Mıknatıslı Telefon Tutucu

Mıknatıslı Telefon Tutucu Fiyatları

1.354 farklı Mıknatıslı Telefon Tutucu için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

25 - 50 TL 50 - 100 TL AraçMotosiklet / BisikletKlipsliVantuzluMıknatıslıAkrobatKlimaTorpidoMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Mıknatıslı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Türü Mıknatıslı Kelime ile Filtrele Kullanım Alanı Kullanım Yeri Malzeme Türü Sabitleme Seçeneği Uyumlu Marka Ürün Puanı Renk

Araç Telefon TutucuVakumlu Telefon TutucuKablosuz Şarjlı Telefon TutucuAhşap Telefon TutucuAkrobat Telefon TutucuApple Telefon TutucuAyarlanabilir Telefon TutucuBeyaz Telefon TutucuBisiklet ve Motosiklet Telefon TutucuDikiz Aynası Telefon TutucuEsnek Telefon TutucuGeneral Mobile Telefon Tutucu

En Çok Karşılaştırılan Telefon Tutucuları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Mıknatıslı Telefon Tutucu Sıkça Sorulan Sorular

Mıknatıslı Telefon Tutucu

Mıknatıslı telefon tutucu modelleri cihazlarınızı daha işlevsel şekilde kullanmanıza yardımcı olan cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Gelişen teknoloji ile birlikte çeşitleri ve nitelikleri de artan ürünler hem yaşam alanlarında hem de araçlarda kullanım olanağına sahiptir. Ürünlerin uyumlu oldukları telefon modelleri, kullanım alanları, sabitlenme mekanizmaları, işlevsellikleri, boyutları, dayanıklılıkları modelden modele değişkenlik gösterebilir. Tasarımsal farklılıklara sahip seçkiler de kullanıcıya sunulur. En iyi mıknatıslı telefon tutucu fiyatlarını Akakçe üzerinden inceleyebilir, işlevsellik ve fiyat karşılaştırması yaparak sizin için ideal olduğunu düşündüğünüz ürünü belirleyebilirsiniz.
Farklı marka opsiyonları ile sizlere ulaşan ürünlerin renkleri, tutucu türleri, kullanım yönleri, güç kaynakları, desteklenen ekran boyutları çeşitlilik gösterir. Mevcut telefon, tablet gibi cihazlarınızla doğrudan uyumlu olan modellere yönelebilirsiniz. Daha geniş bir kullanım alanı elde etmek istiyorsanız farklı niteliklere sahip cihazlar ile uyumluluk gösteren modelleri de değerlendirebilirsiniz. Ürün özellikleri fiyatlandırma üzerinde etkili olabilir. Hangi modelin ne amaçla tasarlandığına dikkat ederek seçim yapabilir, en kullanışlı ve en ucuz mıknatıslı telefon tutucusu kreasyonları arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Tutucu Ne İşe Yarar?

Popülerliği giderek artan manyetik telefon tutucular, telefonun rahat kullanılmasına imkân veren bir ekipmandır. Motosiklet ve otomobil gibi araçlarda telefonlara erişmek zorlayıcı olabildiğinden, sürücüler zaman zaman zorluk yaşayabilir. Araç mıknatıslı telefon tutucu modelleri ise bu yönlü sıkıntıları bertaraf etmeyi amaçlar. Arabada mıknatıslı telefon tutucu bulunması sayesinde araç içerisinde cihazınızı kolay ulaşabileceğiniz bir alana sabitleyebilirsiniz. Ürünler akıllı cihazların navigasyon, müzik uygulamaları, Bluetooth ve eller serbest gibi özelliklerinin etkili şekilde kullanılmasına yardımcı olur.
Tutucuların konumlandırılma alanları ve telefonu tutuş biçimleri modele göre farklılaşır. Böylece kullanıcı kendisi için en ideal konforu sağlayacak dizaynı kolaylıkla bulabilir. Mıknatıslı oto telefon tutucu modellerinin yanı sıra yaşam alanlarında kullanıma uygun üretimler de mevcuttur. Kimi seçkiler ise hem araçta ve evde hem de mobil hâldeyken kullanılabilir. Böyle bir ürün talebiniz varsa mıknatıslı telefon tutucu yüzüklü serileri ya da fonksiyonel masaüstü telefon tutucularını incelemek isteyebilirsiniz. Stant görevi gören ürünler etkili kullanım olanağına ek olarak telefon ekranınızı net biçimde görebilmenizi de sağlar. Kısmen ya da tamamen dönebilir mekanizmalı seriler ile telefonunuzu bakış açınıza göre değiştirerek her daim yüksek performans elde edebilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Tutucu Modelleri

