Toshiba Televizyon & TV

Toshiba Televizyon & TV Fiyatları

47 farklı Toshiba Televizyon & TV için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Philips Televizyon Awox Televizyon LG Televizyon Samsung Televizyon Axen Televizyon Onvo Televizyon

Aktüel Broşürlerden Toshiba Televizyonlar

  • Toshiba 50UA2063DT 50 inç 4K Android TVA1016.299,00 TL
  • Toshiba 32WL3C63DT 80 Ekran HD Uydu Smart LED TVMigros3.099,00 TL
  • Toshiba 43UL3C63DT 109 Ekran UHD Uydulu Smart LED TVMigros5.599,00 TL
  • Toshiba 43UL3C63DT 109 Ekran UHD Uydulu Smart Led TvMigros5.499,00 TL
  • Toshiba 43L2163DT 43 inç Full HD Smart TvA1015.099,00 TL
  • Toshiba 50UL3C63DT 127 Ekran Ultra HD Smart TvMigros6.799,00 TL
  • Toshiba 50UL3C63DT 127 Ekran Ultra HD Smart TVMigros6.799,00 TL
  • Toshiba 65UA2063DT 65 inç Ultra HD Android TvA10110.499,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL OLEDQLED20212022Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Toshiba Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Toshiba Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 133 satıcı. Ürün Puanı

Smart Televizyon24 inç TelevizyonToshiba Uzaktan KumandaToshiba TV Ekran KoruyucuToshiba HarddiskToshiba Harici HarddiskToshiba TonerToshiba DrumToshiba SunucuToshiba Video KameraToshiba Toner TozuToshiba Sunucu Sabit Disk

En Popüler Toshiba Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Toshiba Televizyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Toshiba Televizyon & TV Sıkça Sorulan Sorular

Toshiba Televizyon & TV

Toshiba televizyon modelleri, dizi ve film gibi içerikleri rahatça izlemenize olanak tanır. Yüksek çözünürlük sunan seçeneklerden geniş ekranlı Toshiba LED TV modellerine, 4K TV’lerden Toshiba Smart TV Android modellerine değin pek çok ürün sizlere ulaşır. Toshiba TV kullanıcı yorumları, ürünlerin fiyat - performans anlamında beklentileri karşıladığını gözler önüne serer. Mevcut donanımın performansını artıran TRU Picture Engine, Tru Resolution, TRU Flow ve Tru Micro Dimming gibi teknolojiler sayesinde netlik ve gerçekçilik artırılır. “Toshiba TV alınır mı?” ya da “Toshiba TV'ler nasıl?” gibi sorularınız varsa ürünlerin özelliklerini incelemenizde ve beklentilerinizi netleştirmenizde fayda vardır. Toshiba’ya özgü TRU Picture sistemi, içeriğin türü fark etmeksizin çözünürlüğü yükseltir ve böylece imajların kalitesi artar, görüntülerdeki detaylar rahatlıkla fark edilir. Tru Flow teknolojisi ise görsel içeriklerdeki frameleri analiz eder ve aksiyon yoğunluğu fazla olan görüntülerin akıcı şekilde ilerlemesini sağlar..

Yüksek Çözünürlüklü Toshiba Televizyon Modelleri

Farklı ekran boyutu seçenekleri ile satışa sunulan Toshiba TV serileri, yayın içeriklerini kaliteli şekilde izleyebilmenizi sağlar. “Toshiba TV kaliteli mi?” sorusunun yanıtında ürünlerin ekran özellikleri devreye girer. Toshiba TV modellerinin çözünürlükleri modelden modele değişir ve tüm ürünlerden belirtilen kaliteye eşdeğer piksel çözünürlüğü elde edilir. Tru Micro Dimming özelliği temel olarak kontrastı ve dolayısı ile netliği, keskinliği artırır. Tru Resolution sistemi, 4K kalitesinde olmayan içeriklerin görüntü kalitesini artırmaya yarar, böylece renk doğruluğu ve imaj gerçekçiliği de yükselir. Toshiba LCD, ultra HD, plazma TV serileri en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Toshiba 4K TV modelleri, 3840 x 2160 piksellik değer verir ve bu oran ultra yüksek çözünürlüklü görüntü aktarım kalitesi sunar. Toshiba UHD 4K, LED TV serilerinin performansına yenileme hızı, HDR desteği, nit parlaklık değeri de etki eder. Toshiba LCD, LED TV fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Akakçe’yi inceleyebilir, ürün karşılaştırmaları yaparak beklentinizi karşılayacak modelde karar kılabilirsiniz.

