65 lt Termosifon

65 lt Termosifon Fiyatları

43 farklı 65 lt Termosifon için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 lt65 lt80 lt0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL AnalogDijital2000 W3000 WTitanyumMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kapasite: 65 lt Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Özellikler Kapasite 65 lt Isıtma Gücü Gösterge Tipi Basınç Türü Sıcaklık Aralığı Ağırlık Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk

80 lt Termosifon50 lt Termosifon100 lt Termosifon30 lt Termosifon15 lt TermosifonBeyaz TermosifonTezgah Altı Termosifon

En Çok Karşılaştırılan Termosifonlar

65 lt Termosifon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 65 lt Termosifon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 65 lt Termosifon:
  1. Demirdöküm DT4 Titanium Basic 1800 W 65 lt Termosifon
  2. Baymak Aqua Konfor MTK 65 2000 W 65 lt Termosifon
  3. Windsor WST 65 E 2000 W 65 lt Termosifon
  4. Demirdöküm DT4 Titanium Digital 1800 W + 1200 W 65 lt Termosifon
  5. Koçtaş Basic 65 Litre Termosifon

65 lt Termosifon

Elektrik enerjisi kullanarak sıcak kullanım suyu elde etme olanağı tanıyan 65 lt termosifon cihazları, aynı zamanda 65 litre sıcak suyu depolayarak kesintisiz kullanım sağlar. Bu özelliği sayesinde diğer su ısıtma sistemlerinden ayrılan 65 lt termosifonlar, çekirdek ailelerin yaşadığı evler için idealdir. Evden ofise kadar pek çok alanda kullanıma uygun olan bu orta kapasiteli termosifon modellerinde ısıtma gücü, çalışma enerjisi, çalışma basıncı, gösterge tipi ve kontrol paneli türü birbirinden farklı olabilir. Bu sayede oluşan zengin ürün seçkisi ise farklı beklentileri olan kullanıcılara maksimum verim alabilecekleri termosifon modeline sahip olma ayrıcalığı tanır. Banyo veya mutfakta konumlandırılabilecek şekilde tasarlanan 65 lt termosifon cihazları, farklı ölçülerde üretilir. En, boy ve genişlik açısından farklı versiyonları bulunan 65 lt termosifon cihazları görsel açıdan genellikle sade bir tasarıma sahiptir. Siz de kullanım suyunu ısıtmak için yeni nesil bir 65 lt termosifon arayışında iseniz Akakçe’de yer alan modelleri inceleyebilir, fiyat sıralaması özelliğini kullanarak en ucuz olanlara ulaşabilirsiniz.

65 lt Termosifon Özellikleri

Yaşam alanındaki şebeke suyunu kullanıcıların istediği dereceye kadar ısıtabilen cihazlar olarak tanımlanan termosifonlar, belirli hacimde depolara sahiptir. Bu depolar sayesinde kullanıcıların sıcak su ihtiyacı kesintisiz olarak sağlanır. Söz konusu cihazların çalışma prensibine göre kullanıcılar musluğu açtığında büyük bir hızla ısınan şebeke suyu cihazın kazanına dolar. Kullanıcılar ise anlık olarak ısınan suyu değil depodaki sıcak suyu kullandığı için doğru kapasitedeki termosifon tercih edildiğinde suyun aniden soğuması, su sıcaklığının ayarlanamaması gibi sorunların yaşanma ihtimali ortadan kalkar. 65 lt termosifonlar ise 65 litrelik sıcak su depolayabilen cihazlar olup medium kapasiteli termosifonlar olarak kabul edilir. Genellikle IP 24 sınıfı korumaya sahip bu cihazlarda 4 farklı güvenlik emniyeti yer alır. Bunun sonucunda da elektrik kaçağı, kısa devre, su kesintisi ve ani basınç değişimleri gibi olumsuz durumlarda cihazlar otomatik olarak çalışmayı durdurarak hem kendi ömrünü koruma altına alır hem de kullanıcıların zarar görmesini önler.

Analog veya dijital göstergeli tasarlanan 65 litre termosifon cihazlarında şebeke suyunun sıcaklığı kullanıcılar tarafından belirlenir. Suyu 35-85 °C arasında ısıtabilen söz konusu cihazlarda ısıtma gücü ise 1200 W ila 3000 W arasında değişir. Bazı 65 lt termosifon modellerindeyse 1800 W+1200 W şeklinde çift ısıtma gücü bulunur. 65 lt termosifon çeşitlerinin çalışma basınçları ise birbirinden farklı olabilir. 8 bardan başlayan bu basınç 13 bara kadar ulaşır. Cihazın tolere edebildiği su basıncı olan bar değeri, şebeke kaynaklı ani basınç değişimleri olan bölgelerde daha konforlu termosifon kullanımı için mutlaka dikkate alınması gereken bir özelliktir. 44x44x68 cm, 50x50x70 cm gibi olan 65 lt termosifon ölçüleri ise cihazların fazla yer kaplamasını önler. Dikdörtgen veya silindir şeklinde tasarlanan 65 lt termosifon ürünleri arasında mutfak dolabı içinde dahi konumlandırılabilecek kadar mini tasarımlar bulmak mümkündür. Öte yandan sade tasarımları sayesinde hemen her ortama uyum sağlayabilen 65 lt termosifon cihazları, görüntü kirliliğine neden olmayacak görünümdedir.

