Vestel Televizyon & TV

Vestel Televizyon & TV Fiyatları

106 farklı Vestel Televizyon & TV için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Vestel Televizyonlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVestel
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVestel
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıEnerji SınıfıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (106)

55 Ekran Televizyon Fiyatları Smart Televizyon 55 inç Televizyon 24 inch TV Vestel Güvenlik Kamerası Vestel Uzaktan Kumanda Vestel Buzdolabı Vestel Çamaşır Makinesi Vestel Derin Dondurucu Vestel Bulaşık Makinesi Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi Vestel Klima

En Popüler Vestel Televizyonlar

Vestel Televizyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vestel Televizyon & TV Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Vestel Televizyon & TV hangileri?

Bugün Akakçe'de 106 farklı model arasında

En çok satan Vestel Televizyon & TV hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestel Televizyon & TV:
 1. Vestel 65QA9700 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV
 2. Vestel 70U9600 4K Ultra HD 70" 178 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV
 3. Vestel 65UA9631 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV
 4. Vestel 65Q9900 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV
 5. Vestel 32FA9510 Full HD 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

Vestel Televizyon & TV

Vestel TV modelleri yayın içeriklerini keyifle izlemenizi mümkün kılan özellikleri ile dikkat çeker. Kullanıcıların performans, fiyat ve işlevsellik beklentileri, Vestel televizyon çeşitliliğinin fazla olmasında etkilidir. Ekran boyutu, maksimum çözünürlük, ses donanımı, bağlantı seçenekleri, işlemci mimarisi, tasarım, çoklu medya özellikleri farklılık gösterir. Geniş ekranlı modeller, mini TV serileri, ince panelli olanlar, Ultra HD televizyonlar, Smart TV seçkileri de dahil pek çok ürün sizleri karşılar. Vestel televizyon ürün gamı dahilinde, 4K çözünürlük kalitesini büyük ekranda izlemek ve yüksek çözünürlük standardını küçük televizyonda da elde etmek isteyenlere yönelik özel ürünler bulunur. Markaya özgü teknolojilerden beslenen televizyonlar şık, kaliteli ve ergonomik bir yapı sergiler.
Vestel TV çeşitleri dizi, film ve diğer görsel içerikleri keyifle izlemenize imkan tanır. Beklentilerin çeşitliliği ürün gamının geniş olmasındaki temel etkendir. Örneğin küçük oda, ofis ve atölye gibi alanlarda kullanmak üzere televizyon arayışı olanlar için Vestel küçük, mini TV modelleri rahatlıkla bulunabilir. Vestel televizyon 120, 128 ekran boyutlu olanlar, sinematik etkiyi artırmak isteyenler için iyi bir seçenektir. Kullanışlılığı ve hareket özgürlüğünü artırma noktasında ise Vestel akıllı, plazma TV’ler devreye girer. Ekran boyutunun yanı sıra, çözünürlük, yenileme hızı, kontrast oranı gibi birimler de modele göre değişkenlik gösterir. Ürünlerde kullanılan mevcut donanım birimlerinin etkinliği Vestel Pixellence, Vestel Quantum ve Dolby Vision gibi özel yazılım ve programlar ile artırılır. Görüntü kalitesine yaraşır ses donanımı ile desteklenmesi de ürünlerin avantajları arasında yer alır. Ses ve görüntü iyileştirme teknolojileri sayesinde Vestel TV modelleri kendi segmenti içerisinde avantajlı konuma geçer. Bu durum Vestel LED, Smart, plazma TV fiyatlarının uygun bir yapı sergilemesinde de etkilidir.

Vestel TV Boyutları

Vestel televizyon çeşitliliğini artıran önemli bir etken, ekran boyutudur. Farklı ekran ölçüleri ile satışa sunulan ürünler, televizyonların büyüklüğünü ortaya koyar. Vestel 85, 87, 130, 180 ekran TV modelleri, 43 inç TV’ler, 55 inç seriler kullanıcıların beğenisine sunulur. Vestel büyük, küçük ekran TV yelpazesi sayesinde televizyonu yerleştirmek istediğiniz odanın boyutlarına uyum sağlayacak modeli bulmanız mümkün olur. Cm veya inç cinsinden ifade edilen ebatların görüntü kalitesi, seçkilerin diğer ekran özellikleri ile belirlenir. Örneğin, çözünürlük standardı piksel kalitesini belirlerken kontrast oranı imaj keskinliği ve renk optimizasyonu üzerinde etkilidir. Yenileme hızı ise ekranın saniyede kaç kere güncelleneceğini ifade eder ve bu değer arttıkça görüntü performansı da doğru orantılı olarak artar. Hertz cinsinden ifade edilen güncelleme hızı, aksiyon türü dizi, film, yarışma, oyun vb. içeriklerin renk kararması, bulanıklık veya piksel kaybolması türevi problemler yaşanmaksızın net biçimde izlenmesini sağlar. Ekran özellikleri ve boyutun fiyatlandırmaya etki ettiğini eklemek gerekir. Örneğin, klasik model Vestel 108, 110, 139 ekran TV fiyatları ile ultra yüksek çözünürlüklü ve Smart TV destekli Vestel 107, 126, 146 ekran TV fiyatları arasında farklılıklar olması muhtemeldir.