Smart TV Özellikli Toshiba TV Seçenekleri

Toshiba Smart TV seçenekleri son dönemde en fazla ilgi çekenler arasındadır. Akıllı televizyon arayışındakilerin taleplerini karşılamak adına çeşitli nitelikler çoklu medya özelliklerine entegre edilir. Toshiba Smart TV yorum incelemeleri Android işletim sistemli cihazların işlevselliğini gözler önüne serer. İnternet tarayıcı, Google Play, Netflix ve YouTube gibi uygulama ve destekleri içeren ürünler bu anlamda bir adım öne çıkar. Uygulama yükleme, akıllı etkileşim, ses aracılığı ile televizyon kontrolü ve elektronik program rehberi türevi yenilikçi özelliklere sahip ürünler avantajlıdır. Akıllı telefon ile komuta, Bluetooth ve ekran yansıtma özelliklerini içeren Toshiba Smart, Full HD, Ultra HD LED TV modelleri bulmak mümkündür. Multimedya içeriklerinin kapsamı Toshiba plazma, Smart TV fiyatları ve performansı üzerinde etkilidir. Çoklu medya birimlerini etkili şekilde kullanma noktasında, ekran özelliklerinin önem arz ettiğini belirtmek gerekir. Örneğin, ekranın saniyede kaç kere güncellendiğini belirten yazılımsal ve gerçek yenileme hızı yüksek olan Toshiba marka televizyonlar, aksiyon türü içerikleri bulanıklık ve renk kararması olmadan aktarır.

Şık ve Teknolojik Toshiba Televizyon Çeşitleri

Toshiba televizyonlar, kendi sınıfındaki ürünler ile bir arada incelendiğinde teknik ve tasarımsal anlamda çeşitli avantajlara sahiptir. Birbiri ile uyumlu ön çerçeve, stant ve kasa rengi hem modern hem de estetik bir görüntü sunar. Böylece televizyonlar farklı dekore edilmiş alanlara kolaylıkla adapte edilebilir. Toshiba Full HD, HD Smart TV’ler kaliteli ses performansı da sağlar. Hoparlör sisteminden aktarılan yüksek ses çıkış gücünün verimliliği de ses yazılımları ile artırılır. Dolby Digital, Dolby Audio, DTS gibi ses çözücüler sesleri, detaylı bir şekilde duymanızı sağlar. Piksel çözünürlüğü ve görüntü netliği üzerinde etkili olan kontrast optimizasyonuna ve HDR teknolojisine yer veren cihazlar medya uygulamalarını, videoları gerçekçi biçimde deneyimleme fırsatı sunar. Toshiba TV Türkiye ürün gamı içerisinden taleplerinizi karşılayan ürünü seçerek satın alım ve kullanım süreçlerinizi keyifli hâle getirebilirsiniz. Toshiba TV yorumlar sayesinde alışverişinizi kullanıcı deneyimlerine göre yönlendirebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Fonksiyonel ve Ergonomik Toshiba Televizyonlar

Toshiba TV özellikleri arasında yer alan bağlantı birimleri, kullanım alanınızı genişletmeyi ve fonksiyonelliği artırmayı önceler. Toshiba 3D, HD, OLED, UHD TV serileri de dahil hemen her üründe çeşitli bağlantı birimlerine yer verilir. Kablosuz bağlantı seçeneği bulunan ürünler hareket özgürlüğünüzü artırır. Ethernet LAN kablo girişi ise kablolu internet tercih edenlerin işini kolaylaştırır. USB, HDMI, HDMI CEC, dijital ses çıkış birimi, AV kompozit girişi, kulaklık çıkışı gibi soket alanları ise hem cihazı farklı aygıtlarla birlikte kullanma fırsatı sunar hem de farklı medya cihazlarındaki görüntüleri televizyondan görüntüleme imkânı tanır. Soketlerin işlevleri gibi versiyonları ve adetleri de farklılık gösterebilir. Dahili uydu alıcılı TV çeşitleri sağladığı konfor ile adından bahsettirir. Toshiba dahili uydu alıcılı televizyonlar sayesinde haricen uydu kutusu ve ekipman almanıza gerek kalmaz. Bu ise hem maliyet açısından avantaj sağlar hem de TV etrafında ekipman kalabalığı oluşmasını önler.

Toshiba Televizyon Fiyatları ve Satın Alım Önerileri

“Toshiba nasıl bir televizyon?” ya da “Toshiba TV en ucuz modelleri avantajlı mı?” gibi sorulara yönelik olarak kullanıcıların fiyat - performans beklentilerinin devreye girdiğini söylemek mümkündür. Sizin için doğru olacak televizyon seçeneklerini satın alabilmenize yardımcı olması adına aşağıda yer alan maddeleri inceleyebilirsiniz:

Ses ve görüntü sistemleri ile ilgili olarak aradıklarınız Akakçe’de! Televiyonların özelliklerini inceleyin, beklentinize uyan modeli belirleyin, keyifli ve kolay alışverişin konforunu yaşayın!