Regal Televizyon & TV

Regal Televizyon & TV Fiyatları

70 farklı Regal Televizyon & TV için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Philips Televizyon Awox Televizyon LG Televizyon Samsung Televizyon Axen Televizyon Onvo Televizyon

Fiyatı Düşen Regal Televizyonlar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL OLEDQLED20212022Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Regal Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Regal Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı SatıcıToplam 128 satıcı. Ürün Puanı Enerji Sınıfı

140 Ekran Televizyon FiyatlarıRegal BuzdolabıRegal Derin DondurucuRegal Çamaşır MakinesiRegal KlimaRegal Bulaşık MakinesiRegal Çamaşır Kurutma MakinesiRegal Termosifon

En Popüler Regal Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Regal Televizyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Regal Televizyon & TV Sıkça Sorulan Sorular

Regal Televizyon & TV

“Regal televizyon nasıl” sorusu ile zaman zaman karşılaşıldığından, TV Regal çeşitleri hakkında bilgi vermek gerekir. Regal TV fiyat performans açısından avantajlı olması ile kendini belli eder. Ekran tipi, boyut, kontrast oranı ve parlaklık gibi nitelikler ekran performansını ortaya koyar ve modelden modele değişir. Regal marka TV yorumları, televizyonların özelliklerine kıyasla avantajlı ürünler olduğunu gözler önüne serer. Multimedya ve bağlantı seçenekleri fazla olan Regal televizyon modelleri ise fonksiyonellikleri ile dikkat çeker. Regal internetli, uydulu, uydu alıcılı TV seçkileri en fazla tercih edilen seçeneklerdendir. Regal TV fiyatları en ucuz seçenekleriyle ve son teknolojili modelleriyle de kendi segmenti içerisinde avantajlı bir yapı sergiler. Özel yazılım, uygulama ve donanım birimleri mevcut teknik özelliklerin verimliliğini artırır. Örneğin, Dolby Digital ve DTS TruSurround gibi teknolojilere sahip olan ürünler, klasik modellere göre daha iyi bir ses çıkış kalitesi sunar. Yeni nesil, orta segment ya da en ucuz Regal LED TV ürünleri arasından seçim yaparken performans ve fiyat beklentilerinizi ilk sıraya yerleştirmeniz önerilir.

Regal TV Modelleri

Regal, farklı kullanıcı taleplerine hitap eden çeşitliliği ile ön plana çıkar. Boyut, çözünürlük kalitesi, işlevsellik nitelikleri değişkenlik gösteren ürünler sizlere sunulur. Ekran ve ses özelliklerini dikkate alarak tercih yapabilir, kullanışlılığı ve ergonomiyi ilk sıralara yerleştirebilirsiniz. Seyir keyfini artırmak isteyenler için görüntüleme kalitesi yüksek, geniş ekranlı Regal 4K, LCD, UHD TV modelleri imal edilir. Regal Smart TV seçkileri, dahili uydu alıcılı modeller, geniş bağlantı portuna sahip televizyonlar, enerji tasarruflu olanlar ve daha nicesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Regal TV yorum değerlendirmeleri, markanın kullanıcı gereksinimlerini karşılayan model yelpazesi sunduğunu ortaya koyar. Ekran boyutu ve ekran çözünürlüğü öncül özellikler arasında yer alır. Büyük ekranda seyir deneyimi yaşamak isteyenler için Regal 100, 104, 106, 120 ekran LED TV tasarımları imal edilir. Daha minimal bir ürün arayışınız varsa Regal küçük televizyon modellerini tercih edebilirsiniz. Boyutun fiyatlandırma üzerinde etkili olabileceğini de belirtmek gerekir. Regal 55, 106, 120 ekran LCD TV fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı ekran boyutuna sahip ürünlerin çözünürlükleri de birbirinden farklı olabilir. Bu bakımdan inç ve cm cinsinden belirtilen ekran ölçülerinin kaç piksel kalitesinde olduğunu incelemek fayda sağlar. Modellere göre farklılaşan bir diğer faktör ise Smart TV teknolojisidir. Klasik bağlantı birimlerine sahip olan televizyon fiyatları ile Regal Smart TV fiyatları arasında fark olması muhtemeldir. En ucuz televizyon serilerinden en yenilikçi modellere kadar aradıklarınızı Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Regal TV Özellikleri

