Termosifon

Termosifon Fiyatları

264 farklı Termosifon için fiyatlar listeleniyor.

Demirdöküm Termosifon Baymak Termosifon Windsor Termosifon Arçelik Termosifon Seg Termosifon Vestel Termosifon

Aktüel Broşürlerden Termosifonlar

 • Demirdöküm DT4 Termosifon 65 L 18000 WKoçtaş 5.899,00 TL
 • SEG Mekanik Silindirik Termosifon 65 LA101 3.499,00 TL
 • Baymak Aqua Konfor 65 l Termosifon - Montaj DahilMigros 4.699,00 TL
 • Koçtaş Basic Termosifon 65 LKoçtaş 4.899,00 TL

Fiyatı Düşen Termosifonlar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite50 lt
 • Kapasite65 lt
 • Kapasite80 lt
 • Isıtma Gücü1800 W
 • Isıtma Gücü3000 W
 • Gösterge TipiAnalog
 • Gösterge TipiDijital
 • Fiyatı0 - 4.000 TL
 • Fiyatı4.000 - 6.000 TL
 • ÖzelliklerTitanyum
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 11 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKapasiteIsıtma GücüGösterge TipiBasınçTürüSıcaklık AralığıAğırlıkGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (264)

Klima Kombi Termostat Soba Şofben Kombi Yedek Parça Ani Su Isıtıcı Isı Pompası Vantilatör Demirdöküm Termosifon Baymak Termosifon Windsor Termosifon

En Çok Karşılaştırılan Termosifonlar

Termosifon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Termosifon Sıkça Sorulan Sorular

Termosifon

Termosifon, ev ve işyerlerinde sıcak su ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamak için kullanılır. Daha kapsamlı bilgi vermeden önce “Termosifon nedir?” tanımlamasını yapmak gerekir. Termosifon, suyu istenilen dereceye kadar ısıtan sisteme sahip cihazdır. Haznesindeki suyu istenilen sıcaklığa kadar ısıtan termosifonlar; özel teknolojileri ile suyun ısıtılan sıcaklıkta kalmasını sağlar. Termosifonlar farklı kapasiteler sahip kazanlarına doldurduğu suyu özel rezistansının yardımıyla ısıtır ve sonrasında suyun sıcak kalmasını sağlar. Genelde kombi olmayan ev ve ofislerde tercih edilen şofben termosifon elektrikli şofbenlere alternatif olarak üretilir. Elektrik tasarrufuna imkan tanıyarak istediğiniz anda sıcak suya kolayca kavuşmanızı sağlar. Bunun yanında elektrikli termosifon modellerinin yanı sıra dijital ekrana sahip termosifon modelleri de vardır ve bu modellerin çalışma pratiği, diğer elektrikli ısıtıcılardaki gibi rezistans yani ısıtıcıyla sağlanır. Termosifonların sahip olduğu su depoları kullanım alanlarına göre 5 ile 120 litre arasında çeşitlilik gösterir. Günümüzde markalar tarafından geliştirilen farklı teknolojiler sayesinde özel bir kullanım oluşturması açısından doğalgazlı termosifon sistemleri daha iyi geliştirilir. Çeşitli markaların teknolojiyle donattığı termosifonlar arasından ihtiyacınız ve beklentinize göre seçim yapmak için filtreleme yapabilir ve karar verdiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Bunun yanında evinizin diğer ihtiyaçları için en ucuz klima, ısıtıcı soğutucu cihazlarını inceleyebilir ve en iyi klima çeşitlerinden birine sahip olabilirsiniz.

Termosifon Modelleri ve Özellikleri

Termosifon modelleri üretim şekline ve cihaz kapasitesine göre farklılık gösterir. Üretim şekline göre; sıvı ya da gaz yakıt kullanarak sıcak su üreten termosifonlar ve bunun yanında elektrik kullanarak sıcak su üreten termosifonlar bulunur. Elektrikle sıcak su üreten termosifonlar günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır ve bu modellerde su depoları bulunur. Elektrikle sıcak su üreten termosifonların iç tasarım malzemeleri ısıya karşı direnç gösteren yalıtım özellikli malzemeden üretilir ve bu sayede ısıttığı suyun sıcaklığını uzun süre korur. Üretim şekline göre sınıflandırılan bir diğer model olan odunlu termosifon günümüzde nadir olarak kullanılan bir modeldir. Termosifonlar cihaz kapasitelerine göre de farklı modeller sunar. Modeller arasında en yaygın olan 50 LT termosifon modelleri tank hacmi nedeniyle ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılır. Ancak daha yüksek hacimli termosifon ihtiyaçlarında 65 LT termosifon modeli de uygun bir alternatif olur. Bunun yanında termosifon kapasiteleri 40 litre ile 100 litre arasında değişir. Çok sayıda markanın sunduğu yüzlerce seçenek geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Bu seçenekler termosifonun kullanım alanına, kullanıcı tipine, ev veya işletmenin kullanım kapasitesine göre farklılık gösterir. Termosifonlar banyo gibi daha küçük alanlarda kullanılmak istendiğinde küçük termosifon modelleri de dikkat çeker. Banyo gibi alanlara özel dizayn edilmiş termosifonlar pratik kullanım sistemine sahiptir. Termosifon markaları tarafından son teknolojiyle üretilen termosifon alternatiflerini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Termosifon Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Termosifon satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Önce sıcak su ihtiyacınızı tespit etmelisiniz ve bu ihtiyaç doğrultusunda sıcak su üretimi yapacak bir termosifon seçmelisiniz. Bunun yanında izolasyon sisteminin olması önemlidir. İzolasyon sistemi ile termosifonlar sıcaklığı korur ve enerji tasarrufu sağlar. Bunlar dışında termosifonu yerleştireceğiniz uygun bir yer olup olmadığına ve modeli buna göre seçmeye dikkat etmelisiniz. Duvara monte edilerek kullanılabilen modellerin yanı sıra tezgah altı termosifon modelleri de vardır. Termosifonlarda kapasite artmasıyla birlikte kullanılan enerji miktarı da artar. Bu nedenle yüksek kapasiteye sahip termosifon tercih edecekseniz A sınıfı veya A+++ sınıfı gibi en düşük enerji kullanımı ile en yüksek verimi sağlayan cihazları tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz termosifonun kurmak istediğiniz noktanın güvenlik yapısına uygun olması da önemlidir. Aksi takdirde kısa devre gibi olaylar sonucu büyük hasarlar yaşanabilir. Voltaj düşüklüğü ve elektrik gidip gelmesi gibi durumlarda cihazın arızalar göstermesi gibi durumlar görülebilir. Bu durumlar dışında cihaz seçimlerinizi gerçekleştirirken markalar tarafından incelemeler gerçekleştirmeli ve kullanılan malzemenin kalitesine, kullanılan kazanın ne kadar sağlam olduğuna, rezistans kalitesine ve kullanım programlarının ne kadar pratik olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Bunun için termosifon yorumları ve puanlamalarını okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu aşamada akıllara “Termosifon nasıl kullanılır?” sorusu gelir. Termosifon ölçüleri tespit edilen alana monte edilen termosifon oldukça kolay bir kullanım sistemine sahiptir. Ekran üzerindeki yönlendirmeleri takip etmek, 60 derecede ya da dijital cihazlarda Eco modda kullanmak yeterlidir.