65 lt Termosifon Modelleri

Ev ve ofis gibi sabit yaşam alanlarının yanı sıra karavan ile prefabrik konutlar gibi alanlarda da kullanıma uygun olan 65 lt termosifonlar, marka bazında farklı özelliklere sahip cihazlar halinde kullanıcılara sunulur. 65 lt termosifon çeşitleri arasında tasarım ve teknik özellikler açısından pek çok farklılık vardır. Bu farklılıklardan en önemlisi ısıma gücüdür. 1200 W, 1600 W, 1800 W, 2000 W ve 3000 W gibi ısıtma güçlerine sahip çok sayıda 65 lt termosifon cihazının yanı sıra 1980 W gibi cihazlar da bulmak mümkündür. Elektrik enerjisi kullandığından yüksek faturalara neden olacağı yönünde yaygın bir inanış olan 65 lt termosifon ürünlerinin büyük kısmı enerji tasarruflu çalışma prensibine sahiptir. Dolayısıyla minimum miktarda elektrik kullanarak uzun süre kesintisiz sıcak kullanım suyu sağlayabilirler. Ürünler arasında değişiklik gösteren bir başka etken ise gösterge ve kontrol panelleridir. Pek çok 65 lt termosifon modelinde suyun sıcaklığını ayarlama imkânı sağlayan ayar kadranları yer alır. Analog olan söz konusu modellerin yanı sıra LCD ekrana sahip, dijital kontrol panelli 65 lt termosifon çeşitleri de vardır.

Kesintisiz su ısıtmaya devam edebilmesi için paslanmaz çelik depo, korozyona dayanıklı iç aksam ve deformasyon direnci yüksek gövde malzemeleri ile üretilen 65 lt termosifon cihazları, uzun kullanım ömrü ile dikkat çeker. Kaplama malzemesi olarak titanyum emaye kaplama kullanılan 65 lt termosifon ürünlerinde çeşitli çalışma programları yer alır. Bu sayede kullanıcı direkt olarak suyun sıcaklığını belirleyebileceği gibi cihazın elektrik tüketimini de ayarlayabilir. Özellikle ekonomi programı sayesinde ultra düşük miktarda enerji harcayan 65 lt termosifon çeşitleri, tek dokunuşla daha bütçe dostu bir çalışma moduna geçer. Uzun süre kullanıcıların sıcak su ihtiyacını karşılayabilmesi amacıyla tasarlanan söz konusu termosifonların tamamında aşırı ısınma, yüksek basınç, düşük voltaj, su kesintisi ve donma emniyetleri yer alır. Böyle durumlar karşısında otomatik olarak kapandığından kolay arızalanmayan 65 lt termosifon modelleri, güvenli koşullarda sıcak su üretir. Tasarım açısından çok fazla seçeneğe sahip 65 litrelik termosifonlar, fiyatları ile de fark yaratır. Tıpkı ısıtıcı fiyatları gibi geniş bir aralığı temsil eden termosifon 65 lt fiyatları, kullanıcıların kendi bütçelerine en uygun olan cihazı bulmalarına yardımcı olur.

65 lt Termosifon Kullanımı

İlk kurulumun yetkili servis tarafından yapıldığı termosifon 65 lt cihazlar, kısa sürede kullanıma hazır hale gelmesiyle benzerlerinden ayrılır. Hemen herkesin kolaylıkla dilediği sıcaklıkta kullanım suyu elde etmesini sağlayan 65 lt termosifonlar, bazı püf noktalarına dikkat edildiğinde konforlu kullanım süreci sağlar. Elektrikli 65 litre termosifon kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

65 lt Termosifon Fiyatları

Yerli ve yabancı markaların çeşitli teknolojilerle destekleyerek kullanıcılara sunduğu 65 lt termosifonlar, suyu bütçe dostu şekilde ısıtma olanağı tanır. 65 litrelik termosifon fiyatları, genellikle çalışma prensibi, tasarım, kontrol paneli türü, ölçüler, güvenlik önlemleri, enerji tüketimi miktarı, ısıtma gücü ve çalışma basıncına göre belirlenir. Ayrıca klima fiyatları gibi 65 lt termosifon fiyatları da markadan markaya değişebilir. Dolayısıyla aynı özelliklere sahip iki farklı markalı 65 lt termosifon fiyatlarının aynı olmaması normaldir. Bununla birlikte dijital kontrol paneline sahip olan ve olmayan 65 lt termosifon modelleri farklı şekilde fiyatlandırılır. Slim veya mini olarak adlandırılan standart dışı ölçülere sahip yeni nesil 65 lt termosifon çeşitlerinde de fiyat farklılıkları bulunabilir. Ancak sık sık düzenlenen indirim kampanyaları sayesinde 65 lt termosifon fiyatları belirli oranlarda düşer. Böyle dönemlerde daha az ödeyerek ihtiyaç duyulan termosifonu satın almak mümkün hale gelir. Siz de termosifon 65 lt en ucuz modellere ulaşmak için Akakçe’den yardım alabilir, avantajlı koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.