Yayık Tereyağı

Yayık Tereyağı Fiyatları

  • Özellikler Yayık
  • Miktar 250 gr
  • Tuz Seçeneği Tuzlu
  • Tuz Seçeneği Tuzsuz
  • Özellikler Organik
  • Miktar 500 gr
  • Miktar 750 gr
  • Miktar 1 kg
  • Miktar 3 kg
  • Tüm Filtreler
102 farklı Yayık Tereyağı için fiyatlar listeleniyor.

1234

Filtrele
Filtrele
  • Özellikler Yayık
Fiyatı 500 TL altı 500 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL ve üstü Markası Tümünü Göster Özellikler Süt Türü Tuz Seçeneği Yöre Miktar Ürün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (102)

Zeytinyağı Künefe Peyniri Bıldırcın Yumurtası Afyon Sucuk Şeker Yudum Yağ 1 kg Tereyağı 250 gr Tereyağı Tuzsuz Tereyağı Tuzlu Tereyağı Organik Tereyağı Koyun Tereyağı Manda Tereyağı 3 kg Tereyağı Keçi Tereyağı 100 gr Tereyağı 200 gr Tereyağı

En Çok Karşılaştırılan Tereyağları

Yayık Tereyağı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Yayık Tereyağı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yayık Tereyağı:
  1. Sütaş Dilimli Yayık Tereyağı 2 x 1 KG
  2. Sütaş Yayık Tereyağı 350 gr
  3. NiyaziBey Çiftliği Doğal Karadeniz Köy Yayık Tereyağı 250 gr
  4. Sütaş Yayık Tereyağı 1000 g x 2 adet - Türkiye Üretimi, Dilimli Paket, Doğal ve Taze Lezzetiyle Sofralarınızda - 1 kg
  5. İçim Yayık Tereyağı 225 gr