Termosifon İndirim ve Kampanyaları

Artık birçok ev ve işyerinde doğalgaz ve kalorifer sistemlerinin bulunması nedeniyle sıcak su üretimi ve kullanımı konforlu bir hale gelir. Ancak bazı ev ve işyerlerinde gelişmemiş doğalgaz ve kalorifer sistemleri nedeniyle termosifonlar kullanılır. Markaların son teknolojik gelişmelerle donattığı termosifonlar kolay kullanım sunar. Termosifon çeşitleri fiyat, marka ve özellik bakımından üründen ürüne değişiklik gösterir. Elektrik ve doğalgazla çalışanların yanı sıra katı yakıtla çalışan modeller de bulunur. Elektrik ve doğalgazla çalışan dijital ekranlı modellerin fiyat aralıkları yüksek segmenttedir. Uygun fiyata yüksek kalite ürünler sunmayı amaç edinen markalar bu yönüyle kullanıcılardan tam not alır. Markalar belirli dönemlerde termosifonlar özelinde indirim ve kampanyalar düzenleyerek kullanıcıların yüksek kaliteli ve ucuz termosifon satın almalarını sağlar. Markaların belirli zamanlarda uyguladığı cazip indirim oranlarını ve piyasaya göre en ucuz termosifonları sayfalar üzerinden listeleyebilir ve üstün performans sunan en iyi termosifon modelini en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Termosifon Fiyatları

Termosifon fiyatları markaya, kapasiteye, ısıtma gücüne, gösterge tipine, enerjisi sınıfına ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Online alışveriş deneyiminde kullanıcılar ihtiyaçlarını en kaliteli içeriğe sahip ürünler ve en cazip fiyatlarla tamamlamak ister. Bu nedenle markalar her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ve daha da uygun fiyatlar için indirim oranları belirler. Küçük kapasiteli termosifonların fiyat aralıkları da cazip fiyatlar sunar. Bunun yanında termosifon 80 LT gibi yüksek kapasiteli modeller yüksek fiyat aralıklarına sahiptir. Termosifonlarda kullanım kapasitesi arttıkça enerji sınıfı da artar ve bu fiyat aralıklarını farklılaştırır. Bunun yanı sıra markaların belirli dönemlerde uyguladığı indirim ve kampanyalar da kullanıcılardan tam not alan fiyat aralıkları içerir. akakce.com’un geniş ürün gamı içerisinden termosifon modelleri indirimleri ve kampanyalarını takip ederek ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. İçeriği ve markasında kararsız kaldığınız ürün özelinde yayınlanan termosifon tavsiye ve değerlendirmelerini okuyarak daha kapsamlı bilgi edinebilir ve kararınızı kısa sürede verebilirsiniz.

En İyi Termosifon Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Sıcak su ihtiyaçlarını kolaylaştıran termosifonların markaları, fiyatları, özellikleri ve set içerikleri kullanıcılara zengin ürün seçeneği sunar. Yüksek su muhafaza etme özelliğine sahip yüksek kapasiteli termosifonlar kullanıcılardan tam not alır. Bunun yanında mutfak ve banyo gibi küçük alanlarda kullanıma özel termosifonlar da en çok tercih edilenler arasındadır. Ürünlerinde teknolojik donanım ve kaliteli malzeme kullanmaya önem veren markalar bu yönüyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. 1200 W ile 3000 W arasında değişen ısıtma gücüne sahip termosifonlar kullanıcılara zengin seçenekler sunar ve oldukça cazip fiyatlarla satılır. Termosifonların fiyatları için sayfayı marka, özellik, fiyat ve termosifon kullananlar tarafından yorumların bulunduğu bölüm bazında inceleyerek ihtiyacınıza ve beklentinize göre en uygun ürünü kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Demirdöküm termosifon fiyatları ve diğer markaların fiyatları arasında karşılaştırma ve değerlendirme yapabilirsiniz.