Regal LED TV nasıl bir tasarımı tercih eder sorusunun yanıtı da çeşitlidir. Modeller gerek teknik gerekse fiziksel tasarım anlamında birbirinden farklılaşabilir. Cihazların güç tüketimleri, ekran kalınlıkları, panel tipleri, ön çerçeve yapıları, stant dizaynları ve renkleri değişken olabilir. Güç tasarruf modu ve otomatik kapanma özelliği bulunan ürünler özellikle uzun süreli kullanımda daha avantajlıdır. TV ayağı tasarımları cihazı konsol üzerine düz ve dengeli biçimde konumlandırmaya yarar. Televizyonu duvara monte etmek niyetinde olanlar açısından ise VESA duvar montaj desteği bulunan seçkiler son derece iyi bir seçimdir. Modern hatlara sahip olan Regal 4K Smart LED, ultra HD TV’ler ince, hafif fakat sağlam bir çerçeve çizer. Önerilen şekilde muhafaza etme neticesinde uzun süre keyifle kullanım elde edilir. Cihaz üzerinde yer alan bağlantı birimlerinin ve hoparlörlerin konumu da tasarımsal anlamda dikkat çekicidir. Regal HD, HDMI, HDR TV modellerindeki hoparlör sistemleri işitsel içeriklerin eşit ev dengeli şekilde dışa aktarılmasını sağlar. Bu tür tasarımsal nüanslar Regal LCD, LED, plazma TV fiyatları üzerinde etkili olabilir.

Regal Televizyon Ekran Boyutları

Regal LED TV kullanıcı yorumları televizyonların farklı boyut seçenekleri ile üretilmesinin faydalarını göz önüne serer. Ekran boyutu hem aktif ekran alanı hem de ürünün genel ölçüleri hakkında bilgi verir. Regal 55 inç Smart TV’ler, Regal Smart LED TV 106 ekran televizyonlar ve daha pek çok model sizlere ulaşır. Özellikle boyut farkı fazla olan seçkilerin çözünürlük oranlarında farklılık olması normaldir. Regal 42 inç LED TV fiyatları, daha büyük ekran alanı sunan Regal 100 cm ekranlı televizyon fiyatlarından farklıdır. Boyut ve teknolojik özellikler geniş bir Regal TV fiyat listesi oluşturur. Görüntü iyileştirme sistemleri mevcut çözünürlüğün kalitesini renk derinliğini ve netliği artırma amacına hizmet eder. Örneğin, Mega Dinamik Kontrast özelliği hem siyah beyaz keskinliğini belirginleştirir hem de görüntülenen imajlara göre renk optimizasyonu yapar. Böylece birbirine yakın renkler dahi kolayca fark edilir. Ultra Motion, Real Vision ve Real Vision görüntü iyileştirme özellikleri bulunan Regal LED, 4K, LCD, UHD TV modelleri kaliteli bir seyir keyfi vadeder. Televizyon fiyatları Regal ayrıcalıklarına sahip olmanızı sağlayan farklı modellere göre değişiklik gösterebilir.

Fonksiyonel Regal TV Çeşitleri

Ekran özelliklerinin yanı sıra işlevselliği ile de öne çıkan yeni nesil televizyonlar, özgürlük alanınızı genişletmeyi amaçlar. En ucuz Regal TV ürünlerinde de fonksiyonellik artıran çeşitli bileşenlere yer verilir. Çoklu ortam birimleri, kablosuz özellikler ve kablosuz bağlantılar sayesinde televizyonların kullanım alanı doğrudan genişler. Yenilikçi Regal Smart TV seçkilerinde televizyondan internete girme, web tarayıcısı kullanma, ekran yansıtma, akıllı telefonla TV’yi kontrol etme de dahil pek çok iş ve işlem rahatlıkla yapılabilir. Netflix ve Youtube gibi video içerik platformları, kısayol uygulamaları üzerinden hızlı biçimde açılabilir. Çoklu işlemci çekirdeğine sahip olan ürünler daha hızlı tepki süresi sunar. Böylece sekmeler arasında geçiş yapma ya da kanal değiştirme sırasında oluşabilen gecikme süreleri kısalır. Yeni nesil Regal Smart TV fiyatları da modelden modele değişkenlik gösterir. Çoklu ortam niteliklerinin yanı sıra HDMI, USB, HDMI-CEC gibi bağlantı birimleri de işlevselliğe doğrudan katkı sağlar. Örneğin, TV Box kullanmak istediğinizde, aygıt soketini uygun girişe yerleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. HDMI portu sayesinde farklı görüntü sistemlerindeki içerikleri kalite kaybı yaşanmadan televizyona aktarabilirsiniz. Regal 55, 107 ekran TV fiyatları da farklı ölçülerdeki diğer televizyonların fiyatlandırması da bu tür kullanım standartlarına göre değişebilir.

Regal Televizyon & TV Fiyatları

Regal TV en ucuz ve en yeni teknolojili seriler hem ürün özelliklerine hem de kampanyalar göre değişkenlik gösterebilir. Çeşitliliğin fazla olması, hangi ürünü seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilir. Aşağıda yer alan maddeler, satın alım sürecinde sizlere yardımcı olabilir:

Aradığınız Regal televizyonlar Akakçe’de! Ürün özelliklerini inceleyebilir, Regal marka televizyon fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, kısa sürede seçiminizi yaparak dilediğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.