Vestel TV Özellikleri

Vestel televizyon yorumları, ürünlerin fonksiyonel ve kullanışlı olduğunu gözler önüne serer. Nitelikler teknik altyapıya ve tasarıma bağlı olarak değişir. Ekran, ses, bağlantı, medya vb. birimler ürünlerin niteliklerini belirler ve Vestel televizyon fiyatları anlamında etkilidir. Yeni nesil teknolojiyi maksimum kalite ve fonksiyonellik ile buluşturan seçkiler Vestel'in en iyi televizyonlarını temsil eder. Elbette, beklentiler çeşitlilik gösterdiğinden farklı özellikteki ürünler kullanıcı profillerine göre en iyiyi belirleyebilir. Ultra HD çözünürlüğe sahip 4K Vestel TV’ler, Dolby Vision ve HDR teknolojili seriler, Vestel Wi-Fi’li TV modelleri, dahili uydu alıcılı modeller ve daha nicesi sizlere sunulur. Tasarımsal açıdan ise ürün boyutları, toplam ağırlıkları, duvar montaj desteği, ön panel türleri, stant tipleri önemli rol oynar. Vestel TV Akakçe avantajları ile sizlere ulaşır. Nitelik, performans ve fiyat kıyaslaması yaparak size hitap eden modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Vestel TV Teknolojileri

Vestel televizyonlar, marka uzmanlarınca geliştirilen donanımsal, yazılımsal ve tasarımsal özelliklerden beslenir. Örneğin Vestel Smart Center, akıllı TV modellerinde yer alan bir uygulamadır; kullanıcı arayüzünü kolaylaştırma, yayın akışlarını inceleme ve programlara dair bilgileri kontrol etme gibi özellikleri bünyesinde barındırır. Vestel Pixellence teknolojisi ise kontrastı iyileştirir, otomatik olarak ekran parlaklığını ve keskinliğini optimize eder. Özel algoritma tabanı sayesinde görüntülerin netliği, doğallığı ve gerçekçiliği artırılır. Quantum renk paleti sistemi, görsel içeriklerdeki tüm detayları rahatlıkla fark edebilmenizi sağlar. Geniş renk tayfı sunar, kırmızı ve yeşil renklerin performansını artırır. Micro Dimming yani MEMC teknolojisi ise kontrast ve renk doygunluğu ile karelerdeki piksel kalitesini artırarak çözünürlük standardını iyileştirme amacına hizmet eder. Bu teknolojiler de dahil pek çok özellik tek bir cihazda toplanabilir, televizyonda görüntü iyileştirme sistemlerinin biri ya da birkaçı da bulunabilir. Vestel 55, 102 ekran TV almak istiyorsanız ya da tercihinizi 81, 120 ekran TV Vestel seçkilerinden yana kullanacaksanız desteklenen teknolojileri incelemeniz önerilir.

Hızlı, Fonksiyonel ve Ergonomik Vestel Televizyonlar

Smart TV modellerinden Vestel uydu alıcılı TV çeşitlerine, Vestel beyaz, renkli, gri TV’lerden en ucuz Vestel TV üretimlerine değin tüm ürünler markanın sağladığı fiziksel tasarım ögelerinden güç alır. Modele göre değişkenlik gösteren dizaynların niteliği dikkate alındığında, ürünlerin kendi sınıfındaki pek çok marka ve model içerisinde fark edilir olduğunu söylemek mümkündür. Uydu alıcılı televizyonlar, haricen uydu ekipman ve aksesuarlarına maliyet ayırma meşakkatini ortadan kaldırır. Smart TV modelleri ise televizyonun fonksiyonelliğini doğrudan artırır. YouTube ve Netflix gibi platform destekleri, internet tarayıcı, yayın kaydetme, Bluetooth, Miracast, USB üzerinden veri görüntüleme, EPG program rehberi gibi çoklu medyalar Smart TV konforunu evlerinize taşır. Vestel 108 ekran Smart TV’ler, Vestel 55 inç TV modelleri ve farklı boyutlu pek çok televizyon seçkisinde Akıllı TV altyapısı bulunabilir. Bir diğer önemli faktör ise bağlantı seçenekleridir. Dahili Wi-Fi, Ethernet, DLNA, HDMI, USB, PC girişi, ses çıkışı, DLNA da dahil çeşitli bağlantı giriş portları çeşitli serilerde yer alır. Satın alım sürecinde gereksinim duyacağınız medya ve bağlantı noktalarını belirleyerek seçim yapmanız bu bakımdan önemlidir.

Vestel Televizyon & TV Fiyatları

Fiyatlandırma hem ürün özelliklerine hem de Vestel TV kampanya politikalarına göre farklılık gösterebilir. Ürün seçimini doğru yapmak uzun süre keyifli kullanım noktasında doğrudan belirleyicidir. Televizyon almak niyetindeyseniz aşağıdaki faktörleri incelemeniz faydalı olabilir:

TV Box çeşitleri, Smart TV modelleri, Ultra HD televizyonlar, geniş izleme açılı seçkiler ve daha pek çok ürün için en doğru adres Akakçe! Satın almak istediğiniz özelliklere sahip modelleri inceleyebilir, fiyat-performans karşılaştırmaları yapabilir, eğlenceli ve avantajlı bir satın alım süreci geçirebilirsiniz.