Mıknatıslı telefon tutacağı modellerine dair geniş bir ürün gamı mevcuttur. Kullanıcı beklentileri dikkate alınarak imal edilen ürünler dayanıklılık seviyeleri ve işlevsellik özelliklerine göre kategorize edilebilir. Kullanılan ana materyal, çeşitliliğe etki eden faktörler arasındadır. Sert plastik, metal, alüminyum gibi malzemelerden üretilen tutacaklar rahatlıkla bulunabilir. Ana malzemenin ve üretim teknolojilerinin dayanıklılık üzerinde doğrudan etkili olduğunu belirtmek gerekir. Mıknatıslı yüzüklü tutacaklar hem elde kullanımda düşme riskini azaltır hem de cihazı bir alana sabitlemenize imkân tanır. Kimi mıknatıslı tutacaklar ekstra sağlam yapısı ile öne çıkar ve dayanıklılık beklentisi yüksek olanlara hitap eder. Örneğin, zırhlı model mıknatıslı telefon tutucu motosiklet ve bisiklet kullanıcılarının ilgisini çeker.
Bazı modeller dayanıklı ana materyal tercihi ile öne çıkarken, kimileri sağlamlığı hafiflik ile buluşturarak ergonomiyi artırmayı hedefler.Genel kullanım sunan seriler, farklı ebatlardaki telefon ve tabletler ile uyumlu bir yapı sergiler. Çok açılı ve güçlü mıknatıslı telefon tutucu tasarımları yüksek performansı fonksiyonellik ile buluşturur. Telefon ekran büyütücü özellikli ekipmanlar, oynar başlıklı dizaynlar, tripod özellikli tutacaklar, vantuzlu mıknatıslı telefon tutucu çeşitleri, 360 derece dönebilir tasarımlar, uzun kol mekanizmalı seriler ve kademeli yükseklik ayarı yapılabilen stantlı tutucular da dahil pek çok modele ulaşmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra tematik tasarım da çeşitliliğe katkı sağlar.

Mıknatıslı Telefon Tutucu Avantajları

Telefon tutucusu mıknatıslı modelleri cihaz kullanımından maksimum verim almanıza odaklanır. Örneğin şarkı değiştirmek ya da konum bilgisi almak için telefonu elinize alarak işlem yapmanıza gerek kalmaz. Cep telefonunu sabitlenmiş alandan kontrol etmek dikkat dağınıklığının da önüne geçer. Aracın ilgili bölümüne sabitlenen tutucunun döner başlıklı ya da akrobatik gövdeli olanları ise en ideal görüş açısına göre yön tayin edebilmenize olanak tanır. Belli bir amaç için kullanmadığınızda dahi stant görevi görür ve telefonunuzu aramanıza gerek kalmaz. Ürünlerin yerleştirilmesi de kullanımı gibi zahmetsiz ve pratiktir. Vakumlu mıknatıslı telefon tutucu önerilen şekilde cama yerleştirildikten sonra kullanıma hazırdır. Vantuzlu olanlar veya havalandırma peteklerine yerleştirilen modeller de telefon konnektörlerine ve kontrol bölgelerine erişim sorunu çıkarmaz.
Mıknatıslı telefon tutucu tavsiyeleri hem oynar başlığa hem de akrobatik gövdeye sahip modellerin öne çıktığını gösterir. Farklı alanlarda kullanım seçeneği bulunan işlevsel tutucular ise konforunuzu ve hareket özgürlüğünüzü artırmaya katkı sağlar. Bu yönlü bir gereksiniminiz varsa vakumlama ve sıkıştırma mekanizması bir arada seçkilere yönelebilirsiniz. Sıkıştırma opsiyonu sayesinde tutucuyu masaya yerleştirerek evde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekran büyütücü merceğe sahip tasarımlar, ekrandakileri daha net biçimde görmek isteyenlere avantaj sağlar.
Çevresel etkilere belli oranda dayanıklı ham maddelerden üretilen ve güçlü mıknatıs sistemine sahip olan ürünler araç titreşimlerine, ani duruş ve kalkışlara dirençlidir. Bu tasarımlar güvenli bir kullanım alanı vadeder. Yerleştirildiği bölgeye zarar vermeyen araç içi mıknatıslı telefon tutucuçeşitlerini kullanıcı dilediği zaman çıkarabilir. Demonte sonrası ilgili alanda iz ya da leke oluşmaz. Farklı marka ve modelde telefonların tümü ile uyumlu olan geniş yüzeyli tutucuları telefonunuzu değiştirdiğinizde de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Tutucu Nasıl Kullanılır?

Mıknatıslı telefon tutucu kullanımı, ürünlerin özelliklerine göre farklılaşır. Aksesuarları yerleştirme ve demonte etme bilgilerine uyarak kullanmanız önerilir. “Mıknatıslı telefon tutucu nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını merak ediyorsanız aşağıda yer alan hususları inceleyebilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Tutucu Fiyatları ve Kampanyaları

Mıknatıs mekanizmalı telefon tutucuların fiyatları, tıpkı ürünler gibi çeşitlilik içerir. Fonksiyonellik son derece önemli bir değişkendir. Multi fonksiyonel telefon tutucular ile klasik modeller arasında fiyat farkı olması muhtemeldir. 3D mercekli ürünlerin ölçüleri, renkleri ve dayanıklılıkları da farklılıklar içerir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise manyetiğin etkinlik derecesidir. Zorlayıcı yol şartlarında telefonun sarsıntılardan etkilenmemesi için güçlü mıknatısa sahip olanlara yönelebilirsiniz. Mıknatıslı telefon tutucu yorumları, fiyat ve nitelik beklentilerine uygun ürün seçmenin avantajlı olduğunu ortaya koymaktadır.
Tekli alım ile çoklu alımda da fiyatlandırma farklılaşabilir. Şayet birden fazla telefon tutucuya ihtiyacınız varsa set hâlinde satın almak daha avantajlı olabilir. Bu yönde bir arayışınız varsa ikili telefon tutucu setleri inceleyebilirsiniz. Torpido üstü teleskobik araç tutucular, ultra ergonomik modeller ve daha nicesine Akakçe ile anında erişebilir, en ucuz mıknatıslı telefon tutucu tasarımlarını görüntüleyebilir, özellik kıyaslaması yaparak kararınızı verebilirsiniz.