araçların havalandırma ızgarasına monte edilir. Ayırca araç telefon tutucuları 360 derece döner özelliği ile telefonların hem dikey hem de yatay kullanılmasına izin verir. Araç telefon tutucu modellerinin 360 derece dönme özelliği küçük bir müdahale ile ayarlanabildiği için yolculuk esnasında ellerinizi uzun süre meşgul etmediğinden kullanımı güvenlidir. Ayrıca telefon araç tutucu cihazları yatay kullanmak için ideal bir yöntemdir. Araç telefon tutucu sayesinde navigasyon ya da herhangi bir uygulama üzerinde daha fazla kontrol sağlanabilir. Cep telefonu kapağı ile uyumlu üretilen araç telefon tutucu seçenekleri, telefonunun kılıfı olup olmaması fark etmeksizin ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

En-boy ayarı yapılabilen araç telefon tutucu çeşitleri her tür genişliğe ve uzunluğa sahip telefona uyum sağlar. Bununla birlikte popüler kullanıma sahip diğer aksesuar ise mıknatıslı araç telefon tutucu modelleridir. Izgara kısmına yerleştirilen araç telefon tutucuları ön yüzlerinde bir mıknatısa sahiptir ve telefonları herhangi bir ayar yapmadan monte etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda manyetik araç telefon tutucu olarak bilinen bu ürünler telefonlarınızı kablosuz şarj etmenize de olanak tanır. Araba telefon tutucu mıknatıslı seçeneklerde de hızlı ve standart şarj özellikleri bulunduğundan telefonlarınızın akım gücüne göre seçim yapmanız tavsiye edilir. Öte yandan en iyi araç içi telefon tutucu modelleri ise şarj aleti gibi hem kablolu hem de kablosuz özelliği bulunan aksesuarlardır. Böylece bu tür araç telefon tutucu seçenekleri tüm telefon modelleri ile uyumlu şekilde kullanılabilir. Genellikle tek telefon için üretilen telefon tutucu araba modeline göre değişen montaj seçeneklerine sahiptir. Ancak çift telefon tutan modeller, araç konsol telefon tutucu olarak satışa sunulur ve vantuz özelliği vardır.

Araç Telefon Tutucu Fiyatları

Marka ve ekstra özelliklerine göre değişebilen araç içi telefon tutucu fiyatları telefon aksesuarları gibi bütçe dostu aralıklarla listelenir. Online alışveriş fırsatlarıyla sunulan ve kampanyalara desteklenen araç telefon tutucu fiyatları oldukça ulaşılabilirdir. Şarj, 360 derece dönme, telefon kapasitesi ve radyo bağlantısı gibi pek çok işlevle öne çıkan uygun fiyat avantajına sahip araç telefon tutucu öneri ve tavsiyeler arasında bulunan gelişmiş modellerden biridir. En iyi araç telefon tutucu yorum ve incelemelerinde bahsedilen bu ürünler telefonlar yenilendiğinde dahi kullanılabilecek evrensel özelliklerle donatılır. Manyetik araç telefon tutucu seçenekleri ise genellikle telefon kılıfları ile uyumlu olduğundan ekstra aksesuar gerektirmez. Siz de kısa sürede kurulumu tamamlanan ve güvenli yolculuk için akıllı telefonlarınızı temassız kullanmanızı sağlayan aksesuar arıyorsanız, Akakçe sayesinde en ucuz araç telefon tutucu modellerine göz atabilirsiniz.